Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K

Wolfgang Loitzl zwyciężył w obu seriach treningowych, jakie odbyły się we włoskiej dolinie Val di Fiemme w przeddzień pierwszego z konkursów Pucharu Kontynentalnego.

Austriak dwukrotnie z najkrótszego rozbiegu lądował najdalej - najpierw uzyskał 130 metrów (jedenasta belka), później lądował pół metra bliżej (belka dziesiąta).

W pierwszej serii za jego plecami uplasowali się Tomasz Byrt (127 m - 12. belka) i Stefan Kraft (126 m - 11.), natomiast drugiej rundzie za Loitzlem znaleźli się Norwegowie Robert Johansson (127,5 m - 2. belka) i Ole Marius Ingvaldsen (127 m - 10.).

Pozostali Polacy spisali się słabiej. W pierwszej serii oprócz Byrta w czołowej trzydziestce znaleźli się Stefan Hula (120,5 m - 19. miejsce), Dawid Kubacki (119,5 m - 25.), Jan Ziobro (118 m - 26.) i Bartłomiej Kłusek (117 m - 29.). Dalsze lokaty zajęli Grzegorz Miętus i Marcin Bachleda.

W drugiej rundzie najlepiej z naszych reprezentantów pokazał się Dawid Kubacki, któremu skok na odległość 125 metrów dał dziewiątą lokatę. Kolejna piątka skakała bardzo równo - Stefan Hula był 16. (124 m), Grzegorz Miętus 18. (123,5 m), natomiast Bartłomiej Kłusek, Jan Ziobro i Marcin Bachleda zajęli 19. miejsce (123 metry). Tym razem Byrt był najsłabszym Polakiem - odległość 121,5 metra dała mu 26. miejsce.

Wyniki I treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Wolfgang Loitzl
Austria
130.0
2
Tomasz Byrt
Polska
127.0
3
Stefan Kraft
Austria
126.0
4
Lukas Mueller
Austria
125.0
 
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
125.0
6
Marco Grigoli
Szwajcaria
124.5
7
Marinus Kraus
Niemcy
124.0
8
Martin Cikl
Czechy
123.5
 
Klaus Ovlien Engen
Norwegia
123.5
10
Robert Johansson
Norwegia
123.0
 
Manuel Poppinger
Austria
123.0
12
Daniel Wenig
Niemcy
122.5
 
Stefan Hayboeck
Austria
122.5
14
Felix Schoft
Niemcy
122.0
 
Primoz Pikl
Słowenia
122.0
 
Petr Chaadaev
Rosja
122.0
17
Borek Sedlak
Czechy
121.5
18
Tomaz Naglic
Słowenia
121.0
19
Ole Marius Ingvaldsen
Norwegia
120.5
 
Stefan Hula
Polska
120.5
 
Andraz Pograjc
Słowenia
120.5
22
David Unterberger
Austria
120.0
 
Espen Roee
Norwegia
120.0
 
Elias Tollinger
Austria
120.0
25
Dawid Kubacki
Polska
119.5
26
Jan Ziobro
Polska
118.0
27
Simen Grimsrud
Norwegia
117.5
 
Rok Urbanc
Słowenia
117.5
29
Danny Queck
Niemcy
117.0
 
Bartłomiej Kłusek
Polska
117.0
31
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
116.5
32
Robert Hrgota
Słowenia
116.0
 
Matjaz Pungertar
Słowenia
116.0
 
Grzegorz Miętus
Polska
116.0
 
Federico Cecon
Włochy
116.0
36
Vegard Swensen
Norwegia
115.5
37
Ziga Mandl
Słowenia
115.0
38
Jan Maylaender
Niemcy
113.5
 
Miran Zupancic
Słowenia
113.5
40
Stephan Leyhe
Niemcy
113.0
41
Nicholas Alexander
USA
112.5
42
Markus Eggenhofer
Austria
111.0
43
Antonin Hajek
Czechy
110.5
 
Nicolas Mayer
Francja
110.5
 
Phillip Sjoeen
Norwegia
110.5
46
Marcin Bachleda
Polska
110.0
47
Anders Johnson
USA
109.5
 
Alexandre Mabboux
Francja
109.5
49
Jiri Mazoch
Czechy
107.0
 
Roberto Dellasega
Włochy
107.0
51
Tomas Zmoray
Słowacja
106.5
52
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
105.5
 
Diego Dellasega
Włochy
105.5
54
Alessio de Crignis
Włochy
104.0
55
Peter Frenette
USA
102.0
 
Yevgeniy Levkin
Kazachstan
102.0
57
Marat Zhaparov
Kazachstan
98.5
58
Gauthier Airiau
Francja
98.0
59
David Viry
Francja
97.5
60
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
97.0
61
Michael Lunardi
Włochy
96.5
62
Patrik Lichy
Słowacja
94.0
63
Stanislav Oshepkov
Rosja
92.0
64
Zeno di Lenardo
Włochy
90.5
65
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
89.0
66
Christian Friberg
USA
88.5

Wyniki II treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Wolfgang Loitzl
Austria
129.5
2
Robert Johansson
Norwegia
127.5
3
Ole Marius Ingvaldsen
Norwegia
127.0
4
Marco Grigoli
Szwajcaria
126.5
5
Robert Hrgota
Słowenia
126.0
 
Danny Queck
Niemcy
126.0
 
Stefan Kraft
Austria
126.0
8
Klaus Ovlien Engen
Norwegia
125.5
9
Lukas Mueller
Austria
125.0
 
Borek Sedlak
Czechy
125.0
 
Dawid Kubacki
Polska
125.0
12
Rok Mandl
Słowenia
124.5
 
Stephan Leyhe
Niemcy
124.5
 
Primoz Pikl
Słowenia
124.5
 
Phillip Sjoeen
Norwegia
124.5
16
Felix Schoft
Niemcy
124.0
 
Stefan Hula
Polska
124.0
18
Grzegorz Miętus
Polska
123.5
19
Bartłomiej Kłusek
Polska
123.0
 
Jan Ziobro
Polska
123.0
 
Marcin Bachleda
Polska
123.0
22
Rok Urbanc
Słowenia
122.5
 
Andraz Pograjc
Słowenia
122.5
24
Antonin Hajek
Czechy
122.0
 
Jiri Mazoch
Czechy
122.0
26
Vegard Swensen
Norwegia
121.5
 
Tomasz Byrt
Polska
121.5
28
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
121.0
 
Daniel Wenig
Niemcy
121.0
 
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
121.0
 
Miran Zupancic
Słowenia
121.0
32
Stefan Hayboeck
Austria
120.5
 
Alexandre Mabboux
Francja
120.5
34
Tomaz Naglic
Słowenia
120.0
 
David Unterberger
Austria
120.0
 
Petr Chaadaev
Rosja
120.0
37
Manuel Poppinger
Austria
119.0
 
Matjaz Pungertar
Słowenia
119.0
 
Anders Johnson
USA
119.0
 
Espen Roee
Norwegia
119.0
41
Marinus Kraus
Niemcy
118.5
 
Martin Cikl
Czechy
118.5
43
Nicolas Mayer
Francja
117.0
44
Jan Maylaender
Niemcy
116.5
 
Elias Tollinger
Austria
116.5
46
Tomas Zmoray
Słowacja
116.0
47
Markus Eggenhofer
Austria
115.5
48
Roberto Dellasega
Włochy
115.0
49
Simen Grimsrud
Norwegia
114.5
50
David Viry
Francja
114.0
 
Federico Cecon
Włochy
114.0
52
Nicholas Alexander
USA
113.5
53
Diego Dellasega
Włochy
112.0
54
Peter Frenette
USA
111.5
55
Yevgeniy Levkin
Kazachstan
110.5
56
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
110.0
 
Gauthier Airiau
Francja
110.0
58
Stanislav Oshepkov
Rosja
106.5
 
Marat Zhaparov
Kazachstan
106.5
60
Michael Lunardi
Włochy
104.5
61
Patrik Lichy
Słowacja
97.0
62
Christian Friberg
USA
96.0
63
Zeno di Lenardo
Włochy
95.5
64
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
95.0
65
Alessio de Crignis
Włochy
92.5
66
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
91.0

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2012 - wszystkie artykuły
Komentarze
Fan Zografskiego
hehe...z tą ogoloną głową może jeszcze wróci do dawnej formy :D
(03.03.2012, 12:04)
goldi
ogolił łeb i od razu lepsza aerodynamika:P
(03.03.2012, 11:17)
Maarten
Zapunktował dwukrotnie - 2 razy był 30., z czego raz wszedł dzięki wygranej w parze KO w Ga-Pa z Koflerem, który miał ogromne problemy w locie.
(02.03.2012, 23:29)
ParKomat
co to za łysol ? heheh
(02.03.2012, 23:22)
tommm
@czubus

był na granicy "50tki". raz bodaj zapunktował, jak mnie pamięc nie myli
(02.03.2012, 23:12)
magiczny17
czubus

chyba jednak się mylisz
(02.03.2012, 22:55)
czubus
jesli mnie pamiec nie myli jeszcze niedawno trofimow był na granicy 30 w PŚ
(02.03.2012, 22:35)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Val di Fiemme: Loitzl najlepszy na treningach
CoC Val di Fiemme: Loitzl najlepszy na treningach

CoC Val di Fiemme: Loitzl najlepszy na treningach

Kalendarium
Adam Małysz
Dziś urodziny obchodzą:
Andriy Kalinchuk (1995)
Najbliższe zawody
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
13:34
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka
dzisiaj
13:34
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | HS 98
LIVE
dzisiaj
19:23
Eurosport w Player.pl SKOKI NARCIARSKIE
LIVE
dzisiaj
19:24
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | HS 140
LIVE
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich