Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M

Krzysztof Leśniak zdominował rywalizację w kategorii amatorów podczas zawodów o Puchar Gilowic w ostatnią sobotę. 21-letni skoczek ze Skawiny opowiedział nam o jasnych i ciemnych stronach swojej kariery...

Jak rozpoczęła się Twoja kariera?

Na początku trenowałem w klubie niedaleko mojego miejsca zamieszkania, LKS Jawor Jawornik. Tam jednak skoki traktowano po macoszemu. Potem rozpocząłem współpracę z Jarosławem Koniorem z Klimczoka Bystra. Trenuję jeszcze ze Stanisławem Trebunią Tutką z LKS Poroniec. Powiem szczerze, że właśnie dzięki tym dwóm trenerom zacząłem iść do przodu.

Zgodzisz się, że techniką technikę masz znacznie lepszą, niż pozostali zawodnicy?

No tak, to wszystko właśnie dzięki tym dwóm trenerom. Dużo się od nich nauczyłem, zdobyłem doświadczenie, które tu zaprocentowało.

Gdzie trenujesz i jak dojeżdżasz na treningi?

Najczęściej trenuję w Zakopanem i dojeżdżam tam co tydzień - dwa. Ćwiczę właśnie tam, bo tam są większe skocznie, a takich mi teraz najbardziej potrzeba, aby szlifować formę i móc nadal się rozwijać.

Gdzie następne zawody? Może Puchar Jesieni?

Na razie nie mam jeszcze takich planów, ale myślę, że może się skuszę po konsultacji z trenerami? Zobaczymy jeszcze, na jakich skoczniach bym wystartował. Muszę przyznać, że nie jestem pewien, czy do takiej skoczni 65-metrowej jestem odpowiednio przygotowany. Musiałbym się jeszcze na niej podszkolić, aby móc skakać tak dobrze, jak w Gilowicach.

Jak z Twoim sprzętem? Niczego Ci nie brakuje?

Ze sprzętu akurat mam wszystko, myślę jeszcze o butach. Przydałaby mi się jeszcze jedna para butów do skoków, ponieważ zawsze lepiej mieć jakieś na zapas. Mam "Jalasy" co prawda, ale lepiej mi się skacze w czerwonych "Rantach" i zdecydowanie wolałbym mieć jeszcze jedną taką parę. To jest w sumie tylko taka jedna potrzeba, bo kombinezon i narty mam.Czy masz jakiś sponsorów?

Sponsorów na razie nie mam. Nie udało się znaleźć żadnego, mimo materiału o mnie w telewizji Polsat. Nadal muszę pokrywać wszystko z własnej kieszeni.

Czy koszty treningów bardzo obciążają twój budżet?

Fajnie by było, gdyby udało się pozyskać sponsora, bo gdybym chciał udać się za granicę, wszystko na pewno byłoby łatwiejsze. Największe koszty dla mnie to koszty dojazdu na treningi i zawody. Pracuję na stacji benzynowej i tym sposobem zarabiam na treningi.

Czy to jest pełny wymiar pracy, jak to łączysz ze skokami?

Doszedłem z pracodawcą do porozumienia. Rozumie, że muszę trenować, rozwijać się w tym sporcie i dał mi pewną taryfę ulgową, więc mogę pogodzić pracę i treningi.

Jakie są Twoje cele na przyszłość?

Chciałbym cały czas doskonalić swoje skoki, tak żeby każdy minimalny błąd eliminować i starać się to powolutku iść do przodu. Chciałbym wystartować w jakichś zawodach lub przynajmniej potrenować za granicą.

Mówiłeś, że oglądałeś ostatnio film o Simonie Ammannie i jego treningach. Co wyciągnąłeś dla siebie z tego filmu?

Na pewno wiele rzeczy pod względem równowagi. Pokazano, jak Simon trenuje równowagę i jakie sposoby są najlepsze, by zachować równowagę na torach najazdowych, nie tracić prędkości na nich i starać się tak jechać, aby kanty nart nie zahaczały o boki torów. Próbuję to nawet realizować i starać się jeździć tak jak on i faktycznie czuję, że prędkości są lepsze, eliminuję hamowanie. Staram się też trenować na wąskich krawędziach (rurkach itp), by uczyć się utrzymywać równowagę.

Twój idol?

Mam wielu, ale największy z nich to oczywiście Adam Małysz. To człowiek, który tyle już osiągnął i naprawdę mam dla niego wielki szacunek. Myślę, że nie będzie już takiego zawodnika, jak on.Co myślisz o naszej drużynie, ich postępach w Letniej Grand Prix. Jak, Twoim zdaniem, to się przełoży na zimę?

To jest dobry prognostyk. Trener Łukasz Kruczek zrobił w tym roku duże postępy z kadrą. Wspólne realizowanie planów treningowych zaczyna przynosić efekt. Uważam, że także szyte na miarę kombinezony firmy 4F pasują zawodnikom. Myślę, że ta firma jest naprawdę dobra i może jeszcze dużo zdziałać w skokach. Na pewno też jest jakiś luz w kadrze. Trener jest młody i potrafi znaleźć z zawodnikami wspólny język, dotrzeć do nich. Nie ma presji, dlatego zawodnicy skaczą na luzie.

Jak obstawiasz końcowe podium LGP?

Chciałbym oczywiście by stanął na nim Adam. Szansę na podium ma także Dawid Kubacki, jeśli będzie dobrze skakał i utrzyma wysoką formę. Daiki Ito na razie jest liderem klasyfikacji i może się utrzymać na tej pozycji. Jeśli jednak odpuści konkursy, wtedy Adam będzie miał dużo większą szansę na pierwsze miejsce. Na pewno walka będzie zacięta.

Masz jakiś kontakt z chłopakami z naszej kadry?

Gdy skakałem w Szczyrku na treningu, to miałem dobry kontakt ze Stefanem Hulą. To bardzo sympatyczny zawodnik, można z nim porozmawiać. Gdybym chciał się z nim spotkać, to myślę, że nie byłoby większego problemu. Na zgrupowaniu w Zakopanem miałem też dobry kontakt z Rafałem Śliżem.

Czy masz już grupę swoich oddanych kibiców?

Jest kilku kibiców, którzy mnie wspierają i cieszą się, że coś osiągam w sporcie, nie poddaję się i realizuję swoje plany i cele.

Dziękujemy za rozmowę i życzymy powodzenia.

Ja również dziękuję.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2010 - wszystkie artykuły
Komentarze
Piotr S.
Przez pomyłkę i pośpiech wpisałem Twojego nicka.
(26.09.2010, 08:00)
piotr 186
Tę informację zdobyłem od kogoś, z kim Krzysiek się często kontaktuje.
(26.09.2010, 07:56)
piotr186
piotrze S z jego wypowiedzi wynika co innego
(25.09.2010, 23:04)
Piotr S.
@ piotr186

Krzysiek już od dawna skacze na skoczni k 65
(25.09.2010, 21:41)
Fanka-f
Jeśli się nalezy już do klubu i ma się trenera to już nie podlega amatorce.
Nie wiem ale dokładnie nawet widać jakie ubrania nosi Krzysiek sa to ubrania, na których są sponsorzy te same ubrania nosi nasza kadra.
Założę się, że Krzys prędzej znajdzie tego sponsora niż wam się wydaje.
(25.09.2010, 19:10)
...
Pius Paschke, Dawid Winkler, Felix Brodauf 5 lat temu na skoczniach K-40, K-50 zajmowali odległe pozycje. Popatrzcie gdzie są dziś. Trzeba było szukać klubów 5 lat temu a nie czekać miesiącami na obiecywane mistrzostwa Polski amatorów.
Teraz tez jest rada. Wyjechać na Zachód na kilka miesięcy, zarobić trochę kasy i zacząc startować na takich dla niektórych śmiesznych zawodach na skoczniach K-50, K-65 (pełno ich w okolicznych krajach). To jedyna droga w górę. Czasami polska nie wysyła na Fis Cup nikogo więc chyba łatwo będzie przekonać by wysłano Was na Wasz koszt ( i tam zapunktować). Czy juz ktoś Wam to doradzał? Sądzę, że tak. Chyba pora posłuchać. Trudno Wam bedzie znaleźć sponsora skorto nawet juniorzy z osiągnięciami ich nie moga znaleźć. Nie ma na co czekać, pora działać lub pogodzić się ze statusem amatora a za kilka lat "masters". I tam można zrobić wielką karięrę i walczyć o medale (MŚ czy Igrzyskj)
(25.09.2010, 17:32)
piotr186
chodzi o to że kto ma i po co go sponsorować?? kompletny artom który w wieku 21 lat nie skakał nawet 65 metrów??? Niech sobie skacze dla zabawy tak jak skacze i nie ma w tym nic złego
(25.09.2010, 11:24)
Fanka-f
No i proszę bardzo, mówisz i masz :)
Wiedziałam, że to ta sama osoba.

@piotr
W czym ma rację? w tym, że napisał o chłopaku, że musiał sporo kasy zapłacić aby z nim wywiad zrobili ?
Weź się zastanów komu i za co przyznajesz rację.
Ja Krzyśka znam osobiście i chciałabym aby wszyscy mlodzi ludzie w tym wieku mieli jego cechy osobowe i charakteru to miły i przesympatyczny mlody człowiek i dąży do wyznaczonego celu co ważne, robi to z roku na rok bardzo dobrze.Nie wiem czy wiesz ale Krzyś parę lat temu nie miał żadnego trenera, nie miał sprzętu ani warunków do skakakania, z usypanych górek z kolegą własnoręcznie tak zaczynał swoja przygodę ze skokami.
Dziś należy do klubu, ma trenera i skacze już na skoczniach w Zakopanem lub Gilowicach i startuje w zawodach.
Życzę takiej wytrwałości innym chłopakom i takich zainteresowań życiowych.
Przecież to piękna historia.
To nie łatwe co on przeszedł taka droga, aby kupić sobie sprzęt sam na niego zarabia jestem pewna, że znajdzie sponsora i w przyszłości zobaczymy go być może na MP.
Bo to pracowity i uparty chłopak ma cel i go realizuje.
Tylko pogratulować.
(25.09.2010, 10:59)
Piotr S.
Ważne, że Krzysiek chce coś osiągnąć i chce realizować swoje marzenia. Łączenie pracy i z treningami nie jest na pewno łatwe.
Zasłużył na uznanie.

W starożytności i w średniowieczu za oszczerstwa wypalano piętno na twarzy. Jakie szczęście, że to jest zapomniany zwyczaj.
(25.09.2010, 08:22)
daf
Żeby była jasność - ja o tym ERANECIE nie pisałem, pewnie ktoś z Redakcji maznął taki demaskatorski dopisek. Tym niemniej wreszcie jakieś zdecydowane ruchy w sprawie tych dwóch netowych krzykaczy, którzy się tu zagnieździli.
(25.09.2010, 00:16)
daf
@piotr186
A z czym to niby ma rację? Że można sobie pisać co komu przyjdzie do głowy?

FAN SINKOVECA i SZCZESNY pisze korzystając z usługi ERANET blueconnect. A w wielu telefonach "dużego wysiłku" wymaga naciśnięcie dodatkowo jednego klawisza by przełączyć czcionkę na małe znaki. Następne komentarze pisane wyłącznie wielkimi literami będą usuwane.
(24.09.2010, 21:22)
Barti
Pierwszy raz słyszę o tym człowieku i wielki szacunek dla niego. Ukłony za upór i pasję. Sam powróciłem w dość sarym wieku do czynnego uprawiania innego sportu, mam podobne problemy i ciekawe plany. Niezależnie od tego, co zaszczeka Ci kilku półgłówków niepotrafiących zrobić pięciu przysiadów nie poddawaj się. Powodzenia, wytrwałości i zwiększenia częstotliwości treningów!
(24.09.2010, 20:45)
piotr186
zwykle fan sinkovca pisze głupoty ale tym razem ma rację.
(24.09.2010, 20:24)
Fanka-f
Wyłącz caps locka !!!

Nie krzycz !
I watpię abyś nie czytał musiałbyś zmienić osobowośc ale to nie ty.
.......................... .....

Musiałbyś odszczekać pomówienie Krzysia Leśniaka jakoby zapłacił redaktorom za wywiad !
Za takie rzeczy mozna wylądować w sądzie kolego to oszczerstwa i pomówienia a to podlega kodeksowi karnemu i nie jesteś anonimowy zapamiętaj sobie, że łatwo cię mozna znaleźć w razie potrzeby.
Ale masz szansę odszczekania publicznie tego co napisałeś.

FAN SINKOVECA i SZCZESNY pisze korzystając z usługi ERANET blueconnect. A w wielu telefonach "dużego wysiłku" wymaga naciśnięcie dodatkowo jednego klawisza by przełączyć czcionkę na małe znaki. Następne komentarze pisane wyłącznie wielkimi literami będą usuwane.
(24.09.2010, 19:37)
FAN SINKOVECA
Pierwszy i ostatni raz mówię: nie mam nic wspólnego z osobą o nicku 'Szczęsny'. Jesteście z redakcji? Sprawdźcie sobie i.p. na resztę nie chce mi się odpisywać, przerażają mnie za to faszystwoskie poglądy pewnej osoby i od tej pory jej wypowiedzi nie będą przeze mnie czytane.
(24.09.2010, 15:05)
Fanka-f
Ale gdzie tam on gdzieś pojedzie ?
Woli walić w klawiaturę niż ruszyć cztery litery i cos zrobić wreszcie pożytecznego w życiu.

Przypomina mi zbanowanego na konkurencji Gawona.
(24.09.2010, 12:00)
krwisty
@FANSINKOVECA Oczywiście masz prawo wyrażać swoje opinie, tylko wyrażaj je kulturalniej i najważniejsze nie kłam.

Piszesz:
"Nie no trzymajcie mnie. Wydał grubą kasę żeby opublikować tu wywiad, licząc na zgłoszenie się 'sponsorów"...

Możesz jeszcze powiedzieć skoro wiesz, komu dał tą kasę?

Mi i Ali jak robiliśmy z nim wywiad? Dał pewnie gruby plik stuzłotówek, zaraz przed wywiadem? A może jednak przelał pieniądze na konto redaktora naczelnego? Co?
Wiem, myślisz że pewnie obiecał nam jeszcze więcej jak wygra kiedyś TCS lub IO.Prawda?

Pleciesz bzdury kolego i to wielkie, jak Twój Caps Lock. Zresztą nie pierwszy raz osłaniasz swoje kalumnie, chamstwo i brak jakichkolwiek hamulców wolnością słowa i wypowiedzi.

Krzysztofa osobiście spotkałem pierwszy raz w życiu. Oczywiście dużo o nim słyszałem wcześniej, jednak nie miałem nigdy okazji z nim porozmawiać.
Okazał się szczerym, wesołym i bardzo, podkreślam bardzo otwartym człowiekiem.
Powiedz dlaczego nie mielibyśmy zrobić z nim wywiadu, porozmawiać o jego życiu, marzeniach, potrzebach?

Bo co, bo to @FanowiSinkoveca się nie podoba? Bo pisząc pod kilkoma nickami, sam wysuwa tezy, które potem osobiście pod innym nickiem potwierdza?
Zapraszam zatem @FanaSinkoveca @Szczęsnego i inne jego wcielenia pod skocznie. Przyjedź popatrz jak skaczą, porozmawiaj ze skoczkami.
Może będziesz miał odwagę wtedy tak krzyczeć na nich i obrażać. Może jednak zmienisz zdanie, jak poznasz jakiegoś skoczka osobiście? Może nie jesteś takim chamem na jakiego tu pozujesz? Może jesteś w rzeczywistości inteligenty i ciekawy? Przyjedź pogadasz z nimi, ze mną...czekamy.
(24.09.2010, 09:37)
Fanka-f
Wiesz co cie odróżnia od ludzi, którzy faktycznie wyrażają swoją opinię a nie atakują zawodnika, który ma odwagę skakać i robi to bardzo dobrze od ciebie ?
................
P o pierwsze chyba przydał by ci się ktoś z dziedziny psychiatrii bo gadasz sam ze sobą a to objaw shizofrenii paranoidalnej, poszukaj co to znaczy, aby nadal cię zauważono, ZMIENIASZ NICKA i gadasz sam ze sobą.I co najważniejsze nadal nie wyłączasz caps kocka, walisz i wrzeszczysz wielki literami bo masz kompleksy jakieś i robisz wszystko aby cię zauważono.
Ty się nadajesz do pewnego białego miejsca jest tam dużo bieli a to miejsce nosi nazwę "Akademia śmiechu bez klamek "
Po drugie gdybys tak poniżał i obrażał na innym forum o skokach zawodnika już dawno być dostał tam bana ciesz się, że ta redakcja to przesypia i na to pozwala.A może to ty jesteś ten sam, który tam został zbanowany dawno temu ? kto wie!
Musisz zmienić nicka aby pisać ?
I jeszcze bezczelnie podpisujesz się nazwiskiem komentatora sportowego.
To iz myslisz, że masz prawo do wyrażania swojej opinii nie znaczy jeszcze, że możesz pisać co ci ślina na język przyniesie i do tej chorej głowy, są pewne granice ludzkiej przyzwoitości, której nie nalezy wyrażać a tej przyzwoitości nie nauczyli cię rodzice w domu.
Nawet "małpa w zoo " wie co jej wolno a co nie i zachowuje się sto razy przyzwoiciej niż ty.
..................... ......
I co kogo obchodzi, że masz urodziny ? A do swojej prywatnej opinii jak to napisałeś masz prawo wyrazić ją we własnym wc to publiczne forum i nalezy się szacunek oraz kultura w stosunku szczegolnie do zawodnika.
No to jaką ty masz pasję ?
Chętnie poczytam.
Pewnie zbierasz znaczki pocztowe bo to najbezpieczniejsze zajęcie nie naraża tyłka na upadki.
(24.09.2010, 08:35)
SZCZĘSNY
KLOCICIE SIE LUDZIE JAKBY NIE WIADOMO JAKI POWOD BYL. TAK SZCZERZE MOWIAC GDY OBSERWUJE TA DYSKUSJE ZDECYDOWANIE NAJBARDZIEJ AGRESYWNA NAPINACZKA WYDAJE MI SIE FANKA-F. FAN SINKOVECA WYRAZIL TYLKO SWOJE ZDANIE A ONA ATAKUJE GO W SPOSOB WRECZ FASZYSTOWSKI, ZE POZWOLE SOBIE ZACYTOWAC JEJ SLOWA: "Ty co najwyżej masz prawo chodzić w domu do własnego WC.
Na nic innego nie masz prawa." KOBIETO ZASTANAWIAM SIE CO WPLYWA NA TO ZE CHCESZ ODBIERAC KOMUS PRAWO DO PRYWATNEJ OPINII?
TAK WRACAJAC DO TEMATU, JUZ POL ZARTEM POL SERIO POWIEDZIAWSZY, TEZ MOZNABY BYLO O JAKIMS CZESKU Z SOSNOWCA ALBO INNYM WIESLAWIE Z ZABOROWA NAPISAC ARTYKUL NA SERWISIE TYPU F1WM.PL O TYM JAK POPYLAL SWOIM NOWYM BMW PO TRASIE NP. KATOWICKIEJ 140KM/H. ALE CZY TAKIE ARTYKULY CHCIELIBYSCIE CZYTAC NA TAKIEJ STRONIE? CHYBA NIE.
PS. NIKT NIE ZAUWAZYL ZE MAM DZISIAJ URODZINY? :(
(24.09.2010, 00:11)
Kibic
Dla mnie Krzysiek jest naprawdę wielki za to , że się podjął tego o to sportu, a ty kolego , który go tak nie doceniasz może zrozum to ,że jego kariera zaczęła się pózno i robi to co kocha i z każdym treningiem osiąga wiele więcej niż ty siedząc w domu i pisząc ten durny komentarz. Po pierwsze media same się nim interesują a nie on szuka pomocy u nich. Dodam jeszcze , że skacze i skakał na małych skoczniach oraz skacze również na dużych. Mało wiesz to się nie odzywaj.
(23.09.2010, 20:19)
Fanka-f
Ty co najwyżej masz prawo chodzić w domu do własnego WC.
Na nic innego nie masz prawa.
A tym bardziej poniżać, obrażać kogoś kto coś w życiu robi i co ważne robi to bardzo dobrze i z roku na rok coraz lepiej.
Wyznaję jedną podstawową zasadę jesli nic o kimś nie wiem to nie piszę a tym bardziej nie poniżam go bo ty go kolego nie znasz a potrafiłeś go poniżyć i obrazić.
On tę pasję wprowadził już dawno w życie i ją realizuje i na drugi raz ugryź się w jęzor za nim coś o kims napiszesz nie znajac go.
A ty masz jakąś pasję ?
Co ty robisz w życiu , że jesteś taki przemądrzały i masz się za coś wyjątkowo lepszego.
Chętnie poczytam czego ty takiego dokonałeś.
Krzysiek nie skacze za twoje pieniądze i nie kupuje sprzętu od lat za twoje, ale za swoje, zarobione swoje pieniądze a że nalezy już do klubu, ma prawo szukać sponsora na pewnym etapie każdy zawodnik go szuka.
I mam nadzieję, że go znajdzie bo na to zasługuje.
I nie robię z Krzyśka męczennika bo on sam za takiego się nie ma wbrew twojej opinii ale ma prawo szukac sobie sponsora a tobie nic do tego.
I znowu aby cię przeczytali włączyłeś caps look i po co tak wrzeszczysz ?
Masz kompleksy jakieś widać .
(23.09.2010, 18:41)
basiunia
Jestem pełna podziwu! :) Krzyś realizuje skutecznie swoje marzenia i robi wielkie postępy w skokach :)
Gratuluję i oby tak dalej Krzysiu!!! :D
(23.09.2010, 16:36)
FAN SINKOVECA
NO MA PASJĘ I CO Z TEGO. KAŻDY MA. SKORO JEST TAKI DOBRY TO DLACZEGO NIE MA GO W KADRZE CHOĆBY JUNIORÓW. MA 21 LAT A NIE 11 I NIE SKAKAŁ NAWET NA MAŁEJ SKOCZNI. NAPRAWDĘ NIE WIEM CZYM TU SIĘ PODNIECAĆ. JAK MOŻNA OGŁASZAĆ WSZEM I WOBEC, ŻE SIĘ POSZUKUJE SPONSORA, JESZCZE CHCE ŻEBY MU FUNDOWALI PRZYJEMNOŚCI. JAK ZARABIA NIECH SAM SOBIE ZA TO PŁACI. NIE RÓB Z TYPA MĘCZENNIKA. NIE WIDZĘ W TYM NIC WYJĄTKOWEGO I MAM DO TEGO PRAWO.
(23.09.2010, 16:32)
Fanka-f
To ty o nim nic nie słyszałeś ludzie, którzy się interesują skokami od dawna już o nim wiedzą i interesują się jego postępami w skokach.
Szlag cię trafia, że zna Stefka Hulę ? i nie jakiegoś Hulę bo to nasz kadrowicz no ale dla ciebie jakiś tam Hula.
Zero szacunku masz nawet do naszych kadrowiczów i ich nazwisk.
Gdyby nie cenzura, która by mi to wycięła gorzej bym napisała.
.............. ...................

Pełen szacunek dla Krzysia Leśniaka i tego co robi zawsze mu powtarzam, że jeszcze kiedyś zobaczymy go być może na MP z resztą zawodników i oby to sie spełniło bo ma bardzo duże szanse.
(23.09.2010, 15:42)
SSSSSS
Krzysztof przeszedl wielkie przeobrazenie, z sezonu na sezon skacze coraz lepiej. Zawsze podziwialem jego pasje, z tego co osiagnal, powinien byc dumny - wiele ludzi mu zazdrosci poniewaz on, zrealizowal swoje marzenie, jednak nie poprzestanie na tym, bedzie skakal i pracowal aby wciaz byc lepszym, czlowieka z tak wielkim zapalem jeszcze nigdy nie spotkalem..
(23.09.2010, 15:37)
Fanka-f
@FAN SINKOVECA

Słuchaj ty miernoto jedna, nie pierwszy raz twoje wypociny są bardzo kontrowersyjne.
I dla twojej wiedzy, Krzysztof Leśniak nie zapłacił złamanej złotówki za opublikowanie tego wywiadu gdybym chciała sama bym taki z nim zrobiła w każdej chwili i opublikowała na stronie Adama Małysza on nie musi płacić aby o nim pisali za to ty musisz tu włazić i walić swojego nicka z wielkich liter bo boisz się, że przypadkowo cię nie zauważą.
W odróżnieniu od ciebie byłam w sierpniu na treningu Krzysia i wiem jak cięzko pracuje trenował w Zakopanem i widziałam dokładnie co robi i jak skacze i skzoda, że wówczas nie było naszej kadry akurat bo nie bylo by najmniejszego problemu aby poskakał z nimi !
To ty jesteś bezczelny nie pierwszy raz już z resztą pisząc takie głupoty, pomawiasz chłopaka, który chce do czegoś dojśc w życiu i z taka pasją do tego dąży, zazdrościsz mu, że ma cel w życiu ? za to twoim celem jest pisanie głupot na tym forum bo pewnie niikt by cię nie zauważył w życiu.
Pojecia nie masz o tym jak Krzyś sam do tego dochodził nie mając wsparcia, sam zarabia na swój sprzęt ale nalezy już do klubu i czy to ci się podoba czy nie jestem jego kibicem tego chłopca bo wiem, że on do czegoś w życiu dojdzie w porównaniu z tobą, Krzyś Leśniak to inteligentny i pracowity człowiek.
Ty co najwyżej mógłbyś mu smarować narty a może i nawet nie to bo pewnie być spieprzył te narty.
Tylko ktoś kto się do niczego nie nadaje i kto w życiu niczego nie osiągnął potrafi napisać coś podobnego jak ty.
Bezczelny i zero jesteś.
(23.09.2010, 15:33)
Kamil
Komentarza poprzedniego nie będę komentował! Chłopak ma marzenia, cele w życiu i to jest najważniejsze, aby dążyć do nich! i nie siedzieć cały czas, bo takie życie nie ma sensu, a On ma marzenia i je realizuje, więc pełen szacunek dla niego !
Krzysiek jest bardzo w porządku, miałem już okazję się z nim spotkac, bardzo miły i kulturalny.

Życzę sukcesów i liczę, a nawet wierzę, że będzie skakał na dużo większych obiektach typu 90m 120 ! :) Pozwodzenia.
(23.09.2010, 15:28)
FAN SINKOVECA
Nie no trzymajcie mnie. Wydał grubą kasę żeby opublikować tu wywiad, licząc na zgłoszenie się 'sponsorów'. Chwila, ale ja tu czegoś nie rozumiem. Kogo i co mieli by oni sponsorować? 21- latka, który nie skakał nawet na k65, o którym nikt nie słyszał i który chwali się, że może w każdej chwili spotkać się z jakimś Hulą? Bezczelność. Kompletny brak samokrytycyzmu i zero realizmu.
(23.09.2010, 14:28)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Krzysztof Leśniak: Chciałbym znaleźć sponsora
Krzysztof Leśniak: Chciałbym znaleźć sponsora

Krzysztof Leśniak: Chciałbym znaleźć sponsora

Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich