Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC

18 skoczków wystąpi w Zakopanem na pożegnaniu Adama Małysza. Są to zawodnicy, którzy potwierdzili swój udział w sobotnich zawodach. Lista nie jest jeszcze zamknięta. Być może na Wielkiej Krokwi pojawią się Norwegowie, którzy mają dylemat, gdyż w tym samym terminie odbywają się wewnętrzne mistrzostwa krajowe.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Pewniakami pod Giewontem są Polacy: Adam Małysz, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Marcin Bachleda, Stefan Hula i kombinator norweski Adam Cieślar, Rosjanie: Ilja Rosliakov i Denis Kornilov, Niemcy: Schmitt i Uhrmann, Ukrainiec Vitalyi Shumbarets oraz wielkie gwiazdy: Matti Hautamaeki, Bjoern Einar Romoeren, Simon Ammann, Thomas Morgenstern, Gregor Schlierenzauer, Martin Koch i Jakub Janda. Dodatkowo pojawią się bez czynnego udziału Andreas Goldberger i Sven Hannawald.

26 marca, bramy skoczni będą otwarte od godziny 13.30. Właśnie od tej godziny 13.30 na scenie odbywać się będą muzyczne animacje dla publiczności. O godzinie 15.30 pojawią się zawodnicy i odbędzie się losowanie odległości do I i II serii konkursu Skoki do Celu. O godzinie 16.00 nastąpi oficjalne otwarcie imprezy. Podczas wieczoru Adama Małysza zagrają: Wilki, Papa D, Bracia, Blue Cafe, Kasia Wilk, Brathanki, Zakopower oraz Pectus.

Jest też już oficjalny teledysk do piosenki przygotowanej specjalnie dla Adama Małysza, którą wykonują Patrycja Markowska, Kasia Wilk, Piotr Cugowski i Grzegorz Skawiński.

zobacz teledysk do piosenki napisanej dla Małysza na SKOKI.TV »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2011 - wszystkie artykuły
Komentarze
Artur
ja tez kibicuje Vladkowi i Kamilowi w nowym sezonie.moze jeszcze dodam do nich morassiego
(25.03.2011, 13:56)
Patryk29
Niech inne kraje zazdroszczą nam takich imprez
(25.03.2011, 09:01)
Ayana
@Djaq Wcześniej było napisane, że potwierdził, a na swojej oficjalnej stronie napisał, że nie jedzie, więc pewnie stąd ta zmiana.
http://www.tom-hilde.com/ ?p=1567
(25.03.2011, 02:22)
chris
kibicuje zografskiemu i stochowi od kiedy nie ma adasia :D:D fajnie, taki mlody utalentowany i z nieco egzotycznego jak na skoki kraju.
(24.03.2011, 20:56)
Artur
chcialbym zeby Vladimir Zografski przylecial moze i Colli z Morrim
(24.03.2011, 18:53)
slawek
kupię 2 bilety na benefis na sektor A,B,C lub D. Proszę o kontakt pod nr: 792709532
(24.03.2011, 16:25)
granda6
A Ja wygrałem bilety na benefis z konkursu tvp. Jestem bardzo szczęśliwy!
(24.03.2011, 16:17)
antypajank
milo bedzie widziec ukrainca
(24.03.2011, 14:35)
heh
A może Adam zaprosił swoich najulepszych kolegów plus kilku z nakazu Red Bulla (no i z czołowki).
Mnie obecnośc Ukraińca nie dziwi. Może po prostu się przyjaźnili z Adamem. Każdy ma prawo na swoją imprezę zaprosić kogo chce, bez względu na wyniki. To nie Mistrzostwa Świata tylko pożegnanie ze skokami i z kumplami ze skoczni.
(24.03.2011, 13:34)
Maestro
Redaktorowi nie podobają się niemieckie imiona.
(24.03.2011, 12:39)
A.M
Czepiam się, ale... Jest Adam Małysz, Matti Hautamaeki, Thomas Morgenstern itd., ale już Niemcy: Schmitt i Uhrmann. Tak po nazwisku...
(24.03.2011, 12:30)
Maestro
A dlaczego Szumbarec miałby nie skakać? A może wygra?
(24.03.2011, 11:41)
Fanka
Właśnie, Wassiliev tak nagle zniknął. Kontuzja czy co? A szkoda, mógłby też wziąć udział w tej zabawie. Ale miło, że pojawią się jego młodsi koledzy.
Tylko prognoza pogody jest dość niepokojąca: deszcz ze śniegiem i - co gorsze - wiatr.
Nic to, najwyżej towarzystwo przeniesie się na Krupówki, a tam nawet burza z piorunami niestraszna (sprawdziłam w ub. roku w lecie).
Szkoda, że kontuzja w Planicy wyeliminowała Noriakiego z udziału. Ale żeby Japończycy mieli na głowie tylko kontuzje...
(24.03.2011, 11:29)
kate89
Kto będzie to dowiemy się w sobotę podczas konkursu, bo jak na razie co artykuł to inni skoczkowie ( z małymi wyjątkami)
(24.03.2011, 10:33)
rafalsky
no i Funakiego...
(24.03.2011, 10:26)
rafalsky
Mi brakuje Chedala , Lindstroema czy Vassilieva.
(24.03.2011, 10:25)
Djaq
Mnie się zdaje, że jeszcze Tom Hilde potwierdził swój udział. Bynajmniej tak było napisane w jednym z wcześniejszych news'ów dotyczących benefisu...

Tak w ogóle, to jestem w szoku, że zaproszenie otrzymał Vitalyi Shumbarets. Pewnie się pojawi jeszcze nie jeden słabszy zawodnik. Może z Kazachstanu :| ?
(24.03.2011, 10:01)
aa
Ostatnio Schmitt jest taką gwiazdą jak i Hula.
(24.03.2011, 08:39)
K.K
Dlaczego Kasai nie skacze ? Domyslam się,ze z poobijanym kregosłupem cieżko jest skakac ...Dlatego Noriaki po zawodach w Planicy od razu polecial do Japonii.
(24.03.2011, 01:07)
KoVaL
Od kiedy to Romoren, Janda czy Koch to wieksze gwiazdy niz Schmitt?
(24.03.2011, 00:21)
kris
a przeciez kasai mial skakac? czemu go nie bedzie? :>
(23.03.2011, 23:51)
marmi
Schmitt jest wielką gwiazdą. Brakuje bardzo Roara, Janne i Noriakiego, choćby i bez skakania...
(23.03.2011, 22:58)
Piotr
Szkoda, że Hannawald i Goldberger nie będą skakać.
(23.03.2011, 22:10)
adrian_2712
To Schmitt nie jest wielką gwiazdą?
(23.03.2011, 22:05)