Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K

Pierwszą serię skoków treningowych w Oslo, gdzie jutro odbędą się finałowe zawody PŚ kobiet, wygrała Sara Takanashi. Japonka uzyskała 104,5 metra i wyprzedziła Ulrike Graessler (102 m). Trzecie miejsce zajęła Sarah Hendrickson (98,5 m). Nieźle skakały też Anette Sagen, Lindsey Van, Juliane Seyfarth i Daniela Iraschko.

W drugim treningu Anette Sagen zdeklasowała rywalki. 104 metry pozwoliły reprezentantce gospodarzy na sporą przewagę nad Ulrike Graessler (99,5 m). Trzecia była Sara Takanashi, a dopiero czwarta Sarah Hendrickson. Daniela Iraschko zajęła 7. miejsce, a Coline Mattel była 12-ta.

Wyniki 1 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Sara Takanashi
Japonia
104.5
84.6
2
Ulrike Graessler
Niemcy
102.0
78.3
3
Sarah Hendrickson
USA
98.5
74.8
4
Anette Sagen
Norwegia
99.5
71.0
5
Lindsey Van
USA
99.0
70.2
6
Juliane Seyfarth
Niemcy
102.5
68.6
7
Daniela Iraschko
Austria
94.5
67.3
8
Elena Runggaldier
Włochy
98.5
62.3
9
Jacqueline Seifriedsberger
Austria
95.0
62.0
10
Yoshiko Kasai
Japonia
96.0
60.8
11
Sabrina Windmueller
Szwajcaria
93.5
58.6
12
Evelyn Insam
Włochy
92.0
57.8
13
Melanie Faisst
Niemcy
92.0
56.8
14
Yuki Ito
Japonia
94.0
56.7
15
Ayumi Watase
Japonia
92.0
55.8
16
Line Jahr
Norwegia
92.0
55.3
17
Lisa Demetz
Włochy
92.5
55.0
18
Svenja Wuerth
Niemcy
91.0
53.5
19
Julia Kykkänen
Finlandia
90.0
53.0
20
Katja Pozun
Słowenia
89.0
52.5
21
Jessica Jerome
USA
89.0
52.4
 
Maja Vtic
Słowenia
89.0
52.4
23
Abby Hughes
USA
90.0
50.3
24
Wendy Vuik
Holandia
92.0
48.8
25
Lea Lemare
Francja
92.5
48.3
26
Spela Rogelj
Słowenia
88.0
47.4
 
Julia Clair
Francja
88.5
47.4
28
Katharina Althaus
Niemcy
89.0
46.8
29
Maren Lundby
Norwegia
87.5
45.8
30
Anna Haefele
Niemcy
86.0
43.4
31
Coline Mattel
Francja
83.5
39.6
32
Ursa Bogataj
Słowenia
83.0
39.5
33
Irina Taktaeva
Rosja
86.5
39.3
34
Cornelia Roider
Austria
87.5
38.3
35
Alissa Johnson
USA
81.5
35.8
36
Gyda Enger
Norwegia
83.5
35.5
37
Katharina Keil
Austria
86.5
35.4
38
Jenny Synnove Hagemoen
Norwegia
84.0
34.5
39
Lucie Mikova
Czechy
85.5
33.9
40
Sonja Schoitsch
Austria
85.0
33.2
41
Michaela Dolezelova
Czechy
83.5
32.5
42
Natalie Dejmkova
Czechy
81.0
28.6
43
Lara Thomae
Holandia
78.5
25.4
44
Anastasiya Gladysheva
Rosja
79.0
24.0
45
Vladena Pustkova
Czechy
78.5
23.1
46
Synne Steen Hansen
Norwegia
78.0
20.1
47
Silje Karlengen
Norwegia
71.5
8.7



Wyniki 2 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Anette Sagen
Norwegia
104.0
81.5
2
Ulrike Graessler
Niemcy
99.5
75.4
3
Sara Takanashi
Japonia
99.0
74.2
4
Sarah Hendrickson
USA
99.0
72.6
5
Melanie Faisst
Niemcy
98.0
66.0
6
Jacqueline Seifriedsberger
Austria
96.5
64.2
7
Daniela Iraschko
Austria
94.0
63.9
 
Juliane Seyfarth
Niemcy
99.5
63.9
9
Lindsey Van
USA
92.5
61.4
10
Jessica Jerome
USA
93.5
58.9
11
Evelyn Insam
Włochy
96.0
56.8
12
Coline Mattel
Francja
92.0
55.4
13
Ayumi Watase
Japonia
95.5
54.8
14
Elena Runggaldier
Włochy
94.5
54.3
15
Katharina Althaus
Niemcy
95.5
53.7
16
Spela Rogelj
Słowenia
94.5
53.5
17
Sabrina Windmueller
Szwajcaria
93.0
52.5
18
Svenja Wuerth
Niemcy
94.0
52.0
 
Yuki Ito
Japonia
94.0
52.0
20
Anna Haefele
Niemcy
94.0
50.8
21
Katja Pozun
Słowenia
90.0
50.3
22
Line Jahr
Norwegia
92.5
50.0
23
Yoshiko Kasai
Japonia
93.0
49.3
 
Abby Hughes
USA
93.0
49.3
25
Julia Kykkänen
Finlandia
91.5
47.5
26
Alissa Johnson
USA
91.0
46.0
27
Maja Vtic
Słowenia
86.5
45.5
28
Maren Lundby
Norwegia
90.5
44.1
29
Sonja Schoitsch
Austria
88.5
43.6
30
Julia Clair
Francja
88.0
42.4
31
Wendy Vuik
Holandia
89.5
42.0
 
Lea Lemare
Francja
89.0
42.0
33
Ursa Bogataj
Słowenia
87.5
40.1
34
Lisa Demetz
Włochy
87.5
39.9
35
Cornelia Roider
Austria
86.0
39.7
36
Michaela Dolezelova
Czechy
85.0
35.4
37
Jenny Synnove Hagemoen
Norwegia
85.0
35.3
38
Katharina Keil
Austria
83.0
30.5
39
Gyda Enger
Norwegia
82.0
29.8
40
Irina Taktaeva
Rosja
80.5
23.6
41
Lucie Mikova
Czechy
79.0
22.1
42
Vladena Pustkova
Czechy
76.5
20.0
43
Lara Thomae
Holandia
77.0
19.3
 
Natalie Dejmkova
Czechy
77.0
19.3
45
Anastasiya Gladysheva
Rosja
73.5
17.7
46
Synne Steen Hansen
Norwegia
75.5
15.0
47
Silje Karlengen
Norwegia
70.0
5.3

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2012 - wszystkie artykuły
Komentarze
aaa
Mój prognostyk przed zawodami finałowymi:
1. Takanashi
2. Graessler
3. Sagen
4. Hendrickson
5. Seyfarth
6. Van
7. Iraschko
8. Seifriedsberger
9. Faiss
10.Runggaldier
(09.03.2012, 11:22)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
PŚk: Takanashi i Sagen wygrywają treningi w Oslo
PŚk: Takanashi i Sagen wygrywają treningi w Oslo

PŚk: Takanashi i Sagen wygrywają treningi w Oslo

Kalendarium
Jan Habdas
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
14:46
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
14:46
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
15:40
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
15:41
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
16:15
Eurosport w Player.pl Lillehammer | HS 98
LIVE
4.12.2022
16:15
Eurosport w Player.pl Lillehammer | HS 140
LIVE
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich