Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP

Noriaki Kasai zajmuje 19. miejsce w Turnieju Czterech Skoczni. Nie ma więc szans na wysoką lokatę. W związku z tym postanowił o wycofaniu się z zawodów w Bischofshofen i wcześniejszym powrocie do domu. Japończyk chce przygotować formę na konkursy Pucharu Świata w Sapporo. Nie będzie go także w Harrachovie i prawdopodobnie w Zakopanem.

Najstarszy zawodnik PŚ ma swoje lata i na pewno zmęczony jest kolejnym sezonem. Nie ukrywa, że zawody Sapporo są dla niego prestiżowe. Będzie zatem czas na treningi i szlifowanie formy przed MŚ w Oslo.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2011 - wszystkie artykuły
Komentarze
Polonus
@daf
Wydanie żeńskie skoków to śliski temat. Właśnie stało się pretekstem, ze definitywnie przestałem wchodzić na konkurencyjny portal. Nasz cenzor (tam też, przynajmniej w swoim mniemaniu, pełni rolę jednej z wyroczni) zbeształ mnie również tam przy okazji wymyślając, wraz z innymi, nową definicję szowinizmu.
Tak, że ja bym tych babek w to nie mieszał. Dla świętego spokoju:) A jak już to trzeba sprawdzić czy któraś z babek albo któryś z dziadków nie był transwestytą. to mogłoby potanić koszty skoczni. Chodzi o ilość torów. a w ogóle to widzę, ze temat dojrzał do tego, żeby może skrobnąć coś więcej. Ale o tym trzeba by pogadać z AMysiakeim
(06.01.2011, 11:41)
daf
@Polonus
W dobie szerokiej promocji skoków w wydaniu żeńskim jest jeszcze opcja skoków z obiema babkami - ponoć już projektowana jest skocznia z sześcioma torami, aby mogli skakać obok siebie.
(05.01.2011, 14:44)
daf
@Polonus
Uwaga, CENZURA!

@piotr186 na moderatora!!! On jako jedyny gwarantuje, że wpisy będą jedyne słuszne, a idiotyzmy będą plenione z bezwzględnością, z jaką swego czasu traktowano stonkę ziemniaczaną!

Może należałoby zacząć zbierać podpisy pod petycją jak powyżej?
(05.01.2011, 14:42)
piotr186
Co za idiotyzm wypisujecie. Rozum wam odjęło?? Skandal i niesmak
(05.01.2011, 14:27)
Polonus
@daf
Po przeczytaniu Twojego komentarza Japonska Agencja Prasowa Japa(n) zapobiegawczo podała, że w trosce o to, by prolongowano kontrakt na zasadach, które podałeś, Okabe wymusił na swoim synu i wnuku zbiorowe sepuku. W kontrakcie mającym obowiązywać od 2065 roku jest juz mowa o wspólnym skakaniu nie z potomkami, ale z ojcem i dziadkiem skoczka. Będzie to stosunkowe łatwe, bo rzeczony dziadek nie przekroczy wtedy nawet bariery 140 lat (u Okabe płodziło się w młodym wieku), a ojciec, smarkacz, 120. wracając do syna i wnuku zbiorowe sepuku było dośc ułatwione, bo, jak się okazało, syn i wnuk była to jedna i ta sama osoba.
(05.01.2011, 13:22)
daf
@Polonus
Wstępnie ustalono ponadto, że kontrakt Okabe zostanie bezterminowo przedłużony o ile do 2065 roku nie uda się przeprowadzić konkursu PŚ w którym wystąpi wspólnie ze swoim synem i wnukiem. Zadanie dość trudne, bo Senior ponoć jest ciągle jeszcze kawalerem.
(05.01.2011, 10:26)
Polonus
Podobno w Sapporo maja wystąpić również Akira Higaszi i Okabe. Podpisali z rodzimą federacją kontrakt na występy w kadrze na PŚ do roku 2065. Okabe skończy wtedy 95 lat. Higaszi będzie zdecydowanie młodszy. O całe dwa lata.
(04.01.2011, 22:39)
piotr186
Podziwiam Kasajego ma 38 lat i myśli o IO 2014 . Będzie miał wtedy 42 lata!! Żeby Adam skakał do 40-dziestki.
(04.01.2011, 20:59)
Glon
W Sapporo będzie Morgi i może Małysz.
(04.01.2011, 20:47)
Fan Sinkoveca
Do Sapporo przyjadą kadry C, Martin Koch i Simon Amman i Kasai będzie na podium za wyżej wymienionymi. Punkty zdobędą też Rafał Śliż , Łukasz Rutkowski i Krzysztof Miętus.
(04.01.2011, 19:37)
roman n
i dobrze że wraca do domu, bedzie miejsce w 50 dla polskich skoczków !!!

ps. jego śladem powinno pójść takżę pozostali skoczkowie z japonii oraz czesi, słoweńcy , rosjanie , francuzi , włosi :))
(04.01.2011, 18:53)
uskotko
A w fińskich mediach piszą, że Kasai szuka Finki na żonę. Mama już usiłuje mnie swatać... tyle że ja nie Finka :P