TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
MŚJ K ind.

Od pewnego czasu na stronie Onet.pl mogliśmy oddawać swoje głosy w plebiscycie na najlepszego sportowca ubiegłego dziesięciolecia. Asem Dekady został Adam Małysz - fenomen skoków narciarskich, a sportowym Wydarzeniem Dekady została "Małyszomania".

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Małyszomania zwyciężyła gromadząc dokładnie 18 pkt., na drugim miejscu i z 8 pkt. kapituła wyróżniła wydarzenie - Polska i Ukraina gospodarzami Euro 2012. Trzecie miejsce zajął Robert Kubica - pierwszy Polak w Formule 1 gromadząc 7 pkt.

"Jestem strasznie zaskoczony. Nie wiem, co powiedzieć. Dzięki takim nagrodom zawodnik czuje jeszcze większą dumę ze swoich dokonań. Robiłem to zawsze dla was, a wy to doceniliście. Bardzo dziękuję Kapitule za taki wybór" - skomentował całe wydarzenie Małysz.

Asem Dekady internauci ogłosili Adama Małysza, drugie miejsce zajęła Justyna Kowalczyk, natomiast na trzecim znalazł się Tomasz Gollob, wyprzedzając Roberta Kubicę. W finale o zwycięstwo Małysz pokonał biegaczkę gromadząc aż 81% głosów!

Sam mistrz był bardzo zaskoczony i wzruszony. "To dla mnie wielki zaszczyt. Mogę tylko podziękować Internautom za to, że docenili całokształt mojej pracy. Nie ukrywam, że wszystko, co robiłem do tej pory, robiłem też dla nich".
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2011 - wszystkie artykuły
Komentarze
Skoczek130 do kaban
CO!? CO ty do mnie napisałeś!? Weź proszę napisz to jeszcze raz, tylko PROSZĘ - po polsku!!! ;]
(23.02.2011, 23:04)
jendrysz
W Onecie? Kto tam zagląda? Chyba same oszołomy. Małysz wyrasta na sportowca wszech czasów, nie na jakąś tam dekadę. Od niego mogą się dużo nauczyć Kowalczyk, Kubica, Gollob i nawet Boniek. Nie chodzi tylko o osiągnięcia sportowe. On jest Sportowcem przez duże S i jest Wielki Sercem.
(23.02.2011, 15:18)
ssusbd
ADAŚ małysz zawsze da radę
on morgi i simi są najlepsi
(23.02.2011, 10:45)
wera skiba
hej małysz jest najlepszy na świecie to wiadome że by to wygrał kocham go i nie chcę żeby odchodził nigdy
(23.02.2011, 10:41)
kaban
ja szanujecie takiego kubice jak większość osób które sledzi ten sport przełącza kanał jak tylko widzą ze kubica nie wygra, czyli robią to reguralnie od iluś tam lat co wyscig
(22.02.2011, 21:52)
Skoczek130 do kaban
Co ty ziom pleciesz!? Robert dużo osiągnął w swojej karierze. Samo to, że jeździ w F1, stawia go wysoko wśród notowań polskich sportowców. My koleś mówimy tu o szanowaniu sportowca i szacunku, a nie o pasjonowaniu się sportem! Weź idź zażyj świeżego powietrza.... ;]
(22.02.2011, 21:47)
REKLAMA ADAMA i ROMOERENA
http://babol.pl/kat,1025465,ti tle,Malysz-twarza-norweskiej-s ieci-komorkowej,wid,13156930,w iadomosc.html?_ticrsn=3&ti caid=5bd44
(22.02.2011, 19:36)
do kaban
nie rozumiem czemu interesujesz się skokami, przecież każdy je ogląda i o nich mówi, lepiej przestaw się na golf albo polo bo to jest sport dla prawdziwej arystokracji
(22.02.2011, 17:54)
kaban do Jaro
a ten śmieszny pudzian, też sporo ugrał. Fakt ze tym MMa robi z siebie posmiewisko
(22.02.2011, 17:11)
kaban do Skoczek130
No właśnie podtrzymałeś moją teorię swoim komentarzem. Śmieszą mnie ludzi którzy interesują się strasznie sportem bo media zrobiły swoje. Sport to pasja, wiem że skoki oglądacie tylko dlatego bo małysz wygrywał. Prawdziwy pasjonat zwiększa nawet swoje zainteresowanie przykładową piłką nożną jak nie idzie, śmieszny typ zacznie oglądać sobie kubice, chociaż wcześniej mówił że to nudne i głupie. Jak dla mnie to takie f1 straciło w polsce całkowicie na prestiżu, skoro każdy plebs gada o kubicy. Już nie mówiąc o tym, że kubica nic nie osiągnął a w polsce jest uważany za nie wiem jakiego zawodnika wczechczasów
(22.02.2011, 17:09)
Jaro
No trudno, żeby wynik był inny. Jeśli chodzi o kombinację "Sukcesy + zainteresowanie narodu", to Małysz jest po prostu najlepszym sportowcem w historii Polski.
(22.02.2011, 11:47)
kateM89
i nie mogło być inaczej:)

Małysz to fenomen.

pozdrawiam
(22.02.2011, 11:31)
Spostrzegawczy
Ktoś miał w ogóle wątpliwości? Tyle medali i KK w minionej dekadzie - tych sukcesów nikt inny nie mógł przebić.
(22.02.2011, 07:41)
sebo
Gdy zacząłem czytać następujacy fragment Twojej wypowiedzi:

"A jeśli chodzi o Roberta, jest najbardziej rozpoznawalnym polskim sportowcem na świecie! :)) Trafił w miejsce, w które realnie patrząc, nie miał prawa się dostać. Nasz kraj to zacofana dziura, w porównaniu do zachodu. I gdyby nie on..."

myślałe m, że piszesz o Mateji, i że jaja sobie robisz :) hehehe:)

(21.02.2011, 23:45)
Skoczek130
A co do werdyktu, tylko Adam był jednym kandydatem do pierwszego miejsca! :))
(21.02.2011, 22:54)
Skoczek130
"[...] czymś ponad potencjał Polski" - miałem na myśli, że F1 nadal byłaby czymś z kosmosu dla naszego narodu, nieosiągalnym! ;)
(21.02.2011, 22:53)
Skoczek130
Ludzie ośmieszają się @kaban, jarając się futbolem! Owszem, zagranicznym można, ale w naszym wykonaniu (zarówno w przypadku reprezentacji, jak i ekstraklasy) aż dziw bierze, że tych patałachów jeszcze kto chce oglądać! Co do EURO 2012, według i tak się skompromitujemy. Jednym słowem - żal tyłek ściska! ;(

A jeśli chodzi o Roberta, jest najbardziej rozpoznawalnym polskim sportowcem na świecie! :)) Trafił w miejsce, w które realnie patrząc, nie miał prawa się dostać. Nasz kraj to zacofana dziura, w porównaniu do zachodu. I gdyby nie on, F1 nadal byłaby czymś ponad potencjał Polski. Robert dzięki upartemu dążeniu do celu oraz wybitnemu talentowi osiągnął swój cel - trafił do F1, pomimo braku wielkich sponsorów, tak jak sprawy się mają np. w przypadku rosyjskich rubli i Pietrowa.

Zastanów się więc chłopcze, co piszesz. Pozdrawiam! ;D
(21.02.2011, 22:51)
sebo
no według mnie miał w kadrze tych samych trenerów co Małysz, więc o co chodzi? że nie miał wujka w branży?
(21.02.2011, 22:13)
kaban
mateja nie był taki zły i był utalentowany. Największy problem z mateją był taki że nie miał kto się nim zając
(21.02.2011, 22:03)
sebo
... i co za tym idzie "bulomanii"...
(21.02.2011, 21:55)
sebo
Trochę smutne, że kapituła zapomniała o Robercie Mateji i "Matejomanii"...
(21.02.2011, 21:53)
kaban
onet to se moze robić nie powiem co, a co do mani na punkcie sportowaca to jest smieszne jak cholewa. A już rozwaliła mnie mania na punkcie kubicy, ludzie się tym bardziej ośmieszają ale gratuluje im mózgów
(21.02.2011, 21:14)
alex_91
Jest to jak najbardziej zasłużony tytuł. Nikogo innego nie widziałam na miejscu zwycięzcy, jak tylko Adama. Nie można mieć żadnych wątpliwości. Przez te wszystkie lata swojej kariery dokonał bardzo wiele. Jest sportowcem światowej klasy, podziwia go wielu. Małyszomania wybuchła nagle, niespodziewanie. To było, jest takie prawdziwe, podszyte podziwem i uwielbieniem zawsze wiernych kibiców zjawisko. Wątpię, że coś podobnego będzie miało jeszcze miejsce, bo to jest niepowtarzalne :)
(21.02.2011, 21:03)
gość1
Małyszomania moim zdaniem była też jedyną, prawdziwą tego typu manią; wybuchła wśród Polaków spontanicznie, a dopiero potem została dostrzeżona przez media, nazwana i przeanalizowana. Media, szczególnie tvp próbują, widząc w tym interes, wieścić co chwila powstawanie nowych manii: otylkomania, kubicomania, justynomania ostatnio nawet stochomania miały opanować dusze rodaków. Wszystko na nic. Żaden inny sportowiec nie dorównał i prędko nie dorówna Małyszowi. KRÓL JEST jEDEN. czapki z głów.
(21.02.2011, 19:05)
nina
Trudno było sobie wyobrazić inne rozwiązanie.ADAM MAŁYSZ to WIELKI sportowiec,Polak i człowiek.Panie Adamie-wielkie gratulacje z życzeniami dalszej przyjemności ze skakania i dalekich skoków na MŚ oraz SZCZĘŚCIA.
(21.02.2011, 18:45)
Polonus
Jedyne możliwe rozwiązanie. Z całym szacunkiem dla Kowalczyk, Golloba, Korzeniowskiego i innych wielkich polskich sportowców.
(21.02.2011, 18:18)
Brawo!!!!!
zaskoczony to on zapewne nie był, bo czuł zapewne że jest faworytem wszystkich tego typu plebiscytach.
Ale nagroda jak najbardziej dla niego sie należy. Ja sobie nie wyobrażam innego sportowca który mógłby go pokonać!
(21.02.2011, 17:54)