Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Pierwszy trening wygrała Sara Takanashi. ¦wieżo upieczona mistrzyni ¶wiata juniorek poleciała z 21. belki na 96,5 metra i wyprzedziła Sarę Hendrickson (94,5 metra z niższego rozbiegu). W czołówce znalazły się też Anette Sagem, Ulrike Graessler, Daniela Iraschko i Melanie Faisst.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
W drugiej odsłonie wynik był podobny. Znów Japonka skakała najdalej z wyższej belki. Tym razem uzyskała 98,5 metra i o 2,2 punktu pokonała Amerykankę (94 m). Ładnie skoczyła też Anette Sagen - 93 metry. Daniela Iraschko zajęła 6. miejsce z wynikiem 86 metrowym.

Nic nie zmieniło się także w trzecim treningu. Takanashi uzyskała 98 metrów, a Hendrickson 96,5 metra. Bardzo dobrze spisała się również Ulrike Graessler uzyskuj±c 96,5 metra. W czołówce były również Lindsey Van, Daniela Iraschko i Anette Sagen.

Wyniki 1 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Sara Takanashi
Japonia
96.5
63.8
2
Sarah Hendrickson
USA
94.5
60.7
3
Anette Sagen
Norwegia
88.0
53.1
4
Ulrike Graessler
Niemcy
86.0
48.4
5
Daniela Iraschko
Austria
87.0
46.1
 
Melanie Faisst
Niemcy
87.0
46.1
7
Katja Pozun
Słowenia
82.5
40.9
 
Line Jahr
Norwegia
85.0
40.9
9
Anna Haefele
Niemcy
83.5
39.9
10
Jessica Jerome
USA
83.5
39.2
11
Ayumi Watase
Japonia
84.5
38.9
12
Julia Kykkänen
Finlandia
83.0
38.5
13
Abby Hughes
USA
83.5
37.8
14
Coline Mattel
Francja
83.0
37.2
15
Maren Lundby
Norwegia
82.0
36.7
16
Katharina Althaus
Niemcy
81.5
35.0
17
Atsuko Tanaka
Japonia
76.0
34.8
18
Yoshiko Kasai
Japonia
76.5
34.3
19
Spela Rogelj
Słowenia
82.0
33.8
20
Evelyn Insam
Włochy
81.0
31.8
21
Ursa Bogataj
Słowenia
75.0
31.3
22
Svenja Wuerth
Niemcy
79.0
31.2
23
Lindsey Van
USA
78.0
30.4
24
Sabrina Windmueller
Szwajcaria
80.0
30.2
25
Irina Taktaeva
Rosja
73.5
29.8
26
Lisa Demetz
Włochy
82.0
28.7
27
Yurina Yamada
Japonia
72.5
28.2
28
Elena Runggaldier
Włochy
72.0
26.2
29
Carina Vogt
Niemcy
77.0
24.6
30
Gyda Enger
Norwegia
70.5
23.0
31
Julia Clair
Francja
73.5
21.3
32
Yuki Ito
Japonia
68.0
18.6
33
Jun Maruyama
Japonia
67.0
17.1
34
Wendy Vuik
Holandia
66.5
15.7
35
Maja Vtic
Słowenia
71.5
14.7
36
Seiko Koasa
Japonia
65.5
13.5
37
Anastasiya Gladysheva
Rosja
65.0
12.2
38
Yurika Hirayama
Japonia
62.5
7.0
39
Natsuka Sawaya
Japonia
62.0
6.4
40
Yuka Kobayashi
Japonia
61.5
5.6
41
Jenny Synnove Hagemoen
Norwegia
55.5
0.0
42
Alissa Johnson
USA
DNS
DNS
43
Kaori Iwabuchi
Japonia
DNS
DNS


Wyniki 2 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Sara Takanashi
Japonia
98.5
73.3
2
Sarah Hendrickson
USA
94.0
71.1
3
Anette Sagen
Norwegia
93.0
64.3
4
Ulrike Graessler
Niemcy
87.0
56.6
5
Yoshiko Kasai
Japonia
89.5
55.0
6
Daniela Iraschko
Austria
86.0
54.7
7
Lindsey Van
USA
86.0
54.3
8
Yurina Yamada
Japonia
86.5
51.6
9
Anna Haefele
Niemcy
87.5
51.5
10
Katja Pozun
Słowenia
85.0
50.7
11
Jessica Jerome
USA
85.0
50.2
12
Katharina Althaus
Niemcy
87.0
48.6
13
Kaori Iwabuchi
Japonia
85.5
47.7
14
Line Jahr
Norwegia
84.0
47.3
15
Evelyn Insam
Włochy
83.0
46.5
16
Coline Mattel
Francja
83.0
46.2
17
Spela Rogelj
Słowenia
84.0
45.2
18
Melanie Faisst
Niemcy
83.5
44.3
 
Abby Hughes
USA
82.0
44.3
20
Irina Taktaeva
Rosja
84.5
43.6
21
Ayumi Watase
Japonia
79.5
43.2
22
Maren Lundby
Norwegia
83.5
42.4
23
Atsuko Tanaka
Japonia
80.5
42.2
24
Svenja Wuerth
Niemcy
81.0
41.9
25
Julia Kykkänen
Finlandia
82.0
40.2
26
Wendy Vuik
Holandia
81.0
39.4
27
Maja Vtic
Słowenia
79.5
39.2
28
Elena Runggaldier
Włochy
81.5
39.0
29
Yuki Ito
Japonia
79.5
37.1
30
Julia Clair
Francja
78.5
35.7
31
Ursa Bogataj
Słowenia
79.0
33.6
32
Seiko Koasa
Japonia
80.0
33.2
33
Jenny Synnove Hagemoen
Norwegia
78.0
32.1
34
Carina Vogt
Niemcy
76.5
30.4
35
Natsuka Sawaya
Japonia
76.5
28.5
36
Gyda Enger
Norwegia
74.0
28.3
37
Yurika Hirayama
Japonia
73.5
21.5
38
Jun Maruyama
Japonia
72.0
19.7
39
Lisa Demetz
Włochy
68.5
19.4
40
Anastasiya Gladysheva
Rosja
68.5
18.9
41
Yuka Kobayashi
Japonia
69.5
15.9
42
Sabrina Windmueller
Szwajcaria
58.5
0.0
43
Alissa Johnson
USA
DNS
DNS


Wyniki 3 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Sara Takanashi
Japonia
98.0
75.2
2
Sarah Hendrickson
USA
96.5
72.2
3
Ulrike Graessler
Niemcy
96.5
71.3
4
Lindsey Van
USA
93.0
63.6
5
Daniela Iraschko
Austria
89.5
60.7
6
Anette Sagen
Norwegia
90.5
60.4
7
Melanie Faisst
Niemcy
90.0
56.0
8
Anna Haefele
Niemcy
89.5
54.5
9
Line Jahr
Norwegia
89.5
51.5
10
Yoshiko Kasai
Japonia
89.5
51.4
11
Ayumi Watase
Japonia
88.5
51.3
12
Katharina Althaus
Niemcy
88.5
50.7
13
Jessica Jerome
USA
87.5
50.5
14
Svenja Wuerth
Niemcy
86.0
50.4
15
Atsuko Tanaka
Japonia
86.5
50.3
16
Yurina Yamada
Japonia
86.0
48.3
17
Maren Lundby
Norwegia
86.5
45.8
18
Abby Hughes
USA
84.5
45.4
19
Kaori Iwabuchi
Japonia
86.0
45.2
20
Elena Runggaldier
Włochy
85.5
45.0
21
Ursa Bogataj
Słowenia
86.0
44.1
 
Yuki Ito
Japonia
85.5
44.1
23
Katja Pozun
Słowenia
82.0
43.4
24
Coline Mattel
Francja
83.0
42.9
25
Wendy Vuik
Holandia
84.0
41.9
26
Seiko Koasa
Japonia
85.5
41.6
27
Evelyn Insam
Włochy
83.5
41.4
28
Julia Clair
Francja
80.5
38.8
29
Maja Vtic
Słowenia
81.0
38.2
30
Julia Kykkänen
Finlandia
81.5
38.1
31
Irina Taktaeva
Rosja
81.0
35.9
32
Lisa Demetz
Włochy
79.5
34.5
33
Spela Rogelj
Słowenia
78.0
32.9
34
Carina Vogt
Niemcy
78.0
30.1
35
Sabrina Windmueller
Szwajcaria
79.0
29.9
36
Gyda Enger
Norwegia
78.0
29.4
37
Jun Maruyama
Japonia
77.5
26.9
38
Jenny Synnove Hagemoen
Norwegia
76.0
26.6
39
Natsuka Sawaya
Japonia
78.0
26.0
40
Yurika Hirayama
Japonia
77.0
24.9
41
Yuka Kobayashi
Japonia
72.5
20.6
42
Anastasiya Gladysheva
Rosja
67.5
8.1
43
Alissa Johnson
USA
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2012 - wszystkie artykuły
Komentarze
nie dziwne
nic dziwnego, nie jest przecież z czołówki
(02.03.2012, 14:42)
uskotko
A Julia z kazdym skokiem slabiej, uuu...
(02.03.2012, 10:58)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦k: Takanashi wygrywa trzy treningi w Zao
P¦k: Takanashi wygrywa trzy treningi w Zao

P¦k: Takanashi wygrywa trzy treningi w Zao

Kalendarium
Yurika Hirayama
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christoph Grillhoesl (1978)
Sofya Tikhonova (1998)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich