Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup

Dopiero dzi¶ TZN podało wyniki rozegranego w niedzielę konkursu o Puchar Prezesa Tatrzańskiego Zwi±zku Narciarskiego. W weekendowym konkursie na nowo położonym fińskim igielicie na ¦redniej Krokwi startowało aż 65 zawodników.


Jak wiemy z wcze¶niejszych doniesień, wygrał bezkonkurencyjny - Adam Małysz, który znacznie wyprzedził resztę naszej kadry. Małysz zapewnił sobie zwycięstwo już w pierwszej serii. Drug± potraktował ulgowo i skoczył asekuracyjnie. Rozczarował Robert Mateja, który zawalił pierwszy skok.
 Wyniki Pucharu Prezesa TZN 
 miejsce i skoczek odl. 1 odl. 2

pkt

  1. Adam Małysz (KS Wisła Ustronianka)
  2. Marcin Bachleda (AZS AWF Katowice)
  3. Jan Ciapała (TS Wisła Zakopane)
  4. Wojciech Skupień (WKS Zakopane)
  5. Wojciech Tajner (KS Wisła Ustronianka)
  6. Tomasz Pochwała (AZS AWF Katowice)
  7. Michal Psenko (Słowacja)
  8. Paweł Kruczek (LZS "Sokół" Szczyrk)
 
8. Tomisław Tajner (KS Wisła Ustronianka)
 10.Krystian Długopolski (AZS AWF Katowice)
 11.Robert Mateja (WKS Zakopane)
 12.Grzegorz Sobczyk (WKS Zakopane)
 13.Matus Michalak (Słowacja)
 14.Kamil Stoch (LKS Poroniec)
 15.Martin Mesik (Słowacja)
 16.Rafal ¦liż (KS Wisła Ustronianka)
 17.Sebastian Toczek (Start Krokiew Zakopane)
 18.Maciej Maciusiak (AZS AWF Katowice)
 19.Dawid Kowal (Start Krokiew Zakopane)
 20.Mateusz Rutkowski (TS Wisła Zakopane)
 21.Pawel Urbański (Start Krokiew Zakopane)
 
21.Piotr Żyła (KS Wisła Ustronianka)
 23.Stefan Hula (LZS „Sokól” Szczyrk)
 24.Wojciech Cie¶lar (KS Wisła Ustronianka)
 25.Marcin M±ka (TS Wisła Zakopane)
 26.Daniel Bachleda (AZS AWF Katowice)
 27.Martin Babis (Słowacja)
 28.Mariusz Gomola (KS Wisła Ustronianka)
 29.Przemysław Wyrwa (KS Wisła Ustronianka)
 30.Wojciech Topór (Start Krokiew Zakopane)

 31.Marek Michniak (Start Krokiew Zakopane)
 32.Stanisław ¦wider (LKS Poroniec)
 33.Adam Gała (KS Wisła Ustronianka)
 34.Andrej Kremnicky (Słowacja)
 
34.Piotr Chowaniec (TS Wisła Zakopane)
 
34.Robert Dziurkiewicz (LZS "Sokół" Szczyrk)
 37.Krzysztof Styrczula (Start Krokiew Zakopane)
 38.Szymon Badura (KS Wisła Ustronianka)
 39.Tomas Cimerman (Słowacja)
 40.Grzegorz Podżorski (KS Wisła Ustronianka)
 
40.Sławomir Hamkus (LKS Klimczok Bystra)
 42.Fabian Malik (LZS "Sokół" Szczyrk)
 43.Roman Hudec (Słowacja)
 44.Robert Staszel (WKS Zakopane)
 45.Mateusz Wantulok (KS Wisła Ustronianka)
 46.Jan Skupień (LKS Poroniec)
 47.Jarosław Poloczek (KS Wisła Ustronianka)
 48.Przemysław Stebel (KS Wisła Ustronianka)
 49.Sł±womir Bobak (WKS Zakopane)
 50.Andrej Kmet (Słowacja)
 51.Michal Bires (Słowacja)
 
51.Tomasz Cie¶lar (KS Wisła Ustronianka)
 53.Robert Pochylski (LKS Klimczok Bystra)
 54.Tomas Zmoray (Słowacja)
 55.Krzysztof Staszel (LKS Poroniec)
 56.Wojciech Skupień (LKS Biali Biały Dunajec)
 57.Piotr Byrt (KS Wisła Ustronianka)
 58.Andrzej Zarycki (LKS Poroniec)
 59.Łukasz Kaczmarski (WKS Zakopane)
 
59.Andrzej Kos (TS Wisła Zakopane)
 61.Andrzej Pawlak (Start Krokiew Zakopane)
 62.Robert Miętus (Start Krokiew Zakopane)
 63.Artur Broda (KS Wisła Ustronianka)
 64.Dariusz Podżorny (KS Wisła Ustronianka)
 65.Bartłomiej Chramiec (WKS Zakopane)
89,5
83,0
80,5
82,5
82,5
80,0
83,5
80,0
77,0
75,0
77,5
82,5
74,0
76,5
76,5
73,5
81,5
73,0
69,5
73,5
71,0
71,5
71,0
71,5
70,5
71,0
73,5
70,5
67,5
72,0

65,0
64,5
65,0
61,5
63,0
62,0
61,5
62,0
61,5
59,0
61,0
59,0
58,5
58,0
58,5
57,5
54,5
56,0
55,0
55,0
54,0
54,0
53,5
52,5
52,5
52,0
51,5
51,0
50,5
50,0
50,0
50,0
44,0
52,0
43,0
82,0
85,0
82,5
79,5
79,0
79,5
75,0
79,5
81,5
82,0
79,0
74,5
79,5
78,5
76,5
74,5
67,0
73,5
76,0
72,5
72,5
72,5
72,0
71,5
71,5
67,0
65,5
67,0
68,5
63,0

235,5
224,5
211,0
209,5
204,0
203,5
202,0
201,0
201,0
197,5
196,5
196,0
187,5
186,5
184,5
175,5
174,5
172,0
171,0
167,0
166,0
166,0
165,0
164,5
161,5
151,5
150,5
149,5
141,0
140,0

67,0
66,0
64,5
60,5
60,5
60,5
59,0
58,0
57,5
54,0
54,0
53,0
52,0
51,5
48,5
46,5
44,5
44,0
41,0
40,0
38,0
38,0
37,5
36,5
34,5
33,0
32,5
32,0
30,0
30,0
29,0
28,5
15,5
14,5
14,0

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« czerwiec 2003 - wszystkie artykuły
Komentarze
ciekawe......
Skad sie 3Skupniow wzielo...... sklonowali Wojtusia?
(30.06.2003)
puu
A Jasiu Ciapała jak się pięknie spisał. Zawsze w niego wierzyłam!
(26.06.2003)
Apolinary T
stawy:
a)Toczek i Kowal (młodsi o rok)uzyskali 2x wyższe noty od Wantuloka,
b) dotychczasowe najlepsze osi±gnięcia Wantuloka to 53 miejsce na MP seniorów,39m na MP juniorów,
c)jest jeszcze kilkunastu juniorów lepszych od Wantuloka -tylko być może nie s± z Wisły.
(25.06.2003)
Emilt
Wantulok był 45 a w¶ród Polaków 40. Więc Tajner powinien zwolnić Wantuloka i dać w jego miejsce Pawła Kruczka
(25.06.2003)
Stawy
Na podstawie jednego konkursu wyci±gacie za daleko id±ce wnioski.
(25.06.2003)
henio
Rzeczywi¶cie porównuj±c z o rok młodszym S.Toczkiem to obecno¶ć Wantuloka jest wył±czn± zasług± Apoloniusza
(25.06.2003)
Apolinary T
Obeno¶ć Wantuloka w Kadrze skoczków nie jest na dzisiaj raczej uzasadnina.
(25.06.2003)
munklia
Ja na jakiej¶ starej startovce mam, że Wojciech Skupień, rocznik 1986, klub LKS "Biali" Biały Dunajec. I tyle :)
(24.06.2003)
Emilt
Za bardzo nie ale mogę ci powiedzieć co¶ o zawodniku na pozycji 4.
(24.06.2003)
Stawy
Zastanawia mnie zawodnik na pozycji 56. Czy kto¶ może mi powiedzieć co¶ o nim?
(24.06.2003)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Wyniki konkursu o Puchar Prezesa TZN
Wyniki konkursu o Puchar Prezesa TZN

Wyniki konkursu o Puchar Prezesa TZN

Kalendarium
Kevin Horlacher
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich