Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup

22-letni Tom Hilde został Letnim Mistrzem Norwegii na skoczni HS 95 w Marikollen. Potwierdził tym swoj± wysok± formę, która prezentuje w Letniej Grand Prix (w klasyfikacji generalnej cyklu zajmuje szóste miejsce).

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Hilde zapewnił sobie zwycięstwo dzięki skokom na odległo¶ć 97 m i 91,5 m. Drugie miejsce z kilkupunktow± strat± zaj±ł Atle Pedersen Roensen, a trzeci był Andreas Stjernen.

Wyniki mistrzostw Norwegii
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Tom Hilde
Norwegia
97.0
91.5
254.0
2
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
91.5
96.5
249.0
3
Andreas Stjernen
Norwegia
92.0
95.0
246.0
4
Akseli Kokkonen
Norwegia
92.5
89.5
240.5
5
Rune Velta
Norwegia
96.0
87.5
240.0
6
Vegard Sklett
Norwegia
90.0
88.0
232.5
7
Johan Remen Evensen
Norwegia
96.5
81.5
229.5
8
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
94.0
80.5
224.5
9
Anders Bardal
Norwegia
95.0
79.0
221.0
10
Kim Rene Elverum Sorsell
Norwegia
89.5
82.0
215.0
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2010 - wszystkie artykuły
Komentarze
rozmus
@kokoka a nie mowiłem! czasem warto się posłuchać m±drego gorola, ja już napisałem!!! pozdro!!!
(10.09.2010, 08:17)
kokoka
@rozmus) wow! dzięki to naprawdę działa! teraz twoja kolej!!! hey
(08.09.2010, 17:28)
kokoka
no tak! marzeniem BER-a jest zostać pierwszym w historii skoczkiem narciarskim, który przekroczy linię 240 metrów. może mu się uda ten wyczyn, w końcu chłopak pilnie trenuje, odpu¶cił nawet poprzednie zawody z braku czasu. kto wie, może jak Mika odejdzie od kadry narodowj to zostanie indywidualnym trenerem boskiego BER-a.???
(08.09.2010, 17:19)
filutek
dlaczego z kobitkami? bo z kobitami jest przyjemniej !! mile towarzystwo, widoki, wieksza chec przychodzenia na treningi, a jak sie komu poszczesci to i zakotwiczyć mozna!
(08.09.2010, 16:54)
seba
ja nie bardzo kapuję co daj± im treningi i zgrupowania ze skoczkiniami? bo w większ± motywacje nie uwierzę. przecież tylko będ± się rozpraszać ćwicz±c w tych obcisłych spodenkach! pożyjemy zobaczymy! obym się mylił...
(08.09.2010, 16:03)
rozmus
@klaudia72 Hildemu i spółce w eksplozji formy maj± pomóc wspólne zgrupowania ze skoczkiniami. narazie Tom błysnoł, a reszta kadry A raczej blado wypadła w porównaniu z kadra B. ano zobaczymy co pokaż± w sobote i niedziele! pozdrawiam pani± !
(08.09.2010, 15:28)
daf
Zawodnicy z miejsc 7-9 popisali się w II serii... Maj±c takich tytanów jako rywali, sztuk± byłoby nie wygrać.

@FAN SINKOVECA
Akurat jak na zło¶ć na pocz±tku wiadomo¶ci jest jasno napisane, gdzie był konkurs (HS 95 w Marikollen). Inna sprawa to tajemnica, który mamut w Norwegii kryje się pod tym kryptonimem... I za prawidłowe jego rozszyfrowanie otrzymuje Pan nagrodę - 1cm2 powierzchni reklamowej na slipkach Toma Hilde, w których wykonał mistrzowski skok na 97m. Nagroda do odebrania w latrynie pod skoczni±. Zalecam po¶piech, bo w każdy pi±tek latryna jest sprz±tana, a nie wiadomo czy Pani sprz±taj±ca ma pojęcie jaki biały kruk wisi na pisuarze... No i jest jeszcze jeden mały kłopot - w trakcie tego wiekopomnego skoku Mistrz miał awarię.
(08.09.2010, 12:34)
klaudia72
bardzo dobra postawa Toma Hilde w tym roku. po prostu eksplozja formy. szkoda tylko, że to fenomen na wewnetrzne zawody i LGP ewentualnie, bo w pucharze ¶wiata raczej kariery nie zrobi. cieszy mnie postawa Roensena, z tego młódego chłopaka będzie kiedy¶ pociecha. zobaczymy jak mu pójdzie w ten wekend w Lillehammer. trzymam kciuki za niego i BER-a !!!
(08.09.2010, 10:46)
anika_
@fan sinkoveca hahahaha dobre!!!
(07.09.2010, 18:02)
FAN SINKOVECA
Mistrzostwa Norwegii??? Niedługo moja kamienica też będzie organizować swoje mistrzostwa. Dlaczego nie jest podany fakt, że zawody odbyły się na mamuciej skoczni w Vikersund??? Hilde mistrzem Norwgii już jest, pozostaje reszta ¶wiata hahahahahhaha.

Ps. Patrz±c na poziom tego konkursu, mam pewne obawy, że niektórzy z polskich skoczków nie mieszcz±cych się w kadrze a, odkryj± u siebie norweskie korzenie....
(07.09.2010, 14:27)
SZCZĘSNY
Ale konkurencje mial ten nasz przyszly miszcz globu