Wyniki kwalifikacji | |||
zawodnik | odl. | pkt | |
1 |
Shohei Tochimoto (Japonia) |
127.0 |
123.0 |
2 |
Michael Hayboeck (Austria) |
124.5 |
118.5 |
3 |
Akseli Kokkonen (Norwegia) |
122.0 |
117.8 |
4 |
Heung Chul Choi (Korea Pd.) |
125.0 |
117.7 |
5 |
Kazuyoshi Funaki (Japonia) |
122.0 |
116.9 |
6 |
Maciej Kot (Polska) |
123.0 |
114.9 |
7 |
Janne Happonen (Finlandia) |
124.0 |
114.3 |
8 |
Takanobu Okabe (Japonia) |
123.5 |
113.3 |
9 |
Stephan Hocke (Niemcy) |
122.0 |
113.0 |
10 |
Ilja Rosliakov (Rosja) |
121.0 |
112.1 |
11 |
Dawid Kubacki (Polska) |
122.0 |
111.9 |
12 |
Hyun Ki Kim (Korea Pd.) |
118.0 |
111.1 |
13 |
Jakub Kot (Polska) |
121.0 |
111.0 |
14 |
Daniel Lackner (Austria) |
120.0 |
108.1 |
15 |
Krzysztof Miętus (Polska) |
119.0 |
107.1 |
|
Nicholas Alexander (USA) |
120.5 |
107.1 |
17 |
Robert Hrgota (Słowenia) |
117.5 |
107.0 |
18 |
Ondrej Vaculik (Czechy) |
117.5 |
106.4 |
19 |
Jan Matura (Czechy) |
117.0 |
105.7 |
20 |
Pascal Bodmer (Niemcy) |
116.5 |
104.9 |
21 |
Lukas Hlava (Czechy) |
116.0 |
104.1 |
22 |
Yuta Watase (Japonia) |
116.5 |
102.9 |
23 |
Kento Sakuyama (Japonia) |
114.0 |
101.1 |
24 |
Stefan Hula (Polska) |
114.5 |
100.2 |
25 |
Vladimir Zografski (Bułgaria) |
113.5 |
100.1 |
26 |
Matic Kramarsic (Słowenia) |
115.0 |
99.4 |
27 |
Rafał Śliż (Polska) |
112.5 |
99.3 |
|
Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia) |
114.0 |
99.3 |
29 |
David Lazzaroni (Francja) |
113.0 |
97.4 |
30 |
Radik Zhaparov (Kazachstan) |
112.5 |
96.5 |
31 |
David Unterberger (Austria) |
111.0 |
96.1 |
32 |
Marco Grigoli (Szwajcaria) |
112.0 |
96.0 |
33 |
Jon Aaraas (Norwegia) |
111.5 |
95.7 |
34 |
Stefan Read (Kanada) |
111.5 |
94.5 |
35 |
Tobias Bogner (Niemcy) |
109.5 |
93.3 |
36 |
Dimitry Ipatov (Rosja) |
111.5 |
93.0 |
37 |
Matti Hautamäki (Finlandia) |
109.5 |
91.9 |
38 |
Vincent Descombes Sevoie (Francja) |
110.0 |
91.8 |
39 |
Yoshihiko Osanai (Japonia) |
109.0 |
90.4 |
40 |
Roman Sergeevich Trofimov (Rosja) |
110.5 |
88.6 |
41 |
Thomas Diethart (Austria) |
106.5 |
88.4 |
42 |
Felix Schoft (Niemcy) |
106.5 |
83.7 |
43 |
Nicholas Fairall (USA) |
105.5 |
83.1 |
|
Mackenzie Boyd-Clowes (Kanada) |
106.5 |
83.1 |
45 |
Yukio Sakano (Japonia) |
104.0 |
80.9 |
46 |
Keita Umezaki (Japonia) |
102.0 |
77.3 |
47 |
Ivan Karaulov (Kazachstan) |
100.5 |
72.9 |
48 |
Evgeni Levkin (Kazachstan) |
97.0 |
67.7 |
49 |
Martin Cikl (Czechy) |
120.5 |
|
|
Mitja Meznar (Słowenia) |
DNS |
|
|
Georg Späth (Niemcy) |
107.5 |
|
|
Taku Takeuchi (Japonia) |
125.5 |
|
|
Fumihisa Yumoto (Japonia) |
124.0 |
|
|
Noriaki Kasai (Japonia) |
129.0 |
|
|
Emmanuel Chedal (Francja) |
122.5 |
|
|
Daiki Ito (Japonia) |
121.5 |
|
|
Robert Kranjec (Słowenia) |
DNS |
|
|
Simon Ammann (Szwajcaria) |
128.0 |
Najbliższe transmisje i programy | ||
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |