TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup

Adam Małysz podpisał najbardziej lukratywny kontrakt reklamowy, jaki kiedykolwiek podpisał polski sportowiec. Skoczek tuż po zakończeniu kariery nadal jest najbardziej popularn± osob± w Polsce. Po ostatnich reklamach herbaty, Lotto czy norweskiego operatora telefonii komórkowej, Ada¶ będzie promował firmę Gillette.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Kontrakt opiewa na 30 milionów złotych, z tego aż 45% trafi w ręce skoczka. Umowa podpisana została na 3 różne spoty reklamowe, radiowe oraz kampanię billboardow±. Pierwsze plakaty pojawi± się przy polskich drogach już w czerwcu.

Przekonywanie Adama do wyst±pienia w reklamie Gillette trwało ponad 1,5 roku. Reprezentanci firmy chcieli przekonać skoczka do zgolenia w±sów. Ten nie chciał się zgodzić w trakcie swojej kariery. Teraz, po jej zakończeniu i zwiększeniu stawki, skoczek dał się namówić. Nie ukrywa, że miał przej¶cia z żon±, która nie chciała zgodzić się na te warunki. Ostatecznie górę wzięła przyszło¶ć rodziny.

Przypomnijmy, że Gillette już raz namówiła znan± postać do ogolenia się na łyso. Wtedy był to znany tenisista - Andre Agassi.

Oficjalne zgolenie w±sów Adama nast±pi w reklamie telewizyjnej. Miejmy nadzieję, że skoczkowi zarost szybko odro¶nie i tylko na chwilę zmieni swój image.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« kwiecień 2011 - wszystkie artykuły
Komentarze
David de la Cruz
45% z 3 mln! szkoda że to tylko prima aprilis...
(02.04.2018, 19:53)
KS KARASICA
prima aprilis
(01.04.2011, 17:31)
Hej
oby tylko nie golił w±sów
(01.04.2011, 17:22)
Matylda
Co do żartu TVP, że Adam kończy karierę, to wydaje mi się że to było w 2007r. Po Planicy.
(01.04.2011, 15:19)
kate89
a pamiętacie żart na 1 kwietnia w wykonaniu TVP rok temu jak ogłosili, że Adam Małysz kończy kariery, pamiętam jak się wtedy przeraziłam bo nie zajarzyłam, że mieli¶my 1 kwietnia a rok dalej i wszyscy widz± co mamy...

ach...
a rok temu nikt nie przypuszczał, że to stanie się naprawdę i w tak krótkim czasie....
(01.04.2011, 14:19)
kate89
Andre Agassi akurat lepiej prezentuje się na łyso a co do Małysza to jako¶ tego nie widzę bo Adasiowi w±sy pasuj± i dzięki nim jest bardziej przystojny:)

wiec rozumiem, że to taki żarcik na PRIMA APRILIS hehe
(01.04.2011, 14:12)
Wilk94
mi najbardziej prima aprilisowe wydaj się:

"Nie ukrywa, że miał przej¶cia z żon±, która nie chciała zgodzić się na te warunki. Ostatecznie górę wzięła przyszło¶ć rodziny." ...
(01.04.2011, 13:39)
;)
Szkoda, że to nieprawda, bo on zasłużył nie tylko na tak± kasę. A nas zwykłych podatników nie stać by mu zapewnioć dostatnie życie na emeryturze sportowej
(01.04.2011, 12:50)
Fan Sinkoveca
Już chciałem pisać, że skandal, ci±g na forsę itd.
(01.04.2011, 12:15)
Matylda
Taki żarcik na 'PRIMA APRILIS' ;-)

Ciekawe, że akurat 1 kwietnia się to ukazuje. Nie 2-go i nie 31 marca :-)
(01.04.2011, 11:46)
krwisty
@Paweł za 1000 zł mógłbym sobie ogolić to i tamto,
ale chyba nie namówiłby w±sa by wyrósł mi za t± kwotę na czole ;-))
(01.04.2011, 10:50)
Mega-agniesia
Super żart:)Małysz i maszynka do golenia, nie ma opcji
(01.04.2011, 10:37)
Paweł Stawowczyk
krwisty: a za 1000?
(01.04.2011, 09:31)
lol
LOOOOOOOOOOOOL
(01.04.2011, 09:28)
Zakrza
Ahahaha!
(01.04.2011, 09:24)
krwisty
Nawet jakby to była prawda, to co z tego, że zgoliłby w±sy. Dla dobra rodziny i za tak± kasę, to ja bym zgolił sobie coby chcieli, a nawet zapu¶cił w±sy na czole ;-))))
(01.04.2011, 09:20)
mil
też s±dziłam, że będzie co¶ o powrocie. miłe zaskoczenie. ;)
(01.04.2011, 08:54)
Glon
Prima aprilis...

A ja my¶lałem, że napiszecie iż Adam się rozmy¶lił i będzie skakał w Pucharze do pięćdziesi±tki :))
(01.04.2011, 08:49)