Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2024
Najbliższe zawody
08.03.2024, godz. 17:00
Lahti HS-130
ICoC
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Georg Späth Niemcy 339  
2 Martin Koch Austria 330 -9
3 Wilfried Eberharter Austria 239 -100
4 Tadej Lenic Słowenia 226 -113
5 Simon Ammann Szwajcaria 202 -137
6 Bine Norcic Słowenia 165 -174
7 Primoz Delavec Słowenia 156 -183
8 Maxime Belleville Francja 117 -222
9 Florian Liegl Austria 116 -223
10 Markus Eigentler Austria 112 -227
11 Frank Löffler Niemcy 110 -229
12 Milan Zivic Słowenia 100 -239
13 Benjamin Hauber Niemcy 94 -245
14 Robert Kranjec Słowenia 80 -259
15 Florentin Durand Francja 72 -267
16 Werner Kladler Austria 69 -270
17 Jakob Blank Austria 65 -274
  Remi Santiago Francja 65 -274
19 Blaz Bilban Słowenia 63 -276
20 Uros Vrhovec Słowenia 59 -280
21 Christian Fetz Austria 54 -285
22 Frank Ludwig Niemcy 52 -287
23 Enrico Duerrleder Niemcy 50 -289
24 Christian Albrecht Austria 48 -291
25 Emmanuel Chedal Francja 44 -295
26 Stefan Pieper Niemcy 40 -299
  Grega Lang Słowenia 40 -299
28 Florian Schmidt Niemcy 37 -302
29 Benjamin Chardon Francja 35 -304
30 Uli Basler Niemcy 34 -305
31 Gasper Cavlovic Słowenia 32 -307
32 Jurgen Toppler Austria 28 -311
  Robert Heinrich Niemcy 28 -311
34 Thomas Hörl Austria 26 -313
35 Jean-Charles Poirot Francja 25 -314
36 Uros Peterka Słowenia 23 -316
37 Janez Rukse Słowenia 22 -317
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 22 -317
  Blaz Vrhovnik Słowenia 22 -317
40 Primoz Gostic Słowenia 21 -318
41 Christian Muellener Szwajcaria 18 -321
  Andreas Baumgartner Austria 18 -321
43 Christoph Klumpp Niemcy 17 -322
44 Joel Morrerod Szwajcaria 16 -323
45 Charles Poirot Francja 14 -325
  Hans Petrat Niemcy 14 -325
47 Reinhard Eberl Austria 13 -326
48 Maximilian Mechler Niemcy 12 -327
49 Johannes Wenninger Austria 9 -330
50 Daniel Maier Niemcy 8 -331
51 Andreas Mitter Austria 7 -332
52 Simon Eberharter Austria 6 -333
53 Aurelien Ducroz Francja 5 -334
54 Janko Ehrlich Włochy 4 -335
55 Bruno Hauswirth Szwajcaria 3 -336
56 Jernej Damjan Słowenia 2 -337
  Markus Kahr Austria 2 -337
  Martin Peer Austria 2 -337
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1144  
2 Słowenia Słowenia 1033 -111
3 Niemcy Niemcy 835 -309
4 Francja Francja 377 -767
5 Szwajcaria Szwajcaria 239 -905
6 Włochy Włochy 4 -1140
Wyniki konkursów
19.12.1997 Predazzo Włochy K-90
Zwycięzca: Martin Koch (Austria)
10.01.1998 St. Moritz Szwajcaria K-90
Zwycięzca: Wilfried Eberharter (Austria)
07.03.1998 Les Rousses Francja K-70
Zwycięzca: Martin Koch (Austria)
14.03.1998 Schoenwald Niemcy K-80
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
21.03.1998 Les Rousses Francja K-70
Zwycięzca: Georg Späth (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Alpen Cup 1997/1998

Alpen Cup 1997/1998

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Denis Sindler (1992)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
09:30
CoC Planica
10:00
FIS Cup Oberhof
14:30
PŚ Lahti
16:00
PŚ Lahti
8 marca 2024 (piątek)
12:00
PŚ Oslo
odprawa techniczna M
12:30
PŚ Oslo
odprawa techniczna K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna K
14:45
PŚ Oslo
oficjalny trening M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening K
16:15
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
17:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
17:00
PŚ Oslo
kwalifikacje M
18:15
PŚ Oslo
oficjalny trening K
20:00
PŚ Oslo
kwalifikacje K
9 marca 2024 (sobota)
08:00
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
09:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna M
13:40
PŚ Oslo
seria próbna M
14:40
PŚ Oslo
konkurs ind. M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
TVN24 Strefa kibica - zima kroniki
LIVE
jutro
01:55
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:00
Polsat Sport Extra Polskie skocznie
jutro
19:15
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
jutro
23:42
TVN24 Strefa kibica - zima kroniki
LIVE
5.3.2024
05:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
5.3.2024
06:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
5.3.2024
07:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
5.3.2024
08:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich