Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Adam Małysz wygrał oba treningi w Libercu, jednak to nie on skakał najdalej. Polak uzyskał 126 i 127 metrów. W pierwszej serii Bjoern Einar Romoeren poleciał aż 140, ale skakał z wyższego rozbiegu niż Polak. W drugiej Robert Kranjec błysn±ł 134,5 metrowym lotem. NieĽle spisali się Kamil Stoch, który cały czas walczy o podium w LGP z Dawidem Kubackim (ten niestety skakał gorzej) oraz Łukasz Rutkowski.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
W takiej formie, pod nieobecno¶ć lidera Daiki Ito, Adam Małysz ma jeszcze szansę wygrać Letni± Grand Prix 2010.

Kwalifikacje rozpoczn± się o godz. 14:30.

Wyniki 1 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Adam Małysz
Polska
126.0
89.9
2
Björn Einar Romören
Norwegia
140.0
88.9
3
Severin Freund
Niemcy
133.5
86.7
4
Pavel Karelin
Rosja
128.5
84.9
5
Kamil Stoch
Polska
124.5
83.6
6
Andreas Küttel
Szwajcaria
136.0
77.0
7
Thomas Morgenstern
Austria
118.0
76.6
8
Maximilian Mechler
Niemcy
136.5
76.5
9
Jan Matura
Czechy
132.0
75.5
10
Rok Zima
Słowenia
128.0
73.0
11
Jakub Janda
Czechy
125.0
72.2
 
Vincent Descombes Sevoie
Francja
128.0
72.2
13
Łukasz Rutkowski
Polska
127.0
71.8
14
Lukas Hlava
Czechy
128.0
70.8
15
Tom Hilde
Norwegia
116.5
70.5
16
Peter Prevc
Słowenia
122.5
66.9
17
Rune Velta
Norwegia
126.5
66.8
18
Robert Kranjec
Słowenia
120.5
66.3
 
Felix Schoft
Niemcy
124.0
66.3
20
Marco Grigoli
Szwajcaria
124.5
65.6
21
Emmanuel Chedal
Francja
123.0
65.1
22
Kalle Keituri
Finlandia
115.5
64.4
23
Lukas Mueller
Austria
123.5
63.5
24
Yuta Watase
Japonia
116.5
62.4
25
Johan Remen Evensen
Norwegia
119.5
62.2
26
Dawid Kubacki
Polska
111.0
61.8
27
Jernej Damjan
Słowenia
122.5
60.9
28
Dimitry Ipatov
Rosja
122.0
60.3
29
Ville Larinto
Finlandia
115.5
60.2
30
Michael Hayboeck
Austria
120.0
59.7
31
Primoz Pikl
Słowenia
119.5
59.3
32
Diego Dellasega
Włochy
125.5
58.7
33
Andreas Wank
Niemcy
118.5
58.6
34
Kazuya Yoshioka
Japonia
113.5
58.3
35
Borek Sedlak
Czechy
111.0
57.0
36
Antonin Hajek
Czechy
119.0
55.0
37
Roman Koudelka
Czechy
120.5
54.1
38
Andrea Morassi
Włochy
115.0
52.8
39
Sebastian Colloredo
Włochy
115.0
52.2
40
Rafał ¦liż
Polska
118.0
51.6
41
Nikolay Karpenko
Kazachstan
119.0
49.6
42
Andreas Strolz
Austria
110.0
48.8
43
Nicolas Mayer
Francja
115.0
48.2
44
Olli Muotka
Finlandia
112.5
46.7
45
Thomas Diethart
Austria
116.5
46.1
46
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
106.0
45.5
 
Danny Queck
Niemcy
113.5
45.5
48
Matti Hautamäki
Finlandia
109.0
44.7
49
Ondrej Vaculik
Czechy
109.5
42.3
50
Radik Zhaparov
Kazachstan
106.5
42.1
51
Andreas Stjernen
Norwegia
107.0
41.0
52
Anders Bardal
Norwegia
106.5
40.9
53
Cestmir Kozisek
Czechy
108.0
37.0
54
Jurij Tepes
Słowenia
95.0
32.6
55
Tomas Zmoray
Słowacja
106.5
25.6
56
Harri Olli
Finlandia
96.5
24.5
57
Richard Freitag
Niemcy
102.5
24.4
58
Denis Kornilov
Rosja
73.0
0.0
 
Jiri Mazoch
Czechy
84.5
0.0
60
Heung Chul Choi
Korea Pd.
DNS
DNS
61
Hyun Ki Kim
Korea Pd.
DNS
DNS


Wyniki 2 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Adam Małysz
Polska
127.0
74.8
2
Robert Kranjec
Słowenia
134.5
71.7
3
Thomas Morgenstern
Austria
121.0
69.0
4
Łukasz Rutkowski
Polska
130.0
66.4
5
Tom Hilde
Norwegia
122.5
66.2
6
Pavel Karelin
Rosja
122.0
66.1
7
Kamil Stoch
Polska
119.0
65.0
8
Michael Hayboeck
Austria
132.5
64.8
9
Severin Freund
Niemcy
121.5
62.7
10
Jernej Damjan
Słowenia
123.5
61.9
11
Maximilian Mechler
Niemcy
128.5
61.1
12
Björn Einar Romören
Norwegia
121.5
60.4
13
Kalle Keituri
Finlandia
118.0
60.0
14
Dawid Kubacki
Polska
120.0
59.9
15
Vincent Descombes Sevoie
Francja
122.5
58.1
16
Emmanuel Chedal
Francja
120.0
55.8
17
Johan Remen Evensen
Norwegia
126.0
55.7
18
Rafał ¦liż
Polska
115.5
55.0
19
Roman Koudelka
Czechy
121.0
54.4
20
Andrea Morassi
Włochy
124.0
53.8
21
Rok Zima
Słowenia
117.5
53.5
22
Andreas Küttel
Szwajcaria
121.0
53.1
23
Peter Prevc
Słowenia
122.5
50.9
24
Felix Schoft
Niemcy
117.5
50.0
25
Dimitry Ipatov
Rosja
118.5
49.5
26
Rune Velta
Norwegia
116.5
49.4
27
Antonin Hajek
Czechy
120.5
48.7
28
Ville Larinto
Finlandia
119.5
48.6
29
Marco Grigoli
Szwajcaria
115.0
47.9
30
Lukas Hlava
Czechy
116.5
46.5
31
Primoz Pikl
Słowenia
116.0
45.5
32
Lukas Mueller
Austria
114.5
45.1
33
Matti Hautamäki
Finlandia
115.0
45.0
34
Anders Bardal
Norwegia
115.5
43.5
35
Borek Sedlak
Czechy
112.5
43.4
36
Nicolas Mayer
Francja
116.0
41.3
37
Jurij Tepes
Słowenia
113.5
41.2
38
Thomas Diethart
Austria
112.0
39.4
39
Yuta Watase
Japonia
113.0
39.0
40
Richard Freitag
Niemcy
112.0
38.1
41
Andreas Strolz
Austria
109.5
35.4
42
Jan Matura
Czechy
106.0
35.3
43
Denis Kornilov
Rosja
108.0
34.2
 
Sebastian Colloredo
Włochy
114.5
34.2
45
Andreas Wank
Niemcy
110.5
34.1
46
Harri Olli
Finlandia
107.0
34.0
47
Danny Queck
Niemcy
107.0
33.7
48
Kazuya Yoshioka
Japonia
110.0
33.6
49
Radik Zhaparov
Kazachstan
109.0
32.6
50
Ondrej Vaculik
Czechy
108.5
32.5
51
Olli Muotka
Finlandia
104.0
31.4
52
Andreas Stjernen
Norwegia
110.0
30.3
53
Diego Dellasega
Włochy
104.5
27.7
54
Nikolay Karpenko
Kazachstan
101.5
25.4
55
Tomas Zmoray
Słowacja
103.5
21.4
56
Cestmir Kozisek
Czechy
100.0
17.5
57
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
99.0
12.6
58
Jiri Mazoch
Czechy
90.0
3.4
59
Heung Chul Choi
Korea Pd.
DNS
DNS
60
Jakub Janda
Czechy
DNS
DNS
61
Hyun Ki Kim
Korea Pd.
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2010 - wszystkie artykuły
Komentarze
cobra11
I w takich chwilach pochwalam nowy system
(30.09.2010, 14:35)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP: Małysz najlepszy na treningach w Libercu
LGP: Małysz najlepszy na treningach w Libercu

LGP: Małysz najlepszy na treningach w Libercu

Kalendarium
Henriette Smeby
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Deyan Funtarov (1995)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich