Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
24
27
28
luty 2023
Najbliższe zawody
10.02.2023, godz. 16:00
Hinzenbach HS-90
PŚ K
Kalendarz zawodów - Alpen Cup dziewcząt 2021/2022
09.08.2021 Klingenthal Niemcy HS-85 K-77
10.08.2021 Klingenthal Niemcy HS-85 K-77
12.08.2021 Poehla Niemcy HS-66 K-60
14.08.2021 Bischofsgruen Niemcy HS-71 K-64
15.08.2021 Bischofsgruen Niemcy HS-71 K-64
11.09.2021 Liberec Czechy HS-100 K-90
12.09.2021 Liberec Czechy HS-100 K-90
24.09.2021 Kandersteg Szwajcaria HS-106
25.09.2021 Kandersteg Szwajcaria HS-106
17.12.2021 Seefeld Austria HS-108 K-99
18.12.2021 Seefeld Austria HS-108 K-99
15.01.2022 Oberhof Niemcy HS-100 K-90
16.01.2022 Oberhof Niemcy HS-100 K-90
11.02.2022 Kranj Słowenia HS-109 odwołany
12.02.2022 Kranj Słowenia HS-109
12.02.2022 Kranj Słowenia HS-109
12.03.2022 Rastbuchl Niemcy HS-78
13.03.2022 Rastbuchl Niemcy HS-78
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jerneja Repinc Zupancic Słowenia 894  
2 Nika Prevc Słowenia 890 -4
3 Nika Vetrih Słowenia 679 -215
4 Emely Torazza Szwajcaria 652 -242
5 Taja Bodlaj Słowenia 625 -269
6 Lilou Zepchi Francja 580 -314
7 Anna-Fay Scharfenberg Niemcy 523 -371
8 Lara Logar Słowenia 472 -422
9 Sina Arnet Szwajcaria 465 -429
10 Martina Zanitzer Włochy 462 -432
11 Tinkara Komar Słowenia 405 -489
12 Jerica Jesenko Słowenia 345 -549
13 Emma Chervet Francja 335 -559
14 Rea Kindlimann Szwajcaria 265 -629
15 Asia Marcato Włochy 233 -661
16 Noelia Vuerich Włochy 200 -694
17 Sophie Kothbauer Austria 192 -702
18 Nika Krasovic Słowenia 187 -707
19 Lexane Durand Poudret Francja 180 -714
20 Anezka Indrackova Czechy 176 -718
21 Camilla Henni Comazzi Włochy 172 -722
22 Maja Kovacic Słowenia 158 -736
23 Elisabeth Struempfel Niemcy 153 -741
24 Trine Goepfert Niemcy 152 -742
25 Katarina Pirnovar Słowenia 144 -750
26 Klara Lebelt Niemcy 141 -753
27 Julia Muehlbacher Austria 140 -754
28 Vanessa Moharitsch Austria 137 -757
29 Ursa Vidmar Słowenia 136 -758
  Pia Lilian Kuebler Niemcy 136 -758
31 Ana Jereb Słowenia 131 -763
32 Alvine Holz Niemcy 129 -765
  Selina Koelle Niemcy 129 -765
34 Lia Boehme Niemcy 120 -774
  Michelle Goebel Niemcy 120 -774
36 Christina Feicht Niemcy 94 -800
37 Maike Tyralla Niemcy 93 -801
38 Ronja Loh Niemcy 84 -810
39 Jessica Malsiner Włochy 81 -813
40 Emma Rougeron Francja 80 -814
41 Taja Kosir Słowenia 72 -822
42 Amelie Neumann Niemcy 59 -835
43 Nadine Faerber Niemcy 57 -837
44 Ronja Drax Niemcy 56 -838
45 Amelie Thannheimer Niemcy 46 -848
46 Joanna Eberle Niemcy 45 -849
47 Marit Weischselbraun Austria 44 -850
48 Lena Prinoth Włochy 35 -859
  Alina Buechel Liechtenstein 35 -859
  Greta Pinzani Włochy 35 -859
51 Sahra Schuller Austria 29 -865
  Tereza Koldovska Czechy 29 -865
53 Clara Mentil Austria 27 -867
54 Anja Rathgeb Austria 26 -868
  Giada Delugan Włochy 26 -868
56 Stepanka Ptackova Czechy 25 -869
57 Lara Guenther Niemcy 24 -870
58 Laura Pletz Austria 17 -877
  Katharina Hieber Niemcy 17 -877
60 Magda Hoeger Niemcy 11 -883
61 Mani Cooper Wielka Brytania 9 -885
62 Celina Wasser Szwajcaria 8 -886
63 Zala Mihelcic Słowenia 6 -888
64 Leoni Bergner Austria 5 -889
65 Kathrin Hitzinger Niemcy 4 -890
  Jolana Hradilova Czechy 4 -890
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 5144  
2 Niemcy Niemcy 2193 -2951
3 Szwajcaria Szwajcaria 1390 -3754
4 Włochy Włochy 1244 -3900
5 Francja Francja 1175 -3969
6 Austria Austria 617 -4527
7 Czechy Czechy 234 -4910
8 Liechtenstein Liechtenstein 35 -5109
9 Wielka Brytania Wielka Brytania 9 -5135
Wyniki konkursów
09.08.2021 Klingenthal Niemcy HS-85
Zwycięzca: Emely Torazza (Szwajcaria)
10.08.2021 Klingenthal Niemcy HS-85
Zwycięzca: Anna-Fay Scharfenberg (Niemcy)
12.08.2021 Poehla Niemcy HS-66
Zwycięzca: Emely Torazza (Szwajcaria)
14.08.2021 Bischofsgruen Niemcy HS-71
Zwycięzca: Nika Prevc (Słowenia)
15.08.2021 Bischofsgruen Niemcy HS-71
Zwycięzca: Nika Prevc (Słowenia)
11.09.2021 Liberec Czechy HS-100
Zwycięzca: Nika Prevc (Słowenia)
12.09.2021 Liberec Czechy HS-100
Zwycięzca: Jerneja Repinc Zupancic (Słowenia)
24.09.2021 Kandersteg Szwajcaria HS-106
Zwycięzca: Nika Prevc (Słowenia)
25.09.2021 Kandersteg Szwajcaria HS-106
Zwycięzca: Jerneja Repinc Zupancic (Słowenia)
17.12.2021 Seefeld Austria HS-109
Zwycięzca: Nika Prevc (Słowenia)
18.12.2021 Seefeld Austria HS-109
Zwycięzca: Taja Bodlaj (Słowenia)
15.01.2022 Oberhof Niemcy HS-100
Zwycięzca: Nika Prevc (Słowenia)
16.01.2022 Oberhof Niemcy HS-100
Zwycięzca: Nika Prevc (Słowenia)
12.02.2022 Kranj Słowenia HS-109
Zwycięzca: Lilou Zepchi (Francja)
12.02.2022 Kranj Słowenia HS-109
Zwycięzca: Nika Vetrih (Słowenia)
12.03.2022 Rastbuchl Niemcy HS-78
Zwycięzca: Jerneja Repinc Zupancic (Słowenia)
13.03.2022 Rastbuchl Niemcy HS-78
Zwycięzca: Jerneja Repinc Zupancic (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Alpen Cup kobiet 2021/2022

Alpen Cup kobiet 2021/2022

Kalendarium
Lukas Tschuschnig
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 lutego 2023 (czwartek)
18:00
PŚ K Hinzenbach
odprawa techniczna
10 lutego 2023 (piątek)
09:30
PŚ K Hinzenbach
oficjalny trening
11:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
15:00
PŚ K Hinzenbach
seria próbna
16:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
20:00
FIS Cup Szczyrk
odprawa techniczna K/M
23:00
PŚ Lake Placid
kwalifikacje
11 lutego 2023 (sobota)
08:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
09:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
09:30
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
10:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
11:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
11:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
15:00
PŚ Lake Placid
seria próbna
16:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
16:00
PŚ Lake Placid
konkurs ind.
17:00
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. M
22:00
PŚ Lake Placid
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
9.2.2023
17:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Willingen
9.2.2023
17:30
Eurosport w Player.pl Willingen | 2. konkurs indywidualny, HS147
10.2.2023
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
10.2.2023
15:50
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
16:00
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
16:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinzenbach, Austria
LIVE
10.2.2023
20:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Hinzenbach
10.2.2023
20:30
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
22:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Granerud straci formę jeszcze w tym sezonie?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich