Podwójne wej¶cie - wpłacasz 50 PLN, zgarniasz 50 PLN
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2021
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
Kalendarz zawodów - Alpen Cup 1999/2000
10.10.1999 Rastbuechl Niemcy HS-75 lato
13.10.1999 Oberstdorf Niemcy HS-90 lato
16.10.1999 Stams Austria HS-105 lato
22.12.1999 Predazzo Włochy HS-90
23.12.1999 Predazzo Włochy HS-90
15.01.2000 Planica Słowenia HS-90
16.01.2000 Planica Słowenia HS-90
25.02.2000 Villach Austria HS-90
26.02.2000 Villach Austria HS-90
16.03.2000 Autrans Francja HS-90
17.03.2000 Autrans Francja HS-90
Uwagi do klasyfikacji generalnej:
W tym sezonie do klasyfikacji generalnej zaliczone były punkty zdobyte w konkursach zimowych oraz połowa punktów zdobytych w konkursach letnich.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Manuel Fettner Austria 679  
2 Stefan Thurnbichler Austria 456 -223
3 Stefan Kaiser Austria 431 -248
4 Maximilian Mechler Niemcy 417 -262
5 Uli Basler Niemcy 353 -326
6 Balthasar Schneider Austria 313 -366
7 Florian Liegl Austria 296 -383
8 Christian Nagiller Austria 273 -406
9 Mathias Hafele Austria 253 -426
10 Primoz Zupan-Urh Słowenia 250 -429
11 Hans Petrat Niemcy 246 -433
12 Florentin Durand Francja 230 -449
13 Stefan Pieper Niemcy 229 -450
14 Primoz Pikl Słowenia 223 -456
15 Jure Bogataj Słowenia 218 -461
16 Jakob Blank Austria 207 -472
17 Martin Koch Austria 202 -477
18 Aurelien Ducroz Francja 189 -490
19 Jörg Ritzerfeld Niemcy 187 -492
20 Stephan Hocke Niemcy 181 -498
21 Wolfgang Erlacher Austria 176 -503
22 Rok Benkovic Słowenia 161 -518
23 Primoz Gostic Słowenia 159 -520
24 Gasper Cavlovic Słowenia 144 -535
25 Gerhard Freudig Niemcy 140 -539
26 Jernej Damjan Słowenia 135 -544
27 Gerhard Hofer Austria 116 -563
28 Bastian Kaltenböck Austria 108 -571
29 Gasper Cvetko Słowenia 107 -572
30 Emmanuel Chedal Francja 87 -592
31 Gerald Percht Austria 77 -602
32 Andreas Kofler Austria 73 -606
  Markus Winterhalder Niemcy 73 -606
34 Matic Zelnik Słowenia 46 -633
35 Daniel Maier Niemcy 44 -635
36 Florian Krumbacher Niemcy 37 -642
  Bostjan Burger Słowenia 37 -642
38 Markus Edlinger Austria 36 -643
39 Blaz Bilban Słowenia 32 -647
40 Robert Heinrich Niemcy 28 -651
  Steffen Mueller Niemcy 28 -651
  Enrico Duerrleder Niemcy 28 -651
43 Uros Kocnik Słowenia 27 -652
44 Martin Auer Niemcy 24 -655
45 Marco Daescher Szwajcaria 22 -657
46 Marcus Schneider Niemcy 17 -662
47 Francois Braud Francja 16 -663
48 Sebastian Meusburger Austria 14 -665
  Rok Urbanc Słowenia 14 -665
  Vincent Descombes Sevoie Francja 14 -665
  Alexander Seiwald Austria 14 -665
52 Julian Musiol Niemcy 12 -667
53 Jochen Roth Niemcy 11 -668
  Anton Dorner Austria 11 -668
  Christoph Kreuzer Austria 11 -668
56 Grega Bernik Słowenia 10 -669
  Michael Fladenhofer Austria 10 -669
58 Stefan Samitz Austria 8 -671
  Damien Maitre Francja 8 -671
60 Ralf Watzinger Austria 6 -673
61 Simon Podrebersek Słowenia 5 -674
62 Janez Rukse Słowenia 3 -676
  Uros Vrhovec Słowenia 3 -676
64 Grega Derlink Słowenia 2 -677
65 Stefan Rammerstorfer Austria 1 -678
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3771  
2 Niemcy Niemcy 2055 -1716
3 Słowenia Słowenia 1576 -2195
4 Francja Francja 544 -3227
5 Szwajcaria Szwajcaria 22 -3749
Wyniki konkursów
10.10.1999 Rastbuechl Niemcy K-75
Zwycięzca: Uli Basler (Niemcy)
13.10.1999 Oberstdorf Niemcy K-90
Zwycięzca: Primoz Zupan-Urh (Słowenia)
16.10.1999 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Martin Koch (Austria)
22.12.1999 Predazzo Włochy K-90
Zwycięzca: Florian Liegl (Austria)
23.12.1999 Predazzo Włochy K-90
Zwycięzca: Florian Liegl (Austria)
15.01.2000 Planica Słowenia K-90
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
16.01.2000 Planica Słowenia K-90
Zwycięzca: Stefan Kaiser (Austria)
25.02.2000 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Christian Nagiller (Austria)
26.02.2000 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
16.03.2000 Autrans Francja K-90
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
17.03.2000 Autrans Francja K-90
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
« powrót do strony głównej
Alpen Cup 1999/2000

Alpen Cup 1999/2000

Kalendarium
Anna Twardosz
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich