Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Werner Schuster znany jest z do¶ć kontrowersyjnych pomysłów, jednakże ten jest naprawdę wyj±tkowy. Jego podopieczni bowiem swoje pierwsze skoki na ¶niegu w tym sezonie oddadz± dopiero podczas zawodów inauguruj±cych tegoroczny Puchar ¦wiata w Kuusamo. Do tego czasu Martin Schmitt, Michael Uhrmann, Michael Neumayer, Georg Spaeth, Andreas Wank i Pascal Bodmer poprzestan± na treningach na torach lodowych w Klingenthal.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Niew±tpliw± zalet± skoczni w Klingenthal, jest jej wył±czno¶ć. Zawodnicy maja j± do dyspozycji ‘dzień i noc’, natomiast w Rovaniemi, czy Kuusamo, gdzie ¶nieg już leży, trenuj± obecnie i inne drużyny, więc na skoczniach panuje swoisty ‘tłok’. W Klingenthal Niemcy mog± też trenować bez presji, bowiem ich forma aż do czasu zawodów pozostanie zagadk±.
‘W Klingenthal możemy skakać kiedy chcemy i tak długo jak chcemy’ komentuje swój pomysł trener.

Po słabym sezonie letnim, Schuster nie oczekuje jednak od swoich zawodników cudów. W konkursie drużynowym chce być w pierwszej pi±tce, w indywidualnym natomiast chce mieć jednego zawodnika w dziesi±tce. Jak sam twierdzi, najbliżej tego celu jest obecnie Neumayer, który prezentuje zdecydowanie najwyższy poziom ze wszystkich jego podopiecznych.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2009 - wszystkie artykuły
Komentarze
legol
@Fanka-f
Bzdury jakie wypisujesz znacznie przysłaniaja ci myslenie.Moge sobie zyczyc medalu komu chce i nic ci do tego.Mam nadzieje ze Schmitt zwienczy swoja wspaniala kariere zlotym medalem olimpijskim.Oczywiscie pozniej tez mam nadzieje ze bedzie skakal dalej.Kibicuje oczywiscie Polakom ale mysle tez realnie a nie patriotycznie.
(23.11.2009, 14:23)
Jabbar993
Kazdy moze zyczyc medal komu chce Fanka, pozatym ja zawsze faworyzowalem swoich ulubiencow nad czechami(jestem z czech).
(22.11.2009, 23:00)
Fanka-f
Mamo i córko ja sie nie spotkałam z tym aby Polak życzył Niemcowi złota na IO.
Jak tak mozna, co najwyżej mozna sobie życzyć pieknego widowiska sportowego i tego ja sobie życzę natomiast medalu życzę Polakowi i Polakom bo ich na to stać.
A nasz Adam to nie ma niby wspaniałej kariery?
Naszemu rodakowi głównie sie ten medal należy za te wszystkie dokonania w swej karierze.
(22.11.2009, 19:22)
legol
mam nadzieje ze Niemcy beda walczyc o zloto na olimpiadzie,licze ze pokrzyzuja plany Austriakom mimo mojej sympati do Gregora i Norwegom mimo mojej sympatii do Romorena.Chcialbym tez zeby indywidualnie ktorys z nich zdobyl tam medal zloty.Chcialbym zeby to bl Schmitt albo Uhrmann, nikt tak jak im to sie poprostu nalezy za ta wspaniala kariere.Poprostu to sie im nalezy za tyle lat skakania zwlaszcze Schmittowi.
(22.11.2009, 11:25)
JPW23
No zobaczymy jak to sie sprawdzi .......:)
(21.11.2009, 19:16)
Jasiek96
@Jabbar993
Oj, nie wiem, czy to się uda :)
(20.11.2009, 20:55)
Jabbar993
*nie probuje
Pozatym Fanka nie zaczynaj znow z niczym, chce juz miec spokoj na 6 dni przed sezonem.
(20.11.2009, 13:25)
Jabbar993
Neumayer ostatnio lubi ladowac wogole bez telemarku, na mamutach juz tego nawet nie proboje :D
(20.11.2009, 13:24)
cobra11
Już nie zaczynajcie znowu.
(20.11.2009, 12:53)
Fanka
@ marmi
Miał niskie noty, co spowodowało, że skacz±c 1,5 dalej od Larsa, znalazł się dopiero na 8. miejscu.
Wiem, że znany jest z podobno fatalnego l±dowania, ale ja jako¶ nie mogę dopatrzyć się w nim błędów.
Decyzja Niemców - może i kontrowersyjna, ale sezon czy 2 temu tak przygotowywał (a wła¶ciwie nie przygotowywał się Simon Ammann - 6 skoków na ¶niegu przed sezonem) i miał bardzo dobre wyniki.
(20.11.2009, 11:18)
marmi
A co mu zrobiono?
Je¶li chodzi o decyzję Niemców to wbrew pozorom może mieć to korzystny wpływ w dalszej czę¶ci sezonu, a więc w okolicach IO (brak "zmęczenia sezonem")!
(20.11.2009, 10:14)
Fanka
Dobrze by było, gdyby Michi Neumayer odegrał się za to, co Mu zrobiono podczas IO w Turynie.
(20.11.2009, 08:15)
Jasiek96
Zgadzam się z wypowiedziami poniżej.
(19.11.2009, 23:11)
koko
Oj zeby sie nie przejechali na tym. Rezygnacja ze skokow na sniegu przed konkursem w Kuusamo to bardzo niezrozumiala dla mnie decyzja tym bardziej ze inne druzyny maja juz oddanych po 30-40 skokow na sniegu a oni chca dopiero zaczac w Kuusamo. No coz zobaczymy co z tego wyjdzie chociaz nie wroze sukcesow.
(19.11.2009, 22:12)
widimwm
Dosyć dziwne posunięcie, ale Werner Szuster to dobry trener i pewnie wie co robi.
(19.11.2009, 21:20)