TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup

Evgeni Levkin z Kazachstanu został niespodziewanym zwycięzc± konkursu na K-95 w Ałmatach, rozgrywanym w ramach Zimowych Igrzysk Azjatyckich. Reprezentant gospodarzy po skokach na 102 i 99 metrów pokonał Kazuyę Yoshiokę z Japonii.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Japończyk w sumie skakał dalej, jednak w dużo gorszym stylu. Na trzecim stopniu podium znalazł się Radik Zhaparov, a tuż za "pudłem" byli Nikolay Karpenko, Yong-Jik Choi i Kazuyoshi Funaki.

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Evgeni Levkin
Kazachstan
102.0
99.0
252.0
2
Kazuya Yoshioka
Japonia
102.0
100.5
248.5
3
Radik Zhaparov
Kazachstan
101.0
97.5
244.0
4
Nikolay Karpenko
Kazachstan
98.5
97.0
237.5
5
Yong Jik Choi
Korea Pd.
97.5
97.5
235.0
6
Kazuyoshi Funaki
Japonia
98.0
97.5
234.5
7
Heung Chul Choi
Korea Pd.
97.5
96.5
232.5
8
Alexey Korolev
Kazachstan
97.0
95.5
229.5
9
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
91.5
91.5
208.0
10
Asan Tahtahunov
Kazachstan
93.5
89.5
206.5
11
Zhandong Tian
Chiny
87.5
86.0
186.5
12
Yang Li
Chiny
82.0
84.5
171.0

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2011 - wszystkie artykuły
Komentarze
adrian_2712
Karaulov nie startuje, bo startuje w P¦.
(04.02.2011, 15:30)
dav
Kiedy zaczn± skakać w Nepalu,Bhutanie i Mongolii:) ??
Czy w Himalajach nie można zbudować mamutów:D???
(04.02.2011, 14:09)
Ktos3dhd
A ja powiem tak. Gdybym miał postawić zwyciezce z Kazachstanu, na pewno nie byłby to Levkin. I jak bardzo niski byłby poziom zawodów, to brawo dla niego, bo wygrał. A wła¶ciwie czemu Karaulow tu nie startuje?
(04.02.2011, 13:06)
Polonus
Dramat Fuinakiego sięgn±ł szczytu. Joszioki też.
A tak w ogóle to Kazachstan musiał zastosować jakie¶ dopalacze. Niemozliwe, żeby mogli wygrać z Japończykami, który w końcu trzy i dwa tygodnie temu zdobywałli punkty P¦. Ale z Kazachami to słynne żółtki powinny wygrać nawet jakby byli pijani, skakali narcie i z o połowę zmniejszonego rozbiegu. Kazujoszi z Kazuj± do tej opory odcinali kupony. Dzisiaj zawołali o dobrego psychiatrę.
(04.02.2011, 12:26)
do niebo
Mylisz się! Patrz na prędko¶ci o 5km/h niższe niż na k95 na Uniwersdjadzie,więc Koty szczególnie Jakub mógłby co najwyżej Chińczyków pokonać!
(04.02.2011, 12:10)
heh
@Piotrek
Cztery kraje a 1/4 ludno¶ci ¶wiata :)
(04.02.2011, 12:07)
kibic mentalny
w ogóle podział na Europę i Azję jest kwesti± w zasadzie umown±...
(04.02.2011, 12:06)
Antek94
To Rosja też powinna się tutaj znaleĽć bo leży i w Europie i w Azji ;)
(04.02.2011, 11:20)
PiotrekN
Wła¶nie spojrzałem na tabelę medalow± Igrzysk Azjatyckich w Ałmatach i wszystkie złote medale przyznane do tej pory we wszystkich rozgrywanych dyscyplinach rozdzielili między siebie przedstawiciele zaledwie czterech krajów: Kazachstanu, Korei Płd., Japonii i Chin. Widać konkurencji wielkiej nie ma :)
(04.02.2011, 11:20)
FanFunakiego
Polacy udowodnili w Sapporo jak się "wygrywa"... Nasi potrafi± sprawiać bardzo nieprzyjemne niespodzianki...
(04.02.2011, 11:16)
borek
@Jarek Gracka

Wiem przecież, ale zabawnie to wygl±da ;)
(04.02.2011, 10:59)
;P
niebo
Mysle,ze wszyscy Polacy (tych co znamy) wygraliby z Levkinem bez najmniejszych problemow . Wystarczy spojrzec na P¦ , jak on skacze. xD . także nie tylko Byrt wygrałby z zamknietymi oczyma .
(04.02.2011, 10:46)
Jarek Gracka
@niebo

oj nie ma - to taki żarcik :) s± tylko narciarze alpejscy

@borek
Kazachstan jest tak położony. że mog± lawirować. Leż± i w Europie, i w Azji, zależy w jakim sporcie jaka federacja jest im wygodniejsza.
A w skokach narciarskich to i tak znaczenia nie ma, bo zawody lokalne nie maj± żadnej rangi (de facto).
(04.02.2011, 10:45)
niebo
@Fanka
ja tylko porównałem chodzi o umiejetnosci (poziomowe sprawy).Nie wysylam naszych na ten konkurs tylko porównuje do naszych skoczków (poziome sprawy) umiejetnosci
@jarek gracka
Ale chyba w tych krajach co wymieniles nie ma skoczków narciarskich więc pobożne życzenie bylo by
(04.02.2011, 10:41)
borek
Ci Kazachowie to niech się w końcu zdecyduj± czy s± w Europie (piłka nożna) czy w Azji (sporty zimowe)...
(04.02.2011, 10:39)
Jarek Gracka
a my¶lałem, że trafimy na jakich¶ skoczków z Iranu, albo Tadżykistanu :D
(04.02.2011, 10:20)
Fanka
@ niebo
Rany go¶cia, uważasz, że nasi powinni skakać w Igrzyskach AZJATYCKICH? To my już jeste¶my w Azji?!
(04.02.2011, 10:19)
dawidAP
Bardzo dobrze spisali się Kazachowie i Japończycy ;)
(04.02.2011, 10:19)
niebo
poziom był raczej niezbyt wysoki s±dze że nasi by wygrali zdecydowanie, Bachleda czy Koty wygrali by to z otwartymi oczami a Tomasz Byrt z zamknietymi oczami
(04.02.2011, 10:14)
chajtgr
co to za impreza tylko 12skoczkow ?
(04.02.2011, 10:12)
?
Nie po to Kazachstan robi Igrzyska by medali nie zdobywać. Wystarczy odpowiednio posterować ruchem na belce i medal zawsze trafia "tam gdzie ma". Sk±d my to znamy?
(04.02.2011, 10:01)