Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP

Emocje związane z Turniejem Czterech Skoczni jeszcze nie zdążyły opaść, a już w sobotę skoczków czekają kolejne zmagania. Tym razem większość z nich zagości po raz drugi w tym sezonie w czeskim Harrachovie. Tym razem jednak zawody mają odbyć się na skoczni mamuciej.

Przypomnijmy, że w grudniu zawody PŚ na skoczni K-125 nie doszły do skutku z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych. Jeśli tym razem pogoda na to pozwoli w sobotę odbędą się dwie serie treningowe, kwalifikacje i konkurs. Pierwotnie skakanie miało rozpocząć się w piątek, ale organizatorzy zmienili go z uwagi na mały odstęp czasowy między zawodami.

Skakanie rozpocznie się zatem o 9:00. Kwalifikacje przewidziano na godzinę 11:00. Będą to eliminacje do sobotnich i zarazem niedzielnych zawodów, a awansuje najlepsza trzydziestka oraz dziesięciu czołowych skoczków w klasyfikacji Pucharu Świata. Nie musi być to do końca pierwsza dziesiątka, gdyż prawdopodobnie zabraknie kilku z nich.

Program zawodów:

8 stycznia 2011
09:00 - serie treningowe
11:00 - kwalifikacje
15:00 - seria próbna
16:00 - konkurs

9 stycznia 2011
12:30 - seria próbna
13:45 - konkurs
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2011 - wszystkie artykuły
Komentarze
uzupełnienie
Rekordy

Piotr ŻYŁA- 202,5 m
(07.01.2011, 20:25)
aaaaa
tak skoko
(07.01.2011, 19:29)
skoko
Co ze skocznią w Vikersund już jest gotowa ? w tym roku będą skakać na przebudowanej?
(07.01.2011, 16:30)
kamisos
Ciekaw jestem czy Koch w końcu wygra loty. 14 razy na podium w karierze, ale ani razu nie wygrał! A teraz wydaje się być w bardzo dobrej, rosnącej formie. No i jest specjalistą od lotów.
(07.01.2011, 14:01)
spiderman
Rekordy życiowe Polaków:

- Adam Małysz - PB - 225,0 m
- Kamil Stoch - PB - 222,5 m
- Stefan Hula - PB - 205,0 m
- Marcin Bachleda - PB - 201,5 m
- Rafał Śliż - PB - 199,0 m
- Dawid Kubacki - PB - 139 m
(07.01.2011, 01:25)
kaban
ja tam stawiam ze będzie powtórka z przed miesiąca
(07.01.2011, 00:45)
marmi
Mieszkam dość niedaleko, nastąpiło nagłe ocieplenie i deszcz. Do dzisiaj warunki idealne, ale w sobotę może być nieciekawie :(
(06.01.2011, 23:27)
Endriu
Jaka pogoda w Harrachovie?
Jest szansa, że konkursy się odbędą?
(06.01.2011, 23:01)
Labrador
@kuba- A ja uważam, że to bardzo dobra decyzja. Niech sobie poskaczą w tym Harrachovie. Przecież to przy granicy jest. Lepiej będzie dla nich, jeśli odpuszczą sobie Sapporo.
(06.01.2011, 22:43)
hubek98
@ ...

Nie wiedziałem o studiu z nerwów przełączyłem .:)
(06.01.2011, 22:36)
adrian_2712
@kuba
Skoczy sobie o 11.00 w sobotę, odpadnie i pojedzie do Zakopanego, proste.
(06.01.2011, 22:28)
...
przeciez w miedzy czasie jest Japonia i zdarzy potrenowac.Nic sie mu nie stanie jak skoczy sobie na mamucie.
(06.01.2011, 22:23)
kuba
jak to? przecież Kubacki coś mówił o spokojnym treningu do czasu Zakopanego?? ale nie, trzeba startować, lepiej startować i zbierać po 0 pkt niż potrenować, skoro tylko tego im brakuje do powrotu do formy - jak twierdzą...
(06.01.2011, 22:18)
...
kadra na loty bez zmian.W studiu tvp o tym dzis mowili.
(06.01.2011, 22:14)
Artello
@kuba
Dobrze wiesz. Punkt K to 125.
(06.01.2011, 21:35)
kuba
hmm o ile wiem to skocznia Certak duża ma punkt k 125, a nie 120... ale może moja wiedza jest zbyt mała
(06.01.2011, 21:30)
hubek98
A i jeszcze jedno.

Redakcjo błagam was napiszcie coś o nowym mamucie w Vikersund K-195 i HS225 (Dane oficjalnie przyjęte przez FIS) i zmieńcie w kalendarzu :)
(06.01.2011, 21:27)
hubek98
@ Paweł Stawowczyk

Tak jak kolega pp, nie wiesz kto z Polaków wystąpi?

Z góry dzięki . :)
(06.01.2011, 21:25)
pp
a kto z naszych wystapi???
(06.01.2011, 21:19)
Gregor7
to już poprawiliście ?
(06.01.2011, 21:04)
Labrador
@Redakcja- Nie ma za co. Zawsze chętnie służę pomocą ;)
(06.01.2011, 20:59)
Gregor7
jak zmienili ?
(06.01.2011, 20:53)
Paweł Stawowczyk
Dzięki, naprawione. Stara wersja newsa :)
(06.01.2011, 20:53)
Labrador
Przecież program jest zmieniony... Redakcja o tym nie wie?
(06.01.2011, 20:47)