7777 - najwyższy powitalny bonus na rynku. SprawdĽ!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2021
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
Kalendarz zawodów - Alpen Cup 2004/2005
11.09.2004 Villach Austria HS-90
12.09.2004 Villach Austria HS-90
02.10.2004 Kranj Słowenia HS-100
03.10.2004 Kranj Słowenia HS-100
18.12.2004 Seefeld Austria HS-90
19.12.2004 Seefeld Austria HS-90 odwołane
28.01.2005 Chaux-Neuve Francja HS-90
29.01.2005 Chaux-Neuve Francja HS-90
30.01.2005 Chaux-Neuve Francja HS-90
26.02.2005 Hinterzarten Niemcy HS-95
27.02.2005 Hinterzarten Niemcy HS-95
12.03.2005 Pragelato Włochy HS-95
13.03.2005 Pragelato Włochy HS-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Arthur Pauli Austria 675  
2 Jurij Tepes Słowenia 540 -135
3 Nejc Frank Słowenia 523 -152
4 Mitja Meznar Słowenia 497 -178
5 Matevz Sparovec Słowenia 423 -252
6 Anze Damjan Słowenia 357 -318
7 Nicolas Fettner Austria 330 -345
8 Daniel Lackner Austria 322 -353
9 Gregor Schlierenzauer Austria 313 -362
10 Marc Krauspenhaar Niemcy 298 -377
11 Tobias Bogner Niemcy 288 -387
12 Primoz Roglic Słowenia 264 -411
13 Florian Knaus Austria 251 -424
14 Andreas Wank Niemcy 235 -440
15 Primoz Zupan Słowenia 229 -446
16 Severin Freund Niemcy 226 -449
17 Andreas Strolz Austria 198 -477
18 Vincent Lechner Austria 188 -487
19 Stefan Innerwinkler Austria 178 -497
20 David Fallmann Austria 172 -503
21 Thomas Thurnbichler Austria 159 -516
22 Rok Mandl Słowenia 153 -522
23 Mario Innauer Austria 126 -549
24 Benjamin Bourqui Francja 124 -551
25 Remi Francais Szwajcaria 118 -557
26 Erik Simon Niemcy 109 -566
27 Pascal Bodmer Niemcy 98 -577
28 Jernej Kosnjek Słowenia 97 -578
29 Christian Perischa Austria 89 -586
30 Nico Faller Niemcy 87 -588
  Danny Queck Niemcy 87 -588
32 Oliver Alberer Niemcy 76 -599
33 Veit Glaser Niemcy 69 -606
34 Jaka Rus Słowenia 60 -615
35 Benjamin Brunner Niemcy 51 -624
  Kevin Horlacher Niemcy 51 -624
37 Christoph Zornig Niemcy 48 -627
  Patrick Kaltenbach Niemcy 48 -627
39 Andrea Morassi Włochy 42 -633
  Robert Hrgota Słowenia 42 -633
41 Marco Grigoli Szwajcaria 38 -637
42 Simone Morassi Włochy 34 -641
43 Roman Urek Słowenia 30 -645
44 Ziga Pelko Słowenia 27 -648
45 Sebastian Wider Niemcy 26 -649
46 David Unterberger Austria 25 -650
47 Sebastian Colloredo Włochy 24 -651
48 Nico Polichronidis Niemcy 23 -652
49 Matthias Kappes Niemcy 22 -653
50 Patrick Bodmer Niemcy 21 -654
51 Matic Kramarsic Słowenia 18 -657
52 Jernej Kriznar Słowenia 17 -658
  Stefan Lang Niemcy 17 -658
54 Primoz Kozar Słowenia 16 -659
55 Florian Enders Niemcy 15 -660
  Patric Wurzrainer Austria 15 -660
57 Florian Lorenz Niemcy 13 -662
58 Andre Wolfram Niemcy 11 -664
59 Daniel Koehler Niemcy 10 -665
  Daniel Karrer Austria 10 -665
  Pius Paschke Niemcy 10 -665
  Benedikt von Ascheraden Niemcy 10 -665
63 Mathias Bourdel Francja 7 -668
  Daniel Moder Austria 7 -668
  Uros Smolej Słowenia 7 -668
  Stefan Rupp Niemcy 7 -668
  Igor Zizek Słowenia 7 -668
  Daniel Katzian Austria 7 -668
69 Michele Liva Włochy 6 -669
70 Sven Rauber Szwajcaria 4 -671
71 Yoann Taillard Francja 1 -674
  Crt Kosir Słowenia 1 -674
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 3308  
2 Austria Austria 3065 -243
3 Niemcy Niemcy 1956 -1352
4 Szwajcaria Szwajcaria 160 -3148
5 Francja Francja 132 -3176
6 Włochy Włochy 106 -3202
Wyniki konkursów
11.09.2004 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Nejc Frank (Słowenia)
12.09.2004 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Arthur Pauli (Austria)
02.10.2004 Kranj Słowenia HS-100
Zwycięzca: Arthur Pauli (Austria)
03.10.2004 Kranj Słowenia HS-100
Zwycięzca: Arthur Pauli (Austria)
18.12.2004 Seefeld Austria HS-90
Zwycięzca: Nejc Frank (Słowenia)
28.01.2005 Chaux-Neuve Francja K-90
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
29.01.2005 Chaux-Neuve Francja K-90
Zwycięzcy: Gregor Schlierenzauer (Austria) / Mitja Meznar (Słowenia)
30.01.2005 Chaux-Neuve Francja K-90
Zwycięzca: Anze Damjan (Słowenia)
26.02.2005 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Matevz Sparovec (Słowenia)
27.02.2005 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Tobias Bogner (Niemcy)
12.03.2005 Pragelato Włochy K-95
Zwycięzca: Anze Damjan (Słowenia)
13.03.2005 Pragelato Włochy K-95
Zwycięzca: Jurij Tepes (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2004/2005

Alpen Cup 2004/2005

Kalendarium
Anna Twardosz
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich