TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
18.01.2019, godz. 02:00
Sapporo HS-137
CoC

Alexander Pointner zdecydował, że zawodnik nie będzie startował ani w zawodach indywidualnych na dużej skoczni, ani w konkursie drużynowym.


Sam Martin wydaje się być rozczarowany decyzj± trenera, jednak podczas treningów był najsłabszym zawodnikiem Austriackiej drużyny, co usprawiedliwia wybór Alexandra. "Czas jaki pozostał mi w Vancouver wykorzystam na treningi i przygotowanie się do Mistrzostw ¦wiata w lotach w Planicy" krótko komentuje Koch.
Warto dodać, że dla 28-letniego skoczka Igrzyska Olimpijskie w Vancouver mog± być ostatnimi w karierze, a maj±c w dorobku "jedynie" złoty medal zdobyty w drużynie na IO w Turynie, może czuć się do¶ć niepewnie przy pozostałych, utytułowanych kolegach.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2010 - wszystkie artykuły
Komentarze
V
Pointner jest nienormalny.
moim zdaniem koch jest zawodnikiem, który najlepiej sobie radzi z presj± w zachodach o duż± stawke.
(19.02.2010, 16:25)
cobra11
Nie, no to już jest przesada. to po co on tam jechał, jako kibic??? Bardzo go upokożył tym. Skoro już tam jest to mógł mu dać szanse, tak żeby każdy z ekipy startował. Mógł jaki¶ kolega odpu¶cić sobie start, tak żeby leciał Koch. Np. Loitzl mógł startować na normalnej i drużynowo, a jeden konkurs na dużej oddać Kochowi. Wiem że trudno wybierać bo Loitzl jest dobry i fajny zawodnik, Morgiemu też kibicuję, Kofler jest nawet w formie, a Schliri to za¶lepił Pointnera jak i połowe kibiców skoków na ¶wiecie, to nawet jak by skakał po 115 m to i tak w konkursie wystartuje. A po drugie to jego jeszcze czekaj± ZIO a jak już było wspomniane Kocha chyba już nie.

Mówiłem, Martin, u nas było by ci lepiej. <POLAND>
(19.02.2010, 13:59)
Łukasz
Nie ma co ukrywac Martin nie jest w formie a za to ma dużego pecha.No tak w lotach jest doskonały istna wiewiórka
(19.02.2010, 12:57)
Fanka
A u Norwegów "pod nóż" trenera trafił Bjoern.
(19.02.2010, 11:21)
Kuvd76
Też lubie Kocha ale jak tak Małysz ma mniej Konkurecji
(19.02.2010, 09:55)
Fanka
Szkoda Martina, On zawsze tak sympatycznie się cieszy po udanych występach. Ale zerknęłam do Archiwum, w Turynie był najsłabszym ogniwem złotej austriackiej drużyny. Pozostaje mieć nadzieję, że znowu dobrze pokaże się w P¦ i M¦wL.
(19.02.2010, 09:53)
Jasiek96
Szkoda. Lubiłem i lubię Kocha, nie jest taki nadęty jak reszta Austriaków. Miałem nadzieję, że może wystartuje, ale...
(18.02.2010, 21:59)
Martu¶ka
z jednej strony to przykre jechać na ZIO i w nich nie wyst±pić. Z drugiej strony Pointner musi podj±ć tak± decyzję, żeby jak najmocniejsza była cała drużyna.
Chociaż może jakby w indywidualnym go wystawić za Koflera? Kofi ma już medal. ;p
(18.02.2010, 20:56)
uskotko
Szkoda. Martin Koch to jeden z najsympatyczniejszych Austriaków. No ale nie o sympatie tu chodzi, tylko o formę...
(18.02.2010, 20:31)
Elite27.12.
Szczerze mówi±c, nie jestem zdziwiona decyzj± Pointnera. Nie da się ukryć, że Koch nie dysponuje tak znakomit± form± jak Jego koledzy z drużyny. A że austriacki trener ma w czym wybierać, to s±dzę, że nie ma się co dziwić.
My¶lę, że dla Martina będzie najlepiej, jak cały czas i siły po¶lięci na przygotowanie się do zakoczenia sezonu w Planicy. Komentuj±cy poniżej maj± rację - to urodzony lotnik.
(18.02.2010, 19:57)
manka
no coz czasami los jest niesprawiedliwy, i wlasnie dla niego okazal sie niesprawiedliwy, wiec wlasnie to jest lotnik i zgadzam sie z kabanem niech powalczy w MS w lotach, bo to wlasnie najlepiej wychodzi :)
(18.02.2010, 19:36)
kaban
to jest lotnik, niech powalczy o MS w lotach, do tego jest stworzony