Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup

Tord-Markusen Hammer triumfował w zawodach FIS Cup rozgrywanych na normalnej skoczni w szwedzkim Falun. Norweg zdeklasował konkurencję, uzyskuj±c w bardzo dobrym stylu najlepsze odległo¶ci obu serii - 102 i 98,5 metra. To jego pierwsze w tym sezonie punkty do klasyfikacji generalnej FIS Cup.

Za Hammerem uplasował się Peter Frenette (USA), który osi±gn±ł 99,5 i 95 metrów; trzeci był reprezentant gospodarzy Carl Nordin (98 i 92,5 m). Czołow± szóstkę uzupełnili Anders Johnson, Frederik Balkaasen i znany już czytelnikom naszego serwisu Sebastian Klinga.

W czołówce klasyfikacji generalnej FIS Cup nie nast±piły żadne zmiany - prowadzi Tomas Zmoray, za którym plasuj± się Mackenzie Boyd-Clowes, Lukas Mueller i Anssi Koivuranta.

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Tord-Markusen Hammer
Norwegia
102.0
98.5
272.5
2
Peter Frenette
USA
99.5
95.0
258.0
3
Carl Nordin
Szwecja
98.0
92.5
251.5
4
Anders Johnson
USA
94.0
95.0
247.0
5
Fredrik Balkasen
Szwecja
92.5
95.0
243.0
6
Sebastian Klinga
Finlandia
91.0
93.0
236.5
7
Nicholas Fairall
USA
92.0
92.5
234.5
 
Veit Glaser
Niemcy
92.0
92.5
234.5
 
Christopher Lamb
USA
94.0
90.0
234.5
10
Remus Tudor
Rumunia
94.0
90.0
232.0
11
Marius Johansen
Norwegia
90.5
91.5
227.5
12
Anders Stensloekken
Norwegia
93.0
87.5
226.5
13
Martin Kvernberg
Norwegia
89.0
92.0
226.0
14
Josef Larsson
Szwecja
88.0
91.0
221.0
15
Mathias Ristad
Norwegia
88.0
90.0
220.0
16
Stian Tillung
Norwegia
92.5
80.0
208.0
17
Alexander Haupt
USA
79.5
94.0
207.5
18
Isak Grimholm
Szwecja
79.5
91.5
202.5
19
Hans Erik Torgersen
Norwegia
83.5
83.0
192.5
20
Jere Kykkänen
Finlandia
82.5
84.0
190.5
21
Sondre Myhre
Norwegia
84.5
78.0
185.5
 
Alexander Mitz
Szwecja
80.5
82.5
185.5
23
Janne Nordman
Finlandia
89.0
69.5
173.0
24
Szilvester Kozma
Rumunia
75.5
71.0
150.5
25
Robert Tatu
Rumunia
73.5
72.0
143.5
26
William Rhoads
USA
77.0
63.5
138.0
27
Martin Gundersson
Szwecja
60.0
78.5
130.5
28
Espen Roee
Norwegia
60.0
72.0
111.0
29
Simon Eriksson
Szwecja
58.0
59.0
87.0
30
Jesper Daun
Szwecja
60.0
56.0
84.0
31
Oddvar Ystgaard
Norwegia
59.5
 
38.0
32
Benjamin Larsson
Szwecja
57.0
 
33.5
33
Sebastian Ekman
Szwecja
DSQ
 
DSQ

klasyfikacja generalna FIS Cup »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2010 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup: Tord-Markusen Hammer wygrywa w Falun
FIS Cup: Tord-Markusen Hammer wygrywa w Falun

FIS Cup: Tord-Markusen Hammer wygrywa w Falun

Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich