TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.

Goran Janus został nowym trenerem reprezentacji narodowej Słowenii. Zast±pił on na tym stanowisku Matjaza Zupana, który zrezygnował ze swojej funkcji. Janus był do tej pory trenerem drugiej reprezentacji.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zupan już od jakiego¶ czasu nie mógł doj¶ć do porozumienia ze Słoweńskim Zwi±zkiem Narciarskim. Chciał więcej inwestycji w skoki, a także zagranicznego eksperta, na którego nie było stać Słoweńców. Nieoficjalnie mówiło się o Mice Kojonkoskim.

Nowemu trenerowi w powadzeniu kadry pomagać będ± asystenci - Nejc Frank i Jani Grilic. Kadrę B poprowadzi Igor Medved, a juniorsk± Gorazd Pogorelcnik.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« maj 2011 - wszystkie artykuły
Komentarze
fan skoków85
Rekordy życiowe Słoweńców:
kadra A:
Robert Kranjec: 232,0 metry w kwalifikacjach do konkursów lotów P¦ w Vikersund 2011 i w serii próbnej przed I konkursem lotów P¦ w Vikersund 2011 (rekord Słowenii).
Jernej Damjan: 220,5 metra w II serii konkursu drużynowego lotów P¦ w Planicy 2011.
Jurij Tepeą: 210,5 metra w serii próbnej przed II konkursem indywidualnym lotów P¦ w Planicy 2011.
Primoľ Pikl: 208,0 metrów w I serii II konkursu lotów P¦ w Planicy 2007.
Peter Prevc: 196,0 metrów w I serii I konkursu indywidualnego lotów P¦ w Planicy 2011.
Dejan Judeľ: 195,0 metrów w I serii I konkursu indywidualnego lotów P¦ w Planicy 2011.
Mitja Meľnar: 194,0 metry na I treningu przed konkursami lotów P¦ w Planicy 2007.
Rok Zima: 174,5 metra na II treningu przed konkursami lotów P¦ w Oberstdorfie 2011.
kadra B:
Matjaľ Pungertar: 210,0 metrów na nieoficjalnym treningu lub jako przedskoczek M¦L w Planicy 2010.
Robert Hrgota: 210,0 metrów na II treningu przed konkursami lotów P¦ w Planicy 2009.
Tomaľ Naglič: 202,0 metry na I treningu przed konkursami lotów P¦ w Vikersund 2011.
Rok Urbanc: 197,0 metrów na nioficjalnym treningu lub jako przedskoczek lotów P¦ w Planicy 2005.
Jure ©inkovec: 193,5 metra na III treningu przed konkursami lotów P¦ w Planicy 2005.
Matej Dobovąek: 175,5 metra w kwalifikacjach do konkursu lotów P¦ w Planicy 2011.
Matic Kramarąič: 169,0 metrów na treningu przed konkursami lotów P¦ w Planicy 2011.
Kandydaci:
®iga Mandl: 139,0 metrów w II serii konkursu Uniwersjady na dużej skoczni w Erzurum 2011.
Andraľ Pograjc: 131,5 metra na II treningu przed konkursami letniego COC w Lillehammer 2010.
Kadra juniorów:
Jaka Hvala: 137,5 metra w serii próbnej przed konkursem COC w Titisee-Neustadt 2010.
Rok Justin: 129,5 metra w II serii I konkursu FIS Cup w Ruhpolding 2011.
Nejc Deľman: 114,0 metrów na II treningu przed konkursami FIS Cup w Ruhpolding 2011.
Urban Suąnik: 109,0 metrów w serii próbnej przed I konkursem letniego Alpen Cup w Einsiedeln 2009.
Matevľ Slatinąek: 102,5 metra w II serii I konkursu Alpen Cup w Chaux Neuve 2011 i w I serii I konkursu FIS Cup w Kranju 2010.
Kandydaci:
Matic Benedik: 107,5 metra w serii próbnej przed I konkursem Alpen Cup w Chaux Neuve 2011 i na I treningu przed konkursami Alpen Cup w Kranju 2011.
Anľe Semenič: 106,5 metra na II treningu przed konkursami FIS Cup w Ruhpolding 2011.
Jaka Kosec: 104,5 metra w serii próbnej przed I konkursem FIS Cup w Kranju 2011 i w II serii I konkursu FIS Cup w Kranju 2011.
(11.06.2011, 12:34)
fan skoków85
XI.FIS Team Tour:
1999/2000-2005/2006: FTT nie odbywał się.
2006/2007-2007/2008: nie trenował Słoweńców.
2008/2009: 7. miejsce 2418,0 pkt. (Kranjec, Meznar, Peterka, J.Damjan, Hrgota, Pikl i Urbanc).
2009/2010: 4. miejsce 3819,1 pkt. (Kranjec, J.Damjan, Pikl, Tepes, Hrgota, Kramarsic i Urbanc).
2010/2011: 8. miejsce 3751,8 pkt. (Prevc, J.Damjan, Tepes, Meznar i Kranjec).
W sumie 9988,9 pkt.
XII.ZIO:
Salt Lake City 2002: K90: 10.Peterka, 13.Zonta, 15.Kranjec i 28.Fras; K120: 11.Kranjec, 13.Zonta, 15.Peterka i 22.Fras oraz 3. miejsce drużynowo (Fras, Peterka, Kranjec i Zonta).
Turyn 2006: K95: 30.Peterka, 35.J.Damjan, 41.Kranjec i 49.Benkovic; K125: 28.J.Damjan, 29.Benkovic, 34.Peterka i 49.Kranjec oraz 10. miejsce drużynowo (Benkovic, Kranjec, Peterka i J.Damjan).
Vancouver 2010: K95: 6.Kranjec, 7.Prevc, 24.Pikl i 38.J.Damjan; K125: 9.Kranjec, 16.Prevc, 29.Meznar i 33.J.Damjan oraz 8. miejsce drużynowo (Pikl, Meznar, Prevc i Kranjec).
Medale: 1 (0 0 1).
XIII.M¦:
Lahti 2001: indywidualnie K116: 21.Radelj, 30.Uhr-Zupan, 32.Medved i 37.Fras i K90: 30.Fras, 31.Medved, 47.Radelj i 56.Zonta oraz drużynowo K116: 5. miejsce (Fras, Uhr-Zupan, Medved i Radelj) i K90: 6. miejsce (Fras, Uhr-Zupan, Medved i Radelj).
Val di Fiemme 2003: K120: 6.Kranjec, 15.Peterka, 23.Benkovic i 29.Zonta, drużynowo: 6. miejsce (Zonta, Benkovic, Peterka i Kranjec) oraz K95: 18.Peterka, 21.Kranjec, 31.Benkovic i 35.Fras.
Oberstdorf 2005: K90: indywidualnie: 1.Benkovic, 6.J.Damjan, 32.Peterka i 40.Bogataj i drużynowo: 3. miejsce (Peterka, Bogataj, Benkovic i J.Damjan) oraz K120: indywidualnie: 5.Benkovic, 13.J.Damjan, 24.Peterka i 28.Bogataj i drużynowo: 4. miejsce (Peterka, Bogataj, J.Damjan i Benkovic).
Sapporo 2007: nie trenował Słoweńców.
Liberec 2009: K95: 11.Kranjec, 22.Hrgota, 31.Meznar i 41.J.Damjan; K125: 15.Kranjec, 37.J.Damjan, 47.Meznar i 56.Hrgota oraz drużynowo: 7. miejsce (Meznar, J.Damjan, Hrgota i Kranjec).
Oslo 2011: K95: indywidualnie: 17.Prevc, 32.Kranjec, 40.Meznar i 51.J.Damjan i drużynowo: 6. miejsce (Meznar, J.Damjan, Kranjec i Prevc) oraz K120: indywidualnie: 13.J.Damjan, 20.Tepes. 23.Kranjec i 25.Prevc i drużynowo: 3. miejsce (Prevc, Tepes, J.Damjan i Kranjec).
Medale: 3 (1 0 2).
XIV.M¦L:
Vikersund 2000: 38.Vrhovnik 39.Lang i 45.Fras.
Harrachov 2002: 11.Kranjec, 12.Peterka, 20.Medved i 35.Bilban.
Planica 2004: indywidualnie: 12. Kranjec, 21.Benkovic, 31.Peterka i 46.Zonta i drużynowo: 6. miejsce (Peterka, B.Zupan, Benkovic i Kranjec).
Kulm 2006: indywidualnie: 15.Kranjec, 25.J.Damjan, 26.Peterka i 27.Benkovic i drużynowo: 5. miejsce (J.Damjan, Benkovic, Kranjec i {Peterka).
Oberstdorf 2008: nie trenował Słoweńców.
Planica 2010: indywidualnie: 5.Kranjec, 25.J.Damjan, 30.Hrgota i 39.Pikl oraz drużynowo: 6. miejsce (Hrgota, J.Damjan, Tepes i Kranjec).
Medale: 0 (0 0 0).
(22.05.2011, 00:06)
fan skoków85
VII.PN.
1999/2000: 7. miejsce 482 pkt.
2000/2001: 7. miejsce 100 pkt. (razem z konkursami indywidualnymi 7. miejsce 722 pkt.).
2001/2002: 5. miejsce 2188 pkt.
2002/2003: 5. miejsce 2315 pkt.
2003/2004: 6. miejsce 1393 pkt.
2004/2005: 6. miejsce 1727 pkt.
2005/2006: 8. miejsce 915 pkt.
2006/2007-2007/2008: nie trenował Słoweńców.
2008/2009: 9. miejsce 1319 pkt.
2009/2010: 7. miejsce 1504 pkt..
2010/2011: 7. miejsce 1668 pkt.
W sumie 13611 pkt (razem z konkursami indywidualnymi sezonu 2000/2001 14233).
VIII.TCS:
1999 /2000: 16.Zonta, 47.Uhr-Zupan, 51.Peterka i 68.Vrhovnik.
2000/2001: 18.Radelj, 23.Zonta, 43.Uhr-Zupan, 44.Fras i 74.Medved.
2001/2002: 11.Zonta, 13.Peterka, 23.Kranjec, 29.Fras i 47.Medved.
2002/2003: 5.Peterka, 16.Fras, 21.Zonta, 25.Kranjec, 51.Medved i 63.Benkovic.
2003/2004: 3.Zonta, 19.Benkovic, 28.Peterka, 47.Kranjec i 67.Fras.
2004/2005: 23.J.Damjan, 34.Benkovic, 38.Peterka, 47.Zonta i 58.Kranjec.
2005/2006: 12.Benkovic, 21.Peterka, 28.Kranjec, 57.Tepes i 71.J.Damjan.
2006/2007-200 7/2008: Słoweńców nie trenował.
2008/2009: 31.Kranjec, 38.J,Damjan, 41.Meznar, 45.Peterka i 49.Pikl.
2009/2010: 14.Kranjec, 18.J.Damjan, 29.Meznar i 41.Prevc.
2010/2011: 13.Prevc, 21.Kranjec, 26.Tepes i 44.Pikl.
IX.TN:
2000: 27.Fas, 52.Zonta, 56.Kaligaro i 63.Norcic.
2001: 7.Medved, 14.Zonta, 27.Radejl, 43.Uhr-Zupan, 51.Kranjec i 56.Fras.
2002: 6.Kranjec, 10.Zonta, 11.Peterka, 18.Medved, 33.Fras, 49.Vrhovnik, 53.Norcic i 66.Uhr-Zupan.
2003: 12.Kranjec, 21.Peterka, 26.Benkovic, 30.Zonta, 51.Fras i 58.Medved.
2004: 8.Benkovic, 15.Zonta, 33.Peterka, 36.Kranjec i 48.J.Damjan.
2005: 7.Benkovec, 17.J.Damjan, 23.Peterka, 32.Kranjec, 45.Bogataj i 63.Urbanc.
2006: 19.J.Damjan, 33.Peterka, 52.Urbanc, 55.Tepes, 57.Sinkovec i 60.Benkovic.
2007-2008: nie trenował Słoweńców.
2009: 12.Kranjec, 32.J.Damjan, 34.Hrgota i 35.Pikl.
2010: 10.Prevc, 12.Kranjec, 33.Meznar i 34.J.Damjan.
2011: TN nie odbywał się.
X.P¦ w lotach:
1999/2000: 37.Fras.
2000/2001: 20.Medved i 32.Radelj.
2001/2002: P¦L nie odbywał się.
2002/2003: 5.Kranjec, 27.Benkovic, 29.Peterka, 40.Medved, 44.Urbanc i 49.Zonta.
2003/2004: 9.Kranjec, 17.Benkovic i 25.Zonta.
2004/2005: 10.J.Damjan, 12.Benkovic, 23.Kranjec, 26.Bogataj, 30.Peterka i 40.B.Zupan.
2005/2006: 6.Kranjec, 18.J.Damjan, 26. B.Zupan i 28.Urbanc.
2006/2007-2007/ 2008: nie trenował Słoweńców.
2008/2009: 8.Kranjec, 30.J.Damjan, 32.Hrgota, 39.Pikl i 44.A.Damjan.
2009/2010: 1.Kranjec, 30.Tepes, 31.Meznar i 34.J.Damjan.
2010/2011: 8.Kranjec, 23.Tepes, 44.Naglic, 45.J.Damjan, 46.Prevc i 51.Judez.
(22.05.2011, 00:06)
fan skoków85
V.P¦:V.P¦:
1999/2000: 24.Zonta, 41.Fras, 49.Uhr-Zupan, 58.Bine Norcic, 60.Vrhovnik i 68.Peterka 0 zwycięstw.
2000/2001: 19.Radelj, 24.Medved, 39.Zonta, 47.Fras i 65.Uhr-Zupan 0 zwycięstw.
2001/2002: 14.Zonta, 16.Kranjec, 25.Peterka, 27.Fras, 41.Medved, 61.Vrhovnik, 77.Benkovic i 88.Grega Lang 0 zwycięstw.
2002/2003: 7.Peterka, 17.Kranjec, 19.Zonta, 33.Fras, 41.Benkovic, 57.Medved i 76.Urbanc 2 zwycięstwa (2 Peterka).
2003/2004: 10.Zonta, 17.Benkovic, 45.Peterka, 46.Kranjec, 56.J.Damjan i 65.Fras 1 zwycięstwo (1 Zonta).
2004/2005: 15.J.Damjan, 19.Benkovic, 34.Peterka, 39.Bogataj, 43.Zonta, 45.Kranjec, 73.B.Zupan i 88.Pikl 0 zwycięstw.
2005/2006: 16.Kranjec, 25.J.Damjan, 26.Benkovic, 32.Peterka, 56.Pikl, 64.B.Zupan, 65.Sinkovec, 71.Radelj i 79.Urbanc 1 zwycięstwo (1 Kranjec).
2006/2007-2007/2 008: nie trenował Słoweńców.
2008/2009: 23.Kranjec, 37.J.Damjan, 47.Peterka, 52.Hrgota, 54.Pikl, 57.Meznar, 60.Sinkovec, 66.Anze Damjan i 71.Urbanc 0 zwycięstw.
2009/2010: 10.Kranjec, 31.J.Damjan, 35.Prevc, 44.Meznar, 58.Pikl, 71.Tepes i 79.Hrgota 1 zwycięstwo (1 Kranjec).
2010/2011: 18.Kranjec, 24.Prevc, 34.Tepes, 41.J.Damjan, 57.Meznar, 63.Tomaz Naglic, 67.Dejan Judez i 78.Pikl 0 zwycięstw.
W sumie 5 zwycięstw (2 Peterka + 2 Kranjec + 1 Zonta).
VI.Konkursy drużynowe:
1999/2000: 8. miejsce w Hakubie (Fras, Kranjec, Radelj i Zonta), 6. miejsce w Lahti (Fras, Zonta, Rolando Kaligaro i Norcic) i 7. miejsce w Planicy (Fras, Kranjec, Lang i Peterka).
2000/2001: 7. miejsce w Kuopio (Fras, Zonta, Uhr-Zupan i Radelj), 4. miejsce w Salt Lake City (Zonta, Medved, Fras i Radelj) oraz 8. miejsca w Willingen (Fras, Medved, Zonta i Radelj) i w Planicy (Fras, Blaz Bilban, Radelj i Medved).
2001/2002: 6. miejsce w Villach (Fras, Medved, Peterka i Zonta), 5. miejsce w Willingen (Fras, Peterka, Kranjec i Zonta), 6. miejsce w Sapporo (Lang, Simon Podrebersek, Vrhovnik i Zonta), 2. miejsce w Lahti i 5. miejsce w Planicy (oba: Fras, Peterka, Kranjec i Zonta).
2002/2003: 5. miejsca w Oslo (Fras, Benkovic, Zonta i Kranjec) i w Planicy (Radelj, Benkovic, Peterka i Kranjec).
2003/2004: 5. miejsce w Willingen (Peterka, Benkovic, Kranjec i Zonta) i 6. miejsce w Lahti (Peterka, Kranjec, Benkovic i Zonta).
2004/2005: 8. miejsce w Willingen (B.Zupan, Peterka, Benkovic i J.Damjan), 2. miejsce w Pragelato (Peterka, Kranjec, Benkovic i J.Damjan) i 5. miejsce w Lahti (Peterka, Kranjec, J.Damjan i Benkovic).
2005/2006: 8. miejsce w Willingen (B.Zupan, Pikl, Urbanc i Sinkovec) i 9. miejsce w Lahti (Peterka, Urbanc, Benkovic i J.Damjan).
2006/2007-2007/ 2008: nie trenował Słoweńców.
2008/2009: 6. miejsce w Kuusamo (Peterka (Kramarsic skakał w przerwanym konkursie), Pikl, J.Damjan i Kranjec), 9. miejsce w Willingen (Meznar, Kranjec, Peterka i J.Damjan), 5. miejsce w Oberstdorfie (Pikl, Kranjec, Urbanc i Hrgota), 9. miejsce w Lahti (Hrgota, Pikl, J.Damjan i Kranjec), 4. miejsce w Vikersund (Hrgota, J.Damjan, Pikl i Kranjec) i 5. miejsce w Planicy (Pikl, Hrgota, Kranjec i J.Damjan).
2009/2010: 9. miejsce w Kuusamo (J.Damjan, Meznar, Pikl i Kranjec), 5. miejsce w Oberstdorfie (Tepes, Pikl, J.Damjan i Kranjec), 4. miejsce w Willingen (Kramarsic, Tepes, Urbanc i Hrgota) i 5. miejsce w Lahti (Meznar, J.Damjan, Prevc i Kranjec).
2010/2011: 6. miejsce w Kuusamo (Pikl, Tepes, Prevc i Kranjec), 7. miejsca w Willingen (Meznar, Tepes, J.Damjan i Prevc) i w Oberstdorfie (Prevc, Tepes, J.Damjan i Kranjec), oraz 5. miejsce w Lahti (J.Damjan, Tepes, Prevc i Kranjec) i 3. miejsce w Planicy (Prevc, J.Damjan, Tepes i Kranjec).
W sumie 0 zwycięstw.
(22.05.2011, 00:06)
fan skoków85
Słoweńcy za czasów Matjaza Zupana (od sezonu 1999/2000 do końca sezonu 2010/2011 bez sezonów 2006/2007 i 2007/2008):
I.LGP:
199 9: 26.Peter Zonta, 35.Damjan Fras, 39.Primoz Peterka, 41.Blaz Vrhovnik i 49.Primoz Uhr-Zupan 0 zwycięstw.
2000: 25.Fras, 31.Zonta i 38.Jure Radelj 0 zwycięstw.
2001: 6.Fras, 7.Igor Medved, 11.Zonta, 21.Radelj i 40.Uhr-Zupan 0 zwycięstw.
2002: 7.Robert Kranjec, 13.Fras, 25.Zonta, 37.Medved i 48.Peterka 0 zwycięstw.
2003: 4.Rok Benkovic, 7.Peterka, 25.Fras, 26.Kranjec i 44.Zonta 0 zwycięstw.
2004: 9.Kranjec, 19.Benkovic, 25.Peterka, 34.Jernej Damjan, 38.Zonta i 48.Bine Zupan 0 zwycięstw.
2005: 8.Kranjec, 16.J.Damjan, 24.Benkovic, 32.Jure Sinkovec, 41.Peterka, 65.Rok Urbanc, 68.Jure Bogataj i 74.Primoz Pikl 1 zwycięstwo (1 Kranjec).
2006-2007: nie trenował Słoweńców.
2008: 30.Jurij Tepes, 38.Pikl, 48.Matic Kramarsic, 55.J.Damjan, 61.Kranjec, 68.Sinkovec, 70.Mitja Meznar, 71.Peterka i 74.Bogataj 0 zwycięstw.
2009: 2.Kranjec, 21.Meznar, 36.Pikl, 38.J.Damjan, 54.Kramarsic, 59.Robert Hrgota i 64.Urbanc 1 zwycięstwo (1 Kranjec).
2010: 23.Peter Prevc, 40.Kranjec, 41.Rok Zima, 49.Meznar, 52.Pikl, 54.Tepes, 60.J.Damjan i 80.Hrgota 0 zwycięstw.
W sumie 2 zwycięstwa (2 Kranjec).
II. Konkursy drużynowe w LGP:
1999: 6. miejsca w Hinterzarten (Peterka, Vrhovnik, Fras i Zonta) i w Hakubie (Vrhovnik, Fras, Uhr-Zupan i Zonta).
2000: 5. miejsce w Hinterzarten (Fras, Uhr-Zupan, Radelj i Zonta).
2001-2002: nie było drużynówek.
2003: 3. miejsce w Hinterzarten (Fras, Benkovic, Kranjec i Peterka).
2004: 6. miejsce w Hinterzarten (Peterka, Kranjec, Zonta i Benkovic) i 4. miejsce w Zakopanem (Benkovic, Zonta, Kranjec i Peterka).
2005: 5. miejsce w Hinterzarten (Peterka, Kranjec, J.Damjan i Benkovic).
2006-2007: nie trenował Słoweńców.
2008: 8. miejsce w Hinterzarten (Meznar, Kranjec, Pikl i J.Damjan).
2009: 4. miejsce w Hinterzarten (Pikl, Meznar, Kranjec i J.Damjan).
2010: 9. miejsce w Hinterzarten (Meznar, Pikl, Prevc i Kranjec).
W sumie 0 zwycięstw.
III.PN w LGP:
1999: 6. miejsce 256 pkt.
2000: 6. miejsce 223 pkt.
2001: 3. miejsce 683 okt.
2002: 5. miejsce 354 pkt.
2003: 3. miejsce 677 pkt.
2004: 5. miejsce 808 pkt.
2005: 5. miejsce 664 pkt.
2006-2007: nie trenował Słoweńców.
2008: 9. miejsce 317 pkt.
2009: 4. miejsce 950 pkt.
2010: 9. miejsce 226 pkt.
W sumie 5158 pkt.
IV.Puchar 4 Narodów:
1999-2005: P4N nie odbywał się.
2006-2007: nie trenował Słoweńców.
2008: 25.Pikl, 28.J.Damjan, 37.Meznar i 61.Bogataj.
2009: 4.Kranjec, 8.Meznar, 14.Pikl i 17.J.Damjan.
2010: 16.Prevc, 29.Pikl, 34.Tepes, 37.Meznar, 39.Kranjec i 54.J.Damjan.
(22.05.2011, 00:05)
POMOC
Zagłosujcie na młodego, norweskiego skoczka i pomóżcie mu zdobyć stypendium:
http://www.ski jumping-news.com/Other-news/He lp-Atle-Pedersen-Roensen-fly-a t-the-Ski-Flying-World-Champio nships-next-year.html
(15.05.2011, 13:08)
ŁK
Miły człowiek, liczę na dalszy rozwój słoweńskich skoków.
(13.05.2011, 15:05)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Goran Janus zast±pił Matjaza Zupana
Goran Janus zast±pił Matjaza Zupana

Goran Janus zast±pił Matjaza Zupana

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »