Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2020
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony

Do dzisiaj Daiki Ito stał na podium konkursów Pucharu ¦wiata siedmiokrotnie, jednak nigdy na najwyższym stopniu. To zmieniło się w Sapporo - Japończyk odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w P¦.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
- Oczywi¶cie, każda wygrana jest czym¶ wspaniałym - przyznaje Ito. - Jednak odniesienie pierwszego zwycięstwa w Pucharze ¦wiata przed własn± publiczno¶ci± to co¶ niesamowitego! - cieszy się zawodnik, dla którego największym sukcesem w karierze jest wygrana w Letniej Grand Prix 2010.

Ito prowadził już po pierwszej serii, w finale startował więc jako ostatni. Wytrzymał jednak ogromn± presję, jaka na nim ci±żyła:

- Próbowałem nie my¶leć o tym, że mogę wygrać konkurs. Chciałem po prostu skupić się na tym, co mam do zrobienia. Starałem się nie czuć presji. W Sapporo jednak zawsze s± trudne warunki, wieje wiatr - i wła¶nie tego najbardziej się obawiałem - tłumaczy dzisiejszy zwycięzca, który w Sapporo już trzeci raz znalazł się na podium (po drugim i trzecim miejscu w 2006 i 2010 roku).
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2012 - wszystkie artykuły
Komentarze
@ kibic
a wła¶nie, że M¦ w lotach wygra Kranjec, a P¦ Kofler
(29.01.2012, 00:20)
kibic
a Własnie w M¦ w lotach wygra Gregor,a P¦ to cięzko powiedziec
(28.01.2012, 17:49)
kwali
Jak się zakwalifikuje to będzie
(28.01.2012, 16:15)
prochu14
Nie wiecie może czy jutro będzie skakał Funaki?
(28.01.2012, 15:19)
wiatr
Trudno nie wygrać gdy kogo¶ 5 minut trzymaj± na belce i czekaj± na ¶wietny wiatr pod narty.
Wie kto¶ może za co Tepes tak nienawidził Małysza, skoro tak rzadko bywał na podium (a jak widzimy sterowanie dobrymi warunkami dla pupilków to żaden problem)? Teraz każdej miernocie potrafi ułatwić wej¶cie na podium. A jesli miernota zbyt mierna by mieć pewno¶c że wejdzie, to pozrzuca się kilku dobrych skoczków na bulę i problem ułatwiony. To zjawisko obserwujemy od kilku lat. Pytanie kiedy się to wreszcie skończy? Jak odejdzie 90% kibiców tego sportu?
(28.01.2012, 14:12)
Skoczek120
Schlierenzauer nie wygra żadnego pucharu. Jest chimeryczny i nie ma stałej formy. Dobitnie pokazało to Zakopane. W jednym konkursie ledwie zmie¶cił się w 20-stce, natomiast dzień póĽniej wygrał. Jest jak Hannavald i skończy tak samo. ;)
(28.01.2012, 13:32)
Skoczek120
@AndrzejFeriont

To s± dokładne punkty każdego, czy zaokr±glałe¶. ;]
(28.01.2012, 13:31)
Byyyy
Szkoda że Okabe sie nie powiodło
(28.01.2012, 13:06)
prochu14
W końcu wygrał Ito;)
A jeżeli chodzi o Loty to wygra je Schlierenzauer
(28.01.2012, 13:05)
a
W odpowiedzi na wcze¶jniejszego komentarza.

Puchar ¦wiata wygra Schlierenzauer
Loty wygra także Schlierenzauer
(28.01.2012, 12:25)
AndrzejFeriont
Puchar ¦wiata
1.Bardal 1500
2.Schlierenzauer 1450
3.Kofler 1400
4.Stoch 1200
5.Morgenstern 1100
6.Fraitag 1000
7.Ito 950
8.Kranjec 850
9.Freund 800
10.Koudelka 800

1.Austria 6000
2.Norwegia 4000
3.Niemcy 4000

Mistrzostwa ¦wiata w Lotach
1.Bardal
2.Schl ierenzauer
3.Stoch

1.Norwegia
2.Austria
3.Słowenia

P¦ w Lotach

1.Bardal
2.Kranjec
3. Stoch

1.Norwegia
2.Austria
3.Słowenia
(28.01.2012, 11:37)
znawca
kogo¶ takiego japończycy potrzebowali!
(28.01.2012, 10:38)