Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M

Rok Mandl, Bjoern Koch i Felix Schoft latali najdalej podczas treningów przed konkursami Pucharu Kontynentalnego w Titisee-Neustadt. Najlepsza odległość dnia należy do Niemca - w drugiej serii uzyskał 137 metrów.

Mandl i Koch lądowali metr bliżej, jednak wystarczyło to, aby wygrać pierwszy trening. W drugim niezłe odległości uzyskiwali ponadto Michael Hayboeck i Luka Leban (po 136,5 m).

Wśród Polaków najlepiej spisywał się dzisiaj Tomisław Tajner. Syn prezesa PZN uzyskał 120 i 126,5 metra (odpowiednio 32 i 24 lokata), bliżej lądowali Piotr Żyła (117,5 oraz 126 m) i Dawid Kowal (111,5 oraz 113,5 m).

Wyniki I treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Rok Mandl
Słowenia
136.0
 
Bjoern Koch
Austria
136.0
3
Florian Horst
Niemcy
133.5
4
Luka Leban
Słowenia
132.5
5
Felix Brodauf
Niemcy
132.0
6
Danny Queck
Niemcy
131.0
7
Christian Ulmer
Niemcy
130.5
 
Thomas Lackner
Austria
130.5
9
Markus Eisenbichler
Niemcy
129.0
10
Nico Hermann
Niemcy
128.5
11
Kenneth Gangnes
Norwegia
128.0
12
Michael Hayboeck
Austria
127.5
 
Anze Damjan
Słowenia
127.5
 
Anders Fannemel
Norwegia
127.5
15
Tobias Bogner
Niemcy
127.0
 
Stephen Leyhe
Niemcy
127.0
17
Stanislav Oshepkov
Rosja
126.0
18
Felix Schoft
Niemcy
125.5
 
Thomas Thurnbichler
Austria
125.5
20
Florian Schabereiter
Austria
123.5
 
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
123.5
 
Matej Dobovsek
Słowenia
123.5
23
Jan Matura
Czechy
123.0
 
Marinus Kraus
Niemcy
123.0
25
Michael Hayboeck
Austria
121.5
 
Nicholas Alexander
USA
121.5
27
Kevin Horlacher
Niemcy
121.0
 
Rok Zima
Słowenia
121.0
29
Lukas Mueller
Austria
120.5
 
Luka Brnot
Słowenia
120.5
 
Jonas Faller
Niemcy
120.5
32
Shohtaroh Hosoda
Japonia
120.0
 
Tomisław Tajner
Polska
120.0
 
Jaka Hvala
Słowenia
120.0
35
Balthasar Schneider
Austria
119.5
 
Marco Grigoli
Szwajcaria
119.5
37
Simen Grimsrud
Norwegia
118.5
38
Julian Musiol
Niemcy
118.0
39
Piotr Żyła
Polska
117.5
 
Kenshiro Ito
Japonia
117.5
 
Bogomil Pavlov
Bułgaria
117.5
 
Martin Cikl
Czechy
117.5
43
Ivan Karaulov
Kazachstan
117.0
44
Christopher Lamb
USA
116.5
 
Alexey Korolev
Kazachstan
116.5
 
Klemen Omladic
Słowenia
116.5
47
Robert Johansson
Norwegia
116.0
 
Vital Anken
Szwajcaria
116.0
49
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
115.5
50
Pascal Egloff
Szwajcaria
114.5
 
Ondrej Vaculik
Czechy
114.5
52
Daniel Wenig
Niemcy
114.0
53
Maksim Anisimov
Białoruś
113.0
 
Illimar Paern
Estonia
113.0
55
Borek Sedlak
Czechy
112.5
56
Adrian Schuler
Szwajcaria
112.0
57
Dawid Kowal
Polska
111.5
58
Richard Freitag
Niemcy
111.0
59
Ronan Lamy Chappuis
Francja
110.5
60
Nicolas Mayer
Francja
107.0
61
Andrew Bliss
USA
106.5
62
Georgiy Chervyakov
Rosja
106.0
63
Evgeni Levkin
Kazachstan
102.0
64
Alexandre Mabboux
Francja
101.5
65
Cestmir Kozisek
Czechy
101.0
66
Jordan Taillard
Francja
100.0
67
Espen Enger Halvorsen
Norwegia
98.5
68
Sergey Bychkov
Rosja
91.0
69
Vladimir Rosko
Słowacja
79.5
70
Anton Kalinitchenko
Rosja
DNS
71
Alexander Haupt
USA
DNS

Wyniki II treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Felix Schoft
Niemcy
137.0
2
Michael Hayboeck
Austria
136.5
 
Luka Leban
Słowenia
136.5
4
Bjoern Koch
Austria
135.5
5
Markus Eisenbichler
Niemcy
133.5
6
Anders Fannemel
Norwegia
133.0
 
Stephen Leyhe
Niemcy
133.0
8
Nicholas Alexander
USA
132.0
9
Stefan Hayboeck
Austria
131.5
 
Danny Queck
Niemcy
131.5
11
Marinus Kraus
Niemcy
131.0
12
Christian Ulmer
Niemcy
130.5
13
Rok Mandl
Słowenia
130.0
14
Thomas Lackner
Austria
129.5
15
Richard Freitag
Niemcy
128.5
 
Julian Musiol
Niemcy
128.5
 
Borek Sedlak
Czechy
128.5
18
Lukas Mueller
Austria
128.0
 
Jaka Hvala
Słowenia
128.0
20
Thomas Thurnbichler
Austria
127.5
 
Anze Damjan
Słowenia
127.5
22
Rok Zima
Słowenia
127.0
 
Florian Horst
Niemcy
127.0
24
Tomisław Tajner
Polska
126.5
 
Kenneth Gangnes
Norwegia
126.5
26
Piotr Żyła
Polska
126.0
27
Martin Cikl
Czechy
125.5
28
Tobias Bogner
Niemcy
125.0
 
Alexey Korolev
Kazachstan
125.0
30
Kevin Horlacher
Niemcy
124.5
 
Stanislav Oshepkov
Rosja
124.5
32
Marco Grigoli
Szwajcaria
124.0
 
Alexandre Mabboux
Francja
124.0
 
Jonas Faller
Niemcy
124.0
35
Florian Schabereiter
Austria
123.5
36
Felix Brodauf
Niemcy
123.0
37
Matej Dobovsek
Słowenia
122.5
38
Luka Brnot
Słowenia
122.0
39
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
121.0
 
Balthasar Schneider
Austria
121.0
 
Robert Johansson
Norwegia
121.0
 
Shohtaroh Hosoda
Japonia
121.0
43
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
120.5
44
Adrian Schuler
Szwajcaria
120.0
 
Bogomil Pavlov
Bułgaria
120.0
46
Jan Matura
Czechy
119.0
47
Maksim Anisimov
Białoruś
118.0
 
Nico Hermann
Niemcy
118.0
49
Pascal Egloff
Szwajcaria
117.5
 
Christopher Lamb
USA
117.5
 
Ondrej Vaculik
Czechy
117.5
 
Illimar Paern
Estonia
117.5
53
Espen Enger Halvorsen
Norwegia
117.0
54
Simen Grimsrud
Norwegia
116.0
 
Cestmir Kozisek
Czechy
116.0
56
Kenshiro Ito
Japonia
115.5
57
Vital Anken
Szwajcaria
115.0
58
Georgiy Chervyakov
Rosja
114.0
 
Ronan Lamy Chappuis
Francja
114.0
 
Klemen Omladic
Słowenia
114.0
61
Dawid Kowal
Polska
113.5
 
Nicolas Mayer
Francja
113.5
63
Ivan Karaulov
Kazachstan
113.0
64
Daniel Wenig
Niemcy
111.0
65
Andrew Bliss
USA
106.5
66
Jordan Taillard
Francja
101.0
67
Sergey Bychkov
Rosja
100.5
68
Evgeni Levkin
Kazachstan
100.0
69
Vladimir Rosko
Słowacja
90.0
70
Anton Kalinitchenko
Rosja
DNS
71
Alexander Haupt
USA
DNS
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2010 - wszystkie artykuły
Komentarze
maciejk404
prawie trafiłem z tym podium. było Hayboeck, Koch, Sedlak
(16.01.2010, 15:59)
cudddy
Podium wg mnie:
1.Koch
2.Leban3.Shoft
(16.01.2010, 13:57)
hej
Tylko czy w konkursie Tomisław też pojedzie o kilometr szybciej niż pozostali ...
(15.01.2010, 17:58)
mistrz
i okazuje się że Tonio najlepszy z Polaków jest. Może wejdzie do finału :0
(15.01.2010, 17:34)
maciejk404
Koch Hayboeck Fannemel
(15.01.2010, 16:29)
Scoop
Hej! Podajcie jakie bedzie podium na zawodach w Tittise
(15.01.2010, 16:19)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Neustadt: Mandl, Koch i Schoft najdalej w treningach
CoC Neustadt: Mandl, Koch i Schoft najdalej w treningach

CoC Neustadt: Mandl, Koch i Schoft najdalej w treningach

Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
19.8.2024
11:30
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
20.8.2024
16:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - podsumowanie
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich