Doł±cz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wej¶cie: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
22
23
24
luty 2021
Najbliższe zawody
28.02.2021, godz. 09:00
Oberhof HS-100
FIS Cup K
Kalendarz zawodów - Alpen Cup dziewcz±t 2020/2021
12.09.2020 Berchtesgaden Niemcy HS-98 K-90
13.09.2020 Berchtesgaden Niemcy HS-98 K-90
18.12.2020 Seefeld Austria HS-99 K-109
19.12.2020 Seefeld Austria HS-99 K-109
23.01.2021 Oberhof Niemcy HS-100 K-90
24.01.2021 Oberhof Niemcy HS-100 K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Nika Prevc Słowenia 422  
2 Hannah Wiegele Austria 352 -70
3 Vanessa Moharitsch Austria 337 -85
4 Jerneja Repinc Zupancic Słowenia 214 -208
5 Nika Vetrih Słowenia 210 -212
6 Michelle Goebel Niemcy 190 -232
7 Lia Boehme Niemcy 163 -259
8 Klara Ulrichova Czechy 160 -262
9 Camilla Henni Comazzi Włochy 153 -269
10 Emely Torazza Szwajcaria 139 -283
11 Veronika Jencova Czechy 130 -292
12 Sophie Kothbauer Austria 128 -294
13 Tinkara Komar Słowenia 123 -299
14 Sahra Schuller Austria 118 -304
15 Pia Lilian Kuebler Niemcy 111 -311
16 Lilou Zepchi Francja 107 -315
17 Nika Krasovic Słowenia 104 -318
18 Lara Logar Słowenia 101 -321
19 Jerica Jesenko Słowenia 100 -322
20 Josephin Laue Niemcy 82 -340
21 Martina Zanitzer Włochy 77 -345
22 Julia Muehlbacher Austria 74 -348
23 Alina Ihle Niemcy 68 -354
24 Sina Arnet Szwajcaria 66 -356
25 Selina Koelle Niemcy 65 -357
26 Amelie Thannheimer Niemcy 63 -359
27 Asia Marcato Włochy 55 -367
28 Pia Mazi Słowenia 54 -368
29 Christina Feicht Niemcy 46 -376
30 Rea Kindlimann Szwajcaria 44 -378
  Ana Jereb Słowenia 44 -378
32 Zala Mihelcic Słowenia 33 -389
33 Anezka Indrackova Czechy 29 -393
34 Martina Ambrosi Włochy 28 -394
35 Katja Markuta Słowenia 21 -401
36 Anna Jaekle Niemcy 16 -406
37 Emma Chervet Francja 15 -407
38 Joanna Eberle Niemcy 13 -409
39 Noelia Vuerich Włochy 11 -411
  Alina Buechel Austria 11 -411
41 Veronika Istenic Słowenia 9 -413
42 Greta Pinzani Włochy 7 -415
43 Tereza Koldovska Czechy 3 -419
  Lena Prinoth Włochy 3 -419
45 Susie Penet Francja 1 -421
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1435  
2 Austria Austria 1020 -415
3 Niemcy Niemcy 817 -618
4 Włochy Włochy 334 -1101
5 Czechy Czechy 322 -1113
6 Szwajcaria Szwajcaria 249 -1186
7 Francja Francja 123 -1312
Wyniki konkursów
12.09.2020 Berchtesgaden Niemcy HS-98
Zwycięzca: Jerneja Repinc Zupancic (Słowenia)
13.09.2020 Berchtesgaden Niemcy HS-98
Zwycięzca: Klara Ulrichova (Czechy)
18.12.2020 Seefeld Austria HS-99
Zwycięzca: Nika Prevc (Słowenia)
19.12.2020 Seefeld Austria HS-99
Zwycięzca: Nika Prevc (Słowenia)
23.01.2021 Oberhof Niemcy HS-100
Zwycięzca: Hannah Wiegele (Austria)
24.01.2021 Oberhof Niemcy HS-100
Zwycięzca: Hannah Wiegele (Austria)
« powrót do strony głównej
Alpen Cup kobiet 2020/2021

Alpen Cup kobiet 2020/2021

Najbliższe zawody
27 lutego 2021 (sobota)
10:30
FIS Cup Oberhof
11:00
FIS Cup Oberhof
11:45
FIS Cup Oberhof
14:30
FIS Cup Oberhof
15:15
M¦ Oberstdorf
15:30
FIS Cup Oberhof
16:30
M¦ Oberstdorf
16:45
FIS Cup Oberhof
28 lutego 2021 (niedziela)
08:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna K
09:00
FIS Cup Oberhof
konkurs K
11:45
FIS Cup Oberhof
seria próbna M
12:15
FIS Cup Oberhof
konkurs M
15:30
M¦ Oberstdorf
seria próbna mix
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs mix
1 marca 2021 (poniedziałek)
17:00
M¦ Oberstdorf
trening K
2 marca 2021 (wtorek)
16:30
M¦ Oberstdorf
seria próbna K
18:00
M¦ Oberstdorf
kwalifikacje K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
23:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
00:30
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
04:15
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
06:04
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
11:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
16:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
LIVE
jutro
16:50
Eurosport
Player
Mistrzostwa ¶wiata - Oberstdorf | Konkurs drużyn mieszanych, HS 106
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
jutro
17:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
LIVE
jutro
18:45
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
LIVE
jutro
22:30
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na skoczni dużej?
Halvor Egner Granerud
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Karl Geiger
Anze Lanisek
Bor Pavlovcic
Ryoyu Kobayashi
Daniel Andre Tande
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich