TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.

Dziesięć zespołów wystartuje w drużynowym konkursie o mistrzostwo ¶wiata w lotach. W większo¶ci składów nie nast±piły zmiany w porównaniu z konkursem indywidualnym.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Łukasz Kruczek postawił na tych samych zawodników, co podczas czwartkowych kwalifikacji - nasz kraj podczas drużynówki reprezentować będ± więc Maciej Kot, Piotr Żyła, Krzysztof Miętus i Kamil Stoch.

W najsilniejszym składzie zobaczymy Austriaków, których do złota będzie chciał doprowadzić Martin Koch. Zawodnika SV Villach wspierać będ± Thomas Morgenstern, Andreas Kofler i Gregor Schlierenzauer.

Największymi faworytami konkursu po wczorajszej rywalizacji wydaj± się być gospodarze - tutaj również nie było zmiany, choć spekulowało się, że Bjoerna Einara Romoerena może zast±pić Tom Hilde. Oprócz byłego rekordzisty ¶wiata wyst±pi± Anders Fannemel, Rune Velta i Anders Bardal.

O medale mog± powalczyć również Niemcy (Andreas Wank, Richard Freitag, Maximilian Mechler i Severin Freund), Słoweńcy (Jernej Damjan, Jurij Tepes, Jure Sinkovec i oczywi¶cie Robert Kranjec) oraz Japończycy (Yuta Watase, Shohei Tochimoto, Taku Takeuchi i Daiki Ito).

Jedyna zmiana w składzie w stosunku do czwartkowych kwalifikacji nast±piła w zespole Kazachstanu - Nikolaya Karpenkę zast±pił Yevgeniy Levkin.

Zgodnie z prognozami wiatr powinien być o wiele spokojniejszy, niż w pi±tek i sobotę. Jest więc szansa, że zawody uda się przeprowadzić zgodnie z harmonogramem.

Pocz±tek konkursu drużynowego zaplanowano na godzinę 14, z kolei o 12:30 powinna rozpocz±ć się seria próbna. Transmisja z konkursu na TVP1, TVP Sport, Eurosporcie oraz dzięki internetowej usłudze Eurosport Player. Wyniki online znajdziecie - jak zawsze - w naszej relacji LIVE.

program transmisji - skoki narciarskie w TV »
relacja LIVE - live.skokinarciarskie.pl »

Lista startowa
 
zawodnik
kraj
1
A. Korolev
Kazachstan
2
J. Happonen
Finlandia
3
D. Kornilov
Rosja
4
M. Kot
Polska
5
J. Janda
Czechy
6
Y. Watase
Japonia
7
J. Damjan
Słowenia
8
A. Wank
Niemcy
9
B. Romören
Norwegia
10
T. Morgenstern
Austria
11
A. Pchelintsev
Kazachstan
12
O. Muotka
Finlandia
13
D. Ipatov
Rosja
14
P. Żyła
Polska
15
J. Matura
Czechy
16
S. Tochimoto
Japonia
17
J. Tepes
Słowenia
18
R. Freitag
Niemcy
19
A. Fannemel
Norwegia
20
A. Kofler
Austria
21
Y. Levkin
Kazachstan
22
M. Hautamäki
Finlandia
23
A. Kalinitschenko
Rosja
24
K. Miętus
Polska
25
R. Koudelka
Czechy
26
T. Takeuchi
Japonia
27
J. Sinkovec
Słowenia
28
M. Mechler
Niemcy
29
R. Velta
Norwegia
30
G. Schlierenzauer
Austria
31
R. Zhaparov
Kazachstan
32
A. Koivuranta
Finlandia
33
D. Vassiliev
Rosja
34
K. Stoch
Polska
35
L. Hlava
Czechy
36
D. Ito
Japonia
37
R. Kranjec
Słowenia
38
S. Freund
Niemcy
39
A. Bardal
Norwegia
40
M. Koch
Austria

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2012 - wszystkie artykuły
Komentarze
Kika
A ja to najbardziej w Kota i Miętusa wieżę , bo wiadome jest że "mistrzu"(Kamil) nas nie zawiedzie . A Żyła to do¶wiadczenie i my¶lę że też nas nie zawiedzie . Najważniejsze żeby chłopaki równo skakali . No i może jaki¶ br±z !!! <3 A co do wyboru zawodników , My¶lę że bardzo dobry wybór . Uwierzcie w naszych chłopców !!!
(01.03.2013, 17:05)
lluux96
ja to widze tak:
1. Norwegia - maja swietnych lotników
2. słowenia - maja ¶wietnych lotników (ale 3 z nich poleci tylko jak powieje wiatr)
3. austria (uda się br±z, który i tak bedzie jak porażka )
4. niemcy
5. Japonia
6. POLSKA
7. Rosja
8. Finlandia
9. Czechy
10. kazachstan
(26.02.2012, 13:17)
toni
Anaszym buloklepom udałósie w wisle ,bo anulowali 2 serie i zostali na dobrych miejscach., bo tak spadli bypod koniec 3 ciej dziesi±tki!!!
(26.02.2012, 13:15)
xyz
Gdzie jest Hula?
Kot nie umie latać nawet jego ojciec to przyznaje to po co go wystawiaj± w drużynówce. Hula jak skacze to skacze ale w drużynówce zawsze równo skakał więc on powinien skakac.
(26.02.2012, 13:14)
filip
morzemy marzyć o 1 mijscu
(26.02.2012, 13:02)
ArcioG%$
1.slowenia
2.norwegia
3.polska
(26.02.2012, 13:00)
fan skoków85
Wyniki drużynówki według wyników konkursu indywidualnego:
1.Austria 1428,1 pkt.
2.Norwegia 1366,7 pkt.
3.Niemcy 1350,3 pkt.
4.Słowenia 1295,6 pkt.
5.Czechy 1247,3 pkt.
6.Finlandia 1136,5 pkt.
7.Japonia 1099,0 pkt.
8.POLSKA 1023,5 pkt.
9.Rosja 937,0 pkt.
10.Kazachstan 707,2 pkt.
(26.02.2012, 12:48)
Niveus
Mój typ:
1. Norwegia
2. Słowenia
3. Japonia/Austria

Polsk a o ile nie zaskoczy, będzie 6 lub 7. :)
(26.02.2012, 12:44)
JDWS
1. Norwegia
2. Austria
3. Niemcy
4. Słowenia (Kranjec i Tepes to za mało na medal)
5-7. Polska/Czechy/Japonia
8. Finlandia
9. Rosja
10. Kazachstan
(26.02.2012, 12:26)
arokis
Ja my¶lę że będzie tak, bo obawiam się że nasi nic nie wywalcz±:

1. Norwegia
2. Słowenia
3. Austria
4. Niemcy
5. Japonia
6. Czechy
7. Finlandia
8. Rosja
9. Polska
10. Kazachstan
(26.02.2012, 12:06)
Mat
Ja my¶lę że Miętus może w dobrych warunkach do¶ć ładnie skoczyć. W końcu do tego wczorajszego skoku
skakał całkiem nieĽle i my¶lę optymistycznie że on i Stoch mog± skoczyć ponad 200m a Kot i Żyła dobrze by było żeby skoczyli ze 185. Widać ewidentnie że ta skocznia nie leży Piotrkowi Żyle raz udało mu się skoczyć w okolice punktu K ale skakał wtedy w mocnym wietrze pod narty. Więc podsumowuj±c my¶lę że 7-8 miejsce jest w naszym zasięgu
(26.02.2012, 12:01)
czechu
nikt oprócz Stocha nie udĽwignie naszej repry w±tpie o dobry występ żyły miętusa i kota ;] pozdro .
(26.02.2012, 11:45)
toni
1slowenia 2norwegia 3austria k4 niemcy
(26.02.2012, 11:44)
kuba
moje typy
1.Austria
2.Nor wegia
3.Słowenia
4.N iemcy
5Polska
6.Czec hy
7.Finlandia
8.Jap onia

9.Rosja
1 0.Kazachstan
(26.02.2012, 11:44)
PAPAJ
ja myslę ze będzie tak:

1.Norwegia
2.Słowenia
3.Austria< br>4.Niemcy
5.Czechy
6.Japonia
7.Finlandia
8.Polska
9.Rosja
10.Kazachstan

a wariant optymistyczny:
1.Słowenia< br>2.Norwegia
3.Niemcy
4.Polska
5.Austria
6 .Kazachstan
7.Rosja
8.Finlandia9.Czechy
10.Japonia
(26.02.2012, 11:44)
czarnylord
Optymistycznie poczatek:
1. Norwegia
2. Słowenia
3. Niemcy
4. Austria

I pesymistyczniej końcówkę, bo jak będzie lepiej to i tak będę szczę¶liwy. ;)
5. Czechy
6. Japonia
7. Finlandia
8. Polska
9. Rosja
10. Kazachstan

Chociaż... Nie, z tymi Niemcami to przesadzam, chciałbym tak, ale w to w ogóle nie wierzę. ;)
(26.02.2012, 11:37)
ja
1.Nor
2.Aut
3.POL
4.Slo
5.Nie
6.Jap
7.Cze
8.Fin

9.Ros
10.Kaz
(26.02.2012, 11:17)
puchatek
Moim zdaniem to będzie tak:
1.Słowenia
2.Norw egia
3.Niemcy
4.Austri a
5.Polska
6.Czechy
7.Japonia
8.Finlandia
9.Rosja
10.Kazachstan

Austria nie s±dzę żeby się liczyła w walce o zwycięstwo chyba że sędziowie przyjd± z pomoc±. Kofler jak dostanie mocno pod narty to może mu się jako uda, tak samo Gregor.Koch i Morgi nawet nie pomog±.

PS.
Zróbc ie co¶ z Gregorem bo dawno nie widziałem takiego człowieka, jak wczoraj mu skok nie wyszedł to wydawało się że za chwile się popłacze i po raz kolejny miał pretensje do sędziów że go w złych warunkach pu¶cili.
(26.02.2012, 11:13)
Znawca
Levkin szybki jest, niedawno na m¶j skakał a dzi¶ na lotach
(26.02.2012, 11:08)
Okoj
Moim zdaniem powinno wygl±dać
tak
1. Aut
2. Nor
3. Slo
4. Ger
5. Cze
6. JAP
7. Pol
8. Rus
9. Fin
10. Kaz

(26.02.2012, 11:01)
adam 121211
je¶li schlieri jest w formie a wczoraj to był tylko wypadek to dzisiaj może się ostro zrewanżowac a je¶li jest bez formy to zobaczymy jak będzie
(26.02.2012, 11:00)
DeZet93
hmmmm dzi¶ może być ciekawie w drużynówce ;)
Wg mnie 3 drużyny beda się dzi¶ tylko liczyć , Słowenia która jest w formie, Norwegowie no i Austriacy .
Ze słoweńców jak Damjan nie zapsuje skoku ,a reszta bd skakać jak wczoraj to maj± złoto :)
u Austriaków ,moze nie wypalić jeden skok Kofiemu, jeden Gregorowi ,i mog± zapomnieć nawet o podium , a Polacy może jak±¶ niespodziankę zrobi± ?
Rosjanie mog± zaskoczyć ,przeciez Kornilov dobrze skacze ;)
Finowie też mog± co¶ pokazać :)
Wg mnie tak to bd wygladać :
1. Slo
2. Nor
3. Aut
4. Ger
5. JPN
6. Fin
7. Cze
8. Pol
9. Rus
10. Kaz
(26.02.2012, 10:48)
Mat
Ja my¶lę że będzie taka kolejno¶ć:
1.Norwegia
2.Austria
3.Słowenia< br>4.Niemcy
5.Japonia
6.Czechy
7.Polska
8.F inlandia
9.Rosja
10.Ka zachstan
(26.02.2012, 10:45)
Skoczek12
co pokazał wczoraj*
(26.02.2012, 10:37)
Skoczek12
Ja liczę dzisiaj na... Czechów :) Mam nadzieję, że powalcz± o medal, Koudelka to jeden z najlepszych zawodników tych mistrzostw, ale mu nie wyszedł pierwszy skok, Hlava skacze na bardzo dobrym poziomie, je¶li Jakubowi powieje to jest w stanie skoczyć bardzo daleko w pięknym stylu (co pokazał dzisiaj, pozdro dla tych co upatrywali w nim szansę wyprzedzenie Czechów), no i najgorszy Matura - tu jest problem, ale je¶li skoczy dwa razy ponad 175m. to będzie ok.

MOJE TYPY:
1. Norwegia
2. Austria
3. Niemcy
4. Czechy
5. Słowenia
6. Japonia
7. Finlandia
8. Rosja
9. Polska
10. Kazachstan
(26.02.2012, 10:36)
just13r
W±tpie w to...