Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup

Tydzień temu pisali¶my o opóĽniaj±cym się oddaniu do użytku pawilonu pod Wielk± Krokwi±. Jak się okazuje, z tego powodu mog± zostać odwołane zawody Pucharu ¦wiata w Zakopanem!

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Radio RMF FM informuje, że burmistrz Zakopanego Janusz Majcher odmówił wydania zgody na organizację imprezy po zapoznaniu się z opiniami straży pożarnej i policji. Problemem jest nadal niezakończona budowa pawilonu, który miał być gotowy na koniec listopada.

Burmistrz zapowiedział, że jeżeli prace zostan± zakończone do poniedziałku, to wyda zezwolenie. Uroczyste otwarcie pawilonu z udziałem Bronisława Komorowskiego i Donalda Tuska zaplanowano na 20 stycznia.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2011 - wszystkie artykuły
Komentarze
Mattik
No i się zawody obyły...
(24.01.2011, 19:35)
....
z tego arkulu wynika ze zawody beda nie panikujmy...
(15.01.2011, 21:03)
fanka skokow:)
puchar swiata bez zakonego to nie moze byc prawda...?kiedy zobaczylam tytyl tego artykul to nie moglam wlasnym oczom uwierzyc ze moze tak byc...? najlepsztm rozwiazaniem chyba bedzie odgrodzenie tego obiektu przeciez mozna jakos inaczej to zorganizowac ale nie odwilywac zawodo Pucharu swiata...no coz w najgorszym wypadku mozna zmienic termin zawodow...:)
(15.01.2011, 21:01)
¶liczna blondyneczka:)
oby sie udało zorganizowac zawody w zakopanem Puchar ¦wiata bez zakopanego to jest niezmozliwe...ta atmosfera klimat Zakopanego otoczka jego to jest ¶wietne sami zawodnicy uwieobiaja do nas przyjezzdzac sama publicznosc jest wyjatkowa nakrecaja zawodnikow do skokow jednym slowem konkursy w Zakopanem sa niesamowite :):) trzymajmy kciuki zeby sie udalo musi musi musi :):):)
(15.01.2011, 20:59)
heh
Tak mały budyneczek tak długo buduj± i dodatkowo grozI zawaleniem, że nie chc± dopu¶cić zawodów w jego pobliżu? Zamkn±ć ogrodzić i po sprawie.
(15.01.2011, 11:26)
ja1234567
Polska robota.... koniec listopada..a mamy prawie koniec stycznia!!!
(15.01.2011, 11:23)
uskotko
Hehe, dobre. To tylko w Polsce jest możliwe...
(15.01.2011, 08:30)
heh
Rozwi±zanie jest kosmicznie proste. Ogrodzić wysoka siatk± budowę pawilonu, zlikwidowac siatkę wokół trybun i po sprawie. Nawet jakby się pawilon zawalił to się zawali na swoim placu a ludziom się nic nie stanie. No ale straciliby kasę organizatorzy bo zawsze kto¶ wejdzie bez biletu. Winni ewentualnego odwołania będa więc organizatorzy zawodów a nie policja, straż pożarna, burmistrz czy ktokolwiek. Trzeba sobie to jasno powiedzieć i przestać ¶ciemniać.
(15.01.2011, 08:07)
?
A nie wiecie co to za dziady w Szczyrku organizuj± ten Fis Cup skoro dzi¶ zawody a nie potrafili jeszcze podać nawet informacji o konkursie czy listy startowej na FIS czy ewoxx? Znacie nazwisko tego nieudacznika który tym, kieruje?
(15.01.2011, 07:16)
heh
@adrian
Bo jada z krótszego rozbiegu? Przecież w czasie skakania na igelicie rozbieg np w Zakopanem jest chyba z 10-12 belki a zim± 4-5 belka (no chyba że woda w torach to wyższa)
(15.01.2011, 07:12)
adrian_2712
@heh
Skoro nasi s± w takiej samej formie jak w lato, to dlaczego nie osi±gaj± takich odległo¶ci jak latem?
(14.01.2011, 23:03)
chajtgr
skoro sam Donek i Bronek maja otworzyc to spokkojna wasza rozczochrana zdaza na bank:)
(14.01.2011, 22:58)
Glon
Taaa, fajnie jakby odwołali.

A pamiętacie, że i tak Zakopane jest ¶cigane prawnie za użycie loga sponsora (firmy bukmacherskiej)? Fajna ustawa, nie???
(14.01.2011, 22:57)
heh
Taa jasne, zapomniałe¶/ła¶ że reszta teraz skacze a nie trenuje jak latem. Nasi sa w tej samej formie co latem, to tylko reszta poszła do przodu. No ale w sumie w Zakopanem tez może być cienko i przyjechać 20 skoczkow z pierwszej 50 ;). Oby do Zakopanego p[rzyjechało przynajmniej 50 skoczkow z zagranicy licz±c nawet Ukraincow i Zmoraya
(14.01.2011, 22:32)
chlopczysko
Mogli by na igielice skakać, w końcu nasi byliby w czołówce:)
(14.01.2011, 22:13)
?
Ciekawe jak tam ze ¶niegiem, bo leje bez przerwy i jest ciepło. A może chca na igelicie skakać?
(14.01.2011, 22:00)
PiotrG
nie po to kase na bilety wydałem żeby im się odechciało robić P¦....mam nadzieje że zd±ż±
(14.01.2011, 21:57)
Mathas
niech to szybko robi± ja chce zeby były zawody w Zakopanym żal co oni robi±
(14.01.2011, 21:20)
Labrador
@Zenek- według mnie przede wszystkim zd±ż± wszystko zrobić. Zbytnio im na tej imprezie zależy ;)
(14.01.2011, 21:18)
Zenek
W Wi¶le nie działa wyci±g. Według mnie przenios± do Liberca, albo gdzie¶ do Niemiec lub Austrii.
(14.01.2011, 21:08)
Labrador
W sumie jak co¶, to można by przenie¶ć konkursy do Wisły. Nawet bym się cieszył ;)
(14.01.2011, 21:02)