Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2020
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony

Dzi¶ odbyły się trening na skoczni K-95 w Val di Fiemme, gdzie w weekend odbęd± się kolejne zawody Pucharu ¦wiata kobiet.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
W trzech seriach treningowych wzięło udział 39 skoczkiń. Dwie pierwsze serie wygrała Sarah Hendrickson uzyskuj±c 95 i 104 metry. W czołówce znalazły się też Daniela Iraschko, Anette Sagen, Jacqueline Seifriedsberger i Lindsey Van.

W ostatniej serii triumfowała Iraschko z wynikiem 100,5 metra, przed Seifriedsberger i Jerome. Kilka skoczkiń odpu¶ciło sobie skakanie po raz trzeci.

Wyniki 1 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Sarah Hendrickson
USA
95.0
81.2
2
Daniela Iraschko
Austria
100.5
78.8
3
Anette Sagen
Norwegia
98.5
73.7
4
Jacqueline Seifriedsberger
Austria
97.0
69.6
5
Lindsey Van
USA
95.0
67.8
6
Jessica Jerome
USA
93.5
65.0
7
Ulrike Graessler
Niemcy
97.0
64.8
8
Melanie Faisst
Niemcy
93.5
62.4
9
Line Jahr
Norwegia
89.0
57.2
10
Alissa Johnson
USA
87.5
56.9
11
Katja Pozun
Słowenia
87.0
56.8
12
Abby Hughes
USA
88.5
56.0
13
Maja Vtic
Słowenia
86.5
53.2
14
Elena Runggaldier
Włochy
87.5
51.7
15
Kaori Iwabuchi
Japonia
83.5
51.6
16
Svenja Wuerth
Niemcy
83.5
50.9
17
Ayumi Watase
Japonia
82.0
49.8
18
Cornelia Roider
Austria
87.5
49.3
19
Evelyn Insam
Włochy
86.0
47.3
20
Irina Taktaeva
Rosja
86.5
44.1
21
Maren Lundby
Norwegia
82.0
42.5
22
Yurina Yamada
Japonia
82.5
41.9
23
Anna Haefele
Niemcy
80.0
41.6
24
Julia Kykkänen
Finlandia
81.5
40.8
25
Jenny Synnove Hagemoen
Norwegia
81.5
40.2
26
Spela Rogelj
Słowenia
82.5
40.1
27
Wendy Vuik
Holandia
78.0
39.7
28
Sabrina Windmueller
Szwajcaria
83.0
38.4
29
Katharina Keil
Austria
77.5
36.4
30
Lisa Demetz
Włochy
78.0
35.9
 
Roberta D'Agostina
Włochy
78.0
35.9
32
Synne Steen Hansen
Norwegia
76.5
34.5
33
Coline Mattel
Francja
73.5
33.6
34
Juliane Seyfarth
Niemcy
75.5
30.9
35
Julia Clair
Francja
69.5
27.6
36
Gyda Enger
Norwegia
73.5
26.8
37
Anastasiya Gladysheva
Rosja
75.0
25.0
38
Ramona Straub
Niemcy
73.5
24.1
39
Lara Thomae
Holandia
73.0
14.5
40
Cheng Ji
Chiny
DNS
DNS
41
Xueyao Li
Chiny
DNS
DNS
42
Tong Ma
Chiny
DNS
DNS


Wyniki 2 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Sarah Hendrickson
USA
104.0
77.8
2
Jacqueline Seifriedsberger
Austria
97.0
74.1
3
Line Jahr
Norwegia
101.5
73.0
4
Anette Sagen
Norwegia
96.0
71.0
5
Lindsey Van
USA
100.5
69.2
6
Ulrike Graessler
Niemcy
91.0
67.5
7
Daniela Iraschko
Austria
97.5
66.9
8
Maja Vtic
Słowenia
95.0
66.8
9
Spela Rogelj
Słowenia
93.5
63.2
10
Katja Pozun
Słowenia
94.0
61.9
11
Coline Mattel
Francja
99.0
61.1
12
Kaori Iwabuchi
Japonia
92.0
59.9
13
Jessica Jerome
USA
89.0
58.3
14
Wendy Vuik
Holandia
89.0
57.4
15
Julia Kykkänen
Finlandia
90.5
56.0
16
Alissa Johnson
USA
89.0
54.2
17
Ayumi Watase
Japonia
86.0
54.0
18
Julia Clair
Francja
86.0
52.4
19
Katharina Keil
Austria
89.5
50.5
20
Cornelia Roider
Austria
86.0
49.9
21
Abby Hughes
USA
87.0
49.0
22
Anna Haefele
Niemcy
85.0
47.7
23
Yurina Yamada
Japonia
86.5
47.1
24
Roberta D'Agostina
Włochy
83.5
45.3
25
Gyda Enger
Norwegia
83.5
44.8
26
Elena Runggaldier
Włochy
84.0
43.8
27
Evelyn Insam
Włochy
85.5
43.2
28
Svenja Wuerth
Niemcy
84.5
43.1
29
Ramona Straub
Niemcy
85.0
41.8
30
Anastasiya Gladysheva
Rosja
81.5
41.7
31
Irina Taktaeva
Rosja
83.0
40.3
32
Jenny Synnove Hagemoen
Norwegia
80.5
38.9
33
Juliane Seyfarth
Niemcy
81.0
36.8
34
Melanie Faisst
Niemcy
77.5
29.8
35
Lisa Demetz
Włochy
74.5
28.0
36
Synne Steen Hansen
Norwegia
71.0
26.8
37
Lara Thomae
Holandia
71.5
21.8
38
Sabrina Windmueller
Szwajcaria
70.0
20.4
39
Maren Lundby
Norwegia
66.5
15.4
40
Cheng Ji
Chiny
DNS
DNS
41
Xueyao Li
Chiny
DNS
DNS
42
Tong Ma
Chiny
DNS
DNS


Wyniki 3 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Daniela Iraschko
Austria
100.5
76.7
2
Jacqueline Seifriedsberger
Austria
98.0
68.4
3
Jessica Jerome
USA
98.0
67.3
4
Anna Haefele
Niemcy
98.0
66.8
5
Coline Mattel
Francja
91.5
63.4
6
Evelyn Insam
Włochy
100.5
62.4
7
Julia Clair
Francja
94.5
61.5
8
Maja Vtic
Słowenia
91.5
60.6
9
Melanie Faisst
Niemcy
94.5
60.3
10
Spela Rogelj
Słowenia
94.5
58.6
11
Gyda Enger
Norwegia
93.5
55.2
12
Yurina Yamada
Japonia
84.5
51.8
13
Alissa Johnson
USA
90.0
51.0
14
Maren Lundby
Norwegia
86.5
50.3
15
Lisa Demetz
Włochy
89.5
47.7
16
Ayumi Watase
Japonia
85.5
47.2
17
Juliane Seyfarth
Niemcy
88.0
45.7
18
Wendy Vuik
Holandia
83.0
45.1
19
Cornelia Roider
Austria
89.0
44.9
20
Irina Taktaeva
Rosja
83.5
43.9
21
Julia Kykkänen
Finlandia
82.5
43.8
22
Katharina Keil
Austria
80.5
41.6
23
Elena Runggaldier
Włochy
77.0
40.1
24
Roberta D'Agostina
Włochy
82.5
37.2
25
Sabrina Windmueller
Szwajcaria
85.5
35.6
26
Ramona Straub
Niemcy
78.0
30.0
27
Jenny Synnove Hagemoen
Norwegia
76.0
27.2
28
Kaori Iwabuchi
Japonia
70.5
21.4
29
Anastasiya Gladysheva
Rosja
68.5
19.2
30
Lara Thomae
Holandia
71.0
18.9
31
Svenja Wuerth
Niemcy
73.5
18.3
32
Synne Steen Hansen
Norwegia
67.5
11.2
33
Katja Pozun
Słowenia
63.5
6.5
34
Sarah Hendrickson
USA
DNS
DNS
35
Lindsey Van
USA
DNS
DNS
36
Anette Sagen
Norwegia
DNS
DNS
37
Ulrike Graessler
Niemcy
DNS
DNS
38
Line Jahr
Norwegia
DNS
DNS
39
Abby Hughes
USA
DNS
DNS
40
Cheng Ji
Chiny
DNS
DNS
41
Xueyao Li
Chiny
DNS
DNS
42
Tong Ma
Chiny
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2012 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦k: Hendrickson i Iraschko wygrywaj± treningi
P¦k: Hendrickson i Iraschko wygrywaj± treningi

P¦k: Hendrickson i Iraschko wygrywaj± treningi

Kalendarium
Aleksandr Svetlov
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich