Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K

Dzi¶ wieczorem na Wielkiej Krokwi odbyły się dwie serie treningowe w skokach do celu. Ćwiczyli tylko Polacy, ale nie tylko ci zgłoszeni do zawodów. Oprócz Małysza, Stocha, Huli, Żyły, Bachledy i Cie¶lara wyst±pił m.in. Wojciech G±sienica-Kotelnicki, Dawid Kubacki, Krzysztof Miętus i Jakub Przybyła.

Zawodnicy sami ustalali ile chc± skoczyć, po czym wybierali ustawienie belki i oddawali swoje próby. Jutro nie będzie już tak prosto. Trzeba będzie wylosować odległo¶ć. Adam Małysz w jednej próbie postawił sobie za cel 125 metr. Skoczył z 15 belki 125,5 metra, co wydawało się bardzo dobr± trafno¶ci±. Kamilowi Stochowi poszło nieco gorzej, bo od wyniku, który chciał uzyskać - 124 metry, oddalił się aż o 8,5 metra l±duj±c na 132,5 metra.

Atmosfera na Wielkiej Krokwi była bardzo luĽna. Adam Małysz nie miał jednak spokoju. Zgromadzeni kibice pod skoczni± wręcz rozrywali mistrza prosz±c o zdjęcia czy autografy. Sam Adam stwierdził z przek±sem, że miało być lepiej po zakończeniu kariery, a jest coraz gorzej...

Jutro zawody oficjalne. Niestety prognozy pogodowe nie s± najlepsze. Już dzi¶ w treningach przeszkadzały silne podmuchy wiatru. ¦nieg, którego jeszcze wczoraj było pod dostatkiem, dzi¶ w dużej czę¶ci stopniał. Za 120 metrem widać prze¶wity igelitu, co może powodować groĽne upadki. Miejmy nadzieję, że jutro warunki do skakania jednak będ± lepsze.

Relacja z Zakopanego Andrzej Mysiak

zobacz zdjęcia z treningów »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2011 - wszystkie artykuły
Komentarze
skok
to że Kamil skoczył duuużo dalej niż powinien to cieszy ;D
(26.03.2011, 13:27)
piotr186
A dlaczego redakcja nie poda pełnych wyników?? (W formie: Wszyscy skoczkowie którzy skakali ich odległo¶ci i w nawiasie ile zadeklarowali że skocz±)???
(26.03.2011, 09:55)
?
Przeskakiwanie Małysza w chwili gdy to jego ¶więto to przejaw buractwa. Można by jeszcze machn±ć ręk± gdyby to zrobił z tej samej belki. Ale jechać z wyższej belki tylko dlatego by mu dokopać?
(26.03.2011, 08:59)
...
@?
Tylko czekales zeby dokopac Stochowi bo skakał az o 2 rozbieg wyzszy od Malysza.Nie wiem czemu redakcja nie kasuje komentarzy takich szkodnikow ktorzy swoje flustracje wylewaja jak moga.Nawet przy swięcie Małysza moglbys sobie darowac.Ale boli Cie ze Stoch doł±czył do ¶wiatowej czołówki,
(26.03.2011, 08:39)
and
Dziwię sie redaktorom (jak na pomarańczowo), iż daj± się sprowokować na brzydkie popisy pytajników. Wszak nie od dzi¶ wiadomo, że nie wszyscy wiedz± co to jest kultura osobista i dobre wychowanie.
(26.03.2011, 07:00)
idol
No to jedziemy ;) Nigdy nie byłem na skokach na żywo, ale to swoisty ostatni moment by się wybrać. adieu
(26.03.2011, 06:41)
???
A po co wchodzić na stronę PZN? Skoro działaczy nie interesuja pogl±dy kibiców, to kibiców nie interesuj± zmanipulowane informacje od działaczy PZN
(26.03.2011, 06:13)
Alina88
Relacja z treningu, wywiady i galeria zdjęć dostępne s± także na PZN.pl
(26.03.2011, 03:57)
małysz
Ciekawe jak skocz±oprócz Małysza le ci najlepsi czyli: Kamil Stoch, Simon Ammann, Matti Hautamaeki, Thomas Morgenstern i Gregor Schlierenzauer!
(26.03.2011, 03:40)
?
Czyli prawie 22. Na letnim MP skacze się z 13-14 a zima z dużo niższych belek. Dziwne że Stoch jad±c z lasu na dachu pawilonu nie wyl±dował ...
(25.03.2011, 22:33)
Paweł Stawowczyk
Z tego co wiem to Stoch skakał z 17 belki
(25.03.2011, 22:29)
?
A biedny Stoch chciał zaszpanowac i z 22 belki skakał?
(25.03.2011, 22:28)
Alina88
A czemu wspomniano o Kotelnickim a nie ma, że K. Miętus, Przybyła i Kubacki? :)

I jeste¶ Andrzeju pewien, że Adam w pierwszym skoku pomylił się tylko o pół metra? Na dole wszyscy mówili Adamowi, że o dwa... Chyba że mówisz o drugim skoku - wtedy się zgodzę, że Adam prawie trafił.
(25.03.2011, 22:23)