Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M

Po pechowym występie we wczorajszym konkursie Pucharu Solidarności Krzysztof Miętus ze zdwojoną siłą przystąpił do niedzielnych zawodów. Najmłodszy członek kadry Łukasza Kruczka pokazał na Wielkiej Krokwi, czego potrafi dokonać - po zaciętej walce z Dawidem Kubackim Miętus zwyciężył we wspaniałym stylu.

Po pierwszej serii na prowadzeniu mieliśmy dwóch zawodników - Miętus i Kubacki lądowali na 133 metrze, a na dodatek otrzymali podobne noty za styl. Za ich plecami czaił się Jakub Kot (130,5 m), a pozostali zawodnicy mieli większe straty do czołówki.

Druga runda była już popisem wyłącznie Krzysztofa Miętusa. Starszy z braci w świetnym stylu ponownie doleciał do 133 metra, podczas gdy Kubacki uzyskał tylko 130,5 m. Kuba Kot lądował na 129 metrze, co pozwoliło mu obronić trzecią lokatę.

Podobnie jak wczoraj w konkursie wzięła udział mocna reprezentacja Ukrainy. Również dzisiaj najlepszy z nich był Vitalyi Shumbarets, który zajął 11 miejsce (122,5 i 116,5 m).

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Krzysztof Miętus
Polska
133.0
133.0
281.3
2
Dawid Kubacki
Polska
133.0
130.5
275.3
3
Jakub Kot
Polska
130.5
129.0
269.1
4
Grzegorz Miętus
Polska
125.0
130.0
260.0
5
Piotr Żyła
Polska
124.0
125.0
243.7
6
Maciej Kot
Polska
123.5
124.5
242.9
7
Dawid Kowal
Polska
123.5
123.0
242.2
8
Wojciech Gąsienica-Kotelnicki
Polska
121.5
122.0
234.8
9
Artur Kukuła
Polska
123.0
119.0
231.6
10
Aleksander Zniszczoł
Polska
121.5
118.5
227.0
11
Vitaliy Shumbarets
Ukraina
122.5
116.5
223.2
12
Jędrzej Ścisłowicz
Polska
116.0
117.0
211.9
13
Volodymyr Boschuk
Ukraina
119.0
111.5
206.9
14
Oleksander Lasarovich
Ukraina
117.5
113.0
205.9
15
Rafał Polinkiewicz
Polska
120.5
109.0
202.1
16
Bartłomiej Kłusek
Polska
119.5
108.5
200.9
17
Mateusz Cieślar
Polska
114.0
113.0
199.6
18
Bartosz Gąsienica-Laskowy
Polska
114.5
111.0
195.9
19
Mateusz Kojzar
Polska
112.0
107.5
184.1
20
Krzysztof Leja
Polska
110.0
102.0
170.1
21
Jakub Wolny
Polska
103.0
106.0
162.7
22
Volodymyr Veredyuk
Ukraina
106.0
102.5
160.3
23
Kacper Skrobot
Polska
101.5
104.5
156.8
24
Vasyl Zhurakivskyy
Ukraina
105.0
101.0
155.3
25
Yaroslav Dysko
Ukraina
99.5
102.0
146.2
26
Jakub Przybyła
Polska
99.0
101.5
144.9
27
Szymon Szostok
Polska
99.0
100.0
142.2
28
Jan Ciapała
Polska
98.0
95.5
132.3
29
Mateusz Mniszak
Polska
102.5
91.0
131.3
30
Piotr Mojżesz
Polska
98.5
94.0
129.5
31
Piotr Czyż
Polska
98.0
 
67.9
32
Kamil Byrt
Polska
96.0
 
64.3
33
Artur Łokaj
Polska
95.5
 
62.4
34
Marcin Miętus
Polska
94.5
 
61.1
 
Przemysław Kantyka
Polska
94.5
 
61.1
36
Michał Podżorski
Polska
94.0
 
58.2
37
Sebastian Hebel
Polska
93.0
 
57.9
38
Kamil Gałysa
Polska
92.0
 
55.1
39
Andrzej Stękała
Polska
91.0
 
53.8
40
Marcin Dziadoń
Polska
90.0
 
52.0
41
Andrzej Szlembarski
Polska
89.0
 
49.7
42
Michał Pytel
Polska
89.0
 
49.2
43
Wojciech Marusarz
Polska
90.0
 
48.0
44
Patryk Dunajski
Polska
87.0
 
43.1
45
Michał Milczanowski
Polska
86.5
 
41.2
46
Damian Żyła
Polska
84.5
 
40.1
47
Jan Zięba
Polska
82.5
 
36.5
48
Piotr Byrski
Polska
81.5
 
34.7
49
Daniel Wota
Polska
80.0
 
32.5
50
Adam Ruda
Polska
81.0
 
30.8

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2010 - wszystkie artykuły
Komentarze
fan skoków
XXIII.MŚJ:
Reit im Winkl 1991: zarówno indywidualnie jak i drużynowo jeśli startował to bez medalu.
Vuokatti 1992: drużynowo nie wiem czy startował 5. miejsce indywidualnie (1. wśród Polaków).
Harrachov 1993: drużynowo jeśli startował to bez medalu i 4. miejsce indywidualnie (1. wśród Polaków).
Breitenwang 1994: zarówno indywidualnie jak i drużynowo jeśli startował to bez medalu.
Razem: nie wiem ile startów conajmniej 2 razy conajmniej 2 razy najlepszy wśród Polaków 0 medali (0 0 0).
XXIV.ZIO:
Albertvi lle 1992: nie pojechał na ZIO.
Lilehammer 1994: 31. miejsce na K120 (1. wśród Polaków) i 29. miejsce na K90 (1. wśród Polaków).
Nagano 1998: 32. miejsce na K90 (2. wśród Polaków), 11. miejsce na K120 (1. wśród Polaków) i 8. miejsce w drużynie (skakał jako trzeci).
Salt Lake City 2002: 42. miejsce na K90 (4. wśród Polaków).
Turyn 2006-Vancouver 2010: nie pojechał na ZIO.
Razem: 6 startów trzy razy najlepszy wśród Polaków 0 medali (0 0 0).
XXV.MŚ:
Falun 1993: 33. miejsce na K115 (1. wśród Polaków) i 45. miejsce na K90 (1. wśród Polaków).
Thunder Bay 1995: 17. miejsce na K90 (2. wśród Polaków) i 26. miejsce na K120 (2. wśród Polaków).
Trondheim 1997: 18. miejsce na K90 (3. wśród Polaków), 10. miejsce w drużynie (nie wiem jako który skakał) i 38. miejsce na K120 (3. wśród Polaków).
Ramsau 1999: 9. miejsce w drużynie (nie wiem jako który skakał) i 41. miejsce na K90 (3. wśród Polaków).
Lahti 2001: indywidualnie: 28. miejsce na K116 (3. wśród Polaków) i 15. miejsce na K90 (2. wśród Polaków) oraz drużynowo: 8. miejsce na K116 (skakał jako drugi) i 5. miejsce na K90 (skakał jako trzeci).
Val di Fiemme 2003-Oberstdorf 2005-Sapporo 2007-Liberec 2009: nie pojechał na MŚ.
Razem: 13 startów dwa razy najlepszy wśród Polaków 0 medali (0 0 0).
XXVI. MŚ w lotach:
Harrachov 1992-Planica 1994: nie pojechał na MŚL.
Kulm 1996: 32. miejsce indywidualnie (2. wśród Polaków).
Oberstdorf 1998: nie pojechał na MŚL.
Vikersund 2000: 25. miejsce indywidualnie (2. wśród Polaków).
Harrachov 2002: nie pojechał na MŚL.
Planica 2004: 43. miejsce indywidualnie (3. wśród Polaków) i 8. miejsce drużynowo (skakał jako trzeci).
Kulm 2006-Oberstdorf 2008-Planica 2010: nie pojechał na MŚL.
Razem: 4 starty ani razu najlepszy wśród Polaków dwa razy 2. u nich 0 medali (0 0 0).
(26.09.2010, 23:12)
fan skoków
XIX.COC:
1991/1992: 30. miejsce 25 pkt. (1. wśród Polaków).
1992/1993: nie startował.
1993/1994: 23. miejsce 23 pkt. (1. wśród Polaków).
1994/1995: 98. miejsce 70 pkt. (1. wśród Polaków).
1995/1996: 135. miejsce 43 pkt. (2. wśród Polaków).
1996/1997: 30. miejsce 300 pkt. (2. wśród Polaków).
1997/1998: 17. miejsce 447 pkt. (1. wśród Polaków).
1998/1999: 91. miejsce 138 pkt. (1. wśród Polaków).
1999/2000: 110. miejsce 109 pkt. (3. wśród Polaków).
2000/2001: 136. miejsce 50 pkt. (6. wśród Polaków).
2001/2002: 98. miejsce 104 pkt. (2. wśród Polaków).
2002/2003: 84. miejsce 68 pkt. (5. wśród Polaków).
2003/2004: 45. miejsce 127 pkt. (4. wśród Polaków).
2004/2005: 94. miejsce 39 pkt. (7. wśród Polaków).
2005/2006: 81. miejsce 45 pkt. (8. wśród Polaków).
2006/2007: 18. miejsce 289 pkt. (1. wśród Polaków).
2007/2008-2009/ 2010: nie startował.
Razem: 15 razy sklasyfikowany 0 zwycięstw jedno 17. miejsce sześć razy najlepszy wśród Polaków 1877 pkt.
XX.Letni COC:
1991-1999: LCOC nie odbywał się.
2000: 37. miejsce 50 pkt. (2. wśród Polaków).
2001: 40. miejsce 60 pkt. (1. wśród Polaków).
2002: 65. miejsce 20 pkt. (1. wśród Polaków).
2003: 15. miejsce 157 pkt. (2. wśród Polaków).
2004: 60. miejsce 17 pkt. (8. wśród Polaków).
2005: 7. miejsce 290 pkt. (3. wśród Polaków).
2006: 15. miejsce 165 pkt. (1. wśród Polaków).
2007-2009: nie startował.
Razem: 7 razy sklasyfikowany 0 zwycięstw jedno 7. miejsce trzy razy najlepszy wśród Polaków 759 pkt.
XXI.FC:
1991/1992 -2004/2005: FC nie odbywało się.
2005/2006: 2. miejsce 350 pkt. (1. wśród Polaków).
2006/2007-2009/ 2010: nie startował.
Razem: 1 raz sklasyfikowany 0 zwycięstw jedno 2. miejsce raz najlepszy wśród Polaków 350 pkt.
XXII.Letni FC:
1991-2004: LFC nie odbywało się.
2005: 2 zwycięstwa w Bischofshofen w sumie 200 pkt.
2006-2009: nie startował.
Razem: 2 w konkursach wystartował 2 zwycięstwa 200 pkt.
(26.09.2010, 23:12)
fan skoków
XII.TCS:
1991/1992: nie startował.
1992/1993: 33. miejsce 486,9 pkt. (1. wśród Polaków).
1993/1994: 47. miejsce 220,9 pkt. (1. wśród Polaków).
1994/1995: 61. miejsce 156,4 pkt. (2. wśród Polaków).
1995/1996: 54. miejsce 234,2 pkt. (2. wśród Polaków).
1996/1997: 45. miejsce 265,3 pkt. (3. wśród Polaków).
1997/1998: 65. miejsce 77,8 pkt. (4 wśród Polaków).
1998/1999: 35. miejsce 407,7 pkt. (1. wśród Polaków).
1999/2000: 39. miejsce 280,4 pkt. (2. wśród Polaków).
2000/2001: 13. miejsce 751,3 pkt. (2. wśród Polaków).
2001/2002: 62. miejsce 87,1 pkt. (4. wśród Polaków).
2002/2003-2009/ 2010: nie startował.
Razem: 10 razy sklasyfikowany 0 zwycięstw jedno 13. miejsce trzy razy najlepszy wśród Polaków 2568,0 pkt.
XIII.TN:
1992-199 6: TN nie odbywał się.
1997: 53. miejsce 176,9 pkt. (3. wśród Polaków).
1998-1999: nies startował.
2000: 39. miejsce 280,4 pkt. (2. wśród Polaków).
2001: 65. miejsce 39,2 pkt. (4. wśród Polaków).
2002-2003: nie startował.
2004: 49. miejsce 179,6 pkt. (1. wśród Polaków).
2005-2010: nie startował.
Razem: 4 razy sklasyfikowany 0 zwycięstw jedno 39. miejsce raz najlepszy wśród Polaków 666,1 pkt.
XIV.PŚ w lotach:
1991/1992-1994/199 5: nie startował.
1995/1996-1996 /1997: niesklasyfikowany.
1997/19 98-1998/1999: nie startował.
1999/2000: 35. miejsce 5 pkt. (2. wśród Polaków).
2000/2001: 42. miejsce 16 pkt. (3. wśród Polaków).
2001/2002: PŚL nie odbywał się.
2002/2003-2003/2004: nie startował.
2004/2005: niesklasyfikowany.
2005/20 06-2009/2010: nie startował.
Razem: 2 razy sklasyfikowany 0 zwycięstw jedno 35. miejsce ani razu najlepszy wśród Polaków raz 2. u nich 21 pkt.
XV.FIS Team Tour:
1992-2008: FTT nie odbywał się.
2009-2010: nie startował.
Razem: 0 razy dawał punkty do FTT.
XVI.LGP:
1991-199 3: LGP nie odbywało się.
1994-1996: nie startował.
1997: 22. miejsce 0 zwycięstw 59 pkt. (2. wśród Polaków).
1998: 49. miejsce 0 zwycięstw 4 pkt. (1. wśród Polaków).
1999: niesklasyfikowany.
2000: 39. miejsce 0 zwycięstw 20 pkt. (2. wśród Polaków).
2001: 12. miejsce 0 zwycięstw 136 pkt. (2. wśród Polaków).
2002: 54. miejsce 0 zwycięstw 4 pkt. (3. wśród Polaków).
2003: 27. miejsce 0 zwycięstw 32 pkt. (1. wśród Polaków).
2004: 57. miejsce 0 zwycięstw 3 pkt. (3. wśród Polaków).
2005: nie startował.
2006: 44. miejsce 0 zwycięstw 51 pkt. (3. wśród Polaków).
2007: 42. miejsce 0 zwycięstw 50 pkt. (5. wśród Polaków).
2008: niesklasyfikowany.
2009: nie startował.
Razem: 9 razy sklasyfikowany 0 zwycięstw jedno 12. miejsce 0 zwycięstw w konkursach dwa razy najlepszy wśród Polaków 346 pkt.
XVII.Udział w konkursach drużynowych w LGP i w PN:
1991-1993: LGP nie odbywało się.
1994: Polska nie startowała w drużynówce oraz nie dawał punktów do PN.
1995-1996: nie było drużynówek oraz nie dawał punktów do PN.
1997: nie było drużynówek 8. miejsce w PN.
1998: nie było drużynówek oraz 12. miejsce w PN.
1999: 9. miejsce w Hinterzarten (skakał jako trzeci) oraz nie dawał punktów do PN.
2000: 9. miejsce w Hinterzarten (skakał jako czwarty) oraz 8. miejsce w PN.
2001: nie było drużynówek oraz 5. miejsce w PN.
2002: nie było drużynówek oraz 9. miejsce w PN.
2003: 7. miejsce w Hinterzarten (skakał jako czwarty) oraz 8. miejsce w PN.
2004: 6. miejsce w Zakopanem (skakał jako drugi) oraz 4. miejsce w PN.
2005: nie startował w drużynówce oraz nie dawał punktów do PN.
2006: nie startował w drużynówce oraz 4. miejsce w PN.
2007: nie startował w drużynówce oraz 2. miejsce w PN.
2008-2009: nie startował w drużynówce oraz nie dawał punktów do PN.
Razem: 4 razy startował w drużynówkach 0 zwycięstw jedno 6. miejsce 9 razy dawał punkty do PN 0 zwycięstw w PN jedno 2. miejsce w PN.
XVIII.Puchar 4 Narodów:
1991-1993: LGP nie odbywało się.
1994-2005: P4N nie odbywał się.
2006-2009: nie startował.
Razem: 0 razy startował 0 pkt.
(26.09.2010, 23:11)
fan skoków
Jako, że z wyników MP i PS wynika, że Wojtek Skupień skończył karierę, to postanowiłem zrobić podsumowanie tego:
Kariera Wojciecha Skupienia:
I.Data urodzenia:
9 marca 1976.
II.Pseudonim:
Sz ef.
III.Klub:
TS Wisła Zakopane.
IV.Trener osobisty:
Stanislaw Murzyniak.
V.Pierwszy skok:
1984.
VI.Debiut w reprezentacji:
1993.
V II.Debiut w PŚ:
Falun 1992.
VIII.Pierwsze punkty PŚ:
Ga-Pa 1994.
IX.Rekord życiowy:
190,5 metrów w serii próbnej przed konkursem indywidualnym MŚL w Planicy 2004.
X.PŚ:
1991/1992 : nie startował.
1992/1993: niesklasyfikowany.
1993/19 94: 53. miejsce 0 zwycięstw 47 pkt. (1. wśród Polaków).
1994/1995: 57. miejsce 0 zwycięstw 30 pkt. (2. wśród Polaków).
1995/1996: 48. miejsce 0 zwycięstw 75 pkt. (2. wśród Polaków).
1996/1997: 72. miejsce 0 zwycięstw 16 pkt. (3. wśród Polaków).
1997/1998: 69. miejsce 0 zwycięstw 23 pkt. (3. wśród Polaków).
1998/1999: 78. miejsce 0 zwycięstw 10 pkt. (3. wśród Polaków).
1999/2000: 38. miejsce 0 zwycięstw 86 pkt. (2. wśród Polaków).
2000/2001: 43. miejsce 0 zwycięstw 89 pkt. (3. wśród Polaków).
2001/2002: 83. miejsce 0 zwycięstw 4 pkt. (7. wśród Polaków).
2002/2003: niesklasyfikowany.
2003/20 04: 54. miejsce 0 zwycięstw 24 pkt. (3. wśród Polaków).
2004/2005-2006/ 2007: niesklasyfikowany.
2007/20 08-2009/2010: nie starował.
Razem: 10 razy sklasyfikowany 0 zwycięstw jedno 38. miejsce 0 zwycięstw w konkursach raz najlepszy wśród Polaków 404 pkt.
XI.Udział w konkursach drużynowych PŚ i PN:
1991/1992: nie było drużynówek oraz nie dawał punktów do PN.
1992/1993: 13. miejsce w Predazzo (skakał jako pierwszy) i 12. miejsce w Planicy (skakał jako czawarty) oraz 13. miejsce w PN.
1993/1994: Polska nie startowała w drużynówkach oraz 14. miejsce w PN.
1994/1995: Polska nie startowała w drużynówce oraz 11. miejsce w PN.
1995/1996: 10. miejsce w Planicy (skakał jako trzeci) i 10. miejsce Oslo-Holmenkollen (skakał jako trzeci) oraz 9. miejsce w PN.
1996/1997: 7. miejsce w Lahti (skakał jako drugi) oraz 7. miejsce w PN.
1997/1998: nie było drużynówek oraz 9. miejsce w PN.
1998/1999: 8. miejsce w Willingen (skakał jako drugi) oraz 11. miejsce w PN.
1999/2000: 6. miejsce w Hakubie (skakał jako czwarty), 7. miejsce w Lahti (skakał jako czwarty) i 6. miejsce w Planicy (skakał jako drugi) oraz 6. miejsce w PN.
2000/2001: 6. miejsce w Kuopio (skakał jako czwarty), 5. miejsce w Willingen (skakał jako trzeci) i 5. miejsce w Planicy (skakał jako drugi) 6. miejsce w PN (5. miejsce wraz z konkursami indywidualnymi).
2001/2002 : 3. miejsce w Villach (skakał jako drugi) oraz 6. miejsce w PN.
2002/2003: nie skakał w drużynówkach, oraz nie dawał punktów do PN.
2003/2004: 7. miejsce w Willingen (skakał jako pierwszy), oraz 8. miejsce w PN.
2004/2005-2009/2010: nie skakał w drużynówkach, oraz nie dawał punktów do PN.
Razem: 14 razy startował w drużynówkach 0 zwycięstw jedno 3. miejsce, 11 razy dawał punkty do PN 0 zwycięstw w PN trzy 6. miejsca (jedno 5. miejsce wliczając konkursy indywidualne sezonu 2000/2001) w PN.
(26.09.2010, 23:10)
pinio
Bardzo podoba mi się Wojtek Gąsienica-Kotelnicki powinien dostać szanse w pucharze kontynentalnym bo miejsca przed Szumbaretsem to powinien dostać tez w Zakopanem za Żyłę Bachlede ALBO KLIMKA MURAŃKĘ
(26.09.2010, 22:50)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Puchar Solidarności: Miętus przed Kubackim w drugim dniu zawodów
Puchar Solidarności: Miętus przed Kubackim w drugim dniu zawodów

Puchar Solidarności: Miętus przed Kubackim w drugim dniu zawodów

Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich