TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.

Nie tylko Małysz ogłosił dzi¶ zakończenie kariery. Już wcze¶niej zapowiedział to Kuettel, a teraz zaskoczył dodatkowo Michael Uhrmann. Niemiec zaj±ł dzi¶ miejsce w pierwszej dziesi±tce.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
- O zakończeniu kariery my¶lałem już w zeszłym roku, jednak Mistrzostwa ¦wiata były powodem, dla którego zdecydowałem się pozostać na skoczni. Zmagania drużynowe za dwa dni będ± moim ostatnim większym konkursem. Jestem szczę¶liwy, że mogę zakończyć karierę wła¶nie tutaj, na Holmenkollen - mówił Uhrmann.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2011 - wszystkie artykuły
Komentarze
matius18
a sk±d wiesz że Ammann kończy kariere?
(05.03.2011, 13:10)
kończy karierę
Ammann ogłosił dzi¶ zakończenie kariery
(04.03.2011, 16:34)
kończ± kariery
kończ± kariery Kasa i Schmitt, Ammann, Janda Mäkihyppy Loitzl
(04.03.2011, 16:32)
kończy karierę
kończy karieręAhonen
(04.03.2011, 16:27)
kate89
Kuttel:

Mistrz ¦wita z Liberca z 2009r. na dużej skoczni,

3 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu ¦wiata w sezonie 2005/2006

15 razy był na podium P¦
(04.03.2011, 13:39)
Maestro
@seba
Kasai jest przeciętny?
Kto w takim wieku potrafiłby trzymać się regularnie w¶ród najlepszych 20 skoczków ¶wiata.
On jest fenomenem współczesnych skoków, zawodnikiem z innej epoki.
A że jest kawalerem i nie ma innego pomysłu na zycie, to inna sprawa.
(04.03.2011, 11:01)
seba
Kasai to jeszcze młody chłopak. W czerwcu stuknie mu ledwo 39 lat;). A poważnie to akurat w jego przypadku to czy skońcy karierę teraz czy za rok lub dwa nie ma znaczenia. I tak już jest tylko przeciętny, choć jednocze¶nie i tak cały czas jest jednym z najlepszych azjatów.
(04.03.2011, 08:39)
and
Wszyscy kończ± kariery a Kasai nie??
(04.03.2011, 08:27)
piotrek
sven hannawlad to była strata
(03.03.2011, 23:46)
andy
dla mnie Hanni to był mistrz
(03.03.2011, 23:46)
daro
Można się było spodziewać, że to jego ostatni sezon. Na pocz±tku sezonu widać było jego frustrację marnymi wynikami i poniek±d dało się odczytać my¶li: "Po co ja to jeszcze ci±gnę". Na szczę¶cie w kolejnych zawodach przyszła solidna forma i Uhrmann chyba może być zadowolony z ostatniego sezonu skakania. To dobrze, bo wyj±tkowo go lubiłem, może to przez współczucie, że przez wiele lat utrzymywał się w szerokiej czołówce, ale nigdy nie udało mu się przebić na szczyt. Dodatkowo miał sporego pecha, bo będ±c w życiowej formie przed M¦ w Sapporo odniósł kontuzję. Oj, bardzo się skurczy po tym sezonie stara gwardia.
(03.03.2011, 23:15)
Bobby18
Przypomnijcie mi..co osi±gn±ł Kuettel? Bo jego osi±gnięcia chyba nie s± tak ogromne jak Schmitta, Ammanna, Jandy itp, a jego strata też jest znaczna, więc nie przesadzałbym, że Stoch nigdy nie będzie mistrzem , może nigdy nim nie będzie, a może wła¶nie kolejne pociechy będ± dzięki niemu, któż to może wiedzieć? Widać, że go stać.

(03.03.2011, 22:53)
Bartt
Ahonen raczej na pewno już teraz skończy, to bez sensu żeby tak się rozmieniał, no chyba że postanowi, że po tak słabym sezonie nie wypada kończyć i będzie chciał się w kolejnym choć trochę zrehabilitować i odej¶ć "z twarz±".. Je¶li chodzi o Peterkę to on już 2 lata nie skacze w P¦, wiec tak jakby już t± karierę zakończył, bo te nieliczne słabe występy w COC to już chyba tylko takie skakanie hobbistyczne a nie poważna walka o wyniki.

W kolejce s± Schmitt, Ammann, Janda, pewnie niebawem także Loitzl... Wybitni skoczkowie, medali¶ci M¦, Igrzysk... Wszyscy będa kończyć kariery w przeci±gu 1 roku - 2 lat. I kto nam zostanie? Cała armia Austriaków, Niemców, paru Słoweńców i wielu solidnych Norwegów, ale żadnego wybitnego. Polacy.. Stoch oby utrzymał przynajmniej tę formę jak± ma w tym sezonie, ale wielkim mistrzem to on nigdy nie będzie, o reszczie można jedynie marzyć by uzyskali choć tak± formę jak± miał Stoch 2-3 lata temu.
(03.03.2011, 22:50)
kaban
Je¶li amman i schmitt tez odejd± to ze starych mistrzów zostanie tylko hautamaeki.
(03.03.2011, 22:36)
Labrador
@P.Stawowczyk- fakt, Peterka jako¶ mi z głowy wyleciał. Ahonen moim zdaniem już w tym roku skończy. Zreszt±, pożyjemy, zobaczymy.
(03.03.2011, 22:31)
Glon
Następuje zmiana pokoleniowa. Dawno aż tylu nie kończyło karierę w jednym sezonie.
(03.03.2011, 22:26)
Paweł Stawowczyk
Peterka jeszcze....
a Ahonen i Ammann my¶lę, że jeszcze roczek
(03.03.2011, 21:56)
Labrador
Przewijaj± się także informacje o Ahonenie i Jandzie. Gdzie¶ słyszałem też, że Schmitt i Ammann też maj± takie zamiary, lecz z nimi nie zaryzykowałbym tego stwierdzenia, gdyż mówili, że chc± skakać jeszcze przez przynajmniej jeden sezon.
(03.03.2011, 21:52)
smutne
No to mamy rok w którym masa skoczków kończy karierę m.in
1.Małysz
2.Olli3.Kuettel
4.Uhrman