Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup

Już w najbliższy weekend podczas przerwy w Pucharze Świata, odbędą się mistrzostwa Polski w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. Skoczkowie rywalizować będą dwa dni na skoczni w Szczyrku. W piątek odbędą się zawody drużynowe, a w sobotę indywidualne. 20 lutego miał odbyć się konkurs MP na skoczni w Wiśle, jednak z powodu awarii wyciągu odwołano te zawody.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
W Szczyrku nie zobaczymy Adama Małysza, który wolał spokojnie potrenować i przygotować się do walki o medale MŚ w Oslo. - Hannu Lepistoe ma inne plany. Rozmawiałem już z prezesem Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniuszem Tajnerem i zgodził się, że przygotowania do Mistrzostw Świata są ważniejsze. Nie będzie robił mi problemów z powodu opuszczenia tych zawodów - kwituje sam skoczek.

Program zawodów:

piątek, 18.02.2011
11:00 - skok do kombinacji norweskiej
14:00 – seria próbna
15:00 - konkurs drużynowy (skoki)

sobota, 19.02.2011
09:30 - kwalifikacje (skoki)
11:15 - konkurs indywidualny (skoki)
15:30 - bieg do kombinacji norweskiej - Kubalonka
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2011 - wszystkie artykuły
Komentarze
sprawdz a potem pisz
kolego wyciag jest stary a nie sprowadzony,mial byc nowuy ale nie kupili
(19.02.2011, 12:18)
ph7
Wielki nieobecny!?

Brawo Adam! Ktoś wreszcie musi powiedziec dośc. Nie dziwię się, że Adam się wypiął na mistrzostwa polski w szczyrku. Przypominam, że te mistrzostwa miały pierwotnie się odbyc w szczyrku i w Wiśle ale... W Wiśle zawody się odbyc nie mogły bo ponoc skocznia nie przygotowana, wyciąg nie działa. "działacze" się obudzili dopiero teraz wcześniej nie wiedzieli jaki wyciąg-badziewie sprowadzili na nową skocznię im Adama Małysza? Tu pozdrowienia dla prokuratury, która - mam nadzieję, że zdąrzyła się już zainteresowac całą sprawą. Mniejsza z tym. Coś mi się zdaje, że zawody pucharu kontynentalnego muszą na siłę zostac przeniesione do szczyrku; nie mogą więc odbyc się w Wiśle. Jest to tym bardziej przykre, ze Adam musi imprezę na zakończenie kariery organizowac w Zakopanym, bo przecież skocznia w Wiśle jest nieczynna. Ale co tam, jedna złośliwośc więcej. Przecież Adam od lat pokornie znosił różne złośliwości "wielkich" działaczy sportu i polityki (tylko gazety miały o czym pisac - sensacyjnie - ostatnio, że Adam do teraz jeszcze nie otrzymał żadnej gratyfikacji za ostatnie medale olimpijskie) wobec swojej osoby, skoczni swego imienia, swojego miasta. Taka polska rzeczywistośc. "wielcy działacze" grają Adamowi na nerwach jak tylko mogą i gdzie tylko moga. Ale oficjalnie namawiają go by broń Boże nie kończył kariery. Nie trudno przewidziec, co wtedy będzie, jak zabraknie tego, który zapewniał: sponsorów, zainteresowanie mediów, frekwencję publiczności na zawodach i poziom tych zawodów. Jak trzeba było wynik sportowy na olimpiadzie, mistrzostwach świata, zawodach pucharowych - to Adam. Natomiast jak Adam się upomniał o inwestycje na skoczniach w Wiśle (ostatnio - po olimpiadzie o małe skocznie w Centrum) to jakoś nie widac, który z wielkich działaczy albo obecnie rządzących się tym przejął. Ile było pytań po co skocznia w Malince? (gdyby nie prezydent Kwaśniewski też by jej nie było). Ale jakoś miliony na skocznie i budynki w Zakopanym się znalazły - tyle, ile trzeba. Miliony znalazły się też na trzy skocznie w szczyrku. Czy ktoś pytał po co tam w szczyrku skocznie? Jakoś sobie nie przypominam. A czy nie ma problemu z wymienieniem więcej niż jednego, rozpoznawalnego chocby w polsce skoczka ze szczyrku? oprócz Huli, który ostatnio zwiał do Zakopanego. Czyżbym tylko ja miał z tym problem? Ciekawe. Wisła - to chyba nie w polsce - to po co tam cokolwiek inwestowac? "wielcy działacze" i obecnie rządzący - Adamowi do pięt niedorastający może już najwyższy czas ustąpic?
(19.02.2011, 00:47)
kanapis
na nawet dobrze ze Adama niebendzie !!
Lepiej będzie dla Kamila jego koledzy będą z niego brac przykład
(18.02.2011, 18:34)
dsa
Nawet lepiej będzie jak Małysz z koncentruje się i zacznie trenować ku mistrzostwach świata w Oslo niż będzie jeździł na jakieś mistrzostwa Polski. Jeśli jest już w Norwegii to niech już tam zostanie, a nie będzie jechał do Szczyrku, a potem z powrotem do Norwegii!
(18.02.2011, 12:16)
and
A no jak pozwalają oszukiwać Małyszowi to powinni też pozostałym. No ale tylko swoim.
(17.02.2011, 21:14)
piotr186
A kto pozwala komu oszukiwać???

Brednie piszesz. Nie każdy zawodnik startujący na MP ma sprzęt najwyżej jakości. Ale to wynika bardziej z możliwości klubów (kiepskich możliwości generalnie) A nie z celowego oszukiwania.

Na MP niema upierdliwych kontroli. ale nikt mi nie wmówi ze o centymetr dłuższe narty albo brak plomb na kombinezonie robią jakoś straszną różnicę w uzyskiwanych wynikach przez zawodnika
(17.02.2011, 20:56)
ranga zawodów
Rangę MP obniżają Panowie, którzy pozwalają niektórym skoczkom oszukiwać. To czy Małysz startuje czy nie jest sprawa drugorzędną. I tak każdy wie, że to on jest w Polsce najlepszym skoczkiem, więc każdy jest ciekawy kto za nim i w jakiej kolejności a nie to czy Małysz wygra czy nie.
(17.02.2011, 16:00)
skocznie
Tajner ma pod opieką 4 skocznie i nawet nad tym nie panuje. Jaki pan taki kram
(17.02.2011, 15:48)
Paweł Stawowczyk
Chodzi o obniżenie rangi MP
(17.02.2011, 15:45)
kibic mentalny
a gdyby chciał - to może robić problemy? i jakie?

czy startowanie w MP to przymus? nie rozumiem tego fragmentu...
(17.02.2011, 15:40)