Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
14.12.2019, godz. 11:00
Ruka HS-142
CoC

Dawid Kubacki wygrał serię próbn± przed konkursem CoC w Klingenthal. Polak uzyskał 137,5 metra i wyprzedził Atle Pedersena Roensena i Thomasa Thurnbichlera. Czwarty był Tomasz Byrt z wynikiem 130,5 metra. Piotr Żyła zaj±ł dopiero 19. lokatę, a Olek Zniszczoł był 40-ty.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Wyniki serii próbnej
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Dawid Kubacki
Polska
137.5
2
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
136.5
3
Thomas Thurnbichler
Austria
131.0
4
Tomasz Byrt
Polska
130.5
5
Johannes Obermayr
Austria
129.5
6
Andreas Wank
Niemcy
129.0
 
Kenneth Gangnes
Norwegia
129.0
8
Anton Kalinitchenko
Rosja
127.0
 
Stephen Leyhe
Niemcy
127.0
10
Robert Hrgota
Słowenia
126.0
 
Marco Grigoli
Szwajcaria
126.0
12
Tomas Zmoray
Słowacja
125.5
13
Stefan Kraft
Austria
124.5
 
Robert Johansson
Norwegia
124.5
 
Florian Horst
Niemcy
124.5
 
Ronan Lamy Chappuis
Francja
124.5
17
Georg Späth
Niemcy
124.0
18
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
123.5
19
Piotr Żyła
Polska
123.0
 
Reruhi Shimizu
Japonia
123.0
21
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
122.5
 
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
122.5
23
Vegard-Haukoe Sklett
Norwegia
122.0
 
Kaarel Nurmsalu
Estonia
122.0
 
Michael J Glasder
USA
122.0
26
Anders Fannemel
Norwegia
121.5
 
Michael Neumayer
Niemcy
121.5
28
Klemens Murańka
Polska
121.0
 
Felix Brodauf
Niemcy
121.0
 
Rok Zima
Słowenia
121.0
31
Tobias Bogner
Niemcy
120.5
32
Kevin Horlacher
Niemcy
120.0
33
Markus Eisenbichler
Niemcy
119.0
 
Lukas Mueller
Austria
119.0
 
Siim-Tanel Sammelselg
Estonia
119.0
36
David Winkler
Niemcy
118.5
 
Matic Kramarsic
Słowenia
118.5
38
Evgeni Levkin
Kazachstan
118.0
 
Florian Schabereiter
Austria
118.0
40
Aleksander Zniszczoł
Polska
117.5
 
Kim Rene Elverum Sorsell
Norwegia
117.5
 
Vojtech Stursa
Czechy
117.5
 
Martti Nomme
Estonia
117.5
 
Alexey Korolev
Kazachstan
117.5
45
Rok Urbanc
Słowenia
117.0
46
Bartłomiej Kłusek
Polska
116.0
47
Stefan Hayboeck
Austria
115.5
48
David Unterberger
Austria
115.0
 
Deyan Funtarov
Bułgaria
115.0
50
Davide Bresadola
Włochy
114.5
51
Vasyl Zhurakivskyy
Ukraina
114.0
52
Danny Queck
Niemcy
113.5
53
David Viry
Francja
113.0
54
Matjaz Pungertar
Słowenia
112.0
 
Marinus Kraus
Niemcy
112.0
56
Primoz Pikl
Słowenia
111.5
 
Niclas Wangler
Niemcy
111.5
58
Anders Johnson
USA
110.0
 
Tobias Lugert
Niemcy
110.0
60
Eric Mitchell
Kanada
108.5
61
Andrea Morassi
Włochy
107.5
62
Grzegorz Miętus
Polska
106.5
 
Alexey Pchelintsev
Kazachstan
106.5
 
Patrik Lichy
Słowacja
106.5
65
Roberto Dellasega
Włochy
106.0
66
Ulrich Wohlgenannt
Austria
105.5
 
Nejc Dezman
Słowenia
105.5
68
Antonin Hajek
Czechy
105.0
 
Gasper Bartol
Słowenia
105.0
 
Josef Larsson
Szwecja
105.0
71
Pius Paschke
Niemcy
102.0
72
Remus Tudor
Rumunia
101.0
73
Fredrik Balkasen
Szwecja
100.0
74
Pascal Sommer
Szwajcaria
98.0
75
Cestmir Kozisek
Czechy
96.0
76
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
95.0
77
Yaroslav Dysko
Ukraina
92.0
78
Carl Nordin
Szwecja
91.5
79
Alexander Sardyko
Rosja
90.0
80
Vitaliy Shumbarets
Ukraina
89.5
81
Vit Hacek
Czechy
89.0
82
Daniel Wenig
Niemcy
DNS
83
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
DNS
84
Nicholas Fairall
USA
DNS
85
Robert Valentin Tatu
Rumunia
DNS
86
Alexey Romashov
Rosja
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2011 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC: Kubacki wygrywa serię próbn±
CoC: Kubacki wygrywa serię próbn±

CoC: Kubacki wygrywa serię próbn±

Kalendarium
Lauri Hakola
Najbliższe zawody
13 grudnia 2019 (pi±tek)
10:30
P¦ Klingenthal
11:05
P¦ Klingenthal
11:45
P¦ Klingenthal
13:00
P¦ Klingenthal
13:45
P¦ Klingenthal
14:45
FIS Cup Notodden
16:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Klingenthal
18:30
CoC-k Notodden
19:15
CoC-k Notodden
14 grudnia 2019 (sobota)
08:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
09:30
CoC Ruka
oficjalny trening
10:45
P¦ Klingenthal
seria próbna K
11:00
CoC Ruka
konkurs ind.
11:00
CoC-k Notodden
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich