Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC

O sporym pechu może mówić Adam Małysz na tydzień przed rozpoczęciem Pucharu ¦wiata 2010/2011. Polak, przygotowuj±cy się do inauguracyjnych zawodów w Kuusamo, podczas wtorkowego treningu w norweskim Lillehammer skoczył zbyt daleko.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
L±dowanie niemal na płaskim zakończyło się przeci±żeniem kolana i natychmiastowym przerwaniem treningów. Dwukrotny wicemistrz olimpijski poleciał do Wiednia, a stamt±d samochodem wrócił do Wisły. W czwartek bardzo spuchniętym kolanem skoczka zajm± się lekarze w Zakopanem.

- Teraz pozostaje czekać na diagnozę lekarzy i liczyć, że nie jest to nic poważnego - przyznaje Robert Mateja, asystent trenera Hannu Lepistö.

Pesymistyczna wersja wydarzeń zakłada, że Adam Małysz z powodu odniesionej kontuzji nie weĽmie udziału w zawodach w Kuusamo. Naszemu najlepszemu skoczkowi życzymy szybkiego powrotu do formy i owocnych startów w północnej Finlandii!
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2010 - wszystkie artykuły
Komentarze
kaban
im starsza skocznia tym większy wpływ wiatru z dwóch powodów, pierwszy to konstrukcja i umiejscowienie skoczni a drugi powód to że skoczek skacze praktycznie tyle w dół co do przdou( w lini prostej)
(23.11.2010, 10:42)
kaban
to skoczył 141m, odległo¶ć któr± ustaje się telemarkiem, niska belka mogła wpłyn±ć na to że spadł z wysoka
(23.11.2010, 10:39)
Fanka-f
Prawdopodobnie było to 3 metry za punktem HS, ustał bez problemu, z belki nr 4.
To skocznia specyficzna i nawet mały podmuch na dole skoczni daje zaraz kilka metrów dalej.
(23.11.2010, 08:52)
kaban
ciekawe ile skoczył
(22.11.2010, 20:39)
Fanka-f
Przecież nie musi startowac w drużynówce s± inni niech sie pomęcz± :)
W kwalifikacjach też nie musi ma start zagwarantowany.
Więc to dwa dni więcej odpoczynku.
Pu¶cić go na indywidualny i tylko w zawodach jest tak dobrze przygotowany, żę poleci prosto na pudło :)
A tak na zupełnie poważnie nie stratujac w Kuusamo traci punkty i wypada z 10-tki, W Kuopio musi brać udział w kwalifikacjach, które już s± 30 stego.
Ostatnia opcja to taka, ze w niedzielę odwołuj± zawody i nikt nie traci i nikt nic nie zyska :)
(22.11.2010, 09:51)
~Mati
Trzymaj sie Adam ;)
(19.11.2010, 18:31)
nina
Panie Adamie! życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i dalekich bezpiecznych skoków
(19.11.2010, 15:39)
arek
Kontuzja kolana to nie byle co, i mam obawy co to będzie, skoro po skoku kolano spuchło, nie wróży to najlepiej, a co niektórzy my¶l±, że będzie wygrywał!
(18.11.2010, 20:59)
FRYTY
liczymy więc w uzdrawiaj±c± moc bułki z bananem i kaczki z jabłkami!
(18.11.2010, 13:28)
JPW23
S±dzę, że to nie jest wielka sprawa i Adam W Kuusamo wystartuję .... ba ! Jeszcze wygra :)) A na pewno stanie na podium :)
(18.11.2010, 12:07)
Jasiek96
No ludzie, pierwsza poważniejsza kontuzja od 2004 r. chyba. Oby skończyło się dobrze. Życzymy powrotu do zdrowia i formy panie Adamie!
(18.11.2010, 01:41)
marmi
No nieee, je¶li nie będzie na 100% sprawny to niech lepiej nie startuje... Mam jednak nadzieję, że to nie wpłynie na formę mistrza...
(18.11.2010, 00:58)
Glon
A to pech!
Zdrowia, panie Adamie!!!
(17.11.2010, 22:57)
daf
U konkurencji wydĽwięk jakby nieco mniej dramatyczny. No ale pożyjemy, zobaczymy. Moim zdaniem da radę i wystartuje.
(17.11.2010, 22:48)
Gabriel
Może na tym treningu był w tak wybornej formie, że trenerzy tego nie dostrzegli??
(17.11.2010, 22:39)
Sadzio105
Mam nadzieję, że to nie wpłynie na formę. Zreszt±, kto ustalał długo¶ć belki z jakiej wystartuje?
(17.11.2010, 22:17)