Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Line Jahr (Norwegia) |
98.0 |
95.5 |
260.0 |
2 |
Sarah Hendrickson (USA) |
89.0 |
97.0 |
241.0 |
3 |
Yuuki Itoh (Japonia) |
92.5 |
94.0 |
240.5 |
4 |
Ulrike Graessler (Niemcy) |
101.5 |
89.5 |
240.0 |
5 |
Lindsey Van (USA) |
90.5 |
91.5 |
232.5 |
6 |
Sara Takanashi (Japonia) |
95.0 |
85.5 |
229.0 |
7 |
Juliane Seyfahrt (Niemcy) |
93.5 |
85.0 |
223.0 |
8 |
Anette Sagen (Norwegia) |
93.0 |
85.0 |
219.5 |
9 |
Eva Logar (Słowenia) |
89.5 |
88.0 |
214.0 |
10 |
Melanie Faisst (Niemcy) |
88.0 |
88.0 |
212.0 |
11 |
Helena Olsson Smeby (Norwegia) |
89.5 |
85.5 |
211.5 |
12 |
Bigna Windmueller (Szwajcaria) |
85.5 |
88.5 |
210.5 |
13 |
Coline Mattel (Francja) |
80.0 |
93.0 |
209.5 |
14 |
Julia Clair (Francja) |
84.0 |
90.5 |
209.0 |
15 |
Alissa Johnson (USA) |
82.5 |
89.5 |
208.0 |
16 |
Jenna Mohr (Niemcy) |
87.5 |
84.0 |
205.5 |
17 |
Rieko Kanai (Japonia) |
84.5 |
86.5 |
202.0 |
18 |
Ayumi Watase (Japonia) |
85.0 |
84.5 |
201.5 |
19 |
Sabrina Windmueller (Szwajcaria) |
85.0 |
85.0 |
201.0 |
20 |
Salome Fuchs (Szwajcaria) |
82.5 |
81.0 |
191.5 |
21 |
Magdalena Schnurr (Niemcy) |
81.5 |
82.0 |
183.0 |
22 |
Caroline Espiau (Francja) |
83.0 |
78.0 |
176.0 |
23 |
Julia Kykkaenen (Finlandia) |
75.0 |
74.0 |
153.5 |
24 |
Wendy Vuik (Holandia) |
72.5 |
71.5 |
143.5 |
25 |
Michaela Dolezalova (Czechy) |
72.0 |
76.0 |
143.0 |
26 |
Irina Taktaeva (Rosja) |
75.5 |
72.0 |
142.5 |
27 |
Synne Steen Hansen (Norwegia) |
76.0 |
67.0 |
137.0 |
28 |
Maria Zotova (Rosja) |
71.5 |
66.5 |
122.5 |
29 |
Lara Thomae (Holandia) |
69.0 |
64.0 |
118.0 |
|
Silje Sprakehaug (Norwegia) |
67.5 |
64.0 |
118.0 |
31 |
Vladena Pustkova (Czechy) |
65.5 |
57.0 |
|
32 |
Mari Backe (Norwegia) |
64.0 |
50.0 |
|
33 |
Anastasiya Gladysheva (Rosja) |
61.5 |
47.5 |
|
34 |
Silje Karlengen (Norwegia) |
48.0 |
14.5 |
|
35 |
Anastasiya Veschekova (Rosja) |
DNS |
DNS |
|
36 |
Maren Lundby (Norwegia) |
DSQ |
DSQ |
klasyfikacja generalna Letniego CoC Kobiet »
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 17:55 |
Eurosport w Player.pl | Planica | Konkurs drużynowy, HS 240 |
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |