TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.

Bjoern Einar Romoeren nie umie zapanować nad zło¶ci±. Po sobotnim nieudanym wystepie w konkursie Pucharu ¦wiata w Willingen, Norweg tak zdenerwował się, że uderzył ręk± w ¶cianę. Szybko okazało się, że nie jest Terminatorem i z wielkim bólem znalazł się w szpitalu. Tam zdiagnozowali złamanie palca lewej ręki.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
W niedzielę zawodnik przeszedł operację i nie wiadomo, czy nie wpłynie to na jego wystep na Igrzyskach. "To było niewiarygodnie głupie. Skoki narciarskie nie s± najważniejsze na ¶wiecie, ale znacz± dla mnie wiele. Nie potrafiłem opanować frustracji. Żałuję, że to zrobiłem, to nie było m±dre przed tak ważnymi zawodami" - tłumaczył skruszony zawodnik.

Miejmy nadzieję, że rekordzista odległo¶ci ustanego skoku narciarskiego szybko wróci do zdrowia i pokaże sportow± zło¶ć w nalezyty sposób, czyli w locie nad skoczni±.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2010 - wszystkie artykuły
Komentarze
Fanka
@ TropBellePourToi
Gg ani Skype, czy temu podobnych wynalazków nie mam. Przynajmniej na razie.
(12.02.2010, 08:32)
lol
@ Damian_08

Jussilainen Bystoel Hoelwart i jeszcze paru innych cieakwych skoczkow...
(11.02.2010, 21:33)
lol
A i Florian Liegl
(11.02.2010, 21:32)
cobra11
Upadek Morgiego w Kuusamo 2003 to nie tylko złamany palec, fatalna sprawa. Za to go cenie i od tego czasu mu kibicuję
(11.02.2010, 16:19)
TropBellePourToi
Fanko, masz gg czy co¶ takiego? :)
(11.02.2010, 16:17)
bla bla
Dlaczego tak wiele osób krytykuje Romoerena? Po takiej karierze jak jego, po takim rozpoczęciu sezonu, po prostu liczył na co¶ więcej. Musi być załamany utrat± formy w sezonie olimpijskim. Ja mam nadzieję, że szybko
dojdzie do siebie.
@ Fanka
Dzięki ;).
(11.02.2010, 13:21)
Fanka
Może jak przestanie skakać (oby jak najdłużej ta my¶l nie przychodziła Mu do głowy), zostanie bokserem albo karatek± (od rozbijania cegieł)?
Widziałam dzisiaj w jednej z gazet Jego zdjęcie z tym opatrunkiem. Nie wygl±da to ładnie :-(.
@ bla bla
Podczas upadku w Kuusamo w listopadzie 2003 r.
(11.02.2010, 08:07)
V
o matko, ale on ma temperament
(10.02.2010, 20:21)
Elite27.12.
Sk±d ja to znam... Też tak kiedy¶ zrobiłam ;) Każdy popełnia błędy.
Tak to już jest, gdy nie wychodzi co¶, na czym najbardziej zależy. Mówię na podstawie własnego do¶waidczenia. Rozumiem Romorena.
Także życzę powrotu do zdrowia.
(10.02.2010, 18:44)
Damian_08
jesli chodzi o statystyki nie tylko brakuje Martina Hollwarta ale takze kilku innych miedzy innymi gdzie sie podziala taka gwiazda jak Risto Jussilainen?
(10.02.2010, 17:06)
bla bla
Jak Morgi złamał sobie palec i kiedy?
(10.02.2010, 14:40)
ggggghhj
Wypiszcie mi wszystkie składy krajów na olimpiade
(10.02.2010, 13:34)
el lopo
@legol, pewnie ze masz prawo kibicować komu chcesz!:)
Ja byłem tylko ciekawy dlaczego to robisz, a prawo do zapytania tez mam;)
(10.02.2010, 12:08)
legol
@el lopo
Jestem Polakiem ktory kibicuje Niemcom i ma do tego prawo.W innych dyscyplinach a glownie w pilce noznej od dawna jestem fanem niemieckiej reprezentacji i kibicuje Niemcom na imprezach miedzynarodowych.I w RPA tez bede im kibicowal.Podoba mi sie ich styl gry i ta zelazna solidnosc.Co do skokow tak ciesze sie ze Niemcy wygrali.
(10.02.2010, 10:18)
kubacki
czy on zgupiał
niechce wystartowaci na igrzyskach vancover 2010
(09.02.2010, 21:11)
ela
Powrotu do zdrowia:-)
(09.02.2010, 20:36)
:)
Droga Redakcjo jak patrze na statystyki PS to nie widze tam Martina Hollwarta Ktory powinien miec 8 zwyciestw i 29 razy na podium a tam go wogole nie ma :)
(09.02.2010, 19:14)
el lopo
@legol, jeste¶ Niemcem, ze się tak cieszysz, ze wygrali?
(09.02.2010, 17:53)
Nadia21
Mam nadzieję, że Bjoern będzie daleko latał na IO. trzymam kciuki. Oczywi¶cie oby byl za Adamem. Adam jest najlepszy !!!

Zdrówka Bjoern!! :)
(09.02.2010, 17:43)
cobra11
Prosze, a kto¶ kiedys mówił że Romoeren nie przykłada takiej wagi już do skoków. Jest to dobry zawodnik i widać że mu zalezy. Może dlatego nie skoczył daleko w Willingen. Za bardzo chciał.

W sobote sobie to zrobił? Przeciez bardziej powinien byc wkurzony po niedzielnym konkursie, w którym przeciez brał udział
(09.02.2010, 17:22)
Ojciec Marek
Ach, ten Bjoern! Gdy "wypadł" z rozbiegu w Val di Fiemme na Trampolino Dal Ben, to poleżał chwilę na odjeĽdzie i wstał po momencie,a gdy uderzył mocno pię¶ci± w ¶cianę, to złamał sobie palec.
Trzeba przyznać, że Morgenstern złamał sobie palca w znacznie bardziej efektowny sposób...
(09.02.2010, 17:13)
Jasiek96
Zycze powrotu do zdrowia!!!
(09.02.2010, 17:10)
legol
Szkoda Romorena ale dzieki jego skokowi, Niemcy wygrali druzynowke i za to ci jestem wdzieczny.Mysle ze Romoren i tak bedzie grozny na duzej skoczni.Moze sprawic niespodzianke, to bedzie walka Gregor,Ammann z pozostaloscia.Ktory sie wychyli i im dorowna badz przeskoczy sprawi niespodzianke i to spora.
(09.02.2010, 16:36)
h
heh jaka jazda, hehhe dobrze mu
(09.02.2010, 15:58)
SEONA
Zreszt± nie dziwie suię zawodnikowi.miał wyrzyty sumienia ( tez bym miała ) przez niego - przegrali. Ale jak to mów Bjoern ` skoki nie s± najwazniejsze.

Mam nadzieje ze wyzdrowieje i bedzie na IO;) Bo dlaczego Nie?
(09.02.2010, 15:01)
seona
:[ Szkoda zawdonika, zreszta jak kazdego..
(09.02.2010, 14:59)
...
I jest pozwolonka na zakazane "leki"?
(09.02.2010, 13:48)
Martu¶ka
Oj ten Romoeren...
Jak skakał na Velikance 239 metrów to się nawet nie skrzywił, a tu palca złamał. ech ;p