Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

W Ruce (Kuusamo) rozpocz±ł się tradycyjny letni fiński cykl skoków. Znany wcze¶niej jako Veikkaus Tour, od tego roku rozgrywany pod nazw± Finnjumping Cup, składa się z czterech lipcowych konkursów indywidualnych oraz zaplanowanych na koniec wrze¶nia letnich Mistrzostw Finlandii. Jak zawsze, zawody przeprowadzane s± w kategorii ogólnej oraz do lat osiemnastu.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
W pierwszym konkursie na skoczni K120 w Ruce triumfował nieoczekiwanie Juha-Matti Ruuskanen, za¶ miejsca na podium zajęli Olli Muotka i Kai Kovaljeff. 25-latek z Kuopio zwyciężył przewag± kolejno siedmiu i dziesięciu punktów, otrzymuj±c za oba skoki bardzo wysokie noty sędziowskie.

Rozczarowały gwiazdy reprezentacji: Harri Olli uplasował się dopiero na szóstej, za¶ Matti Hautamäki na siódmej pozycji.

Wyniki kategorii ogólnej tutaj.

Wyniki kategorii do lat 18 tutaj.

Następne zawody cyklu odbęd± się według kalendarza:

18.7. Lahti
20.7. Kuopio
22.7. Vuokatti
25-26.9. Lahti, letnie Mistrzostwa Finlandii
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2010 - wszystkie artykuły
Komentarze
gibson
@kokoka podaje ci swoj maill: electra1@op.pl wyslij mi to zdiecie i napisz cos o sobie. dzieki!!!
(16.07.2010, 15:13)
kokoka
@gibson) ja jeżdzę na zawody zarówno krajowe jak i zagraniczne. na zagranicznych bywam w finlandii, bo tam się wychowałam i w norwegii, bo tam mieszka mój brat i siostra. płacę tylko za podróż, bo z wiadomych względów jedzenie i spanie mam za darmo. jak chcesz przej¶ć ze mn± na priva to podaj swojego maila i pogadamy bez ¶wiadków. ja mam 2 adresy maill. jeden dla znajomych, a drugi dla osób których nie znam!!!
(15.07.2010, 20:23)
gibson
@kokoka wcale nie chodzi mi o twoj mail, bo w dzisiejszym swiecie mozna miec 10 adresow maill. a chodzi mi o to zdiecie, bo pisalas, ze jestes widoczna na tym zdieciu, a ja chcialbym cie zobaczyc. no bo podejrzewam, ze juz kiedys sie spotkalismy na jakis zawodach. konkretnie chodzi o kuopio w tym roku. osoba ktora przedstawila sie jako kokoka pomogla mi szukac bankomatu. albo napisz czy to bylas ty i czy tez jezdzisz na zagraniczne zawody, czy tylko polskie???.....
(15.07.2010, 10:48)
kokoka
@gibson) mało nie padłam ze ¶miechu czytaj±c twojego posta o harrim olli. w takie upały alkohol nie jest wskazany. wiem, że harry ma rozszerzone zrenice, ale żeby się szprycował to nie s±dzę, choć głowy nie dam. widzę, iż jeste¶ typem wesołka to dobrze, takich ludzi brakuje w polskim społeczeństwie. a tak z ciekawo¶ci to w jakim celu mam wysłać ci to zdjęcie? w życiu nie widziałe¶ tomiego nikunena na oczy? czy może podstępem chcesz zdobyć mój mail???
(14.07.2010, 15:20)
gibson
@kokoka na szczescie nie pilem z nim piwa, bo pewnie bym mu nie dorównał. on podobno biegnie 300 metrow i robi sobie przerwe na piwo. a teraz sama wiesz upaly i pić sie chce. a miedzy treningami szpryca w żyłe, wieczorem na panienki i czas mu szybko leci. czytalem nizej o jakim fajnym zdieciu numer 5. jakbym podal maile to mi je wyslesz?
(13.07.2010, 18:17)
kokoka
@gibson) oczywi¶cie, że możesz się wtr±cić do rozmowy od tego jest ten portal. bardzo lubię konwersacje z m±drymi i towarzyskimi ludzmi. "wiecznie zapity olli" ale się u¶miałam. tylko się zastanawiam sk±d wiesz, że jest wiecznie zapity? czyżby¶ pił z nim piwo?
(13.07.2010, 17:25)
gibson
czesc dziewczyny, pozwolcie ze sie wtrace. tez wydaje mi sie ze finowie udaja ze sa w dolku, a cichaczem trenuja na nowym sprzecie i z nowym trenerem i moze olewaja PK i LGP i cala forma trzymaja na zime. no ale z drugiej strony to kto ma tam skakac? kontuzjowany happonen i ahonen czy wiecznie zapity harry olli???
(12.07.2010, 20:40)
kokoka
@anika_) czy ty trochę nie przesadzasz? owszem fińskie skoki przeżywaj± kryzys, ale żeby byli na dnie to bym nie powiedziała. może w PK na razie zajmuj± czołowe lokaty od końca, ale do sezonu zimowego jeszcze daleko, więc maj± jeszcze czas aby się przygotować. w finlandii nakłady finansowe na skoki s± bardzo niewielkie, ale maj± nowego trenera i na pewno będ± chcieli przed nim zabłysn±ć. zreszt± czas pokaże!!! wysłałam ci na pocztę zdjęcia z wręczania nagród najlepszym trenerom. na pi±tym zdjęciu obok nikunena jestem ja!!! cze¶ć!!!
(12.07.2010, 16:38)
anika_
finscy skoczkowie ida na dno czy to koniec skokow w ich kraju?. a z dolka ciezko sie podniesc. moze mika powinien przejac ta reprezentacja to moze wyciagnie ich z dolka jak norwegow!! kokoka do ciebie pisala lecz ja skasowano!
(11.07.2010, 18:07)
Fanka
@ mONka
Niestety nie jadę, bo mam w tym czasie inne obowi±zki, ale chętnie zobaczyłabym Go chociaż w telewizji. Zwłaszcze, że naprawdę rzadko go¶ci na większych zawodach.
(08.07.2010, 07:58)
cobra11
Szczawnica??? Przeciez to gdzie¶ pod Nowym s±czem???To ja mam dociebie z 350 km. A ty mi pisała¶ że do Wisły masz z 400 km, a przeciez to nie daleko. Jak niby ty mnie chciała¶ zabrać z wielkopolski??
(07.07.2010, 20:28)
Katarzyna
oczywiscie ze jedizie,,..,... to moja przyjaciokla.,,..,,.. razme kibicujemy Gregorowi..,,..... chlip
(07.07.2010, 16:24)
mONka
@Fanka
Jedziesz do Wisły,że tak pragniesz przyjazdu Juhy?
(07.07.2010, 16:10)
Ellen
@Fan Sinkoveca na bani - Szymon sztywniak?! szkoda że Ty go w akcji nie widziałe¶ na imprezie w Zako :D
(07.07.2010, 10:22)
Fanka
@ uskotko
Widocznie pozory myl± i to bardzo. Ale może ja Go po prostu widziałam bardzo skupionego i poważnego przed skokiem, a zupełnie inny jest np. po zawodach czy na jakich¶ imprezach. Tego już nie było mi dane sprawdzić, zwłaszcza, że przed drugim konkursem w Zakopanem gdzie¶ znikn±ł ;-).
Znasz Juszkę osobi¶cie?!
(07.07.2010, 07:52)
uskotko
@Fanka
No popatrz, a sam mówi o sobie, że jest wesołym człowiekiem...
(06.07.2010, 20:45)
cobra11
@tokas9
A słyszłe¶ takie powiedzenie o Harri Olli jak mistrz jednego skoku. Jak myslisz sk±d to się wzięło? Nie wiem czy widziałe¶ niektóre skoki Olliego takie jak ten np. M¦ w Libercu. No ale z drugiej strony chłopak lubi sobię wypić jak prawdziwy mężczyzna każdy chyba. Lae przeciez tak w sezonie to już chyba nie pije, bo przecież trener czy kto¶ zaraz by zauważył. No i chyba nie jest taki głupi żeby skakać pod wpływem alkoholu. A że wypije sobie może piwo pomiędzy konkursami w weekendy to chyba znowu nie ma powodu do takiego narzekania. A jego skok na rekord skoczni w Oberstdorfie K-185 przecież imponuj±cy.
(06.07.2010, 20:07)
FAN SINKOVECA NA BANI
AHONEN BEDZIE SKAKAŁ NA PEWNO MAM TO INFO OD NIEGO BO MIESZKA NIEDALEKO MNIE. JA NIGDZIE NIE NAPISAŁEM, ŻE OLLI NIE UMIE SKAKAĆ. NAWET GO LUBIE BO TO TAKI SWÓJ CHŁOP, LUBI ALKO, DZIEWCZYNY I IMPREZY, A NIE JAKI¦ SZTYWNIAK TYPU SZYMON MAMAN. SWOJA DROGA SZKODA ZE MATEUSZ RUTKOWSKI JUZ NIE SKACZE, TESKNIE ZA JEGO WYPOWIEDZIAMI - KROTKO I NA TEMAT.

@TOKAS9
NI E PIJ JUŻ.
(06.07.2010, 19:51)
piotr186
a Ahonen nie skakał.. czyżby zakończył karierę po raz drugi???
(06.07.2010, 19:17)
piotr186
tokas9 Olli nie ma żadnego medalu olimpijskiego, ale to szczegół nie?? . Ma medale M¦ indywidualny z Sapporo ale to był fuks życia a nie forma, Drużynowe się nie licz± bo tam skacze 4 , więc jeden może skakać fatalnie a i tak medal dostanie... Więc medalw drużynie to nie żadna zasługa
(06.07.2010, 19:15)
tokas9
Oj, już przestańcie się czepiać z tego Olliego. Jako¶ nie słyszę takiego psioczenia na np. Maradonę. Obaj s± dobrzy, a to Olli dostaje zdecydowanie więcej krytyki. Wiem co powiecie, ale Olli nie zdobywałby medalów olimpijskich gdyby nie był dobry.
(06.07.2010, 17:07)
Fanka
@ FAN SINKVOECA BANITA
Juha-Matti co do zasady jest poważny :-). Widziałam to na własne oczy w ub. roku podczas LGP w Zakopanem.
Cieszę się, że wygrał i serdecznie Mu gratuluję. Fajnie by było, gdyby przyjechał do Wisły!
(06.07.2010, 15:50)
FAN SINKVOECA BANITA
HARI OLI TO TEN KTÓRY BIJE SIĘ Z ŻONˇ I NIE STRONI OD ALKOHOLU, NARKOTYKÓW I KOBIET LEKKICH OBYCZAJÓW?

PS U¦MIECHNˇŁ BY SIE JAKI¦ NA TYM ZDJĘCIU A NIE MAJˇ MINY JAK NA POGRZEBIE
(06.07.2010, 13:31)
lukasz
kokota powedził że ma tyle przewagi nad ollimtokas9
(06.07.2010, 09:25)
tokas9
Ale ludzie, przecież pisze Olli Muotka, a nie Harri Olli...
(06.07.2010, 01:24)
mi¶ uszatek
co sie dziwisz? olli pewnie skakal na kacu
(05.07.2010, 21:51)
kokoka
chłopcy z kadry A najwyrazniej jeszcze nie w formie, skoro wygrał juha-matti aż 40 punktów przed harry olli. jestem ciekawa jak będzie w lahti.
(05.07.2010, 21:42)