kwiecień 2024
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony

Junshiroh Kobayashi wygrał zawody FIS Cup w Zao. Na podium towarzyszyli mu jego rodacy, którzy wspólnie zajęli drugie miejsce - Kazuyoshi Funaki i Yuhei Sasaki. Tuż za podium znalazł się Christian Ulmer.

Kolejne miejsca należały do Kenshiro Ito, Takanobu Okabe i Shusaku Hosoyamy. Olek Zniszczoł zajął dopiero 19 miejsce.

W całych zawodach wzięło udział 39 skoczków, jednak nie wszyscy Japończycy byli zgłoszeni do zawodów FIS Cup. Z niesklasyfikowanych - 2 miejsce w zawodach zajął Kota Endo.

PeM
A mogła by redakcja napisać nazwiska pozostałych którzy tutaj skakali a nie są odnotowani? albo podać linka do źródła. Będę wdzięczny
(09.03.2011, 17:40)
?
Bart popatrz na Fis tam to masz jako 2 konkursy.
A gdy się tak upierasz to gdyby w PK w Austrii puszczono wszystkich Austriakow to najlepsi nasi zajęliby może 50 miejsce ;)
(09.03.2011, 16:15)
?
Najlepszych 5? Może przypomnij sobie jak Polacy (w tym większośc podopiecznych Kruczka) radzi sobie na PK (gdzie w sumie nie ma wyżswzego poziomu niż na tym Fis Cup) a potemn marudźcie. Zniszczoł ma wprawdzie 17 lat ale nie był pu;ilkiem i w kadrze dopiero od kilku miesięcy. Ma przeskakiwać skoczków z 20 letnią tradycją startów w PŚ i to na ich własnej skoczni w ich strefie czasowej? Gdyby tak było, to powinien zastąpić Stocha na PŚ ;)
(09.03.2011, 16:13)
Bartt
To był jeden konkurs, tylko że niektórych zawodników po prostu nie liczono do klasyfikacji FIS Cup (tak jakby skakali "poza konkursem"), co nie zmienia faktu że jednak skakali i warto było to odnotować.
(09.03.2011, 16:11)
Paweł Stawowczyk
Najlepsi Japończycy sa na PŚ
(09.03.2011, 15:30)
trochę obiektywizmu nie zaszkodzi
Nie rozumiem co marudzicie. To wprawdzie Fis Cup ale poziom Mistrzostw Japonii. Przecież tam startowali najlepsi japońscy skoczkowie a nie tak jak na Fis Cupach w Europie same słabizny. Popatrzcie kto jest liderem klasyfikacji generalnej Fis Cup. Sądzicie że taki Zmoray miałby sznse wejśc do 20 tego konkursu?
I warto tez zauważyć, że przed Olkiem tylko starsi zawodnicy, czyli z grupy wiekowej 1993 i młodsi zajął 2 miejsce, wyprzedził nawet Austriaka)
@Bartt
To co Tobie sie wydaje to zawody Fis. W zawodach Fis Cup może startować tylko 20 Japończyków. Tam rozegrano 2 konkursy (a może jeden liczony jako 2)
(09.03.2011, 14:59)
Fernandinho
Ja bym w Planicy wystawił w japońskiej drużynie wielką czwórkę: Okabe-Funaki-Kasai-Higashi. Średnia wieku: prawie 38 lat.
(09.03.2011, 14:35)
arci
Okabe to fenomen.
(09.03.2011, 13:58)
Bartt
Tak naprawdę to zajął 25 miejsce, ale kilku Japończyków co byli przed nim nie zostało sklasyfikowanych, z drugiej strony wyprzedził aż 15 zawodników, a nie tak jak tutaj jest podane - 5.
(09.03.2011, 13:06)
aaa
Kompromitacja. Ja wiem, że to Japończycy nieźli są, ale 19 miejsce to kompromitacja
(09.03.2011, 12:37)