Podwójne wej¶cie - wpłacasz 50 PLN, zgarniasz 50 PLN
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2021
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
Kalendarz zawodów - Alpen Cup 2007/2008
08.09.2007 Berchtesgaden Niemcy HS-98
09.09.2007 Berchtesgaden Niemcy HS-98
13.10.2007 Oberstdorf Niemcy HS-106
14.10.2007 Oberstdorf Niemcy HS-106
22.12.2007 Seefeld Austria HS-109
23.12.2007 Seefeld Austria HS-109
19.01.2008 Kranj Słowenia HS-109
20.01.2008 Kranj Słowenia HS-109
23.02.2008 Hinterzarten Niemcy HS-108
24.02.2008 Hinterzarten Niemcy HS-108
08.03.2008 Pragelato Włochy HS-106
09.03.2008 Pragelato Włochy HS-106
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 David Unterberger Austria 495  
2 Danny Queck Niemcy 433 -62
3 Manuel Poppinger Austria 426 -69
4 Andreas Strolz Austria 390 -105
5 Florian Schabereiter Austria 334 -161
6 Stephan Leyhe Niemcy 328 -167
7 Johannes Lenz Austria 319 -176
8 Michael Hayboeck Austria 300 -195
9 Thomas Thurnbichler Austria 292 -203
10 Felix Brodauf Niemcy 250 -245
11 Remi Francais Szwajcaria 238 -257
12 Nico Hermann Niemcy 235 -260
13 Lukas Bergmann Austria 230 -265
14 Primoz Roglic Słowenia 212 -283
15 Matej Dobovsek Słowenia 207 -288
16 Stefan Hayboeck Austria 202 -293
17 Saso Tadic Słowenia 171 -324
18 Stefan Lang Niemcy 164 -331
19 Rok Mandl Słowenia 159 -336
20 Richard Freitag Niemcy 155 -340
21 Kevin Horlacher Niemcy 151 -344
22 Rok Zima Słowenia 150 -345
23 Severin Freund Niemcy 145 -350
24 Adrian Schuler Szwajcaria 137 -358
25 Benedikt Wider Niemcy 130 -365
26 Daniel Wenig Niemcy 129 -366
27 Florian Horst Niemcy 127 -368
28 Matjaz Pungertar Słowenia 124 -371
29 Andre Wesch Niemcy 123 -372
30 Pascal Bodmer Niemcy 118 -377
31 Matic Kramarsic Słowenia 117 -378
32 Lukas Mueller Austria 116 -379
33 Robert Hrgota Słowenia 104 -391
34 Mitja Meznar Słowenia 103 -392
35 Tim Babnik Słowenia 100 -395
36 Pascal Egloff Szwajcaria 76 -419
37 Andraz Pograjc Słowenia 72 -423
38 Nico Polichronidis Niemcy 71 -424
39 Jernej Kosnjek Słowenia 69 -426
  Jan Maylaender Niemcy 69 -426
41 Pius Paschke Niemcy 66 -429
42 Nicolas Mayer Francja 63 -432
43 David Winkler Niemcy 61 -434
44 Jonas Faller Niemcy 56 -439
45 Christoph Haenel Niemcy 55 -440
46 Tobias Bogner Niemcy 52 -443
47 Peter Prevc Słowenia 50 -445
48 Luka Leban Słowenia 47 -448
49 Bastian Sell Niemcy 44 -451
  Thomas Diethart Austria 44 -451
51 Gregor Deschwanden Szwajcaria 42 -453
52 Alessio de Crignis Włochy 37 -458
53 Ziga Mandl Słowenia 35 -460
  Ronny Huebner Niemcy 35 -460
55 Markus Eisenbichler Niemcy 30 -465
56 Martin Machreich Austria 27 -468
57 Vital Anken Szwajcaria 26 -469
58 Rozle Zagar Słowenia 24 -471
59 Marco Grigoli Szwajcaria 20 -475
60 Sebastien Cala Szwajcaria 16 -479
61 Dawid Kubacki Polska 14 -481
62 Nico Faller Niemcy 13 -482
63 Christoph Stauder Austria 12 -483
64 Alexandre Mabboux Francja 11 -484
  Benjamin Bourqui Francja 11 -484
66 Jakub Kot Polska 10 -485
67 Roberto Dellasega Włochy 9 -486
  Oliver Alberer Niemcy 9 -486
69 Michele Liva Włochy 8 -487
70 Stefan Lechner Austria 7 -488
71 Jan Jeske Niemcy 5 -490
72 Dejan Judez Słowenia 4 -491
  Sebastian Sperl Austria 4 -491
  Luka Grobljar Słowenia 4 -491
75 Jan Druzina Słowenia 3 -492
  Gasper Bartol Słowenia 3 -492
77 Andre Wolfram Niemcy 2 -493
  Lukas Dilitz Austria 2 -493
79 Urban Susnik Słowenia 1 -494
  Ales Hlebanja Słowenia 1 -494
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3200  
2 Niemcy Niemcy 3056 -144
3 Słowenia Słowenia 1760 -1440
4 Szwajcaria Szwajcaria 555 -2645
5 Francja Francja 85 -3115
6 Włochy Włochy 54 -3146
7 Polska Polska 24 -3176
Wyniki konkursów
08.09.2007 Berchtesgaden Niemcy HS-98
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
09.09.2007 Berchtesgaden Niemcy HS-98
Zwycięzca: Andreas Strolz (Austria)
13.10.2007 Oberstdorf Niemcy HS-106
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
14.10.2007 Oberstdorf Niemcy HS-106
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
21.12.2007 Seefeld Austria HS-109
Zwycięzca: Manuel Poppinger (Austria)
22.12.2007 Seefeld Austria HS-109
Zwycięzca: Andreas Strolz (Austria)
19.01.2008 Kranj Słowenia HS-109
Zwycięzca: Pascal Bodmer (Niemcy)
20.01.2008 Kranj Słowenia HS-109
Zwycięzca: Thomas Thurnbichler (Austria)
23.02.2008 Hinterzarten Niemcy HS-108
Zwycięzca: Matej Dobovsek (Słowenia)
24.02.2008 Hinterzarten Niemcy HS-108
Zwycięzca: Benedikt Wider (Niemcy)
08.03.2008 Pragelato Włochy HS-106
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
09.03.2008 Pragelato Włochy HS-106
Zwycięzca: Manuel Poppinger (Austria)
« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2007/2008

Alpen Cup 2007/2008

Kalendarium
Anna Twardosz
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich