Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Denis Kornilov (Rosja) |
114.5 |
113.5 |
261.4 |
2 |
Balthasar Schneider (Austria) |
109.5 |
112.0 |
250.2 |
3 |
Dimitry Vassiliev (Rosja) |
109.5 |
104.5 |
233.2 |
4 |
Dimitry Ipatov (Rosja) |
105.0 |
107.5 |
231.5 |
5 |
Arthur Pauli (Austria) |
103.5 |
107.5 |
227.3 |
6 |
Maximilian Mechler (Niemcy) |
105.0 |
106.0 |
226.3 |
7 |
Ivan Karaulov (Kazachstan) |
103.0 |
106.5 |
225.1 |
8 |
Vincent Descombes Sevoie (Francja) |
104.0 |
107.0 |
224.8 |
9 |
Kento Sakuyama (Japonia) |
105.5 |
103.5 |
224.2 |
10 |
Mario Innauer (Austria) |
105.5 |
103.0 |
223.3 |
11 |
Yusuke Narita (Japonia) |
106.5 |
103.0 |
222.6 |
12 |
Yoann Morel (Francja) |
104.0 |
103.5 |
219.0 |
13 |
Ryohta Yokokawa (Japonia) |
105.0 |
102.0 |
217.6 |
14 |
Nico Hermann (Niemcy) |
101.5 |
104.0 |
217.4 |
15 |
Pascal Egloff (Szwajcaria) |
103.0 |
103.0 |
216.8 |
16 |
Marco Grigoli (Szwajcaria) |
100.0 |
105.0 |
215.5 |
17 |
Ossi-Pekka Valta (Finlandia) |
101.0 |
101.0 |
208.6 |
18 |
Stefan Lang (Niemcy) |
98.5 |
103.0 |
208.2 |
19 |
Shohtaroh Hosoda (Japonia) |
100.0 |
100.5 |
207.4 |
20 |
Mika Kulmala (Finlandia) |
97.5 |
103.5 |
204.8 |
21 |
David Winkler (Niemcy) |
96.0 |
104.0 |
204.5 |
22 |
Pasi Ahonen (Finlandia) |
98.5 |
98.5 |
199.6 |
23 |
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
96.0 |
102.0 |
198.4 |
24 |
Ilja Rosliakov (Rosja) |
95.5 |
101.5 |
198.1 |
25 |
Hiroaki Watanabe (Japonia) |
97.5 |
98.0 |
193.4 |
26 |
Stanislav Oshepkov (Rosja) |
97.0 |
93.0 |
184.5 |
27 |
Antoine Guignard (Szwajcaria) |
94.5 |
94.0 |
176.8 |
28 |
Florian Altenburger (Austria) |
95.0 |
90.5 |
175.9 |
29 |
Vital Anken (Szwajcaria) |
95.0 |
88.5 |
172.3 |
30 |
Antti Maeaettae (Finlandia) |
94.5 |
87.5 |
168.1 |
31 |
Bjoern Koch (Austria) |
103.5 |
DSQ |
109.3 |
32 |
Felix Brodauf (Niemcy) |
91.5 |
85.2 |
|
33 |
Szilvester Kozma (Rumunia) |
91.0 |
84.3 |
|
34 |
Johannes Lenz (Austria) |
91.5 |
83.2 |
|
35 |
Georgiy Chervyakov (Rosja) |
89.0 |
80.7 |
|
36 |
Jens Kratzel (Niemcy) |
85.5 |
74.4 |
|
37 |
Evgeni Levkin (Kazachstan) |
85.0 |
72.0 |
|
|
Christoph Haenel (Niemcy) |
85.0 |
72.0 |
|
39 |
Gillaume Berney (Szwajcaria) |
95.0 |
71.0 |
|
40 |
Sergey Bychkov (Rosja) |
85.0 |
69.0 |
|
41 |
Jarkko Maeaettae (Finlandia) |
83.0 |
68.4 |
|
42 |
Jussi Kaerkkaeinen (Finlandia) |
83.0 |
67.9 |
|
43 |
Remmus Tudor (Rumunia) |
82.0 |
65.1 |
|
44 |
Gregor Deschwanden (Szwajcaria) |
78.0 |
56.4 |
|
45 |
Szilvester Fulop (Rumunia) |
71.5 |
45.2 |
|
46 |
Jeremy Baig (Kanada) |
58.0 |
18.9 |
|
47 |
Jan Jeske (Niemcy) |
DSQ |
DSQ |
|
|
Roman Sergeevich Trofimov (Rosja) |
DSQ |
DSQ |
|
|
Petar Fartunov (Bułgaria) |
DSQ |
DSQ |
|
|
Adrian Vormicu (Rumunia) |
DSQ |
DSQ |
|
|
Deyan Funtarov (Bułgaria) |
DSQ |
DSQ |
|
|
Nikolay Karpenko (Kazachstan) |
DSQ |
DSQ |
klasyfikacja generalna letniego FIS Cup »
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 19:56 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |