TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.

Adam Małysz - nasz, już niestety były skoczek narciarski, który w tym sezonie zakończył swoj± sportow± karierę, został wyróżniony w plebiscycie Forum Nordicum. Organizacja zrzeszaj±ca dziennikarzy z całego ¶wiata wybrała dziesi±tkę najlepszych sportowców w sezonie 2010/2011 w konkurencjach klasycznych - skoki narciarskie, biegi oraz kombinacja norweska.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Adam Małysz, który zdobył trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu ¦wiata oraz podczas Mistrzostw ¦wiata na normalnej skoczni, w plebiscycie zaj±ł miejsce 10. uzyskuj±c ł±cznie 16 pkt.

Nasza rodaczka - Justyna Kowalczyk, zdobywczyni Pucharu ¦wiata w biegach zajęła 6. miejsce uzyskuj±c 76 pkt.

Zwyciężczyni± plebiscytu okazała się Marit Bjoergen zdobywaj±c 553 pkt. Natomiast miejsce drugie i 420 pkt. zaj±ł Austriak - Thomas Morgenstern, który zdobył w minionym sezonie Puchar ¦wiata w skokach narciarskich.

Wyniki plebiscytu:

1. Marit Bjoergen (Norwegia, biegi) - 553 pkt
2. Thomas Morgenstern (Austria, skoki) - 420
3. Petter Northug (Norwegia, biegi) - 237
4. Eric Frenzel (Niemcy, kombinacja norweska) - 100
5. Dario Cologna (Szwajcaria, biegi) - 78
6. Justyna Kowalczyk (Polska, biegi) - 76
7. Jason Lamy Chappuis (Francja, kombinacja norweska) - 47
8. Gregor Schlierenzauer (Austria, skoki) - 42
9. Therese Johaug (Norwegia, biegi) - 17
10. Adam Małysz (Polska, skoki) - 16
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« kwiecień 2011 - wszystkie artykuły
Komentarze
ALEK
SŁUSZNIE !!!
odebrać KORZENIOWSKIEMU
wszystkie medale ....
Jedrzejczak pod s±d ....

astmatyków do więzień !!!
(29.04.2011, 09:38)
@
Koksiara gór± !
Skandal ! Jak długo jeszcze ¶wiat będzie się przygl±dał temu procederowi jak pod przykrywk± astmy, sportowcy się koksuj± ? I zgarniaja medale ?
O dziwo, podczas M¦ w LIbercu jeszcze była słaba jak mucha i o dziwo nagle zachorowała ? Połowa ekipy norweskich biegaczek to biedne chorowite astmatyczki, nagle wszystkie chore!
Skandal !
(25.04.2011, 16:39)
bbb
Odebrać wszystkim dopingowiczom medale lub przestać się bawić w udawana walkę z dopingiem i zlikwidować WADA. Jej urzędnicy kosztuja nas miliony dolarów i fałszuj± wyniki konkursów jak widać.
Sport powinien być albo czysty dla WSZYSTKICH albo "wolna amerykanka" i niech każdy ćpa ile chce. Teraz ćpaj± tylko nieliczni i o "dziwo" to te schorowane istoty zgarniaj± prawie wszystkie podia i wszystkie medale. Widać te choroby sa strasznie sukcesogenne i robi± z ludzi sportowe cyborgi.
(25.04.2011, 15:05)
aaa
Do tych, którzy tak astmę i astmatyków atakuj± - czy przypadkiem Korzeniowski, Jędrzejczak nie choruj± na astmę? I nie chorowali już podczas (okraszonej przecież sukcesami) kariery? ;)
(25.04.2011, 02:47)
medalowy doping
Parodia sportu gdy zdrowi wyczynowcy przegrywaj± z cięzko chorymi kolegami
(24.04.2011, 17:49)
SKOCZEK
bjoergen za astme wygrała niech leki odłoży, albo kto¶ jest chory i nie uprawia żadnego sportu albo jest zdrowy i wygrywa fair
(24.04.2011, 17:33)
medalowy doping
Gdyby tak się p[orz±dnie przyjrzeć medalom MS, IO czy ME to być może okazałoby się, że 90% medali trafiło do "chorych", którzy maj± specjalne pozwolenia na stosowanie zakazanych innym medykamentów.
Chyba dlatego informacje o tych "pozwoleniach na doping" sa tajne a nie ogólniedostępne na stronach WADA.
(24.04.2011, 17:12)
anonim43212
Morgenstern osi±gn±ł więcej niż Bjoergen a jest nżej w rankingu. To troche nie fair:)
(24.04.2011, 17:07)
Jaro
Bjeorgen - hehe, odstawcie jej prochy, a pogadamy o sukcesach. To smutne, że oszu¶ci mog± startowć z prawdziwymi sportowcami i - co jest najgorsze - wygrywać medale i plebiscyty. Kiedy¶ jak kto¶ miał astmę, to po prostu nie brał udziału albo przegrywał. Dzisiaj jest to pretekst to dopingu (i to w pełni legalnego). Do tego prowadzi polityczna poprawno¶ć...
(24.04.2011, 16:50)
hmm
To ranking dziennikarzy a nie kibiców dlatego piszę, że chcę znać te nazwiska i kraj pochodzenia
(24.04.2011, 16:25)
legol
napewno nie za piekne oczy czy usmiech.Gregor powinien byc jeszcze wyzej w klasyfikacji.Kowalczyk tak nisko, bo pewnie naiwni kibice patrzyli na jej ciety jezyk a nie na sukcesy.Cologna to jakas kpina, facet byl tlem na MS a sie znalazl, gdzie jest Ammann i Kofler? No i wygrala ta koksiara Bjoergen.O kant rozbic ten ranking.
(24.04.2011, 16:20)
anonim43212
dlaczego schlierenzauer się tu znalazł? za co?
(24.04.2011, 15:42)
HKS
Dużo bardziej od Ammana na 10 zasługiwał Gottwald (3 medale na M¦ i trzecie miejsce w generalce).
(24.04.2011, 15:39)
hmm
Mnie bardziej interesuj± nazwiska tych, co głosowali. Mimo, ze absolutnie nie kibicuję Morgensternowi, to jednak on w tym sezonie miał więcej sukcesów niż Bjoergen a odległe miejsce Kowalczyk trochę ¶mieszy.
No i brak w pierwszej dziesi±tce Ammanna (też go nie cierpię, ale skoro to wyniki maja decydować anie osobiste sympatie, to gdzie on się podział?). Czyzby w¶ród głosuj±cych brak było Polaków i Szwajcarów?
(24.04.2011, 12:31)
Polonus
Bardzo cenię Schlierenzauera. Ale się tak zastanawiam. który kretyn go tam , do tej 10-tki, desygnował? A Cologna? Przecież zupełnie skrewił na M¦. Nie powinien tam się znaleĽć. A jeżeli to pod sam koniec.
A tak w ogóle to powinni stworzyć osobn± kategorię dla schorowanych i osobn± dla zdrowych. Ale ¶więta s±, więc się z dalszym komentarzem wstrzymam.
(24.04.2011, 07:36)