Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
02.10.2021, godz. 11:00
Klingenthal HS-140
LGP K

Podczas minionego weekendu w Gilowicach odbyły się tradycyjne zawody "Młode Talenty". Na skoczniach K-14 i K-20 w siedmiu kategoriach o Puchar Gilowic walczyło ł±cznie 70 zawodników i zawodniczek.

W najbardziej prestiżowej kategorii "Amator" zwyciężył Krzysztof Le¶niak (Skawina Klimczok Bystra), który w niezłym stylu dwukrotnie l±dował na 22 metrze i o ponad 30 punktów pokonał Krzysztofa Totę.

W pozostałych grupach walka była bardziej zacięta, a różnice w czołówce znacznie mniejsze (czasem wręcz minimalne). W kategorii zawodników urodzonych w roku 2001 triumfował Maciej Zborowski, 2000 - Tomasz Pilch, 1999 - Kacper Konior, 1998 - Andrzej Pałasz, 1997 - Bartek Drewniak.

W kategorii dziewcz±t najlepsza okazała się Monika Luber, która dzięki skokom na odległo¶ć 21 i 20,5 metra wyprzedziła Magdalenę i Katarzynę Pałasz.

Amatorzy

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Krzysztof Le¶niak
Polska
22.0
22.0
241.2
2
Krzysztof Tota
Polska
21.5
21.5
206.9
3
Kamil Kręcichwast
Polska
19.5
19.5
192.2
4
Dawid Jurga
Polska
18.5
18.5
192.1
5
Marcin Paleta
Polska
20.0
19.5
182.1
6
Krzysztof Jakubiec
Polska
20.0
18.5
178.3
7
Krzysztof Lachor
Polska
12.5
13.0
107.4
8
Gabriel Grzejszczak
Polska
12.5
 
38.0

Rocznik 2001

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Maciej Zborowski
Polska
13.5
13.5
200.7
2
Szymon Jojko
Polska
13.0
13.0
199.4
3
Patryk W±troba
Polska
13.0
13.0
195.4
4
Dawid Haberny
Polska
12.5
13.0
191.0
 
Oskar Rojek
Polska
12.5
13.0
191.0
6
Mateusz Gruszka
Polska
12.5
12.0
185.7
7
Arkadiusz Jojko
Polska
11.5
12.0
179.9
8
Dawid Kurek
Polska
13.5
12.5
178.9
9
Jan Guńka
Polska
11.5
11.0
172.6
10
Maciej G±sienica Ciaptak
Polska
11.0
12.0
172.5
11
Jakub Harat
Polska
11.0
11.5
170.1
12
Karol Niemczyk
Polska
10.5
11.5
166.7
13
Łukasz Dziadoń
Polska
10.0
10.5
158.5
14
Marcin Topór
Polska
12.0
11.0
155.0
15
Szymon Olek
Polska
12.5
12.0
151.7
16
Anna Twardosz
Polska
9.5
9.0
143.4
17
Paulina Twardosz
Polska
9.5
9.0
142.9
18
Konrad Siwiec
Polska
6.5
7.5
78.8

Rocznik 2000

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Tomasz Pilch
Polska
21.0
21.0
229.6
2
Jarosław Krzak
Polska
21.0
21.0
226.1
3
Łukasz Stawowy
Polska
21.5
22.5
214.7
4
Mieczysław Kolta¶
Polska
18.5
19.5
201.4
5
Szymon Pawłowski
Polska
20.5
20.5
199.3
6
Mikołaj Le¶niak
Polska
17.5
18.5
188.3
7
Kamil Bigos
Polska
20.0
19.0
186.7
8
Łukasz Mitręga
Polska
17.5
17.5
180.0
9
Jan Zoń
Polska
16.5
17.0
175.8
10
Piotr Kudzia
Polska
20.5
19.0
171.6
11
Kamil Kocierz
Polska
19.0
16.5
160.4

Rocznik 1999

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Kacper Konior
Polska
21.5
20.5
230.1
2
Bartosz Czyż
Polska
21.0
21.0
229.6
3
Damian Skupień
Polska
21.0
20.0
219.3
4
Artur Wacławiak
Polska
20.0
20.5
215.4
5
Jakub Chowaniec
Polska
21.5
21.5
209.4
6
Łukasz Dyrcz
Polska
19.0
19.5
206.3
7
Przemysław Kuszel
Polska
18.5
19.5
199.4
8
Dawid Czernecki
Polska
18.5
18.0
193.2
9
Mateusz Niedospal
Polska
18.5
19.5
179.4

Rocznik 1998

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Andrzej Pałasz
Polska
22.0
21.5
240.3
2
Jakub Jurosz
Polska
21.5
21.5
231.9
3
Dominik Kastelik
Polska
21.5
21.5
230.4
4
Mateusz Staszel
Polska
20.5
21.0
228.2
5
Paweł Twardosz
Polska
20.0
21.0
221.3
6
Jakub Kurek
Polska
20.5
20.5
216.8
7
Krystian Pacholarz
Polska
19.5
19.5
208.2
8
Mateusz Dyrcz
Polska
22.0
20.5
208.0
9
Dawid Krupa
Polska
19.0
18.5
204.0
10
Paweł Chyc
Polska
18.0
18.5
193.2
11
Jan Kot
Polska
17.5
17.0
182.1
12
Jerzy Karp
Polska
17.0
17.0
176.7
13
Michał Dragon
Polska
16.5
16.0
168.0
14
Szymon Suchy
Polska
15.0
17.0
165.1
15
Grzegorz Mitręga
Polska
15.0
17.0
141.6

Rocznik 1997

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Bartek Drewniak
Polska
20.5
20.0
213.9
2
Marek Matuszny
Polska
18.5
18.5
196.6
3
Maciej Łukaszczyk
Polska
20.0
19.0
162.7
4
Jakub Radziszewski
Polska
13.5
15.5
142.7
5
Piotr Gułajewski
Polska
14.0
15.0
140.7

Dziewczęta

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Monika Luber
Polska
21.0
20.5
224.7
2
Magdalena Pałasz
Polska
19.0
19.5
204.3
3
Katarzyna Pałasz
Polska
16.5
16.5
171.4
4
Paulina Naglak
Polska
15.0
15.0
133.0

zdjęcia z Pucharu Gilowic »

Filmy (© Krwisty)





















Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2010 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Puchar Gilowic
Puchar Gilowic

Puchar Gilowic

Kalendarium
Matjaz Zupan
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Martin Babis (1985)
Najbliższe zawody
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
17:06
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
jutro
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
jutro
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich