Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

18 skoczków wyst±pi w Zakopanem na pożegnaniu Adama Małysza. S± to zawodnicy, którzy potwierdzili swój udział w sobotnich zawodach. Lista nie jest jeszcze zamknięta. Być może na Wielkiej Krokwi pojawi± się Norwegowie, którzy maj± dylemat, gdyż w tym samym terminie odbywaj± się wewnętrzne mistrzostwa krajowe.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Pewniakami pod Giewontem s± Polacy: Adam Małysz, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Marcin Bachleda, Stefan Hula i kombinator norweski Adam Cie¶lar, Rosjanie: Ilja Rosliakov i Denis Kornilov, Niemcy: Schmitt i Uhrmann, Ukrainiec Vitalyi Shumbarets oraz wielkie gwiazdy: Matti Hautamaeki, Bjoern Einar Romoeren, Simon Ammann, Thomas Morgenstern, Gregor Schlierenzauer, Martin Koch i Jakub Janda. Dodatkowo pojawi± się bez czynnego udziału Andreas Goldberger i Sven Hannawald.

26 marca, bramy skoczni będ± otwarte od godziny 13.30. Wła¶nie od tej godziny 13.30 na scenie odbywać się będ± muzyczne animacje dla publiczno¶ci. O godzinie 15.30 pojawi± się zawodnicy i odbędzie się losowanie odległo¶ci do I i II serii konkursu Skoki do Celu. O godzinie 16.00 nast±pi oficjalne otwarcie imprezy. Podczas wieczoru Adama Małysza zagraj±: Wilki, Papa D, Bracia, Blue Cafe, Kasia Wilk, Brathanki, Zakopower oraz Pectus.

Jest też już oficjalny teledysk do piosenki przygotowanej specjalnie dla Adama Małysza, któr± wykonuj± Patrycja Markowska, Kasia Wilk, Piotr Cugowski i Grzegorz Skawiński.

zobacz teledysk do piosenki napisanej dla Małysza na SKOKI.TV »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2011 - wszystkie artykuły
Komentarze
Artur
ja tez kibicuje Vladkowi i Kamilowi w nowym sezonie.moze jeszcze dodam do nich morassiego
(25.03.2011, 13:56)
Patryk29
Niech inne kraje zazdroszcz± nam takich imprez
(25.03.2011, 09:01)
Ayana
@Djaq Wcze¶niej było napisane, że potwierdził, a na swojej oficjalnej stronie napisał, że nie jedzie, więc pewnie st±d ta zmiana.
http://www.tom-hilde.com/ ?p=1567
(25.03.2011, 02:22)
chris
kibicuje zografskiemu i stochowi od kiedy nie ma adasia :D:D fajnie, taki mlody utalentowany i z nieco egzotycznego jak na skoki kraju.
(24.03.2011, 20:56)
Artur
chcialbym zeby Vladimir Zografski przylecial moze i Colli z Morrim
(24.03.2011, 18:53)
slawek
kupię 2 bilety na benefis na sektor A,B,C lub D. Proszę o kontakt pod nr: 792709532
(24.03.2011, 16:25)
granda6
A Ja wygrałem bilety na benefis z konkursu tvp. Jestem bardzo szczę¶liwy!
(24.03.2011, 16:17)
antypajank
milo bedzie widziec ukrainca
(24.03.2011, 14:35)
heh
A może Adam zaprosił swoich najulepszych kolegów plus kilku z nakazu Red Bulla (no i z czołowki).
Mnie obecno¶c Ukraińca nie dziwi. Może po prostu się przyjaĽnili z Adamem. Każdy ma prawo na swoj± imprezę zaprosić kogo chce, bez względu na wyniki. To nie Mistrzostwa ¦wiata tylko pożegnanie ze skokami i z kumplami ze skoczni.
(24.03.2011, 13:34)
Maestro
Redaktorowi nie podobaj± się niemieckie imiona.
(24.03.2011, 12:39)
A.M
Czepiam się, ale... Jest Adam Małysz, Matti Hautamaeki, Thomas Morgenstern itd., ale już Niemcy: Schmitt i Uhrmann. Tak po nazwisku...
(24.03.2011, 12:30)
Maestro
A dlaczego Szumbarec miałby nie skakać? A może wygra?
(24.03.2011, 11:41)
Fanka
Wła¶nie, Wassiliev tak nagle znikn±ł. Kontuzja czy co? A szkoda, mógłby też wzi±ć udział w tej zabawie. Ale miło, że pojawi± się jego młodsi koledzy.
Tylko prognoza pogody jest do¶ć niepokoj±ca: deszcz ze ¶niegiem i - co gorsze - wiatr.
Nic to, najwyżej towarzystwo przeniesie się na Krupówki, a tam nawet burza z piorunami niestraszna (sprawdziłam w ub. roku w lecie).
Szkoda, że kontuzja w Planicy wyeliminowała Noriakiego z udziału. Ale żeby Japończycy mieli na głowie tylko kontuzje...
(24.03.2011, 11:29)
kate89
Kto będzie to dowiemy się w sobotę podczas konkursu, bo jak na razie co artykuł to inni skoczkowie ( z małymi wyj±tkami)
(24.03.2011, 10:33)
rafalsky
no i Funakiego...
(24.03.2011, 10:26)
rafalsky
Mi brakuje Chedala , Lindstroema czy Vassilieva.
(24.03.2011, 10:25)
Djaq
Mnie się zdaje, że jeszcze Tom Hilde potwierdził swój udział. Bynajmniej tak było napisane w jednym z wcze¶niejszych news'ów dotycz±cych benefisu...

Tak w ogóle, to jestem w szoku, że zaproszenie otrzymał Vitalyi Shumbarets. Pewnie się pojawi jeszcze nie jeden słabszy zawodnik. Może z Kazachstanu :| ?
(24.03.2011, 10:01)
aa
Ostatnio Schmitt jest tak± gwiazd± jak i Hula.
(24.03.2011, 08:39)
K.K
Dlaczego Kasai nie skacze ? Domyslam się,ze z poobijanym kregosłupem cieżko jest skakac ...Dlatego Noriaki po zawodach w Planicy od razu polecial do Japonii.
(24.03.2011, 01:07)
KoVaL
Od kiedy to Romoren, Janda czy Koch to wieksze gwiazdy niz Schmitt?
(24.03.2011, 00:21)
kris
a przeciez kasai mial skakac? czemu go nie bedzie? :>
(23.03.2011, 23:51)
marmi
Schmitt jest wielk± gwiazd±. Brakuje bardzo Roara, Janne i Noriakiego, choćby i bez skakania...
(23.03.2011, 22:58)
Piotr
Szkoda, że Hannawald i Goldberger nie będ± skakać.
(23.03.2011, 22:10)
adrian_2712
To Schmitt nie jest wielk± gwiazd±?
(23.03.2011, 22:05)