Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
08.12.2019, godz. 15:30
Niżny Tagił HS-134

Severin Freund i Gregor Schlierenzauer uzyskali najlepsze wyniki podczas dzisiejszych treningów w Hinzenbach. Austriacka miejscowo¶ć w zawodach Letniej Grand Prix pojawiła się po raz pierwszy.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Co ciekawe, żaden ze zwycięzców nie osi±gał najlepszych odległo¶ci - a to za spraw± systemu rekompensat punktowych. Freund wygrał pierwsz± serię, l±duj±c na 91 metrze. Za nim uplasowali się Daiki Ito (91,5 m) i Gregor Schlierenzauer (93,5 m). W¶ród Polaków najlepszy był Maciej Kot (85,5 m - jedenaste miejsce), dobrze spisali się też Piotr Żyła i Dawid Kubacki (13. i 15. lokata).

Drugi trening padł łupem Gregora Schlierenzauera. Reprezentant gospodarzy uzyskał 90,5 metra, dzięki czemu wyprzedził Ito (92,5 m) i Freunda (94,5 m). W czołówce znalazł się Kamil Stoch - 88 metrów dało mu dziewi±te miejsce.

Wyniki I treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Severin Freund
Niemcy
91.0
78.9
2
Daiki Ito
Japonia
91.5
74.1
3
Gregor Schlierenzauer
Austria
93.5
73.8
4
Richard Freitag
Niemcy
88.0
72.0
5
Lukas Hlava
Czechy
89.0
71.9
6
Michael Hayboeck
Austria
89.5
71.0
7
Vladimir Zografski
Bułgaria
86.5
69.7
8
Wolfgang Loitzl
Austria
92.0
68.8
9
Manuel Fettner
Austria
88.5
68.6
10
Stephan Hocke
Niemcy
88.5
68.2
11
Maciej Kot
Polska
85.5
68.0
12
Jure Sinkovec
Słowenia
84.0
67.4
13
Piotr Żyła
Polska
86.5
66.3
14
Thomas Morgenstern
Austria
87.5
65.8
15
Dawid Kubacki
Polska
89.5
65.3
16
Shohei Tochimoto
Japonia
89.0
65.2
 
Martin Schmitt
Niemcy
89.5
65.2
18
Anders Bardal
Norwegia
88.5
64.5
19
Roman Koudelka
Czechy
89.0
64.2
20
Vincent Descombes Sevoie
Francja
89.0
64.0
 
Björn Einar Romören
Norwegia
89.5
64.0
22
Maximilian Mechler
Niemcy
88.0
63.8
23
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
91.5
63.2
24
Felix Schoft
Niemcy
87.5
63.1
25
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
89.0
62.8
26
Rune Velta
Norwegia
87.0
62.5
27
Tom Hilde
Norwegia
82.5
62.4
28
Sebastian Colloredo
Włochy
86.5
62.2
29
Aleksander Zniszczoł
Polska
88.5
61.7
30
Johan Remen Evensen
Norwegia
83.0
61.2
31
Reruhi Shimizu
Japonia
88.5
61.1
32
Andreas Strolz
Austria
86.0
60.7
33
Dejan Judez
Słowenia
84.5
60.6
 
Anton Kalinitchenko
Rosja
89.5
60.6
35
Kamil Stoch
Polska
82.0
60.2
36
Johannes Obermayr
Austria
88.0
60.1
37
Vojtech Stursa
Czechy
89.0
59.2
38
Emmanuel Chedal
Francja
86.5
59.0
39
Stefan Kraft
Austria
89.5
58.7
40
Jernej Damjan
Słowenia
86.5
58.2
41
Rafał ¦liż
Polska
85.0
57.9
42
Matic Kramarsic
Słowenia
87.5
57.6
43
Andrea Morassi
Włochy
85.0
57.2
44
Manuel Poppinger
Austria
86.0
56.8
45
Fumihisa Yumoto
Japonia
81.5
55.6
46
Tomas Zmoray
Słowacja
85.5
54.7
47
Alexey Korolev
Kazachstan
84.5
54.4
48
Anders Fannemel
Norwegia
78.5
53.7
49
Dimitry Ipatov
Rosja
84.5
53.6
50
Primoz Pikl
Słowenia
83.0
53.3
51
Mitja Meznar
Słowenia
84.5
52.9
52
Jan Matura
Czechy
83.0
52.2
53
Olli Muotka
Finlandia
82.5
51.8
54
Kento Sakuyama
Japonia
86.0
51.7
 
Thomas Thurnbichler
Austria
81.0
51.7
56
Alexandre Mabboux
Francja
83.5
51.5
57
Borek Sedlak
Czechy
82.0
50.1
58
Anssi Koivuranta
Finlandia
85.5
48.9
59
David Unterberger
Austria
80.5
47.9
60
Evgeni Levkin
Kazachstan
86.5
47.8
61
Marco Grigoli
Szwajcaria
79.5
47.4
62
Kimmo Yliriesto
Finlandia
82.5
46.3
63
Markus Eggenhofer
Austria
79.0
44.5
64
Jarkko Määttä
Finlandia
80.0
42.7
65
Siim-Tanel Sammelselg
Estonia
72.0
34.2
66
Kaarel Nurmsalu
Estonia
DNS
DNS

Wyniki II treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Gregor Schlierenzauer
Austria
90.5
73.3
2
Daiki Ito
Japonia
92.5
72.9
3
Severin Freund
Niemcy
94.5
72.8
4
Michael Hayboeck
Austria
92.5
71.3
5
Vladimir Zografski
Bułgaria
89.5
69.4
6
Manuel Fettner
Austria
91.0
68.8
7
Wolfgang Loitzl
Austria
92.0
68.5
8
Maximilian Mechler
Niemcy
94.0
66.9
9
Kamil Stoch
Polska
88.0
66.6
10
Lukas Hlava
Czechy
89.5
66.4
11
Roman Koudelka
Czechy
91.0
66.3
12
Maciej Kot
Polska
88.5
65.2
13
Piotr Żyła
Polska
86.0
64.8
 
Rune Velta
Norwegia
87.5
64.8
15
Shohei Tochimoto
Japonia
90.0
64.1
16
Sebastian Colloredo
Włochy
88.5
63.6
17
Björn Einar Romören
Norwegia
88.5
63.1
18
Thomas Morgenstern
Austria
88.5
62.8
19
Jan Matura
Czechy
89.0
62.3
20
Vincent Descombes Sevoie
Francja
89.5
62.0
21
Richard Freitag
Niemcy
85.0
61.7
22
Tom Hilde
Norwegia
85.5
61.6
23
Jure Sinkovec
Słowenia
88.0
60.8
24
Johan Remen Evensen
Norwegia
90.5
59.3
25
Anders Bardal
Norwegia
87.5
58.9
26
Reruhi Shimizu
Japonia
86.5
58.7
27
Martin Schmitt
Niemcy
86.5
58.1
28
Mitja Meznar
Słowenia
86.0
58.0
29
Stephan Hocke
Niemcy
87.0
57.7
 
Primoz Pikl
Słowenia
84.0
57.7
31
Jernej Damjan
Słowenia
86.0
57.4
 
Anton Kalinitchenko
Rosja
87.0
57.4
33
Rafał ¦liż
Polska
86.5
57.0
34
Dejan Judez
Słowenia
85.0
56.9
 
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
84.0
56.9
36
Fumihisa Yumoto
Japonia
86.5
55.0
37
Dawid Kubacki
Polska
84.5
54.1
 
Kento Sakuyama
Japonia
85.5
54.1
39
Tomas Zmoray
Słowacja
84.0
53.7
40
Anssi Koivuranta
Finlandia
86.5
53.2
41
Anders Fannemel
Norwegia
82.0
52.3
42
Manuel Poppinger
Austria
85.0
51.7
43
Aleksander Zniszczoł
Polska
84.5
51.5
44
Kaarel Nurmsalu
Estonia
85.5
49.9
45
Dimitry Ipatov
Rosja
83.0
48.8
46
Alexandre Mabboux
Francja
81.5
48.6
47
Vojtech Stursa
Czechy
82.0
48.3
48
Olli Muotka
Finlandia
82.5
48.2
49
Felix Schoft
Niemcy
82.5
48.0
50
David Unterberger
Austria
80.0
47.9
51
Borek Sedlak
Czechy
83.0
46.4
 
Stefan Kraft
Austria
83.5
46.4
53
Andrea Morassi
Włochy
82.0
46.2
54
Alexey Korolev
Kazachstan
83.0
45.4
 
Matic Kramarsic
Słowenia
78.5
45.4
56
Marco Grigoli
Szwajcaria
81.0
44.2
57
Jarkko Määttä
Finlandia
76.5
40.0
58
Emmanuel Chedal
Francja
77.0
39.4
 
Kimmo Yliriesto
Finlandia
79.5
39.4
60
Johannes Obermayr
Austria
80.5
39.3
61
Evgeni Levkin
Kazachstan
77.0
38.9
62
Markus Eggenhofer
Austria
78.5
38.4
63
Thomas Thurnbichler
Austria
77.0
37.5
64
Andreas Strolz
Austria
76.5
34.8
65
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
74.0
34.6
66
Siim-Tanel Sammelselg
Estonia
76.5
28.7

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2011 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP Hinzenbach: Freund i Schlierenzauer wygrywaj± treningi
LGP Hinzenbach: Freund i Schlierenzauer wygrywaj± treningi

LGP Hinzenbach: Freund i Schlierenzauer wygrywaj± treningi

Kalendarium
Ville Kantee
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
11:00
CoC Vikersund
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
14:00
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
14:00
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
16:00
CoC-k Notodden
odprawa techniczna
18:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna
18:15
CoC-k Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
13 grudnia 2019 (pi±tek)
11:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
13:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:45
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
¶ledĽ skoki na żywo - P¦ Niżny Tagił »                         ¶ledĽ skoki na żywo - P¦ kobiet Lillehammer »                         zapowiedĽ konkursu P¦ w Niżnym Tagile »                        
ukryj »