Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M

Podczas minionego weekendu w Gilowicach odbyły się tradycyjne zawody "Młode Talenty". Na skoczniach K-14 i K-20 w siedmiu kategoriach o Puchar Gilowic walczyło łącznie 70 zawodników i zawodniczek.

W najbardziej prestiżowej kategorii "Amator" zwyciężył Krzysztof Leśniak (Skawina Klimczok Bystra), który w niezłym stylu dwukrotnie lądował na 22 metrze i o ponad 30 punktów pokonał Krzysztofa Totę.

W pozostałych grupach walka była bardziej zacięta, a różnice w czołówce znacznie mniejsze (czasem wręcz minimalne). W kategorii zawodników urodzonych w roku 2001 triumfował Maciej Zborowski, 2000 - Tomasz Pilch, 1999 - Kacper Konior, 1998 - Andrzej Pałasz, 1997 - Bartek Drewniak.

W kategorii dziewcząt najlepsza okazała się Monika Luber, która dzięki skokom na odległość 21 i 20,5 metra wyprzedziła Magdalenę i Katarzynę Pałasz.

Amatorzy

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Krzysztof Leśniak
Polska
22.0
22.0
241.2
2
Krzysztof Tota
Polska
21.5
21.5
206.9
3
Kamil Kręcichwast
Polska
19.5
19.5
192.2
4
Dawid Jurga
Polska
18.5
18.5
192.1
5
Marcin Paleta
Polska
20.0
19.5
182.1
6
Krzysztof Jakubiec
Polska
20.0
18.5
178.3
7
Krzysztof Lachor
Polska
12.5
13.0
107.4
8
Gabriel Grzejszczak
Polska
12.5
 
38.0

Rocznik 2001

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Maciej Zborowski
Polska
13.5
13.5
200.7
2
Szymon Jojko
Polska
13.0
13.0
199.4
3
Patryk Wątroba
Polska
13.0
13.0
195.4
4
Dawid Haberny
Polska
12.5
13.0
191.0
 
Oskar Rojek
Polska
12.5
13.0
191.0
6
Mateusz Gruszka
Polska
12.5
12.0
185.7
7
Arkadiusz Jojko
Polska
11.5
12.0
179.9
8
Dawid Kurek
Polska
13.5
12.5
178.9
9
Jan Guńka
Polska
11.5
11.0
172.6
10
Maciej Gąsienica Ciaptak
Polska
11.0
12.0
172.5
11
Jakub Harat
Polska
11.0
11.5
170.1
12
Karol Niemczyk
Polska
10.5
11.5
166.7
13
Łukasz Dziadoń
Polska
10.0
10.5
158.5
14
Marcin Topór
Polska
12.0
11.0
155.0
15
Szymon Olek
Polska
12.5
12.0
151.7
16
Anna Twardosz
Polska
9.5
9.0
143.4
17
Paulina Twardosz
Polska
9.5
9.0
142.9
18
Konrad Siwiec
Polska
6.5
7.5
78.8

Rocznik 2000

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Tomasz Pilch
Polska
21.0
21.0
229.6
2
Jarosław Krzak
Polska
21.0
21.0
226.1
3
Łukasz Stawowy
Polska
21.5
22.5
214.7
4
Mieczysław Koltaś
Polska
18.5
19.5
201.4
5
Szymon Pawłowski
Polska
20.5
20.5
199.3
6
Mikołaj Leśniak
Polska
17.5
18.5
188.3
7
Kamil Bigos
Polska
20.0
19.0
186.7
8
Łukasz Mitręga
Polska
17.5
17.5
180.0
9
Jan Zoń
Polska
16.5
17.0
175.8
10
Piotr Kudzia
Polska
20.5
19.0
171.6
11
Kamil Kocierz
Polska
19.0
16.5
160.4

Rocznik 1999

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Kacper Konior
Polska
21.5
20.5
230.1
2
Bartosz Czyż
Polska
21.0
21.0
229.6
3
Damian Skupień
Polska
21.0
20.0
219.3
4
Artur Wacławiak
Polska
20.0
20.5
215.4
5
Jakub Chowaniec
Polska
21.5
21.5
209.4
6
Łukasz Dyrcz
Polska
19.0
19.5
206.3
7
Przemysław Kuszel
Polska
18.5
19.5
199.4
8
Dawid Czernecki
Polska
18.5
18.0
193.2
9
Mateusz Niedospal
Polska
18.5
19.5
179.4

Rocznik 1998

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Andrzej Pałasz
Polska
22.0
21.5
240.3
2
Jakub Jurosz
Polska
21.5
21.5
231.9
3
Dominik Kastelik
Polska
21.5
21.5
230.4
4
Mateusz Staszel
Polska
20.5
21.0
228.2
5
Paweł Twardosz
Polska
20.0
21.0
221.3
6
Jakub Kurek
Polska
20.5
20.5
216.8
7
Krystian Pacholarz
Polska
19.5
19.5
208.2
8
Mateusz Dyrcz
Polska
22.0
20.5
208.0
9
Dawid Krupa
Polska
19.0
18.5
204.0
10
Paweł Chyc
Polska
18.0
18.5
193.2
11
Jan Kot
Polska
17.5
17.0
182.1
12
Jerzy Karp
Polska
17.0
17.0
176.7
13
Michał Dragon
Polska
16.5
16.0
168.0
14
Szymon Suchy
Polska
15.0
17.0
165.1
15
Grzegorz Mitręga
Polska
15.0
17.0
141.6

Rocznik 1997

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Bartek Drewniak
Polska
20.5
20.0
213.9
2
Marek Matuszny
Polska
18.5
18.5
196.6
3
Maciej Łukaszczyk
Polska
20.0
19.0
162.7
4
Jakub Radziszewski
Polska
13.5
15.5
142.7
5
Piotr Gułajewski
Polska
14.0
15.0
140.7

Dziewczęta

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Monika Luber
Polska
21.0
20.5
224.7
2
Magdalena Pałasz
Polska
19.0
19.5
204.3
3
Katarzyna Pałasz
Polska
16.5
16.5
171.4
4
Paulina Naglak
Polska
15.0
15.0
133.0

zdjęcia z Pucharu Gilowic »

Filmy (© Krwisty)





















Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2010 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Puchar Gilowic
Puchar Gilowic

Puchar Gilowic

Kalendarium
Juha-Matti Ruuskanen
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich