TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.

Wieloletni dziennikarz i komentator sportowy telewizji publicznej Włodzimierz Szaranowicz został nowym szefem redakcji sportowej TVP. Zast±pił na tym stanowisku Roberta Korzeniowskiego, który tydzień temu ogłosił decyzję o rezygnacji.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Szaranowicz w ostatnich latach wsławił się niezwykle ekspresywnym komentowaniem zawodów w skokach narciarskich. To między innymi jemu zawdzięczamy zjawisko zwane "małyszomani±" oraz wiele zabawnych cytatów, z których czę¶ć weszła do potocznego języka. 60-letni redaktor znany jest ponadto jako doskonały specjalista od lekkoatletyki; prowadzi także telewizyjne show "Gwiazdy tańcz± na lodzie" oraz poranny program "Pytanie na ¶niadanie".

Czy do¶wiadczenie Włodzimierza Szaranowicza sprawi, że sprawdzi się na nowym stanowisku? O tym przekonamy się już w ci±gu najbliższych miesięcy - swego rodzaju poligonem do¶wiadczalnym będ± zawody Pucharu ¦wiata w skokach i biegach narciarskich oraz XXI Zimowe Igrzyska Olimpijskie Vancouver 2010.

Korzystaj±c z okazji zachęcamy do zapoznania się z najciekawszymi wypowiedziami Włodzimierza Szaranowicza w dziale "cytaty".

cytaty »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2009 - wszystkie artykuły
Komentarze
karolinka
szczerze mowiac, bardzo mnie ta informacja ucieszyla:) mam nadzieje, ze bedzie lepszym dyrektorem niz jego poprzednik..;)
(18.11.2009, 12:09)
cobra11
"Zacz±ł konkurs TCS nadzwyczaj dobrze... był w pierwszej 50-ce." Trochę upokarzaj±ce :D
(14.11.2009, 17:26)
Andrzej Mysiak
@uskotko - Nie ¶miej się. Red. Szaranowicz jest po prostu wszechstronnie uzdolniony :)
(14.11.2009, 10:45)
uskotko
@Andrzej Mysiak
Tak, dokladnie o drugi akapit mi chodzilo - zwlaszcza zestawienie specjalisty od lekkoatletyki z wymienionymi programami telewizyjnymi <hahaha>
(14.11.2009, 10:43)
Jasiek96
Paluszki - 2.50 zł
Piwo - 4 zł
Abonament - 18 zł
Komentarz Szaranowicza - bezcenne

PS Gratulacje panie Włodzimierzu!!
(13.11.2009, 21:49)
Andrzej Mysiak
@uskotko - jak możesz...?

Drugi akapit najlepszy, prawda? :)
(13.11.2009, 20:11)
uskotko
mam wrażenie, że ten artykuł jest napisany w mocno humorystyczno-ironicznym stylu... :P
(13.11.2009, 19:46)
ave Szaran
Niezapomniane s± jego denne komentarze w czasie drużynówki na IO w Pragelato. Dziękujemy za ten jad pod adresem skoczków!
(13.11.2009, 18:18)
Fanka
@ cobra11
Nie dziw się, w końcu sezon się zbliża. Nareszcie!
(13.11.2009, 15:40)
cobra11
Kurcze, ale tu wiadomo¶ci. Redakcja chyba musiała na głowie stan±ć, żeby tyle na raz napisać :)
(13.11.2009, 15:13)
Koala
według mnie jest najlepszym polski komentatorem
(13.11.2009, 12:18)
Jarek Gracka
ja teraz też nie mam Eurosportu, nad czym ubolewam. Fajne było jak w Predazzo krzyczał złoto, jeszcze przed skokiem Hautamaekiego :) miał rację. Pamiętam, że ogl±dałem to w górach, na wycieczce na I roku studiów, po do¶ć intensywnej imprezie - wrażenia bezcenne.

Tak ogólnie to zapraszam też na priva (gg, mail), bo widzę, że częstokroć prowadzimy tu do¶ć rozbudowane dyskusje, a forma komentarzy nieco ogranicza ewentualne polemiki :)
(13.11.2009, 10:07)
Fanka
@ Jarek Gracka
P. Chru¶cickiego nie znam (to chyba Eurosport, ja nie mam tej stacji), więc się nie wypowiadam. Co do braku wiedzy - zawsze można j± uzupełnić np. na podstawie skokinarciarskie.pl. A ten dreszcz emocji, jak krzyczy "PO ZŁOTOOOOO!!!" - bezcenne.
(13.11.2009, 09:58)
Jarek Gracka
żywiołowe... może tak, ale często raził mnie swoim brakiem wiedzy - z tej przyczyny wolałem Chru¶cickiego (który akurat ma totalnie antycharyzmatyczny głos), czy Miklasa.
(13.11.2009, 09:48)
Fanka
@ Jarek Gracka
Ale przyznasz, że te jego żywiołowe komentarze s± genialne. Np. z M¦ w Predazzo czy ¶redniej skoczni w Sapporo. Ciekawe, jak ta nominacja przełoży się na pozycję skoków w TVP?
(13.11.2009, 09:13)
Jarek Gracka
mam nadzieję, że sprawdzi się na tym stanowisku. Komentatorem był dobrym, je¶li chodzi o koszykówkę, czy nawet lekkoatletykę. Jego wieloletnie komentarze skoków narciarskich, cóż - nie raz już się wypowiadałem - nie można być dobrym specem od wszystkiego... :)
(13.11.2009, 06:55)
marmi
No cóż dostał stołek za zasługi... Czy kto¶ co¶ wie dlaczego Korzeniowski zrezygnował?
(13.11.2009, 00:29)