Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Nie obyło się bez problemów podczas dzisiejszych zawodów Pucharu Kontynentalnego w Garmisch-Partenkirchen. Najpierw z powodu silnego wiatru, zawody przesunięto z godz. 17 na 19, odwołano serię próbn±, a podczas pierwszej serii po skokach 53 zawodników wznowiono zawody z 35 belki.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
W zwi±zku z tym odbyła się tylko jedna seria. a wygrał j± Kamil Stoch, który wyprzedził Stefana Hulę. Trzeci był Austriak - Andreas Strolz. Punktowała cała siódemka naszych skoczków. Łukasz Rutkowski zaj±ł 7 miejsce, ¦liż był 17-ty, Kot i Miętus zajęli 18 lokatę, a Dawid Kubacki 20-t±.

Wyniki po I serii
 
zawodnik
kraj
odl. 1
punkty
1
Kamil Stoch
Polska
138.0
138.9
2
Stefan Hula
Polska
135.5
133.9
3
Andreas Strolz
Austria
134.5
133.6
4
Thomas Diethart
Austria
132.5
127.5
5
Robert Hrgota
Słowenia
132.5
127.0
6
Jan Matura
Czechy
131.0
124.8
7
Łukasz Rutkowski
Polska
131.0
123.3
8
Felix Brodauf
Niemcy
130.5
122.9
9
Jurij Tepes
Słowenia
130.5
122.4
10
Borek Sedlak
Czechy
130.5
121.9
11
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
129.0
121.2
12
Lukas Mueller
Austria
129.5
121.1
13
Rok Urbanc
Słowenia
129.0
119.7
14
Luka Leban
Słowenia
128.5
118.8
15
Kai Kovaljeff
Finlandia
128.5
117.8
16
David Unterberger
Austria
127.0
116.6
17
Rafał ¦liż
Polska
127.5
116.5
18
Maciej Kot
Polska
127.0
116.1
 
Krzysztof Miętus
Polska
127.0
116.1
20
Marinus Kraus
Niemcy
126.5
114.7
 
Dawid Kubacki
Polska
126.5
114.7
22
Danny Queck
Niemcy
125.5
113.9
23
Lukas Hlava
Czechy
125.5
113.4
24
Kevin Horlacher
Niemcy
126.0
113.3
 
Antonin Hajek
Czechy
126.0
113.3
26
Dejan Judez
Słowenia
125.5
112.9
27
Richard Freitag
Niemcy
125.5
112.4
28
Evgeni Levkin
Kazachstan
126.5
112.2
29
Julian Musiol
Niemcy
125.0
112.0
30
Tomas Zmoray
Słowacja
127.0
111.6
31
Markus Eggenhofer
Austria
124.5
111.1
32
Primoz Pikl
Słowenia
125.5
110.9
33
Vladimir Zografski
Bułgaria
124.0
110.7
34
Felix Schoft
Niemcy
124.5
110.6
35
Arthur Pauli
Austria
124.0
109.7
36
Johannes Obermaier
Austria
124.0
109.2
37
Ilja Rosliakov
Rosja
123.5
108.8
38
Tobias Bogner
Niemcy
122.0
106.6
39
Maximilian Mechler
Niemcy
123.0
106.4
40
Sami Saapunki
Finlandia
122.5
106.0
41
Radik Zhaparov
Kazachstan
122.0
105.6
 
Pavel Karelin
Rosja
122.0
105.6
 
Markus Eisenbichler
Niemcy
122.0
105.6
44
Vitaliy Shumbarets
Ukraina
120.0
102.0
45
Volodymyr Boschuk
Ukraina
120.5
101.9
46
Christian Ulmer
Niemcy
119.5
100.6
47
Nikolay Karpenko
Kazachstan
121.0
99.8
48
Rok Zima
Słowenia
118.5
98.3
49
Pascal Egloff
Szwajcaria
117.0
95.1
 
Erik Simon
Niemcy
117.0
95.1
51
Ivan Karaulov
Kazachstan
116.5
94.2
 
David Winkler
Niemcy
116.5
94.2
53
Florian Horst
Niemcy
116.5
93.7
54
Stephen Leyhe
Niemcy
115.5
92.4
55
Stefan Hayboeck
Austria
115.0
92.0
56
Nico Hermann
Niemcy
115.0
90.5
57
Vasyl Zhurakivskyy
Ukraina
115.0
90.0
 
Isak Grimholm
Szwecja
115.0
90.0
59
Tomaz Naglic
Słowenia
113.0
87.9
60
Dimitry Ipatov
Rosja
112.5
85.5
61
Yusuke Narita
Japonia
112.0
84.6
62
Sami Niemi
Finlandia
111.5
84.2
63
Volodymyr Veredyuk
Ukraina
111.5
83.7
64
Josef Larsson
Szwecja
111.0
81.8
65
Remi Francais
Szwajcaria
110.0
81.5
66
Maksim Anisimov
Białoru¶
109.5
81.1
67
Adrian Schuler
Szwajcaria
109.5
80.1
68
Yukiya Sato
Japonia
109.5
79.6
69
Carl Nordin
Szwecja
108.0
77.4
70
Marco Grigoli
Szwajcaria
107.5
76.5
71
Ossi-Pekka Valta
Finlandia
103.5
67.3
72
Kinya Okada
Japonia
98.5
57.8
73
Bogomil Pavlov
Bułgaria
100.5
57.4
74
Ryohta Yokokawa
Japonia
82.5
23.5

klasyfikacja generalna Letniego Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kontynentalnej Listy Rankingowej (CRL) »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2010 - wszystkie artykuły
Komentarze
Kibic 147
Zestawianie Polaków i Finów brzmi jak żart skoro wystawili kadrę juniorsk±, z pierwszej (Ahonen, Happonen, Olli, M.Hautamaeki, Keituri, Muotka, Larinto) nie ma nikogo, Valta jest rocznik 91, Niemi 91 (96 w rankingu CRL), Kovaljef 85 spoza kadr (47 w CRL) i Saapunki 94 (143 w CRL) oraz w drugim konkursie zamiast Kovaljefa Maeaettae 94 (97 w CRL) Tu powinni skakać nasi juniorzy jak G.Miętus (93, 27 w CRL) i Murańka (94, 59 w CRL) a Stoch, Hula, Ł.Rutkowski i inni mierzyć się z pierwszym składem Finów w wyższej lidze. Widać że polityka PZN woli zgarniać punkty w niższej dla zwiekszania kwot startowych kosztem blokowania naszej młodzieżowki
(11.07.2010, 13:26)
FAN SINKOVECA NA KACU
PROPSY DLA STOCHA. HULA PRZYPADEK. NA SZCZʦCIE JEST NOWY ¦WIETNY SYSTEM, DZIĘKI KTÓREMU BĘDZIEMY MOGLI REALISTYCZNIE OCENIĆ ICH UMIEJĘTNO¦CI.
(10.07.2010, 15:34)
Piotr
Brawo dla chłopaków.
(10.07.2010, 15:07)
Fanka-f
Brawo dla naszych!
Kamil złapał parę w nogi no chyba wreszcie te lata pracy przynosz± efekty.
Nic z niczego się nie bierze ale z ciezkiej pracy przez lata.
Ogólnie nasi skacz± o niebo lepiej niż rok temu aby tak dalej.
Życzę im powodzenia i samych dalekich skoków nawet w tym nowym systemie zwanym "bublem"
(10.07.2010, 10:05)
krwisty
Polacy miło zaskakuj±. Ciekawe jakie będzie przełożenie na LGP, czy starczy pary???;-)
(09.07.2010, 21:35)
gienek
no az 4-ech finow startowalo, ale trzeba ich szukac na szarym koncu tej listy. skoki jeszcze u nich kuleja. a norwegowie pewnie sa na obozie damsko-meskim, bo musza miec jakies urozmaicenie w treningach!
(09.07.2010, 21:35)
anika_
brawo dla polaków! widze ze ktorys z finow sie pokazal, ale norwedzy znowu nie skakali. ciekawe co teraz porabiaja?
(09.07.2010, 21:30)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Stoch i Hula najlepsi na CoC w Ga-Pa
Stoch i Hula najlepsi na CoC w Ga-Pa

Stoch i Hula najlepsi na CoC w Ga-Pa

Kalendarium
Roman Trofimow
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich