TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.

Matej Dobovsek zdobył drugi złoty medal na Uniwersjadzie Zimowej w Erzurum. Słoweniec okazał się najlepszy na skoczniach K-125 i na K-95. Maciej Kot po raz drugi wywalczył srebro. Dzi¶ stracił do zwycięzcy aż 14,1 punktu skacz±c ł±cznie 7,5 bliżej. Nic nie zmieniło się także na 3 miejscu. Br±z przypadł kolejnemu ze Słoweńców - Zidze Mandlowi

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Walkę o medal przegrał Japończyk Shoh Suzuki, który stracił do Mandla tylko 0,9 punktu.

Pozostali Polacy zajęli słabe miejsca. Wojciech G±sienica-Kotelnicki był 17-ty, oczko niżej uplasował się Jakub Kot, a Dawid Kowal zaj±ł 19. pozycję.

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Matej Dobovsek
Słowenia
105.5
102.5
269.0
2
Maciej Kot
Polska
101.0
99.5
254.9
3
Ziga Mandl
Słowenia
101.0
100.5
254.5
4
Shoh Suzuki
Japonia
100.0
102.0
253.6
5
Daniel Lackner
Austria
95.0
105.5
244.8
6
Yuumu Harada
Japonia
95.0
106.0
244.5
7
Rok Mandl
Słowenia
97.5
98.0
242.6
8
Nicolas Fettner
Austria
97.5
97.5
241.5
9
Shohtaroh Hosoda
Japonia
98.0
97.5
240.8
10
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
97.5
100.5
240.3
11
Lauri Asikainen
Finlandia
100.0
102.0
237.9
 
Ilja Rosliakov
Rosja
95.0
102.0
237.9
13
Christian Ulmer
Niemcy
95.5
100.0
237.7
14
Dimitry Ipatov
Rosja
94.5
100.0
231.7
15
Remi Francais
Szwajcaria
96.0
97.5
229.1
16
Hiroaki Watanabe
Japonia
96.0
98.0
228.2
17
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Polska
90.0
95.5
214.0
18
Jakub Kot
Polska
91.5
93.5
212.2
19
Dawid Kowal
Polska
90.5
94.0
207.0
20
David Fallmann
Austria
87.5
90.5
196.2
21
Alexander Sardyko
Rosja
95.0
85.5
196.0
22
Anssi Ylipulli
Finlandia
90.0
89.0
193.6
23
Alexey Buyvolov
Rosja
87.0
89.0
193.3
24
Manuel Resch
Austria
86.0
87.0
178.8
25
Faik Yuksel
Turcja
86.5
83.0
176.4
26
Dmitry Sporynin
Rosja
84.5
83.5
171.3
27
Janne Nordman
Finlandia
80.5
84.5
166.2
28
Mojmir Nosal
Słowacja
81.5
78.0
151.1
29
Pavel Eremeevskiy
Rosja
DSQ
DNS
DSQ


zobacz klasyfikację medalow± skoków na Uniwersjadzie »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2011 - wszystkie artykuły
Komentarze
Andrzej
@Pawel Stawowczyk - 17,18 i 20 ? To w kon'cu - jakie miejsca?
A moze jednak - 17,18 i 19?
(02.02.2011, 19:21)
heh
Maciek i Krzysiek jak wiadomo od Kruczka. Bo jako¶ się o tym ci±gle zapomina. To znaczy każdy to wie jak jaki¶ sukces ale wszyscy zapominaj± jak wielomiesięczne obniżenie formy lub kompletny jej brak.
(01.02.2011, 08:15)
:)
U Jakuba, Macika, i wszystkich naszych Juniorów jest jeden poważny problem fatalna kadra dydaktyczna. Oni s± Ľle prowadzeni i wysyłani na wła¶nie takie konkursy.
(31.01.2011, 22:22)
goĽdzikowa
@Andrzej
Uspokój się człowieku, to nie jest karta wyborcza tylko portal o skokach!!!

@leivone n
Za dużo facebooka, co? ;)
(31.01.2011, 22:11)
Paweł Stawowczyk
@Andrzej Sorry, 17 , 18 i 20 :)
(31.01.2011, 22:01)
daro
Ci Turcy od Bajca nie s± jeszcze w wieku studenckim, więc nie wiem o jakich przygotowaniach piszesz.
(31.01.2011, 21:13)
Propek
Słynne przygotowania Turków do Uniwersjady pod okiem trenera Bajca skończyły się tylko na 1 zawodniku i to pod koniec stawki?...
(31.01.2011, 20:57)
leivonen
@Andrzej
żałuję, że tu nie ma 'lubię to', napiszę więc sama 'lubię to' ;)
(31.01.2011, 20:23)
Andrzej
Panie Stawowczyk! Przestan' Pan dezinformowac' ludzi! To karygodne i najgorsze, jesli dziennikarz wprowadza w bl'a'd! Zamieszcza Pan tabele', w kto'rej Kowal jest na 19 miejscu, w teks'cie Pan pisze, ze byl 20. Przestanie Pan uprawiac' pseudo-dziennikarstwo... Zenada! Chyba, ze ma Pan honor - i be'da' jakies' przeprosiny. Teraz da Pan dowo'd honoru warszawskiego...
(31.01.2011, 20:15)
HKS
Co nie zmienia faktu że miejsca J.Kota żenuj±ce.
(31.01.2011, 19:53)
ciekawe
Ktory z tych zawodników przed Kotem "sam sobie kupuje narty"?
Miejsca pozostałych imponuj±ce nie s±, ale to już nie czasy startu Kruczka na Uniwersjadzie, gdzie ze skoczków tam jeĽdzili tylko amatorzy, bo prawdziwi skoczkowie nie studiowali. Proszę dokładnie poszukać a zobaczycie że każdy oprócz G±sienicy- Kotelnickiego jest w jakiej¶ kadrze narodowe (A, B lub C) a samego Kotelnickiego wspiera przecież Lotos Cup sponsor jego klubu a także naszej kadry,
(31.01.2011, 19:52)
Kuet
Jakub Kot rzeczywi¶cie żenada juz w Japonii spadał na bule nie potrafi±ć wej¶ć do 50-tki mimo,że tylko 4odpadało.Jakub to kompletne beztalencie...
(31.01.2011, 19:23)
Obiektywny
Za to drugi Kot Jakub żenada! W wiekszo¶ci startowali tu zawodnicy z poza kadr co musz± sami za swoje kupować kombinezon,kask itd.A tu podstawowy kadrowicz niczego mu nie brakuje(jeszcze mu płac± ,,Wagraf tem'')Jakub przegrywa nawet z poza kadrowcem G±sienic±! Natychmiast wyrzucić z kadr i pozbawić funduszy!
(31.01.2011, 19:20)
niebo
Jakub Kot i Kowal pokazuj± że skoczkami to oni s± raczej ¶rednimi.Zwłaszcza Kowal który po zarzartej walce pokonał Turka uff uff uff.A Maciej Kot nie potwierdza formy jaka miała by go uprawniać do występów w M¦ w Oslo.Chyba jednak na M¦ on nie pojedzie.Tam startowała 5 liga skoczków.Ja wiem że Kot by miał poważne problemy z awansem do 30stki bo poziom Uniwersjady jest niezbyt dobry.Ale zdobył srebro i ma do kolekcji.A Maciej Kot jest synem eksperta z tvp Rafała Kota.

Ale on sie nie nadaje na Puchar ¦wiata, niech Kot skacze w Kontiniental Kap bo tamo sobie może poradzić dłużej.Ja chce żeby skakali wszyscy na wysokim poziomie z polskiej ekipy ale wiadomo nie zawsze sie da.Ja chce żeby Kruczek powoływał najlepszych do kadry którzy reprezentuj± dobr± formę.
(31.01.2011, 19:18)
PP
WYGRYWA DOBOVSEK
POLACY;
2 M.KOT
17 GASIENICA
18 J.KOT
19 KOWAL
(31.01.2011, 19:03)
L
MA KTO¦ KOŃCOWE WYNIKI???
(31.01.2011, 18:45)
.
MA KTO¦ WYNIKI???
(31.01.2011, 18:40)
saS
wie czemu Fettner skacze , skoro w 2009 r. zakonczyl kariere ... co to , wrocil na skocznie ... ;d
(31.01.2011, 18:36)
figo
Mogli¶cie jeszcze bardziej podkre¶lić nie miejsca niel... yy to znaczy Polaków.
(31.01.2011, 18:35)