Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Pierwsza seria nie przyniosła niespodzianek. Prowadzenie po niej obj±ł wspomniany Prevc, Olek Zniszczoł zajmował drugie miejsce, za¶ Jure Sinkovec trzecie. Niespodziank± był dobry występ zapomnianego już nieco Rosjanina Antona Kalinitschenki.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Z pozostałych Polaków dobrze zaprezentowali się Bartłomiej Klusek (12. miejsce) oraz bracia Krzysztof (18. pozycja) i Grzegorz (27. lokata) Miętusowie. Pozostali nasi rodacy nie weszli do drugiej serii - Jakub Kot był 33., za¶ Klimek Murańka zaj±ł raczej kompromituj±ce, ostatnie 67. miejsce. Jan Ziobro został zdyskwalifikowany.

Druga seria nie przyniosła większych zmian - pierwsza trójka zachowała swoje miejsca. Warto jednakże dodać, iż Bartłomiej Kłusek awansował na wysokie, szóste miejsce, co razem z drugim miejsce Olka Zniszczoła daje do¶ć dobry rezultat ogólny polskich skoczków.

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Peter Prevc
Słowenia
113.0
112.0
260.5
2
Aleksander Zniszczoł
Polska
111.5
111.5
253.9
3
Jure Sinkovec
Słowenia
111.0
113.0
252.2
4
Junshiroh Kobayashi
Japonia
109.0
111.0
251.0
5
Kenneth Gangnes
Norwegia
110.5
111.5
249.6
6
Bartłomiej Kłusek
Polska
109.0
110.5
245.6
7
Anton Kalinitchenko
Rosja
110.0
109.0
244.2
8
David Winkler
Niemcy
107.0
111.0
243.9
9
Andreas Strolz
Austria
109.6
109.0
243.8
10
Taro Takayanagi
Japonia
109.5
108.5
241.4
11
Andreas Wank
Niemcy
105.5
111.5
241.1
12
Markus Eisenbichler
Niemcy
110.0
107.5
240.0
13
Manuel Poppinger
Austria
107.5
109.0
239.2
14
Georg Späth
Niemcy
107.5
107.0
237.6
15
Daniel Huber
Austria
107.0
108.0
236.0
16
Stefan Kraft
Austria
106.5
108.0
235.6
17
Felix Brodauf
Niemcy
108.0
108.0
234.8
18
Matjaz Pungertar
Słowenia
109.5
105.0
234.6
19
Krzysztof Miętus
Polska
107.5
106.0
233.3
20
Martin Cikl
Czechy
105.0
107.5
233.0
 
Thomas Thurnbichler
Austria
107.5
105.0
233.0
22
Vegard-Haukoe Sklett
Norwegia
105.0
106.0
227.8
23
Kenshiro Ito
Japonia
106.0
103.5
227.6
24
Rok Urbanc
Słowenia
105.5
105.0
226.4
25
Lukas Mueller
Austria
106.0
104.0
226.0
26
Kim Rene Elverum Sorsell
Norwegia
104.5
105.0
224.1
27
Robert Johansson
Norwegia
108.5
97.0
218.4
28
Daniel Lackner
Austria
103.5
101.5
215.5
29
Grzegorz Miętus
Polska
104.5
97.5
208.6
30
Cestmir Kozisek
Czechy
103.0
93.5
196.2
31
Antonin Hajek
Czechy
103.0
 
105.4
32
Ondrej Vaculik
Czechy
101.0
 
105.3
33
Danny Queck
Niemcy
100.5
 
104.4
 
Jakub Kot
Polska
100.5
 
104.4
35
Kento Sakuyama
Japonia
101.0
 
103.8
36
Thomas Lackner
Austria
100.0
 
103.5
 
Patrik Lichy
Słowacja
100.0
 
103.5
38
Stefan Hayboeck
Austria
99.0
 
101.7
39
Matic Kramarsic
Słowenia
99.5
 
101.6
40
Davide Bresadola
Włochy
99.5
 
100.6
41
Markus Schiffner
Austria
98.5
 
99.3
 
Roberto Dellasega
Włochy
98.5
 
99.3
 
Tomaz Naglic
Słowenia
98.5
 
99.3
44
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
98.0
 
98.9
45
Stanislav Oshepkov
Rosja
98.0
 
97.4
46
Florian Horst
Niemcy
99.5
 
97.1
 
Tomas Zmoray
Słowacja
97.0
 
97.1
48
Ziga Mandl
Słowenia
97.0
 
96.6
 
Alexey Korolev
Kazachstan
97.0
 
96.6
50
Florian Schabereiter
Austria
96.5
 
95.7
 
Matej Dobovsek
Słowenia
96.5
 
95.7
52
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
96.0
 
93.3
53
Christian Reiter
Austria
96.0
 
92.8
54
Bjoern Koch
Austria
94.0
 
91.2
55
Pascal Egloff
Szwajcaria
95.0
 
91.0
56
Miika Ylipulli
Finlandia
94.0
 
90.2
57
Alexander Sardyko
Rosja
93.5
 
87.8
58
Pascal Kaelin
Szwajcaria
93.0
 
85.9
59
Markus Eggenhofer
Austria
91.5
 
84.7
60
Stephen Leyhe
Niemcy
92.0
 
83.6
61
Alexey Pchelintsev
Kazachstan
90.0
 
81.5
 
Adrian Schuler
Szwajcaria
90.0
 
81.5
63
Florian Altenburger
Austria
88.0
 
73.4
64
Marat Zhaparov
Kazachstan
86.0
 
73.3
65
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
85.5
 
72.4
66
Diego Dellasega
Włochy
82.0
 
58.1
67
Klemens Murańka
Polska
80.5
 
57.9
68
Anders Fannemel
Norwegia
DSQ
 
DSQ
69
Jan Ziobro
Polska
DSQ
 
DSQ
70
Dimitry Ipatov
Rosja
DSQ
 
DSQ


klasyfikacja generalna letniego Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kontynentalnej Listy Rankingowej (CRL) »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2011 - wszystkie artykuły
Komentarze
Spostrzegawczy
W wynikach I serii jest bł±d, Alexey Pchelintsev to Kazach, a nie Rosjanin.
(09.07.2011, 20:53)
pytanie
Czy w Villach wystartuje Krzysztof Leja i jego rówiesnicy z roczników 1995-96 czy nadal będa blokowani na zapleczu tak długo jak to robiono z Byrtem, Zniszczołem czy Grzegorzem Miętusem?
Kto się boi naszych młodych utalentowanych skoczków i kto blokuje ich rozwój?
(09.07.2011, 16:43)
Jarek Gracka
@ OjciecMarek

będzie to zmienione tak jak trzeba my¶lę dzi¶ :)
(09.07.2011, 16:40)
leon
Brawo Olek Zniszczoł ! Wprawdzie to tylko pocz±tek lata, ale formę od Kranj prezentuje zadziwiaj±c±: 6, 5, 2. Jeszcze mniej znany Bartek Kłusek też wysoko, Miętusy ¶rednio a Murańka bez formy.
(09.07.2011, 16:32)
OjciecMarek
Ranking CRL, podany pod artykułem, jest nieaktualny.
(09.07.2011, 16:18)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC: Prevc wygrywa w Stams - Olek Zniszczoł drugi
CoC: Prevc wygrywa w Stams - Olek Zniszczoł drugi

CoC: Prevc wygrywa w Stams - Olek Zniszczoł drugi

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
23 lutego 2020 (niedziela)
09:00
CoC Val di Fiemme
10:00
FIS Cup Liberec
10:00
P¦ kobiet Ljubno
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs ind.
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich