Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
Kalendarz zawodów - Alpen Cup dziewcząt 2022/2023
07.08.2022 Klingenthal Niemcy HS-85 K-80
08.08.2022 Klingenthal Niemcy HS-85 K-80
10.08.2022 Poehla Niemcy HS-66 K-60
11.08.2022 Poehla Niemcy HS-66 K-60
12.08.2022 Bischofsgruen Niemcy HS-71 K-64
13.08.2022 Bischofsgruen Niemcy HS-71 K-64
17.09.2022 Degenfeld Niemcy HS-83 K-75
18.09.2022 Degenfeld Niemcy HS-83 K-75
16.12.2022 Seefeld Austria HS-108 K-99
17.12.2022 Seefeld Austria HS-108 K-99
14.01.2023 Oberhof Niemcy HS-100 K-90 odwołany
14.01.2023 Eisenerz Austria HS-109 K-98
15.01.2023 Oberhof Niemcy HS-100 K-90 odwołany
15.01.2023 Eisenerz Austria HS-109 K-98
11.02.2023 Kranj Słowenia HS-109 K-100
12.02.2023 Kranj Słowenia HS-109 K-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Lilou Zepchi Francja 844  
2 Taja Bodlaj Słowenia 460 -384
3 Sina Kiechle Niemcy 398 -446
4 Meghann Wadsak Austria 356 -488
5 Emma Chervet Francja 355 -489
6 Sina Arnet Szwajcaria 340 -504
7 Ajda Kosnjek Słowenia 337 -507
8 Tinkara Komar Słowenia 305 -539
9 Joanna Eberle Niemcy 289 -555
10 Jerica Jesenko Słowenia 284 -560
11 Christina Feicht Niemcy 266 -578
12 Katarina Pirnovar Słowenia 251 -593
13 Nika Krasovic Słowenia 229 -615
14 Martina Zanitzer Włochy 207 -637
15 Klara Ulrichova Czechy 203 -641
16 Noelia Vuerich Włochy 183 -661
  Alvine Holz Niemcy 183 -661
18 Anezka Indrackova Czechy 167 -677
19 Jerca Becan Słowenia 159 -685
20 Klara Lebelt Niemcy 147 -697
21 Maja Kovacic Słowenia 145 -699
22 Julia Muehlbacher Austria 140 -704
23 Mathilde Bacconnier Francja 135 -709
24 Nika Vetrih Słowenia 131 -713
25 Elisa Deubler Austria 129 -715
26 Anna Senoner Włochy 117 -727
27 Julia Schmidt Austria 110 -734
28 Emely Torazza Szwajcaria 109 -735
29 Michelle Goebel Niemcy 100 -744
30 Selina Koelle Niemcy 98 -746
31 Lara Logar Słowenia 97 -747
32 Clara Mentil Austria 96 -748
33 Nadine Faerber Niemcy 95 -749
34 Anna-Fay Scharfenberg Niemcy 84 -760
  Ursa Vidmar Słowenia 84 -760
36 Amelie Neumann Niemcy 83 -761
37 Megi Lou Schmidt Niemcy 81 -763
38 Anne Haeckel Niemcy 80 -764
39 Lara Guenther Niemcy 75 -769
40 Taja Kosir Słowenia 69 -775
41 Erika Pinzani Włochy 61 -783
42 Greta Pinzani Włochy 52 -792
43 Emily Teubner Niemcy 44 -800
44 Lia Boehme Niemcy 42 -802
45 Giada Delugan Włochy 36 -808
  Ronja Loh Niemcy 36 -808
  Sofia Eggensberger Niemcy 36 -808
48 Camilla Henni Comazzi Włochy 35 -809
49 Kim Amy Duschek Niemcy 33 -811
50 Trine Goepfert Niemcy 32 -812
51 Lucija Jurgec Słowenia 27 -817
52 Lana Trailovic Austria 21 -823
53 Eva Celec Słowenia 20 -824
54 Marie Thomas Couturaud Francja 18 -826
  Asia Marcato Włochy 18 -826
56 Laura Pletz Austria 16 -828
57 Alina Buechel Liechtenstein 13 -831
58 Leoni Bergner Austria 12 -832
59 Thea Haeckel Niemcy 10 -834
60 Ronja Drax Niemcy 6 -838
61 Anna Himmelreich Niemcy 3 -841
62 Tereza Koldovska Czechy 2 -842
  Celina Wasser Szwajcaria 2 -842
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 2598  
2 Niemcy Niemcy 2221 -377
3 Francja Francja 1352 -1246
4 Austria Austria 880 -1718
5 Włochy Włochy 709 -1889
6 Szwajcaria Szwajcaria 451 -2147
7 Czechy Czechy 372 -2226
8 Liechtenstein Liechtenstein 13 -2585
Wyniki konkursów
07.08.2022 Klingenthal Niemcy HS-85
Zwycięzca: Lilou Zepchi (Francja)
08.08.2022 Klingenthal Niemcy HS-85
Zwycięzca: Lilou Zepchi (Francja)
10.08.2022 Poehla Niemcy HS-66
Zwycięzca: Lilou Zepchi (Francja)
11.08.2022 Poehla Niemcy HS-66
Zwycięzca: Lilou Zepchi (Francja)
12.08.2022 Bischofsgruen Niemcy HS-71
Zwycięzca: Ajda Kosnjek (Słowenia)
13.08.2022 Bischofsgruen Niemcy HS-71
Zwycięzca: Ajda Kosnjek (Słowenia)
17.09.2022 Degenfeld Niemcy HS-83
Zwycięzca: Taja Bodlaj (Słowenia)
18.09.2022 Degenfeld Niemcy HS-83
Zwycięzca: Taja Bodlaj (Słowenia)
16.12.2022 Seefeld Austria HS-109
Zwycięzca: Lilou Zepchi (Francja)
17.12.2022 Seefeld Austria HS-109
Zwycięzca: Lilou Zepchi (Francja)
14.01.2023 Eisenerz Austria HS-109
Zwycięzca: Klara Ulrichova (Czechy)
15.01.2023 Eisenerz Austria HS-109
Zwycięzca: Sina Arnet (Szwajcaria)
« powrót do strony głównej
Alpen Cup kobiet 2022/2023

Alpen Cup kobiet 2022/2023

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
19:14
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
19:15
Eurosport 1 Puchar Świata,
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 18/28)
LIVE
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Studio + 2. konkurs, HS 235
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Studio przed 2. konkursem | Kulm
jutro
13:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich