Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K

W ten weekend skoki odbęd± się w norweskim Lillehammer. Czekaj± nas zawody Pucharu Kontynentalnego zarówno panów, jak i pań. Oczywi¶cie zabraknie naszych dziewczyn, natomiast zjawi się siedmiu panów. W drużynie na CoC znaleĽli się Rafał ¦liż, Marcin Bachleda, Łukasz Rutkowski, Andrzej Zapotoczny, Grzegorz Miętus, Tomasz Byrt i Klemens Murańka. Cała siódemka pozostanie tydzień w Skandynawii i wyst±pi także tydzień póĽniej w Oslo.

Program zawodów w Lillehammer:

pi±tek, 10.09.2010
16:00 - oficjalny trening pań
18:00 - oficjalny trening panów

sobota, 11.09.2010
13:00 - seria próbna pań
14:00 - konkurs pań
16:00 - seria próbna panów
17:00 - konkurs panów

niedziela, 12.09.2010
10:00 - seria próbna pań
11:00 - konkurs pań
13:00 - seria próbna panów
14:00 - konkurs panów
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2010 - wszystkie artykuły
Komentarze
adam
Felix Schoft wygrywa serię próbn± najlepiej z polaków Marcin Bachleda 7! Trwa Konkurs!
(11.09.2010, 17:09)
cobra11
Wła¶nie. Mistrza nie można znaleĽć, bo każdy który zacznie skakać trochę lepiej zaraz jest na nim wywierana taka presja, że musi być taki jak Małysz. Musi wygrywać.
Ale przecież Małysz to wg mnie najlepszy skoczek ¶wiata po Nykanenie. Jak można znaleĽć drugi taki okaz!
Mamy Stocha, Kota, Miętusów, Hule. Po zakończeniu kariery Małysza nie zginiemy. W najgorszym wypadku, będziemy na poziomie francuzów, kazachów, ukraińców, białorusinów. I ? I będziemy dalej skakać :]
(11.09.2010, 13:11)
brawo TZN
Pora przestać bredzić o szukaniu następców Mistrza i pozwolić młodziezy się swobodnie rozwijać bbez wymy¶lania sztucznych talentów. Milowy krok w tym kierunku zrobił wczoraj TZN rozpoczynaj±c cykl zawodów Puchar Jesieni> BRAWO! BRAWO! BRAWO! To krok we wła¶ciwym kierunku. Młodziez nie będzie uciekała ze skoczni, co pozwoli wykrystalizować się prawdziwym talentom. Nie każdy supertalent przeskakuje rywali w wieku 12 lat! Pora przestać te talenty zniechęcac do trenowania w wieku 15 lat tylko dlatego, że na razie przegrywaj± z talentami medialnymi!
(11.09.2010, 10:53)
anika_
w lilehammer roensen i sinkovec wygrywaja treningi. @fan sinkoveca pewnie bedzie sie cieszyl i liczyl na wiatr pod narty dla jure!!!
(11.09.2010, 10:27)
gienek
z muranka wiazalismy duze nadzieje na przyszlosc, ale przed trenerami i psychologami jeszcze duzo pracy. jak malysz przejdzie na emeryture to dalej bedzie szukamie nastepcy))))
(11.09.2010, 10:20)
kokoka
podejrzewam, że Norwegowie kwoty krajowe wystawi± dopiero w Oslo. tak było przynajmiej do tej pory. ciekawi mnie jak zaprezentuje się młody Murańka. kiedy¶ mówiono, że to on ma być następc± Adama. tak czy siak wszystkim Polakom i Norwegom życzę najwyższych lokat !!!
(11.09.2010, 09:27)
JPW23
Zycze powodzenia!!!:)
(10.09.2010, 23:55)
daf
Ciekawe jaka obsada, czy Norwegowie kwoty krajowe wystawi± w Lillehammer czy w Oslo...
No i w jakiej formie jest Rutkowski?
(10.09.2010, 15:01)