Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2024
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony

Jak donosi "Gazeta Krakowska", impreza pożegnalna Adama Małysza "Skok do celu", może nie dojść do skutku! Podobno są rozbieżności co do ceny za wynajem Wielkiej Krokwi. COS żąda od organizatorów 200 tysięcy złotych, zaś organizator gotów jest zapłacić tylko 18 tysięcy.

- Mamy kłopot z Centralnym Ośrodkiem Sportu w Zakopanem. COS podniósł nagle koszt wynajmu skoczni z 18 do 200 tysięcy złotych. Nie jesteśmy w stanie tyle wyłożyć, bowiem wydatki na organizację są ogromne. Benefis Adama Małysza jest zagrożony. Jeśli COS nie "zejdzie" z ceny, odwołujemy imprezę - informuje przedstawiciel organizatora.

- Jeszcze nie została podpisana umowa. Na razie przygotowujemy propozycję oferty. Nie chcę więcej mówić o kwotach. "Skok do celu" to impreza komercyjna, a nie sportowa. Mamy prawo zastosować wyższe ceny - broni swojej decyzji wicedyrektor COS, Jan Walkosz-Sambora.

Miejmy jednak nadzieję, że te przepychanki są tylko chwilowe, a organizator i COS dojdą do porozumienia dla dobra kibiców, Zakopanego i samego Adama. Odwołanie imprezy byłoby skandalem na skalę światową. Tym bardziej, że bilety na "Skok do celu" zostały już prawie wyprzedane, a goście zaproszeni. Swój przyjazd potwierdził już nawet Prezydent Bronisław Komorowski.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2011 - wszystkie artykuły
Komentarze
Jarek Gracka
zresztą p. Walkosz-Sambora już się dogaduje z p. Ziemskim i bardzo dobrze. Trochę krytyki nikomu nie zaszkodziło.
Tylko, że jak jeden z drugim firmują oficjalne instytucje pod swoim nazwiskiem, to jednak będą bardziej skłonni to jakichś ugodowych rozwiązań niż tchórze kryjący się za komputerem i tyle.
(12.03.2011, 22:55)
Jarek Gracka
@ anonim podszywający się pode mnie

Nie mierzi mnie własność narodowa, nie wiem, kto się z kim dogadał. Mówię tylko, że nie podoba mi się działanie pana Walkosza-Sambory. Właśnie cudzego bym nie rozdawał, a skoro własność jest państwowa, to czyja? Moja, Twoja, niczyja? Uważam, że co państwowe, to ma być państwowe i tyle.
A co do naszych pieniędzy to ciekawe ile masz lat i cokolwiek wpłaciłeś do tego budżetu. Zresztą szkoda czasu na polemikę z kimś, kto nawet swojego nazwiska podać się boi.
Kiedyś Zbigniew Hołdys śpiewał w zespole "Plugawy Anonim", ciekawe że kilkanaście lat później pojawiło się ich wielu. Kryją się za swoimi kompami i tchórzliwie potrafią tylko trollować.
Ja potrafię podpisać się imieniem i nazwiskiem i skrytykować czyjeś działanie (bo nie piszę, że p. Walkosz-Sambora to zły człowiek, nie wiem tego i nie sądzę, by tak było), piszę że nie zgadzam się z jego wypowiedzią, działaniem itp. Potrafię też napisać, że nie podoba mi się, że miesza się sport (który nie jest tak jak wojsko, czy policja w gestii państwa, tylko jednak jest przedsięwzięciem komercyjno-zbytkownym - bez skoków z głodu nie umrzemy, to jest zaspokojenie naszych innych potrzeb) ze sferą budżetową.
A co do bolszewików anonimie tchórzliwy to niestety oni wszystko chcieli uczynić własnością narodową, co mi się nie podobało.

Pomijając jeszcze inny aspekt. COS i inne związki TAK WIELE już zarobiły przez te 10 lat na Małyszu, że krzywda im się teraz nie stanie i tyle.
(12.03.2011, 22:52)
gracka=FAW
to organizator może zarobić a właściciel skoczni to już nie, ty jesteś bolszewik jakiś czy coś, mierzi cie własność narodowa( społeczna)?
(12.03.2011, 21:30)
gracka=FAW
to w takim razie może ty jesteś pracownikiem red bulla bo wiesz kto kiedy i z kim się dogadał , umowa do chwili obecnej nie jest podpisana więc nie się fermentu że ktoś się z czegoś wycofał!! skoro zauważasz że cos to budżetówka to tym bardziej chwała im za to że pilnują Naszych pieniędzy, a nie rozdają byle komu! Szkoda marnować czas na polemiki z takim, co to by cudze rozdawał, a postępowanie naciągaczy z tej firemki cię nie bulwersuje, co to za banda dzieciaków nie majac podpisanych umów i z finalizowanych spraw zaprasza gości. Zamilcz i się nie kompromituj. Pozdrowienia dla loli, nie ma co z tym człowiekiem dalej rozmawiać. Przesadził z gw i wsi24
(12.03.2011, 21:26)
Jarek Gracka
@ lola

trochę kultury warto mieć dziewczynko. Chyba, że jesteś pracowniczką COSu i na polecenie szefa piszesz.
Wiesz, ja rozumiem wszystko, ale wynika, że w trakcie rozmów COS zmienia zasady gry, co świadczy o nich jak najgorzej. Tak się po prostu nie robi. Gdyby od początku rozmów mówili 200 tys., to ok - wszystko w porządku, ale jak się widzi zysk to śpiewa się inaczej. Teraz, by fatalny PR poprawić mówi się o tym, jak tą kasę rozdysponować.
Dla mnie chory jest sam fakt, że skocznia do COSu należy - czyli do sfery budżetowej, co samo w sobie jest reliktem dawnych czasów. Sport to przedsięwzięcie komercyjne proszę drogich Państwa i tyle.
A już jak czytam komentarze, z których bije zazdrość, że organizator sobie zarobi, to mi tylko ręce opadają.
Powtarzam po raz kolejny - nie suma mnie tu bulwersuje, ale sam sposób, w jaki COS postępuje.
(12.03.2011, 15:44)
lola
@ Gracka

Bulwersuje cię to że COS chce zarobić pieniądze które później będą wykorzystane na modernizację obiektów i szkolenie młodzieży ???- ja ci mówię: TO ICH ŚWIĘTY OBOWIĄZEK DBAĆ O FINANSE SKOCZNI. Zgoda na wynajem za 18 tys. to według mnie zasługuje na zarzut niegospodarności!
A co powiesz o organizatorze- biznesmenie, który za taką impreze zgarnie ok.1,2 mln??
COS nie chce blokować imprezy ani obłowić się na wynajmie. Chce tylko sprawiedliwiej podzielić zyski. Albo jedna i druga strona decyduje się w pewnym sensie na działanie non-profit albo zarabiają porównywalnie.
MYŚLAŁA M ŻE JESTEŚ BARDZIEJ ROZGARNIĘTY I POTRAFISZ SPOJRZEĆ NA SPRAWY Z SZERSZEJ PERSPEKTYWY. WIDZĘ JEDNAK OGRANICZONEGO CZŁOWIECZKA.
(11.03.2011, 21:41)
I co RedBullowe cwaniaki na to?
Centralny Ośrodek Sportu kierując się jednak dobrą wolą postanowił, że cała kwota pochodząca z wynajmu Wielkiej Krokwi zostanie przeznaczona na szkolenie młodych skoczków narciarskich - następców Adama Małysza.

Zasady wykorzystania tych pieniędzy zostaną uzgodnione w porozumieniu z Polskim Związkiem Narciarskim.

(11.03.2011, 16:39)
pazerny red bull
A kto zgarnie po 70 zł od kibiców? Kto się chce dorobić na pożegnaniu reklamując własną firmę
(11.03.2011, 16:17)
Orzeł z Wisły ;*
Żenada... dlaczego COS podniósł cenę za wynajem skoczni z 18 tysięcy do 200 tysięcy ?
.. przecież to dzięki Adamowi wszystko zawdzięczają !
Ile on publiczności ściągnął do Zakopanego! Pomyślcie sami...
Moim zdaniem to jest chore.
COS powinien wynająć skocznię nawet i za darmo!
Noo bo w końcu te wszystkie tłumy fanów to zasługa samego Adama Małysza... :)
.. ale mam nadzieję, że ADAM'S BULL'S EYE się jednak odbędzie.
PozdraWiam !
(11.03.2011, 16:08)
obiektywnie
I tak na marginesie. Po kie licho te występy śpiewaków czy te helikoptery? Czyżby ludzie tam jechali dla nich czy dla Małysza? Czyżby organizator Małysza i resztę skoczków uważał za tak mało atrakcyjnych, że dokleja inne imprezy do pożegnania mistrza? Tylko po co? Chodzi o ich darmowa reklame na plecach Małysza?
I czy firma dopalaczowa nie zarobiła na Małyszu już tyle, że na tę imnprezę nie powinno być biletów? Co najwyżej za symboliczną złotówkę?
(11.03.2011, 15:15)
FAW
@Polonus
Dzięki za informację o Edim, skoro tak, to mi wszelka złość jaką żywiłem do niego przeszła i w takim razie odszczekuję swoje domysły o jego udziale w tej hucpie. Co nie zmienia faktu, że swoje za uszami ma. Nie wiem kiedy My w końcu będziemy umieli być i przed szkodą mądrzy. Nie będziemy dawali sobą manipulować i właściwie oceniać intencje "biznesmenów", acha uważam, że zło czynione przez wielu wcale nie przestaje być złem więc tak pobłażliwym dla red bulla bym nie był. Gorąco pozdrawiam.
(11.03.2011, 15:12)
obiektywnie
Chory jest organizator tej imprezy sprzedając kosmicznie drogie bilety i żądając wynajęcia skoczni za jałmużnę.
Gos[odarz skoczni powiedział, możemy wynając za 18 tysięcy ale żądamy symbolicznej cenyt za bilety. Dlaczego o tym się nie mówi?
(11.03.2011, 15:05)
Polonus
@FAW
I zobacz ilu ludzi na to znów nabrali. Ale tym razem to nie Edi tylko jego "szkoła". Edi leży w łóżku i, podobno, się kończy. Jeśli jest coś na obrone Red Bulla to może to, ze nie jest żadnym wyjątkiem. Większość zachodnich firm przyjeżdża tu łupić, a nie robić interesa.
(11.03.2011, 13:26)
FAW
Czyżby na koniec jeszcze jedno świństwo e federera, nienażarty austryiaczek, przez całą karierę Małysza drenował zarówno kasę Adama jak i PZN, a teraz chce jeszcze na ostatkach zarobić! "Dobroczyńcy" z redbulla śmiechu warte, każdy by rozdawał ale nie swoje. Podła nagonka i śmieszne zagrywki, co za organizatorzy , zwykli oszuści i naciągacze, najpierw powinni uzgodnić warunki finansowe i zakończyć to podpisaniem umowy a nie robić szum i zapraszać gości i tym samym stawiać póżniej COS pod ścianą aby najlepiej sam poniósł koszty imprezy firmującej red złodzieja.
(11.03.2011, 12:49)
Luk
Wczoraj wypowiadał się w TVN właściciel skoczni, ze oni skocznię udostępnią nawet za złotówkę jesli organizator wpływy z biletów w większości przeznaczy na cele charytatywne a nie dla siebie.

Mało tego jakieś chore ludki, anty kibice, posądzają już jawnie Adama Małysza, że to on bierze kasę z biletów do swojej kieszeni.
To już psychoza, nie uleczalna tych ludzi co tak piszą.
(11.03.2011, 09:31)
Polonus
Gdyby niewielka kwota wynajmu powodowała, że bilety byłyby dużo tańsze to ja rozumiem. Ale nie są. Czyli red Bull chce zagarnąć multum kasy nie płacąc za to niemal nic.
Więc, nie odnosząc się do pazerności COS-u, stwierdzam, że pazerność Red Bulla jest jeszcze większa. I to nie ulega żadnej wątpliwości. Przynajmniej dla mnie.
(11.03.2011, 09:26)
foldback
Zamiast tego na stanowisku jest trener, który szczyt formy przygotował na lato, które wszyscy odpuścili i potraktowali treningowo. Gdzie kadra pana Łukasza? Zawodnicy na mistrzostwa Żyła i Byrt trenowali z innym trenerem Janem Szturcem - dla mnie jest to bardzo zastanawiające. Czy nikt nie wpadnie na to, aby pan Szturc został trenerem kadry B + ewentualnie asystent Robert Mateja (jako asystent Hannu mógł się wiele nauczyć). Do kadry A zatrudniamy dobrego zagranicznego szkoleniowca. Czy my nie mamy talentów? Mamy tylko system szkoleniowy się nie sprawdza. Czy Dawid Kubacki, bracia Miętus i inni zmarnują swój talent tak jak Mateusz Rutkowski(zapewne nikt do niego nie wyciągnął pomocnej dłoni). Jednak myślę, że moje życzenia są surrealistyczne patrząc na ostatnie wydarzania np. sprawa skoczni Malinka a teraz zainstalowanego tam wyciągu czy kwestia finansowa związana Benefisem Adama Małysza.
(10.03.2011, 22:30)
foldback
Tyle lat sukcesów Adama Małysza a nie przekłada się to na resztę reprezentantów naszego kraju. Czy dalej nasze skoki będą wyglądać tak, że jest jeden lider i dalej nikogo nie ma w 30 PŚ? Teraz wielkiego mistrza zastąpi Kamil Stoch (na stanowisku lidera naszej ekipy) i sytuacja zaczynie się powtarzać Stoch będzie w 10 a reszta patrząc na ostatnie 10 lat będzie dalej w ogonie skoków. Dlaczego w naszym kraju nikt nie wykorzystał tej sytuacji? Czy związek naprawdę nie chce zarobić, nie myśli perspektywistycznie, byli sponsorzy były pieniądze zatrudniamy dobrego zagranicznego trenera. I po odejściu Adama Małysza nasze skoki dalej się rozwijają jest zainteresowanie są sponsorzy mamy drużynę. Czy TVP dalej będzie transmitować skoki, gdy nasi skoczkowie będą się z trudem łapać do 30 PŚ? Jak wtedy będzie wyglądać sytuacja związku?
Gdzie byli Norwegowie przed objęciem kadry przez Kojonkoski
(10.03.2011, 22:28)
Jarek Gracka
@ Andrzej Mysiak

nie przesadzaj jakoś nie wierzę, by w COSie tak myśleli altruistycznie. To akurat nieco po PRL-owska instytucja, jak dla mnie skocznia powinna być w prywatnych rękach.
Śmieszy mnie argumentacja Walkosza-Sambory, że to impreza komercyjna, a nie sportowa. A Puchar Świata to impreza charytatywna i absolutnie niekomercyjna...
(10.03.2011, 21:49)
adam94
Gdyby nie Małysz to nasze skoki byłoby na poziomie z lat 1998-2000, a więc żadnych inwestycji by nie było gdyby nie było sukcesów.
(10.03.2011, 20:47)
michael-81
Andrzej zastanów się co piszesz ten człowiek ( Adam Małysz ) przyniósł im tyle kasy że jak by to wszystko pozbierać do kupy to było by za to 30 nowych obiektów ktoś (COS ) po prostu wyniuchał kase do wyciągnięcia i tyle Wstyd i Obłuda tylko pomysleć w jakim swietle to nas stawia na świecie
(10.03.2011, 20:31)
morgi
Przy takiej kasi jaką Adam zarobił to by mógl postawić zawody :D
(10.03.2011, 19:18)
Andrzej Mysiak
Ej, zastanówcie się, na co będą przeznaczone te pieniądze... To nie trafia do prywatnej kieszeni dyrektora czy innych osób - te pieniądze to inwestycja w obiekty sportowe, także w skocznie narciarskie...
(10.03.2011, 18:33)
adam94
w życiu mi do głowy nie przyszło, że tak się może stać. Prędzej się obawiałem pogody, a tu jakiś chciwy urzędas. Adam się jednak wg twardo postawi, i może jakoś dojdzie do ugody. Tym bardziej, że mogą być naciski z góry, w końcu wielu polityków pewnie się pojawi wtedy pod Wielką Krokwią
(10.03.2011, 18:15)
tobiasz131
Dla mnie to jest chore. Gość chce 200 tys. zł. Ja bym go upokorzył i przeniósł zawody gdzie indziej np. do Szczyrku. Takie zakończenie zdarza się raz w życiu. Tyle medali, tyle sukcesów a ten chce tyle kasy. On powinien brać jak najmniej symbolicznie.
(10.03.2011, 18:01)
melon
Z tego co mi wiadomo, to Weissflog na zakończenie kariery zaprosił skoczków i trenerów, tych których chciał, na bankiet do swojego domu w rodzinnej miejscowości. Tak wielki mistrz kameralnie uczcił swoje pożegnanie, przeznaczając na to własne pieniądze, czas i pomysł i nie potrzebne mu było do tego reklamowanie sponsora. Z całym szacunkiem do Małysza, ale wg mnie nie ma szacunku do własnej osoby i do mnie jako kibica, reklamując na zakończenie swojej kariery, a nie kariery Red Bull'a, właśnie owego sponsora. Mało tego, jestem pewien, że Małysz chciał pożegnać się w Wiśle, ale ze względu na fatalny stan wyciągu na skoczni swego imienia, impreza zostanie rozegrana na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Samo słowo "impreza" wzbudza wobec mnie obrzydzenie. Jeśli wielki mistrz żegna się jako słup reklamowy z kibicami, to nie jest to godne i odpowiednie pożegnanie. Wiem, że Małysz od TCS 2000/01 był i jest produktem medialnym, ale, na wzgląd dla kibiców, powinien żegnać się inaczej. Impreza komercyjna Red Bull'a jest zaplanowana na zysk, a osoba Małysza, tak nagłe ogłoszenie końca jego kariery doprowadziły do tego, że u ludzi wyzwoliły się podstawowe emocje i uczucia, wrażenia, które towarzyszyły im podczas małyszomanii przez ponad 10 lat. I takie wręcz perfidne żerowanie na ludzkich emocjach może budzić tylko dezaprobatę. Bilety wyprzedane, wszyscy zadowoleni. Ja wiem, że Małysz na zakończenie chciał pożegnać się również z publicznością. Ale dlaczego akurat potrzebna jest tu pomoc sponsora. Być może udałoby się bez Red Bull'a. No ale cóż, sport to jedno wielkie bagno, które komercją i reklamą topi zawodników. A może to zawodnicy wskakują do tego bajorka z ochotą?
(10.03.2011, 17:43)
skoczek
jak 200 tys nie jest dużo to zapłać za organizatorów a Adam za te wszystkie zwycięstwa i rozgłośnie również o Zakopanem nie ma prawa oddać pożegnalnego skoku na Wielkiej Krokwi ? to chyba lekka przesada
(10.03.2011, 15:45)
a
Racja po stronie COS, dobra analiza SKI, pokazałes ze 200 000 w całym tym budżecie tej imprezy nie jest tak wielką kwotą ....
(10.03.2011, 14:32)
Wako
I to jakie jaja co nie grando?
(10.03.2011, 12:32)
SKI
Kij ma 2 końce.
Z jednej strony COS widzi ostatnią szansę na zarobek, z drugiej strony widzi, że jest to impreza komercyjna, biletowana.
(SEKTOR A, B- 70,00 zł- miejsca stojące,
SEKTOR C, D- 60,00 zł- miejsca stojące,
SEKTOR GOŚĆ- 150,00 zł- miejsca siedzące,
SEKTOR VIP- 450,00 zł- miejsca siedzące z cateringiem.
Bez zniżek dla dzieci).
Przyjmując średnią cenę biletów tylko z miejsc stojących 65zł i mnożąc przez 21.000 miejsc otrzymamy 1.365.000 zł.
Nie są w tej kwocie uwzględnianie zyski od sponsorów.
Prawdopodobni e COS to przeliczył i dlatego zwiększył cenę. 200 tys. złotych jest ceną przesadzoną, ale w całym budżecie przedsięwzięcia nie tak wielką. Gdyby wejściówki były darmowe- COS pozostałby przy cenie wyjściowej.
Po tym przeliczeniu samoistnie nasuwa się pytanie: kto spożytkuje zysk z tej imprezy?
(10.03.2011, 12:28)
Fanka
Jak się przygotowuje taką imprezę, to trzeba zacząć od podstaw. Przecież widzowie poczynili już starania, żeby przyjechać (o czym wspomniałam w skrócie poniżej), zawodnicy też jakoś dostosowali swoje plany (Norwegowie np. prawdopodobnie nie wystąpią w Mistrzostwach swojego kraju), a i - do licha - komu jak komu, ale Adamowi odpowiednia oprawa zakończenia kariery się należy.
Potem to niech COS żąda i 2 mln za wynajęcie skoczni. Tylko ciekawe, ile osób będzie chciało na jakąś imprezę przyjechać, jak już nie będzie Adama.
(10.03.2011, 12:07)
a
Jeśli chce się wynając skocznię to trzeba za to zapłacić ale COS wygórował zbytni cenę według mnie ....
(10.03.2011, 11:59)
Fanka
Bilety na imprezę zarezerwowane, bilety na pociąg kupione, noclegi opłacone, urlop załatwiony, a imprezy ma nie być? To już nawet nie jest śmieszne (do primaaprilisowych żartów jeszcze trochę czasu), to jest żałośnie tragiczne!
(10.03.2011, 11:43)
granda6
Jaja se chyba robią?
(10.03.2011, 11:25)
krwisty
COS
Organizacja podlegająca Ministerstwu Sportu i Turystyki, finansowana z budżetu państwa.

Impreza kończąca jedną z najpiękniejszych jak nie najpiękniejszą dekadę w polskim sporcie.
Największy polski sportowiec, który rozsławiał dobre imię Polski na świcie i napędzał machiną finansową wielu organizacjom w tym COS, promował kraj i postawę uczciwego sportowca, rozkochał w sobie miliony kibiców w kraju i na świcie.
Ten oto sportowiec chce pięknym akcentem zakończyć karierę, a tu urzędasy w polskim piekiełku znowu szaleją?

Kibice kupili bilety i zarezerwowali noclegi, skoczkowie zostali zaproszeni, zacni goście także w tym najważniejszy gość - prezydent RP.
A tu śmierdzi przekrętem na odległość!

To teraz jak to powinno wyglądać?

Urzędas organizacji podlegającej ministerstwu sportu, powie swemu przełożonemu ministrowi, że impreza się nie odbędzie?
Minister się wkurzy, lecz tamten przedstawi mu swoje pazerne argumenty przemawiające za kwotą 200 tysięcy złotych.

Minister jak będzie miękki i nie da pstryczka swemu podwładnemu, to rad nierad zestresowany weźmie telefon do łapki i trzęsącymi się paluchami wystuka znany mu numer.
Przekaże to, samemu prezydentowi RP, że ze względu na pazerność jego podwładnego imprezy nie będzie i pan prezydent może sobie widywać się z Adamem tylko w swoim zameczku w Wiśle, w Belwederze, na stoku narciarskim, a nawet w barze u Bociana, tylko nie na Wielkiej Krokwi.
No chyba, że te 200 tysiaków prezydent z konta Kancelarii przeleje na konto COS - ot drobny wydatek wliczy się w koszta utrzymania Kancelarii Prezydenta.

Pan prezydent poczerwienieje ze złości i jak myślicie, co zrobi z urzędasem?
Przeleje mu kasę??;-)))

(10.03.2011, 11:17)
Jaro
Witamy w Polsce...
(10.03.2011, 11:12)
Jarek Gracka
to co wyrabia wicedyrektor COS to jest po prostu tzw. patologia. Być tak łasym na kasę to takie małostkowe i niesympatyczne. Komuś widać zależy by zepsuć święto naszego Mistrza.

Wstyd, panie Walkosz-Sambora, wstyd...
(10.03.2011, 11:03)
Djaq
A może ten wicedyrektor COS specjalnie podniósł cenę wynajmu do 200 tys. złotych. Pewnie wierzy w to, że jak nie odbędzie się benefis, to Adam nie zakończy kariery...

Poważnie rzecz ujmując ludzie z COS wiedzą co robią i na kompromis raczej nie pójdą. Skoro ma to być pożegnalna impreza Adama Małysza, to musi się odbyć i organizatorzy wyłożą te pieniądze i tak i tak...

W ogóle nie wiem czemu bilety zostały wystawione na sprzedaż, jeśli wszystkie sprawy organizacyjne nie zostały załatwione. Jeszcze z tego benefisu może wyjść "jedna wielka kompromitacja"!
(10.03.2011, 11:00)
JolaG
---do @Fan Sinkoveca---
tu nie ma znaczenia co Ty byś wolał, lub co ja bym wolała. Ten benefis to jest Swięto Adama Małysza - i skoro on chce takiego właśnie pożegnania, to trzeba to przyjąć i uszanować.

Do niezadowolonych ogólnie - nikt nikomu na siłę nie każe brać w tej imprezie udziału.
(10.03.2011, 10:57)
thomas_2005
Żenada, hieny zawsze się znajdą.

WSTYD, WSTYD, WSTYD !
(10.03.2011, 10:51)
Fan Sinkoveca
Dobrze jakby ten cyrk się nie odbył. Wolałbym normalne pożegnanie a nie imprezę komercyjną w płaszczyku benefisu
(10.03.2011, 10:34)
JolaG
Zawsze jakieś problemy i komplikacje - u nas chyba inaczej być nie może. Ale myślę, że się dogadają co do ceny i impreza odbędzie się.
(10.03.2011, 10:14)
jorguś
powinni przeniesc impreze do wisly - malinki
(10.03.2011, 09:59)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
"Skok do celu" może nie dojść do skutku!

"Skok do celu" może nie dojść do skutku!

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich